Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Na nekem ez a szintű bling potenciál ami bejön: Se nem full open, se nem unalmas klasszikus! (Csak az üveg kapjon egyenletes melegedést ;] )

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) Varázslóó


Varázslóó
senior tag

Az a gondom ezekkel.. Hogy már átlagba 90% ban mindenkinek ugyan olyan a gépháza. Üveges elöl oldalt. És a piacon van 5000db ilyen ház... De egyedi meg alig. ;] mindenki tervezgeti a gépét meg büszkélkedik..
De hát basszus mindenkinek ugyan ugy néz ki. 100ezer feletti árba vannak egyediek. Amiket meg átlagba nem vesznek meg. Szegények gépháza az olcsó üveg, és aliminium. Persze drágán is eladják sok embernek 80k ert is van 40helyett. :DDD

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 7 7800X3D (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-6) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB Corsair Vengance DDR-5 32GB/6000 CL30 + ►ASRock X670 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#3) TeeBee73 válasza Varázslóó (#2) üzenetére


TeeBee73
addikt

A Thermaltake The Tower, AH T200, Core P3-P6 házai elég egyediek, ~40e-től már kaphatóak.
(Igaz, kell egyfajta gusztus némelyikhez.)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#4) kromatika


kromatika
veterán

Jól néz ki.Tetszik.

(#5) Sz.L. válasza Varázslóó (#2) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Azért vannak különbségek, de az rgb-s világ eléggé behatároló tud lenni ezekben a házakban.

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#6) Synthwave válasza TeeBee73 (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy DeepCool Tristellar S-ért mindenesetre odaadnám a szomszéd veséjét. Meg a máját is.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7) snecy20 válasza Synthwave (#6) üzenetére


snecy20
veterán

Ahogy látom régi darab, nem szórták ki még azóta sehol ~40-50€-ért akcióban? :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8) TeeBee73 válasza Synthwave (#6) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nekem ez olyan, mint egy zsiráf.
Szép, de itthonra nem kellene. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9) Synthwave válasza TeeBee73 (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A zsiráf visszatérő motívum az életemben.

Mármint szó szerint. Dalira is így örültem rá.


Ha tehetném, tartanék otthon zsiráfot. :))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10) worxland válasza Synthwave (#9) üzenetére


worxland
addikt

A zsiráf pici, a tizedikig nem ér fel a feje.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#11) CJ4567 válasza Varázslóó (#2) üzenetére


CJ4567
veterán

Én egy AP201 Mesh-be tettem a gépem, ez olyan szempontból egyedi, hogy mindkét oldala rácsos, a kábelek felőli is. :) Meg a táp elől van, nem lent :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#12) Rayyy


Rayyy
senior tag

NEM félkör. Negyedkör.

Minden a legnagyobb render!

(#13) flashpointer válasza Rayyy (#12) üzenetére


flashpointer
őstag

mivel nagyobbresze sik ezert nem kor hanem lekerekites!

(#14) Synthwave válasza Rayyy (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na de itt fél, nem? A balja és eleje ablakos, akkor marad a jobbja és a hátulja.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#15) worxland válasza Synthwave (#14) üzenetére


worxland
addikt

Attól félek, Rayyy-nak van igaza.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#16) Rayyy válasza Synthwave (#14) üzenetére


Rayyy
senior tag

Az oldalak számát tekintve "félpanoráma"... ha létezik ilyen szó... de mingyán' csinálok tudományos magyarázat.

Minden a legnagyobb render!

(#17) Rayyy válasza worxland (#15) üzenetére


Rayyy
senior tag

...hányszor hallottam én már ezt... na mindegy. ;]

Minden a legnagyobb render!

(#18) Rayyy válasza Synthwave (#14) üzenetére


Rayyy
senior tag

Tudományosan bizonyító ábra.

(És akkor itt kérdezném meg, hogy ojant nem lehet, hogy beillesztem ide és működik a gif? Csak buta vagyok?)

[ Szerkesztve ]

Minden a legnagyobb render!

(#19) Synthwave válasza Rayyy (#18) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De nyilván az adott test oldalaira értve.

A linkek beszúrása melletti tájkép ikonnal egyszerű képként beilleszted a linket.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20) Joci10 válasza Rayyy (#18) üzenetére


Joci10
őstag

Minden attól függ, honnan nézed. :D
De akkor egy kicsit komolyabban: mivel kört próbálunk meg nézni, így nem a ház egyik sarkának kellene lennie a viszonyítási pontnak, hanem a lak közepe. Ha pedig ahhoz viszonyítod, akkor a ház átlója pont a kör átmérője is lesz; és igaza lesz a hírbeli állításnak.

(#21) Rayyy válasza Joci10 (#20) üzenetére


Rayyy
senior tag

Akkor a helyes megfejtés.

(A kép valamiért nem működik nekem. Dupla megfejtés: téleg' buta vagyok.)

[ Szerkesztve ]

Minden a legnagyobb render!

(#22) b.


b.
félisten

Gyönyörű lett a cím megfogalmazása Synthwave. :R

Nekem tetszik nagyon a házikó.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Wow, ez annyira más mint a többi, kész szerencse hogy még senki nem állt elő az akvárium ötletével. :D

(#24) Rick4


Rick4
félisten

Még csak az elrendezés se jó, egy ilyen ház akkor lesz tökéletes, ha nem félkör- panoráma, (vagy nevezzük bárhogy is) a betekintési lehetőség, hanem egy teljes, 180°os hajlított üvegen keresztül lehet benézni, sem szimmetria, sem esztétika szempontjából nem adja ki az ideális képet.
az, ami ebből a szempontból jó, segotep slath mini néven már létezik, az összes kábel takarva, teljesen körbejárható a duplán hajlított üveg rész, és semmi se bontja meg az összhatást!
De mivel nincs belőle fekete, csak ezüst, egyelőre marad a Thermaltake the tower 100.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#25) niof válasza Rick4 (#24) üzenetére


niof
addikt

Ez olyan, mint egy kávéfőző... :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#26) Sz.L. válasza niof (#25) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Valóban hasonlít rá. Kell bele egy zörgő venti és megvan a darálás feeling is! :DDD

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#27) Rick4 válasza niof (#25) üzenetére


Rick4
félisten

Ez meg olyan mint egy claw machine, vagy popcorngép! :D De etőtl még nekem tetszik! :D
Azóta már van egy fehér is. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28) niof válasza Rick4 (#27) üzenetére


niof
addikt

:D Valóban.
Amúgy kíváncsiságból ránéztem a TT weboldalára, ha már valaki felhozta, ha ebből a márkából kellene választanom, a Core W100, vagy W200 lenne a nyertes. Bár utóbbi meg mint egy zsúrkocsi... :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29) Rick4 válasza niof (#28) üzenetére


Rick4
félisten

Ez van, a dizájnba az ember sokmindent belelát, de amúgy ez leglaább teljesíti azt a pár alap feltételt, amire nekem szükségem volt, hátsó kábelkivezetés, örben beláthatóság, itx méret, de jól pakolhatóság.
Ha lett volna másik, pl az előzőekben említett segotep, azt vettem volna, de nem volt túl nagy választék ezen szempontok alapján.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30) Benjami válasza Rick4 (#27) üzenetére


Benjami
csendes tag

Ez engem inkább egy 3D nyomtatóra emlékeztet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.