Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Amex


Amex
csendes tag

Sziasztok. Segitséget kérnék valakitől aki ért ehhez az alaplaphoz.
Ezen az alaplapon 4 IDE aljzat van. Az első kettőn van két winchester , egy dvd olvasó és egy író.

A gondom az volna, hogy szeretnék egy harmadik winchestert is berakni, a 3. vagy a 4. IDE aljzatba. De sajnos valamiért nem ismeri fel, akárhogy jamperolom a vinyót. Sajnos nem igazán tudok angolul, így a könyvéből nem tudom kibogarászni , hogy mit kell tenni.

Kérek mindenkit aki ért ehhez, hogy vegye fel velem a kapcsolatot MSN-n vagy e-mailben.

Mindkettőn ugyan az a címem: amex@freemail.hu

Nagyon fontos lenne. Köszi.

(#2) bolic


bolic
őstag

Ha jól sejtem, a lapod nem KG7-es hanem KG7 RAID-es. Gondolom, XP operációs rendszered van, rakd fel a RAID drivert és láss csodát. :) Tipp: mindig a DVD író legyen a master állásban, különben meghülyül. :( Ugyanitt, volt KG7 lapom és most tesóm gépben van. ;)

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#3) TRitON


TRitON
aktív tag

Sziasztok!

Csúcs ez az alaplap, komolyan mondom... :) Nem várt eredmények tuning téren... De előbb...
Sikerült szereznem egy ilyen lapot, mert Budapesten tanulok, és ott van a ''nagy'' gépem, itthon viszont nem volt saját számítógépem, úgyhogy összeguberáltam néhány nem használt alkatrészt, és összeraktam egyet. Egy 1200MHz-es Morgan Duron van benne, 512MB RAM-mal (256MB 266MHz Samsung + 256MB 400MHz valami nóném). Előtte már tuningolgattam, de nem jártam sok sikerrel. Most viszont unlockoltam a procit, így megy 150x9=1350MHz-en, ami alapjában véve nem is nagy cucc, én csak a lapra vagyok büszke... Ezt egy KT266 is simán megirigyelhetné, már nem azért... Vagy csak nem tuningoltam régen? :) Ami aggasztó viszont, hogy az északi híd baromira melegszik, szinte éget, ha az ember megfogja. Kell azzal foglalkozni, vagy lehet fontosabb dolgom is? :)

Mi az? 3 lába van mégsem tranzisztor? - ??? - Traffipax...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.