Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) putti


putti
aktív tag

Két hete vettem egy ilyen egeret. F@sz@. Meg vagyok vele elégedve. Csak lenne vele valami ami nem hagy nyugodni. A számítógép kikapcsolt álapotában az egér úgyanúgy világit tovább 1-2 percig, majd elkezd villogni, megállás nélkül.Nem lehet valahogy megmondani neki, hogy amikor kikapcsolom a gépet akkor ne világítson tovább????? Ha kiszedem belőle az elemeket, akkor értelemszerűen nem világít, de mindíg kiszedni főleg ha siet valahová az ember, akkor kezd unalmassá válni a dolog. Annyiban viszont jó, hogy 4 újratölthető elemet kaptam hozzá és ami fogja a rádiójelet, az egyben töltő is (usb-s).
Még egy kérdés. Ha kikapcsolom a gépet, viszont ''áram alatt'' hagyom ,akkor az usb-n keresztül az ''üres elemek töltődnek??? Sima usb portnak is meg lehet mondani hogy hány volt-ot adjon le, vagy csak az usb2.0-nak?? Ha lehet, akkor ilyen esetben hány volt-ot adjak, hogy az elemek rendesen feltöltődjenek. Elméletileg rendesen feltöltődnek, a gyártó azt írja, hogy amíg az egérben kimerül a két elem, addig a másik kettőt feltölti a töltő, nekem meg az a dolgom, hogy csak cseréljem őket. Továbbá azt is közli a gyártó, hogy 90 üzemóra után merülnek le az elemek. Szerintem ez jóval kevesebb, mivel üzemen kívül is világít az egér.

Köszönöm a segítségeteket, tippeket, stb...!

(#2) putti


putti
aktív tag

Bocsi, de kétszer nyitottam fórumot erre vonatkozólag.
Ha tudtok választ, akkor a másikba írjátok! Köszönöm
Hogyan lehet ezt a fórumtémát letörölni???

(#3) Dilikutya válasza putti (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

''moderátort keresek'' topic, a prohardver interaktivban. ott kérheted

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.