Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#403) Silent77


Silent77
veterán

Nevelés célzattal B4dbOy-t aki tudja verje, picit nagy a szája. Hollandba van
Jh és értékeljétek le. :R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#404) RidDiCh


RidDiCh
tag

nincs miért játszani , elférgesedett az oldal. én is 200.000.000 -t raboltam lengyelben egy kis szintűtől. sajnos itt tart már a játék, és sztem az oldal már csak egy pár napig fog kitartani , mivel sokan abba fogják hagyni ahogyan én is és a barátaim is. :(

(#406) Fatusi


Fatusi
csendes tag

hát ezt nem hiszem el, ennek a nyomorult bencének a garázsával itt szerencsétlenkedek már vagy fél órája :( meg a rablások se akarnak összejönni, vagy 15 próbálkozásból sikerült 1 :(

BlackBerry Z10

(#407) BandiHUN válasza Fatusi (#406) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó neked,hogy enged rabolni,nekem tegnap volt egy sikeres meg egy sikertelen,utána "ma már raboltál eleget" amióta játszok,kábé 4x raboltam,nem gondoltam volna hogy ez jon majd :( pedig meg kéne csipni valami újgazdag kiscsókát azért,ki tudja,mi lesz az oldallal,végülis 24-en már lehetnék gazdagabb,mint a vatikán.mondjuk árverezni való cuccom is van rengeteg,de sajna nem elfogyasztható... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#408) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Jaaaa,Olajbogyesz köszi a reggeli szöktetést! :C frankó az oldal,alig töltődik valami,és már most kidobott egyszer,igaz a backspace visszahozta...egyre rosszabb.délelőtt még teljesen jó,szépen töltődik minden,tud az ember bűnözni,stb,és mire hazaesz a fene,már haldoklás van.eddig azért kihúzta 5-6 óra feléig hétközben :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#409) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Pepe_jeans vatikáni 5-ös

ja, lengyel.

[ Szerkesztve ]

(#410) Mariann294 válasza sumc (#386) üzenetére


Mariann294
őstag

Magáról:

Pénz el adó 1 millió = 2 ezer ft akit érdekel irjon sms-t :)

:U

zolika: Az igen!!! :Y :Y :Y

(#411) RidDiCh válasza Mariann294 (#410) üzenetére


RidDiCh
tag

hehe ez még viccnek is rossz , az én akkomért nem adnék 1000ft-ot pedig 200millám van :DDD

(#413) nike_


nike_
addikt

Szintet léptél! Új szinted: 13. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerő: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +1.

Új szinthez XP: 0/6,420

(#414) szkuti1992


szkuti1992
csendes tag

énekem jol jönne az a kis pénz utald nekem szkuti erre a névre

(#415) RidDiCh


RidDiCh
tag

Szintet léptél! Új szinted: 23. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerő: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +1

(#416) szkuti1992


szkuti1992
csendes tag

Amit vettem rézfényt azt hol tudom meg nézni vagy eladni????vagy mire jo az???

(#419) RidDiCh válasza PBateman (#417) üzenetére


RidDiCh
tag

gusztustalan , ezt a jó gamét jól elbaszták a retkek!!

Sikeresen bedobtad a molotov koktélt guppi96 autójába, az autónak annyi, leégett.
Sikeresen kilyukasztottad guppi96 autójának kerekeit, ezzel 20% sérülést okoztál az autónak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#421) Silent77 válasza RidDiCh (#411) üzenetére


Silent77
veterán

Sztem gyoosan oszd szét azt a 200 millkót, nehogy majd a szórásba téged is bannoljanak.
Én direkt nem megyek rabolni. :B
Félreértések elkerülése végett, nekem nem kell belőle. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#422) Olajbogyesz válasza BandiHUN (#408) üzenetére


Olajbogyesz
tag

Nincs mit. Akit névről ismerek rendszeresen megpróbálom kihozni. Másra már nincs is mindig hangulatom. Így már nem olyan a game mint volt.

(#423) RidDiCh válasza PBateman (#420) üzenetére


RidDiCh
tag

igen új célunk van : Retek Egyedek Kiírtása ( REK )

Silent77 : sztem vissza tudják követni hogy én normális úton szereztem a lóvét , nem ? :F

[ Szerkesztve ]

(#425) Sickboy25 válasza PBateman (#417) üzenetére


Sickboy25
addikt

én asszem lehúzkodom a kis csírát.szerintem mindenkinek így kéne

várj nehogy elriaszd a kishalamat még le nem nyúlom :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#426) Silent77 válasza RidDiCh (#423) üzenetére


Silent77
veterán

Elméletbe igen, de azt is látják, hogy olyantól vetted el aki csaló...szóval én inkább nem kockáztatok.
Én is fosok pedig az én 45 millám tisztességesen jött, mert nem vásárolok szinte semmit, nincs 3 milkos házam stb...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#427) RidDiCh válasza Silent77 (#426) üzenetére


RidDiCh
tag

értelek , akk hogy osszam szét ? :F azért 200M az csak annyi. dobjam oda egy lvl1-nek ? :DDD vagy szöktetésért adjak annyit ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#430) Silent77 válasza RidDiCh (#427) üzenetére


Silent77
veterán

Ismerősöknek elküldesz pár misit pl. :DDD
Persze ha nem akarod nem kell, csak nem szeretném ha kidobnának miatta. :B

Szöktetés, az sem rossz. :DD

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#431) Sickboy25 válasza PBateman (#428) üzenetére


Sickboy25
addikt

várj ráharapott

alakul a pokerstarsos gyerek egy 10 millával lehúzom

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#432) Olajbogyesz válasza PBateman (#428) üzenetére


Olajbogyesz
tag

kapjon 1 hét kórházat :DDD

(#434) RidDiCh válasza Silent77 (#430) üzenetére


RidDiCh
tag

sztem az lesz h árverésen elnyomom :K

PBateman : feltörtem én neked :DDD :DDD
Sikeresen bedobtad a molotov koktélt kisonodi autójába, az autónak annyi, leégett.

börtönszöktetés 5milla !! :))

[ Szerkesztve ]

(#436) Sickboy25 válasza PBateman (#435) üzenetére


Sickboy25
addikt

már elindult a nyeletés,mindjárt berántok

pont most nincs energiám szöktetni:)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#437) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Szintet léptél! Új szinted: 25. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerő: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +2 no ilyenem se volt még... akkor kicsi vatikánosokat kellene csapkodni? :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#438) RidDiCh válasza BandiHUN (#437) üzenetére


RidDiCh
tag

úgy bizony! :R

(#439) Sickboy25 válasza BandiHUN (#437) üzenetére


Sickboy25
addikt

hamar lehagytál már 3 szinttel jól nyomod :C

énis at szoktam nyomni csak kb napi 2 órát vagy annyit sem ,mert semmi időm nincs

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#440) Fatusi válasza RidDiCh (#434) üzenetére


Fatusi
csendes tag

én meg elhelyeztem a kórházban, legyen már egy kis sikerélményem, mert a garázstörésnél nem volt sok :)

BlackBerry Z10

(#441) BandiHUN válasza Sickboy25 (#439) üzenetére


BandiHUN
veterán

délelőtti mobilos technika... reggel én se gondoltam volna,hogy szintlépés lesz estig... :D pedig semmi trükk nincs a dologban,csak nyomom a 14-es csempészést,jelenleg 3x tudom elnyomni 2x 4 perc várakozással közben,darabja 170 körüli xp,és mindezt félóránként...vagy ha épp úgy hozza,összejön 10percenként egyszer mondjuk...nem akartam,de reggel elcsábultam,felmentem bűnözni,aztán csak győzött az,hogy este úgysem tudok játszani...a vicc az,hogy 250xp-re vártam most 1 órát,olyan lassan ment a bátorság.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#443) Fatusi


Fatusi
csendes tag

brühühü

Sajnos elvesztetted a harcot Herr ellen!
Biztos kisonodi valami spanja.

BlackBerry Z10

(#444) Sickboy25 válasza PBateman (#442) üzenetére


Sickboy25
addikt

mindjárt utal a kis csaló ;]

ez nem volt nehéz:)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#446) BandiHUN


BandiHUN
veterán

hová érdemes menni köcsögöt ütni?hol szoktak ezek teremni?gondolom összefüggésben lehet a vatikánosok felbukkanása az oldal haldoklásával,mert akkor ha van eszük,éjszaka csinálnák a dolgot... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#448) BandiHUN válasza PBateman (#447) üzenetére


BandiHUN
veterán

hollandban és kolumbiában lestem,de semmi vatikános...sőt semmi mozgás a topban :(( ...ezek hol vannak?

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#450) Str8 sk8r válasza BandiHUN (#448) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...gondolkozz kicsit lorenzó!!! ;) ...mivel licitálni akarnak békében, kevésbé forgalmas helyeket kereshetnek, pl lengyel-kina-japcsi-ausztrália, stb... :K ...

...legalábbis én multkos lengyelbe kaptam el a 17 millát rablásra, és a többi országokba is jelentős összegeket...meg így lenne logikus is...

...(#452) Sickboy25: ez már amolyan magyar-maffiás volt... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.