Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9800 pro-t de melyiket? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Zeck


Zeck
aktív tag

Az lenne a kérdésem, hogy 9800pro-k közül melyiket érdemes megvenni? Én a HIS Excalibur Ice-q -t néztem 128megásba. Állítólag Saphire-ok is jók, de nekem tetszik ez az extra hűtés. Ha valakinek esetleg konkrét tapasztalata, vagy tanácsa van az ne habozzon :U

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#2) Ijk válasza Zeck (#1) üzenetére


Ijk
nagyúr

BBA, ha tutira akarsz menni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3) gerlaip válasza Zeck (#1) üzenetére


gerlaip
addikt

Egy szavazat az Ice-Q-ra. Jó a hűtése, és jól húzható.

lámavakond

(#4) I_Am válasza Ijk (#2) üzenetére


I_Am
veterán

Sapphire is bba és sztem nincs egyáltalán külnbség a bba és a refnyákos gyártók kártyái között (régebben volt egy kis difi, de ma már nincs).

A hűtés miatt is érdemes megvenni a HIS kártyát annak, aki utólag nem akarja plusz kiadásokba verni magát.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5) Petie válasza Zeck (#1) üzenetére


Petie
veterán

szvsz várd meg míg bejön 6600gt, leveri 9800prokat és olcsóbb lesz reményeim szerint :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#6) Furky válasza Zeck (#1) üzenetére


Furky
őstag

Hi! Nekem pont egy his excalibur radeon 9800 pro 128MB-os kártyám van, www.ready.hu-n rendeltem kb 3-4 hónapja. Nagyon jó kártya, mindenképpen megéri az árát. Doom 3at simán viszi ultra high-on 2x AA-val, de azt m,ondták, hogy 4x-essel is viszi. 2x-esen próbáltam. A kártyát húzni is nagyon jól lehet. XT órajele felett sokkal. 450/750en is ment simán, de akkor már a catalystem miatt szemetelt. jövő héten kiróbálom 450/750en megint, de omega 4.8al...
Király kártya.

(#7) Starsky72


Starsky72
addikt

#3

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#8) I_Am válasza Petie (#5) üzenetére


I_Am
veterán

Hát a 6600-os széria agp-s verziójára azért még várni kell.....:P

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9) Zeck


Zeck
aktív tag

6600gt-t megvárnám ha biztos lenne, hogy 50alatt lesz, karácsonyig kijön, és nagyon odaveri 9800akat. De erre én nemsok esélyt látok, lehet, hogy én vagyok a pesszimista.

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#10) pubwart válasza Zeck (#1) üzenetére


pubwart
aktív tag

Szerintem Gigabyte-ot vegyél. Nekem is van van. Korrekt és jól tunningolható. ennyi kb. Ha érdekel vmi, csak írj

Where you go how is up to you

(#11) duracell89


duracell89
senior tag

tyan tachon 9800-p! :)

(#12) csabicsepp


csabicsepp
aktív tag

Powercolor9800pro-t nem javaslom. Gyenge tv-out, az újabbakon hangos hűtés.

(#13) Petie válasza I_Am (#8) üzenetére


Petie
veterán

pci-e -s jön ki pár héten belül? a fene, akkor egy ideig nem lesz uj vgam:(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#14) Zeck


Zeck
aktív tag

Szerintetek agp-s kijön karácsonyig? :F

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#15) Chris82


Chris82
senior tag

Szerintem vegyél Club 3d 9800 pro kártyát. 50000 HUF-ért adják. Ez elég korrekt.

(#16) scart válasza Zeck (#1) üzenetére


scart
tag

Egy szavazat a HIS iceq-re :)
De azert a Sapphire se rossz, csak ne 128bit-es legyen :)

*/*

(#17) somé válasza Zeck (#1) üzenetére


somé
őstag

Teljesen mindegy,az ár dominál.A hűtése miatt 1 a HIS-nek.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#18) Gregorius


Gregorius
őstag

1 szavazat a HIS IceQ-ra. Nekem a húzás nem nagyon ment, de nem is nagyon látom szükségét.

(#19) Zeck


Zeck
aktív tag

Akkor még azt mondjátok meg, mielött megveszem, hogy 4x agp szlotba megy-e a kártya (Abit KX-333 lap) :))

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#20) Arhel válasza Zeck (#19) üzenetére


Arhel
senior tag

igen megy! a támogatott portok >> AGP 2x/4x/8x

(#21) somé válasza Zeck (#19) üzenetére


somé
őstag

Megerősítem,minden további nélkül megy.Sebesség csökkenés a 8x-oshoz képest minimális,nem észrevehető.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#22) dshk válasza Zeck (#1) üzenetére


dshk
aktív tag

jól hangzik ez a HIS hűtés, de a Sapphire gyárt passzív hűtéses 9800 pro-t (zalmann-t raknak rá), és hát akárhogy is nézzük, a ventillátor nélküli az, amelyiknek egész biztos nem fog zavarni a hangja, se most se később, amikor már nem új...

(#23) GigabyteFan


GigabyteFan
aktív tag

ha valaki 9800pro t akar venni siessen mert hamarosan elfogynak a chipek és nem lesz többet !!

a 6600GT egy darabig csak PCI-express es lesz az meg jóval drágább lesz !!!

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#24) Zeck válasza dshk (#22) üzenetére


Zeck
aktív tag

Ha ilyen tényleg létezik érdekelne hol lehet kapni, mennyiért és mi a neve?

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#25) kokobe


kokobe
senior tag

szerintem club3d 9800prot vegyél nagyon húzható haveromnak gigabytbe van de az fele ennyire se húzható pedig jobb hütés van a karilyán!!!!!!!!!:Y

<---AMD___ATi--->

(#26) rudi


rudi
nagyúr

A 9800 pro mostanában már minden gyártónak nagyon megy szóval jó a Sapphire, HIS, MSI, PowerColor, Connect3D, Gecube, Gexcube, Hercules, ASUS, ABIT kártyája is. Az olcsóbbak a Connect3D, Club3D, HIS, Sapphire, Gexcube cuccok szoktak lenni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#27) Dilikutya válasza Zeck (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

létezik, a Ph-n is van tesztje, nagyjából 20k-val volt drágább anno az aktiv hűtéses Sapphire 9800pro-nál

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#28) ra^ven


ra^ven
senior tag

Egy kérdés:
A HIS IceQ 9800Pro-k is R360 -as maggal vannak? mennyin mennek ezek alapon, és lehet e járatni xt -ként ezeket, nomeg eleg e az IceQ hűtés a húzáshoz :)
Amugy kicsit vacilláltam hogy atit vegyek e mert hallottam hogy atinal van 1 ''hiba''
a framedrop, hogy van ugy hogymagától csak úgy ledobja az fps-t. Erre van már vmi ? vagy ez mindig is meglesz.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#29) Digital válasza Chris82 (#15) üzenetére


Digital
addikt

Úgy tudom nem kapható:F Ilyet szerettem volna,de Sapphire lett a vége,ami 5k val drágább:( Ezt is alig tudták megszerezni

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#30) Zeck válasza Dilikutya (#27) üzenetére


Zeck
aktív tag

Tényleg van ilyen, nálunk is lehet kapni, és egy árban van a His-el :C Plz linkezd be a tesztjét, mert érdekelne, hogy mennyire hűti jól a karit, jó hogy Zalman, meg hítpájp, de az nem feltétlen garancia, szal érdekelne a teszt, vagy valami leírás

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#31) ra^ven


ra^ven
senior tag

hogy lehet ezeket a smile-kat belökni vki mondja mar el :)) en csak 2 fajtat tudok

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#32) Digital


Digital
addikt

Az új hsz ablak alján látod a PH!-n használatos ikonokat,vidd rá a pockod,és akkor látod a karaktert amit be kell írnod! Vagy ha találsz a neten akkor a szmájli címét vágólapra másolod(ctrl+v) és így szúrod be: [IMG] szmájli helye [ / IMG ] Ide ne rakj szóközt,de másképpen nem tudom megmutatni
ENNYI Szmájli lelőhely[L]http://www.gerisoft.hu/smiley.php[/L]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#33) ra^ven


ra^ven
senior tag




megvan köszi :DD




[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9800 pro-t de melyiket? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.