Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

Kezdjük azzal, hogy nagyon szeretek zenét hallgatni, és a munkahelyemen/munkámon kívül szinte minden tevékenységem mellett szól valamilyen zene. Az ízlésembe elég sok minden belefér, sőt, ha valami nem tetszik, attól még az adott alkotás minőségét, igényességét elismerem, ha van neki ilyen. Nem tudom pontosan mikor, de az egyik (szintén műkedvelő) barátom mutatott egy klipet a youtube-on, amin nem tudtam hogy sírjak-e vagy röhögjek, és arra gondoltam, hogy milyen jó lenne ha egy csokorba tudnánk fogni azokat a klipeket és zeneszámokat, amelyek szigorúan objektív szemmell nézve nagyon jók vagy nagyon rosszak. Nem azt várom hát, hogy az éppen divatszám divatklipjét belinkeljétek, hanem tényleg kirívóan jó vagy rossz zevét és/vagy klipeket szeretnék látni/hallani, és így azt hiszem sok élményt tudunk megosztani egymással.

Írok egy példát:
Én nem szeretem Zámbó Jimmy-t. De csak ezért nem fogok belinkelni egy Zámbó Jimmy klipet.

Nem feltétlenül várok magyarázatot minden klip mellé, legjobb ha a klip magáért beszél. Jó lenne ha nem lenne vita modern vs. klasszikus, "hangszeres vs. elektronikus" fanboyok között, hanem az egész arra menne ki hogy poénos, vagy igényes audio/video anyagokat osszunk meg egymás között. Remélem menni fog, ha nem akkor úgyis zárás lesz. :)

Kezdetnek lenne 3 linkem az alantas kategóriába, mintegy nyitánynak, hogy mire is gondolok:

Silicon Dreams - Andromeda (kedvenceim a szinkron-táncosok, 1:24-től indul be)
George Kranz - Din Daa Daa (a srác kegyetlenül őrült)
Anal Cunt - élő (no comment)

És lenne egy a felső kategóriába is:

Poets of the Fall - Carnival of Rust

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.