Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kokoaliga


kokoaliga
tag

Egy nagyon jó baráti társaság várja a Forma 1 rajongókat.
A-Liga

Koko

(#2) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Szia

Scuderia Ferrari

(#3) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Cila itt van?

Scuderia Ferrari

(#4) kokoaliga válasza Robin -aliga (#3) üzenetére


kokoaliga
tag

Cila meghalt.
:D

Koko

(#5) Ádám a-liga válasza kokoaliga (#4) üzenetére


Ádám a-liga
csendes tag

nem halt meg

(#6) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

CHATSTOP

(#7) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

most akkor este 80%-os lesz a törés??

(#8) kokoaliga válasza Préri aliga (#7) üzenetére


kokoaliga
tag

eddig úgy néz ki.
Köszönhető ez sokaknak.

Koko

(#9) DavidFlower


DavidFlower
csendes tag

Kinek?

(#10) ordogaliga


ordogaliga
csendes tag

Na akkor srácok én most jelezném,hogy NEM veszek ebben részt.Egyszerűen nem látom értelmét ennek,mert eleget teszteltem online-n és offline-n meg pláne,úgyhogy én most először vagyok A Tisztelt BT Társaim véleménye ellen.Ezt úgy kellene elintézni,hogyha valakinek nem tetszik valami az tiplizzen le és bőven vannak helyettük mások is akik jönnének szívesen!!!Vannak szabályok és van a BT és a Büntetések,amit mindenkinek kivétel nélkül el kell fogadnia!!!Hozzászólása lehet mindenkinek de nem egy egész regény és órákon át a chatba írogatás!!!A BT-nek meg ezt figyelmen kívül kell hagynia,és ha továbbra is folytatódik akkor van erre egy egyszerű megoldás:"BANN"!Én személy szerint így intézném a dolgot,ha mindig engedve lesz a siránkozásnak akkor gondoljatok csak bele hova jut majd a liga,és kárbavész az a sok munka meg idő amit beleöltetek eddig!!!Srácok én most javaslom hogy vissza a büntiket a cikket mindenkinek és a törést és akinek nem tetszik,annak nem kell részt vennie ennyi!Ha nem látom délutánig a büntiket meg a cikket akkor és kihagyom bármennyit is készültem erre a futamra!!!
Üdv:ördög

(#11) DavidFlower


DavidFlower
csendes tag

Igaza van Ördögnek! Ennek a törésnek semmi értelme. Sokat tesztelt, és ha "valaki" mondjuk az első kanyarban "menekülve" a nyakába ugrik, akkor rapittyára megy az autója, és oda az értelme a sok tesztnek.

(#12) kokoaliga válasza ordogaliga (#10) üzenetére


kokoaliga
tag

Igazad van ördög sok mindenben de sajnos ez az egész vita egy figyelmeztetésért illetve a BT döntés megkérdőjelezése miatt robbant ki.Igazad van abban is,hogy ez így nem mehet tovább mert 1-2 ember miatt leromboljuk a ligát.Nekem se tetszik sok minden de próbálok alkalmazkodni és elfogadni az ítéleteket.Mert ez kell tenni.Ha jól megnézitek a büntetéseket az egyéb esetekért akkor látjátok,hogy hónapról-hónapra enyhébb büntetéseket osztunk ki.Ha lesz BT ülés még és döntés is,akkor úgy lesz kirakva,hogy nem lehet hozzászólni.Nem kell csinálni itt a fesztivált mert nekem is az a véleményem,hogy pár ember mindig háborog illetve nem tetszik neki semmi.Miért nem a versenyzéssel illetve a tesztekkel vannak elfoglalva.

Koko

(#13) jacksparrow8


jacksparrow8
csendes tag

De az is lehet hogy így jobban figyelnek majd egymásra a játékosok!!..Nem tudom mi lenne a jó...Rooli voltam.

[ Szerkesztve ]

(#14) kokoaliga válasza jacksparrow8 (#13) üzenetére


kokoaliga
tag

Talán ez lenne a cél!
Nem dodzsembe ülünk ezt fogja már fel mindenki.

Koko

(#15) jacksparrow8 válasza kokoaliga (#14) üzenetére


jacksparrow8
csendes tag

...Meg kell próbálni, ja és nem Monacóban kell tesztelni..Most vagy soha.:DD :C

(#16) INTERCOOLER*


INTERCOOLER*
újonc

:R

(#17) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Ha lesz BT ülés még és döntés is,akkor úgy lesz kirakva,hogy nem lehet hozzászólni.
Koko írta. Na végre valami jó ötlet, és nincs siránkozás. Ezt kel tenni. Tegyétek vissza a BT cikket és a hozzászólásokat vegyétek ki.

(#18) jacksparrow8 válasza Préri aliga (#17) üzenetére


jacksparrow8
csendes tag

Attól még hozzászólni hozzá lehet akár itt, akár az oldal chat falán....Meg egyébként is miért ne lehetne hozzászólni. Hozzászólni lehet, a döntést megváltoztatni nem. Ennyi. Demokrácia... :)

(#19) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

szépen fogunk kinézni a tv-ben 80% törés után, majd a hátamra veszem a kocsit és beszaladok vele a box-ba :W

(#20) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Igen Rooli hozzá lehet szólni, el kel menni a BT ülésre van rá lehetőség én úgy tudom szívesen várják a meghívott pilótákat is és úgy tudom van a versenyzőknek képviselőjük és ha neki panaszkodnánk esetleg majd ő szóvá tehetné (ez egy javaslat)

(#21) DavidFlower válasza Préri aliga (#19) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

:C

(#22) kokoaliga válasza Préri aliga (#19) üzenetére


kokoaliga
tag

Ez jó volt préri :C
Úgy kell vezetni,hogy betudd fejezni a versenyt.

Koko

(#23) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

tudjátok amikor mi csináltuk a BT-t nem sokan tülekedtek hogy ők is bíráskodjanak nagyon nehéz ez és még a szabályokkal is tisztában kel lenni ;)

(#24) botlakote válasza kokoaliga (#12) üzenetére


botlakote
csendes tag

Az én véleményem remélem nem lesz megint olaj a tüzre, és csak a magam nevében irok. Azért mert véleményem volt a figyelmeztetéssel szemben és leirtam hogy hogyan folytatom, és én már akkor lezártam elfogadtam és beláttam, (hogy nem tudok megfelelni szabályoknak) és ezért nem fogok hajatani, mert nem egyszer lehet látni a visszajátszáson hogy egybe ér két autó de nem történik semmi azon kivűl hogy szoros hejzet volt. Mindennek két oldala van én voltam az eggyik oldalon ti meg a másik oldalon. A BT nagyon sok munkát fektet bele hogy ez a bajnokság ijen szinten müködjön. Én teljes mértékben tisztelem mindegyiket ezért. Attól függetlenül hogy ha nem értek a döntéssel egyet akkor köcsög vagyok, eggyes BT tagok vagy pilóták szemében. Már az elején egyből páran felkapták a vizet. És elindult egy lavina, ment a személyeskedés hoztak lépéseket ami számomra sem volt logikus, olyan mint egy önpusztitás. Ehez nem tudok mit hozzáfüzni és jobban járok ha nem is teszem. A töréssel kapcsolatban szerintem ugyanúgy meglesznek az érintések és az ütközések, csak mégsúlyosabbak lesznek a sérülések. Akinek nem sok veszteni valója van, könnyeben esik hibába. Igen kautikusá vált a hejzet. Igyekeztem még véletlenül sem nem megbántani senkit ha valakit sikerült épen úgy ahogy robin érintése sem volt szándékos. :W

(#25) kokoaliga válasza Préri aliga (#23) üzenetére


kokoaliga
tag

Ja és azt mindenki jó ha tudja,hogy a BT nagy ívből tesz rá kiről is van szó.Teljesen függetlenül bíráskodik mindenkiről.
Néha nagyon nehéz de megküzdünk vele.Csak az már egy kicsit kiakasztó amikor is egy döntést meghozunk 4-en 5-en aztán megkérdőjelezik a büntetés jogosságát.Mi se jókedvünkből büntetünk.

Koko

(#26) botlakote válasza Préri aliga (#20) üzenetére


botlakote
csendes tag

Igen biztosan várják a jelentezőket csak nem lehetett tudni hogy mikor van a Bt ülés. Csak megjegyeztem nem kötekszem. :R

[ Szerkesztve ]

(#27) kokoaliga válasza botlakote (#26) üzenetére


kokoaliga
tag

Figyelj Botla.
Ha valaki akar jönni és szól nekünk pl hétfőn akkor tuti,hogy ő is ott van a BT ülésen.Egyszer már írtam,hogy aki akar jönni az jelentkezzen.Gondoltam már senkit nem kell pelenkázni és megértette elsőre.Na azóta talán 1-2 ember jelezte,hogy jönne és az ott is volt.Én sem kötekedek!

Koko

(#28) botlakote válasza kokoaliga (#27) üzenetére


botlakote
csendes tag

Ezzel csak az a probléma hogy tudni kéne az időpontot, ez mindig változik. régebben ki volt irva hog ymikor lessz. :F

(#29) botlakote válasza kokoaliga (#27) üzenetére


botlakote
csendes tag

Igy meg nem lehet hozzá alkalmazkodni, állandó időpontot meg lehetetlen kivitelezni. De ha lehetne látni az időpontot nem is kellene email-ni.

(#30) kokoaliga válasza botlakote (#29) üzenetére


kokoaliga
tag

nézd Botla ezt szerintem fejezzük be.
Nem veszed észre,hogy te a kákán is csomót keresel??

Koko

(#31) botlakote válasza kokoaliga (#30) üzenetére


botlakote
csendes tag

tévedés, csak kérdeztem, meg.. de nem kérdezek többet, itt tényleg nemlehet semmit megszolalni vagy leirni. le van piritva az ember :C

[ Szerkesztve ]

(#32) Ádám a-liga válasza botlakote (#31) üzenetére


Ádám a-liga
csendes tag

Nem Botla nincs lepirítva az ember!!!
Nyugodtan lehet kérdezni, és Mi válaszolunk rá!!
Nálad valamiért ez nem működik, mert folyton kötekedni akarsz a BT-tagokkal!!
Vedd már észre hogy tök fölösleges amit művelsz!! Ezzel nem velünk baszol ki, hanem magaddal!!!
Van egy mondás,ami rád érvényes a nyilatkozataid alapján: "Nem mindegy hogy Hülye ember okoskodik,vagy Okos ember hülyéskedik"
Szerintem ne égesd magad tovább a fölösleges semmit mondó KÖTEKEDŐ véleményeddel!! :)
Lehet hogy nem látjuk egymást,de a nyilatkozatokban lerí hogy kinek mennyire van helyén az esze!!
Egy jó képet alkottál magadról,azzal hogy nagyon ügyesen versenyeztél, ezt senki nem is veszi el tőled!!
Most már el kéne ezen gondolkodnod,hogy feltünő amit csinálsz!!
Ne legyél hülye!! Abból van elég ebben a világban!!

(#33) kokoaliga


kokoaliga
tag

Várjunk még azzal a 3. VB pozícióval Ádám. :K
A barátnődről mondjál le egy hónapig és akkor talán meglesz a 4. mögöttem 1 pontal. ;]

Koko

(#34) Ádám a-liga válasza kokoaliga (#33) üzenetére


Ádám a-liga
csendes tag

Majd meg látjuk még mi lesz! :D
Azért megpróbálom a 3. helyet behozni, de te vigyázz, nehogy a nagy rohanásban szívrohamot kapj :D:D:D:D

(#35) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Olyan jó olvasni, ahogy szívjátok egymás vérét. :D

Scuderia Ferrari

(#36) ordogaliga


ordogaliga
csendes tag

Nyugi van srácok megmondom mi lesz.Kilököm mindkettötöket és akkor team-m Pit lesz a 3. vb-n!!! :C :C :C :P :P :P ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;]

(#37) kokoaliga


kokoaliga
tag

(#38) kokoaliga


kokoaliga
tag

Mindenki töltse le és rakja be a mappába a Valenciai pályát.Itt van

Koko

(#39) ordogaliga


ordogaliga
csendes tag

Juhéééééééy.nagy meglepetésemre sikerült a szezonban az első győzelmemet megszerezni,már alig várom a Brasil nagydíjat,hátha tudok duplázni!GRAT TEAM,végre egy tökéletes eredmény,már ideje volt!!! :C :C :C :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

(#40) kokoaliga


kokoaliga
tag

Gratula Ördög a győzelmedért. :C
Gyerekek az óvodások jobban csinálnák mint mi.
Egyszerűen katasztrófális volt ez a futam.Ezt már írtam párszor,hogy nem értem miért az első kanyarba akar mindenki győzni??
Van rá 50 kör minimum,hogy előzőn.

Koko

(#41) kokoaliga válasza ordogaliga (#39) üzenetére


kokoaliga
tag

Azért a Brazilon én is ott leszek Ördög! :D

Koko

(#42) kokoaliga


kokoaliga
tag

Vasárnap 17:00-kor kezdődik az IM !!!!!!
Senki ne felejtse el!!

Koko

(#43) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Grat ördög megjósoltad valahogy a győzelemhez szerencse is kel

(#44) kokoaliga


kokoaliga
tag

(#45) ordogaliga


ordogaliga
csendes tag

Köszi mindenkinek,de úgy gondolom,hogy nagy mákom volt,a gumikra figyeltem inkább,viszont ha Botla nem ragad be akkor az egyenesben könnyedén el ment volna.Koko,én is ott leszek a Brasilon,hátha megint sikerül:),ki tudja.Viszont remélem elötted végzek majd,legalábbis azon leszek :C :C :C

(#46) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

na ördög ez igen, van önbizalom
nekem is lehetne már ekkora önbizalmam :K :K

(#47) DavidFlower válasza Préri aliga (#46) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Miért nincs? Pedig akkor soha nem fogsz eredményt elérni. Egy Prérifarkas ennél sokkal gyorsabb, és agyafúrtabb. :DD

(#48) ordogaliga


ordogaliga
csendes tag

hát szólj preri és segítek amiben tudok,ha modom van rá,bár vannak 1000szer jobb pilóták és gondolom segítenének is.

(#49) pete_taylor


pete_taylor
csendes tag

Úgy döntöttem, hogy az idei hátralévő futamokon nem indulok, és így nem befolyásolom az végső helyekért folyó harcot, viszont az idei teszteken majd kérnék valakitől segítséget, hogy hogyan is kell rendesen beállítani az autót, hogy a következő évadban versenyképesebb legyek.

Előre is köszönöm, aki segít!

Sok sikert mindenkinek a hátralévő futamokra!!!
szabopeti

(#50) cila1 válasza pete_taylor (#49) üzenetére


cila1
aktív tag

Szia.
Na ezt felejtsd el!!! :N
Tag vagy befizetted a szeró díjat ezért van jogod versenyezni.
Nem kell foglalkozni semmivel csak vigyázzál másokra.Eddig is ezt tetted
Gyere nyugodtan versenyezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.