Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  A számtech üzlet... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#100) PaladiN válasza Polesz (#99) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Egy kicsit érintve érzem magam a topic indítását illetôen, ezért úgy gondoltam én is hozzászólok.
Sztem tcomp sirámai többnyire magán jellegě problémákat takarnak, amihez a vevônek nincs köze, és ilyen módon nem is értem hogy miért kell ezt a labdát felkínálni itt, ahol többnyire azért a vevôk irogatnak. De ô tuggya. (Télleg miért kínáltad fel a labdát tcomp? Esetleg megértésre vágyakoztál? A korod alapján azt tippelném hogy ennyire már nem vagy fiatal...)
A kiszolgálást illetôen itthon valóban egy kicsit el vagyunk maradva, azaz ebbôl azt érdemes kivenni hogy merre is van az elôre. Azt szemelôtt tartva érdemes fejleszteni, embert felvenni, kritériumokat megállapítani. Ha ott a példa akkor már nem kell kitalálni, csak követni. ( Ha esetleg vki elkezd példálózni azzal hogy a körülményeket is nézzem mielôtt ilyet írnék, akkor annak az a válaszom hogy az innováció nem úgy müxik hogy elôször sokat kaszálunk aztán fejlesztünk...)
Naprakézség:
Kis hazánkba eléggé megkésve érkeznek bé általában az új cumók.
Mire bérkezik hozzánk addigra rendszerint már szinte mindent lehet róla tudni a külföldi tesztek alapján. Ha vki csak ennyire naprakész akkor ott már nem érheti szó a ház elejét (nem is az a fô baj hogy ha az ember ilyennel tkozik, hnem ha olyan sötét lyukkal aki nem tudja megkülönböztetni az 5400-as meg a 7200-as winyót), bár a hozzáértés nélkül semmi értelme sincs naprakésznek lenni. Ehhez sztem nem kell többet hozzátenni.
És a végére még annyit hogy érdemes azért az eladóknak felvenni azt a szemléletet hogy AVEVÔNEKMINDIGIGAZAVAN. Mert abból élnek, mármint a vevôbôl.
Létezik egy nagy igazság: ha vkinek van egy jó tapasztalata akkor azt egy-két embernek mondja el (tehát nem érdemes jót csinálni!? :O), viszont ha vkinek van egy rossz tapasztalata akkor azt 10 embernek fogja elmondani (tehát NEM érdemes rosszat csinálni!)
Ha esetleg vki találva érezné magát akkor attól elôre is elnézést kérek, de a jó szándék vezett.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  A számtech üzlet... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.