Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Emberek!

Keresünk egy talpraesett, számítógéppel és internettel rendelkező egyént, aki fontos szerepet tudna vállalni a napi híreinkben.

A feladat:
- gyártóktól jövő sajtóközlemények, termékbejelentések fogadása, fordítása, kirakása.
- a külföldi (angol) oldalak szemlézése, a friss és fontos hírek magyarítása és kirakása.

A munka otthonról is végezhető, minimum félmunkaidős embert keresünk, alapfeltétel a (1) szükséges angoltudás, a (2) hardver részletes ismerete és az (3) igényes fogalmazási képesség (magyarul). Az illetőnek önállóan, további szerkesztők segítsége nélkül kellene mindezt megcsinálnia.

A fizetést és további részleteket emailben.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) hobizoli


hobizoli
nagyúr

:DD



hobizoli

több drón kell ;P

(#3) Panther válasza Parci (#1) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De jóó lehet jelentkezni HÁZIGAZDÁnak :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#4) PeliScan válasza Parci (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Nem is rossz! :) Megfontolandó! :DDD

(#5) Agyasima


Agyasima
senior tag

Szerintem nedudddki pont alkalmas lenne a feladatra...
Fülig Dzsimmit megszégyenítő stílusával.....:ĐĐĐ

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#6) Agyasima válasza Parci (#1) üzenetére


Agyasima
senior tag

És hogy az oldal ''atyja'' ne az állásbörzébe rakja a témát...............
PArci! Menj lefeküdni!:DDD :DDD

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#7) Panther válasza Agyasima (#6) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Mondjuk a PH interaktívba is tartozik :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#8) hobizoli válasza Parci (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Parci, kulddj egy e-mailt nekem, elolvasnam a reszleteket is...latom nem nagyon kapkodik itt senki....



hobizoli

több drón kell ;P

(#9) Apika válasza hobizoli (#8) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Az Állásbörze rovatban nagyon fut a téma...

(#10) turho válasza Parci (#1) üzenetére


turho
őstag

Ati vagy Nv, illetve P4 vagy Amd párti? :)
Ez vicc volt!

(#11) Panther válasza hobizoli (#8) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Szerintem ez fordítva müxik :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#12) Prozac válasza Parci (#1) üzenetére


Prozac
aktív tag

PArci, engem érdekelne a dolog.

Tennék egy próbát.

''Fussatok bolondok...''

(#13) KovacsUr válasza Prozac (#12) üzenetére


KovacsUr
addikt

Akkor írjál neki mailt. ''A fizetést és további részleteket emailben.'' :U

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#14) joghurt


joghurt
addikt

Kicsit OFF, de nem találtam jobb témát.

Naszóval. Cikkszerkesztőnek jelentkezzen, aki nem ért máshoz ;], én azt szeretném megkérdezni a T. Szerkesztőktől, hogy egy ''külsős'' milyen peremfeltételek mellett írhatna cikket a PH!-be. Mondjuk írnék valamilyen hardver bütykölésről, pl. minden IDE vinyónak külön aktívitás-led [a Fórumban találkoztam ezzel az igénnyel], vagy valami bonyolultabb. Esetleg végigtesztelnék USB-s RS232 átalakítókat, mert olyanom van - még ha ez nem is a számítástechnika központi kérdése.

A tej élet, erő, egészség.

(#15) DrSoul válasza joghurt (#14) üzenetére


DrSoul
őstag

Szerintem kicsit félreértetted...
Nem cikkszerkesztőt keresnek, tehát nem kell tesztelned semmit. Hírszerkesztőt keresnek. A PH! bizonyára láttad, mi a különbség a Cikk és a Hír között. Tehát itt főleg fordítani kell, na meg azért kell érteni a hardverhez, mert látnod is kell, miről érdemes fordítandó cikket keresni...
Ha rosszul mondtam volna, Parci kijavít.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#16) joghurt válasza DrSoul (#15) üzenetére


joghurt
addikt

Nem értettem félre. :) Én nem akarok fordítandó cikket keresni másod- (harmad- ... ezred-) közlésre, hanem én akarok írni cikket. Magamtól. Olyasmiről, amivel amúgy is foglalkoznék, de esetleg megosztanám mással is.

A tej élet, erő, egészség.

(#17) xuldar válasza hobizoli (#8) üzenetére


xuldar
őstag

Kapkodik? Biztos, hogy hírszerkesztő akarsz lenni? ;];];] :C

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18) DrSoul válasza joghurt (#16) üzenetére


DrSoul
őstag

Én értem, csak itt nem ilyen embert keresnek. Hisz híreket kell írni, nem cikkeket. A cikkszerkesztők megvannak. És itt a PH!-n a hírek nem tesztek szoktak lenni, hanem hogy pl. mikor fog megjelenni X, mit jelentett be az nVidia stb. Ezek csak példák. Ezeket nem tudod magadtól kitalálni és megírni, ehhez más hírekből kell meríteni. Persze biztos néha olyan is lenne, hogy ''Írj egy cikket erről a témáról'' de azokat is Parci jelőli meg, gondolom.
+1x elnézést, ha valamit rossul tudnék, de a próbából, amit Parci adott, én erre következtetek.
Amúgy nézd meg a Hírek rovatot: ott van, amiket ''kentaur'' ír. Azok nem tesztek! Hírek a nagyvilágból! :D

Mindig az X jelöli a pontot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.