Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9600pro gond (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Alma79


Alma79
csendes tag

Adott egy connect3d 9600pro kártya, egy 2500+ barton plusz egy Chaintech 7vjl deluxe apogee alaplap. Kábé fél éves a gép, és kábé 2 héttel ezelőttig minden ok volt. De hirtelen az összes 3d-s játék elkezdett kifagyni, úgy átlag fél perc után.
Kipróbáltam 5 vga drivert, volt komplett windows xp reinstall, de a probléma megmaradt. Szétkaptam a gépet, megy az összes venti, szemmel látható sérülés nincs. A gép tartósan nem volt húzva. Help! Help!

(#2) Zoller34 válasza Alma79 (#1) üzenetére


Zoller34
aktív tag

8X AGP-t ha be van állítva , akkor cseréld le 4x-re .

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#3) Alvin_ti4200 válasza Alma79 (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Azóta állítottál bármit is a gépen?

(#4) Angie™ válasza Alma79 (#1) üzenetére


Angie™
addikt

mérj egy proci hőmérségletet idle és 100%terhelt állapotban...először is..:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#5) Alma79


Alma79
csendes tag

A 4x agp-t még nem próbáltam, a procinál 59 C volt a max, elvileg ott még gond nem lehet.

(#6) Kiss67 válasza Alma79 (#1) üzenetére


Kiss67
senior tag

Hello. Nekem van egy ugyan ilyen kártyám és ugy néz ki most halt meg rajta valami mert már dos alatt is szemetel és a winnél ujraindul. Baró.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#7) rudi válasza Alma79 (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát ilyen esetben csak a szétkapom a gépet és másik gépben egyesével kipróbálom az alkatrészeket dolog szokott működni.

Első körben próbálj meg egy másik VGA-t a gépedben (ha lehet szintén 9600as Radeont) és próbáld ki a Te kártyádat másik gépben.

Aztán jöhet a memteszt és a CPU teszt (mondjuk Prime) hogy nem hibázik-e valamelyik.

Én arra gyanakszom, hogy a GPU valamiért túlmelegszik.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) BoGab


BoGab
csendes tag

Milyen táp is hajtja a konfigot?:DD

(#9) rozsomak


rozsomak
tag

egy kis plusz AGP fesz.?

-=< Power is Nothing without Control >=-

(#10) Alma79


Alma79
csendes tag

Hát akkor sorolnám. Prime95 megvolt, mem írás-olvasás, csere-bere megvolt, 4x agp megvolt, agp tápfesz 1,5-1,7-ig megvolt, tápon csak létszükséglet megvolt, bios nullázás megvolt, újabb friss vindóz megvolt, másik gépben VGA teszt megvolt(csak húzás után hibázott.). A tápom egy 300-asnak csúfolt cedegen, de eddig bírta frankón, decemberben egész hónapban fullon nyomtam az NFSU-t és a HALO-t. 2 hete ezzel a szarral szívok, de már egy icipicit unom. Ja, bocsi,kicsit régen jártam erre, de majd sűrítek.

(#11) Alma79


Alma79
csendes tag

Ja, és holnap hoznak egy 9200-as radit. Bizakodok.

(#12) Balli


Balli
őstag

9600pro-hoz melyik most a legújabb/legjobb driver?
Mi a különbség driver és driver között? A jobbal jobban teljesít a kari vagy mi:F?

Athens 2004

(#13) F-ECT$ válasza Balli (#12) üzenetére


F-ECT$
titán

Catalyst 4.4. Az újabbak általában bugfixeket tartalmaznak, és néha 2-3%-os sebességnövekedést is hoznak.

Dive ever, work never.

(#14) Balli válasza F-ECT$ (#13) üzenetére


Balli
őstag

Hallottam olyat hogy mot a 4.3-as jobb mint a 4.4-es.

Athens 2004

(#15) Ödönke2


Ödönke2
csendes tag

a tápnak birnía kell egy codegen 300as van otthon is és elvisz egy gigabyte kt600, 2500 bartont,radeon 9600pro, cd-dvdkombó, kismeghajtó, rendszerventi gond nélkül atomstabilan

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9600pro gond (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.