Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) botlakote válasza kokoaliga (#12) üzenetére


botlakote
csendes tag

Az én véleményem remélem nem lesz megint olaj a tüzre, és csak a magam nevében irok. Azért mert véleményem volt a figyelmeztetéssel szemben és leirtam hogy hogyan folytatom, és én már akkor lezártam elfogadtam és beláttam, (hogy nem tudok megfelelni szabályoknak) és ezért nem fogok hajatani, mert nem egyszer lehet látni a visszajátszáson hogy egybe ér két autó de nem történik semmi azon kivűl hogy szoros hejzet volt. Mindennek két oldala van én voltam az eggyik oldalon ti meg a másik oldalon. A BT nagyon sok munkát fektet bele hogy ez a bajnokság ijen szinten müködjön. Én teljes mértékben tisztelem mindegyiket ezért. Attól függetlenül hogy ha nem értek a döntéssel egyet akkor köcsög vagyok, eggyes BT tagok vagy pilóták szemében. Már az elején egyből páran felkapták a vizet. És elindult egy lavina, ment a személyeskedés hoztak lépéseket ami számomra sem volt logikus, olyan mint egy önpusztitás. Ehez nem tudok mit hozzáfüzni és jobban járok ha nem is teszem. A töréssel kapcsolatban szerintem ugyanúgy meglesznek az érintések és az ütközések, csak mégsúlyosabbak lesznek a sérülések. Akinek nem sok veszteni valója van, könnyeben esik hibába. Igen kautikusá vált a hejzet. Igyekeztem még véletlenül sem nem megbántani senkit ha valakit sikerült épen úgy ahogy robin érintése sem volt szándékos. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.