Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9800 infineon 3ns ramos,pro bios? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13) Peat;) válasza m_ster (#12) üzenetére


Peat;)
veterán

Azért a gyorsabb ram sokat számít, de majd egy jobb hűtővel a 660-at állandónak állítom be. Nekem 670 a vége, itt már hibázott:( . A magot még nem húztam 380 fölé, majd valamikor talán. Most még minden szépen elmegy, majd egy év múlva meg már szvsz nagyon kicsi lesz a különbség hogy 9800xt vagy 9800np izzadja-e ki az adatokat, olyan ez mint a gf4ti4200-4600, ami játszhatatlan 4200-őn(pl. Halo 1024-ben néhol nagyon belassult mivel régi kártyám 4200 volt, vagy splinter cellben is volt 1-2rész) az már 4600-os órajelekkel sem fog sokkal jobban menni. A lényeg hogy most pl. a Spellforce-al játszom, hihetetlen brutál grafika(ajánlom ha bejött a Warcraft3, hasonló csak több benne az rpg), és minden maxon elmegy(élsimítás nélkül,4X-nél még elmegy de 6X-nál már akad ha ráközelítek a játékra). Szóval már letettem erről pro órajeles ramtuningról, majd egy jobb hűtő nyárra amivel alapon hajtom, télen meg a maxon (valószínű jó ideig nem cserélek vga-t, hiszen már alaplapot is kéne kb. fél év után a pci-express miatt)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9800 infineon 3ns ramos,pro bios? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.