Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

MM711-hez viszonyítva elorelepes? Ér valamit az Nvidia Reflex?

(#2) Synthwave válasza Kasya (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Alma narancshoz. Teljesen más forma és fogás. Aki imádja az MM710/711/712-t, az ezt valszeg. nem fogja, függetlenül attól, hogy mi van a burkolat alatt.

Semmit.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3) Busterftw válasza Kasya (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Reflex sokat segit a latencyvel.
Foleg ha hasznalsz DLSS-t.

(#4) Synthwave válasza Busterftw (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kissé pragmatikus, de ahol ténylegesen számít az a latency, ott senki nem használ DLSS-t.

Mindenesetre az árukért alapvetően nem tűnnek rossznak ezek az NZXT-k, és az Ergónak érdekes formája van.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5) Busterftw válasza Synthwave (#4) üzenetére


Busterftw
veterán

Ezert irtam, hogy foleg ott, de amugy is.

(#6) xrvman


xrvman
őstag

A nyitott aljúakat megnézném 1 - 3 - 7 év múlva, hogy szuperálnak a felgyűlő kosz, szösz után. Esetleg ezek mellé kötelező lesz venni sűrített levegőt. (kompreszor, vagy spray)

[ Szerkesztve ]

(#7) Synthwave válasza xrvman (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hogy ha évekig nem tisztítod az egereidet, akkor inkább egy hazmatot és lángszórót kell venned, függetlenül attól, hogy milyen burkolata van, lol.

Ezeket még könnyebb is takarítani, mert alulról hozzáférsz az oldalak és tenyértámasz nagy részéhez belülről. Just sayin.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8) xrvman válasza Synthwave (#7) üzenetére


xrvman
őstag

Tizenvalahány évesen egy G5 (kék) egeret egyszer kellett szétszedni, 10 év után, mert a keréknél a lamellák közt volt egy kis olaj / zsír? csepp és kihagyott ott. :K Szösz alig volt benne. Sűrített levegő sem kellett, csak csipesz. Persze azért adtam neki egy kicsit, de inkább oldalt, az illesztéseknél volt némi száraz koszmaradvány.
El van téve, mai napig működik. Csak már (bocsi), untam és keményedni kezdtek a vezetékek. Tudom lehet venni hozzá. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.