Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) I. Richard válasza prmcsk (#99) üzenetére


I. Richard
senior tag

Mi az az apró? 0,01mm? Annyi eltérés szerintem 2 kátya között van. A chipek szintjét pedig nem hiszem, hogy ilyen pontosan bárki le tudná mérni...

Beszélek a sráccal, hogy milyen pontosságig tudják bevállalni a dolgot. Most úgyis van ideje, kevés a munkája.

(Egyébként ezeket nem kötekedésből, hanem segítségnyújtás miatt írom. Hátha olcsóbban megoldható a marós része a munkának.)

A borda árával kapcsolatban nem vitatkozom, lehet, hogy nekem nettó árat mondtak.

(#102) prmcsk válasza I. Richard (#101) üzenetére


prmcsk
addikt


A szintezés és mérés az műszerezettség kérdése.
Nem vettem kötekedésnek.
Ha helyi szinten van olcsóbb marósod az engem nem ''boldogít'',mert ha leme gyek a pl:10 bordáért autóval hozzátok,már többe kerül,mintha ''itthon'' csinál
tatom meg.A kapcsolatfenntartás érdekéről meg ne is beszéljünk.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#103) I. Richard válasza prmcsk (#102) üzenetére


I. Richard
senior tag

Akkor túltárgyaltuk a dolgokat. Nyilván nem biznisz, ha a munkadíjon (esetleg) megspórolt pénzt a ''logisztikán'' elbukod. Teljesen jogos. :)

Még valami. Ti milyen pontosan csináljátok a marást?? Csak azért szeretném tudni, mert lehet, hogy magamnak megcsináltatom a bordát. (még nagyon gondolkodom, mert ha nagyon macerás a dolog, akkor nem kezdek bele)

(#104) prmcsk válasza I. Richard (#103) üzenetére


prmcsk
addikt


A marás pontossága 0,01mm(század)mm.
'' ha nagyon macerás a dolog, akkor nem kezdek bele''.Hidd el macerás.Ezért írtam az előzőekben azt,hogy csinálj egyet,mert találkoznál a problémákkal és emiatt elfogahatónak találnád az árát.Tudom sokan egy darab alut látnak az ár
ban,de ez nem csak erről szól.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#105) I. Richard válasza prmcsk (#104) üzenetére


I. Richard
senior tag

Én egy is darab tömböt látok:), csak annyi különbséggel, hogy tudom, mennyire nehéz 6 db sík felfekvő felűletre(amik ráadásul nincsenek is egy síkban) jól ráilleszteni egy másik ''munkadarabot''. A konkrét problémákat pedig el sem merem képzelni:) (2mp alatt szénnéégett a kártya)

Az áraknak utána járok, márcsak a saját lelki békém miatt:), meg hogy tisztában legyek, mi pénzbe kerülnek az ilyen jellegü munkák.(persze nem baráti alapon vett árak...)

Na mindegy, bocs hogy zavartam, további sok elégedett vevőt és szép napot.

(#106) prmcsk válasza I. Richard (#105) üzenetére


prmcsk
addikt

Köszönöm.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#107) hcsaba válasza prmcsk (#1) üzenetére


hcsaba
tag

Üdv engem érdrkelne a hütés.
Lehet-e rendelni és mibe kerül, ha igen?!!

(#108) woodpaul


woodpaul
őstag

Eszembe jutott egy kérdés: a videókártyán lévő ventillátor csatlakozó hány Volt feszültséget szolgáltat? A bordára szerelt venti köthető erre?

Androidő

(#109) prmcsk válasza rup1u5 (#96) üzenetére


prmcsk
addikt

Most vettem csak észre kérdésed,bocs.
''a két kis borda a fesz csatinál honnan?''
Már nem tudom,a raktárban találtam.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#110) prmcsk válasza hcsaba (#107) üzenetére


prmcsk
addikt

Lehet rendelni.
#17 - #31 h.sz.
5.500Huf+postaköltség.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#111) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Sziasztok!
Szia prmcsk!
Vegyétek bátran a hűtőt,nekem is ilyen van:DD

(#112) DjOrfeus válasza I. Richard (#105) üzenetére


DjOrfeus
tag

Lejebb az árakat !!!
Mindenki evvel piszkálódik !!!!
Én is igy gondolkodtam, DE rákellet jönnöm hogy nem is sok ez az ár Ha esetleg sokalná valaki vegyen zalmit kompleten 7000-8000.vagy valami gyári hütőt.
én egy darab Vörösrézért lejártam a lábam már.
Az alu beszerzése sem egyszerübb szerintem !!!!
És ráadásúl Horror pénzeket elkérnek az anyagért föleg ha meghaljás a vastagságát !!!! ( a baráti alap az 1 db-ra érthető ) barátilag nekem ingyen kimarja a cimbim ha kell 5 is de mindig a szivesség kerül a Legtöbbe !!!!
nekem egy 10cmx25cmx1,5 cm es darab Vörösrézért 9830 ft akartak kihúzni a pénztárcámból !!! igaz ebbö 2 db hütő is kijönne de ez csak az alap réztömb ára még hol van a maratás meg a többi idörabló munka ???
az 5500 Ftért kapsz egy komplet Hütőt-csavarokkal- csak felkel szerelned Na meg venned egy ventit ami kb noname fajtából 850 ft !!!
és van egy Egyedi hütőd ami nem kiabál minden kariról rád

( Egyelöre )

Ha egy cápa evett a kezedből ( a lábadból is fog ) !!!

(#113) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Hello Prmcsk!

Engem érdekelne ez a hűtés, mert hangos is az innom, meg meleg is (Riddick közben 77 fok, de az stabil). Milyen részletes leírást küldesz hozzá? Csak azért mert én nagyon amatőr vagyok. Eddig 1 db vidkari (pont ez) és 1 memoriamodul beszerelése fonódik a nevemhez. Az ára igen szimpatikus és mások is jó véleménnyel vannak róla. Sok extra energia kell neki? Nyílván elveszti a garit, ha megbütykölöm.

Köszi


Resistencia eterna

(#114) prmcsk válasza bagyulajuve (#113) üzenetére


prmcsk
addikt


A leírás részletes,ezek alapján szerintem bárki fel tudja rakni a bordát.
Nem szakértelem,inkább odafigyelés kell hozzá.Gyakorlásra is van módod.
Tartsd be a mellékelt leírást.
Nem tudom mire gondolsz,de a kártya ettől nem fog többet fogyasztani.
Ettől ha ügyes vagy nem veszíti el a garit.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#115) bagyulajuve válasza prmcsk (#114) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Köszi. Pasztát is tudsz küldeni? Ha nem azt számtek boltban keressem? Ventit mit ajánlasz hozzá? Felárért küldesz nekem oljat?

Resistencia eterna

(#116) prmcsk válasza bagyulajuve (#115) üzenetére


prmcsk
addikt


A paszta a csomagban ''mizériás'' lenne.Pasztát bárhol vehetsz.A ''fehéret''
ajánlom.Venti eladásra nem készültem,de bármilyen venti jó csak íveltlapátos
legyen.(Áramlás és hang miatt).Én 80x80x15mm-est használok,mert igy csak
két PCI helyet foglal.Ha a normál magasságút teszed rá akkor ez több.
5 volton járasd bőven elég.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#117) bagyulajuve válasza prmcsk (#116) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Esetleg ha venti típust mondanál (márka is) az nagy segítség volna. A fehér paszta az mit jelent? Bocsi a kérdésekért, de elég hülye vagyok a gépekhez és csak biztosra akarok menni.

Resistencia eterna

(#118) prmcsk válasza bagyulajuve (#117) üzenetére


prmcsk
addikt


Lehet akár z@lm@n op-1,vagy bármi ami a leírt mérettel rendelkezik.
A lapátok íveltsége jól látszik a #1h.sz. fotón.
A fehér színű az a hagyományos szilikon paszta.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#119) zsocy


zsocy
őstag

Üdv prmcsk!

Csak postán tudod küldeni a cuccot? Ha igen nem tudod véletlenül mennyi is az a bizonyos postaköltség?
MSI-re is rámegy ez a cucc?
És végül: Csak feketében és natúr szinben lehet venni? Jó tudom hogy ez már a hülyeség határa, de plexi oldalas házra gyúrok, a kártya pedig szép piros, szóval esetleg jól nézne ki rajta egy piros borda... Vagy valami UV reagens festék is gonosz lenne :)
Amúgy gratula, eddig meg vagyok győzve, már csak a pénz hiányzik.
:C

(#120) prmcsk válasza zsocy (#119) üzenetére


prmcsk
addikt


Csak postán,vagy elhozod és felrakom.
Postaköltség=800-830Huf.
Neked piros ha kell.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#121) Bobbacsi


Bobbacsi
veterán

Ha egyszer egy üzlet beindul .....:))

(#122) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Sziasztok!Láttam Bobbacsi felcsaptad a hűtőt.Tehelésen mennyire megy fel a hőfokod???

(#123) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

prmcsk nem lehet,hogy nem húztam meg eléggé a csavarokat és azért magasabb a hőfokom,vagy az is lehet-e,hogy forrófejűbb alapból a kártyám?:))

(#124) prmcsk válasza nokia3650365 (#123) üzenetére


prmcsk
addikt

Mindkét eset lehetséges.
Küldök neked mailt és ha egyszer sok időd lesz.akkor e leírás alapján tedd fel
a bordát.
Mail megy.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#125) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Ok köszi,mert igazán nem zavar ez az alapon most per pill nyitott ablak zárt háznál 46 -47fok,csak lehet,hogy még ennyi sem lenne...

(#126) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

apropó miért adod el a 6800-as kártyádat??? nem jött be?

(#127) prmcsk válasza nokia3650365 (#126) üzenetére


prmcsk
addikt


Teljesen jó.430/1200-őn bőven ultra felett megy.A''golyós''teszttel sem ment
soha 60 C fok fölé,bármeddig járattam.
Nekem addig kellett ez a kártya amíg le nem méreteztem a hűtésemet.
Ezért eladó.Ha tudsz rá vevőt nyugodtan ajánlhatod.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#128) nokia3650365 válasza prmcsk (#127) üzenetére


nokia3650365
aktív tag

mennyibe kerül,milyen márka gyári hűtéssel? mennyi garival?

(#129) prmcsk válasza nokia3650365 (#128) üzenetére


prmcsk
addikt


Inno 6800 GT-AGP dobozosan+saját hűtéssel,22hónap garral,tuti frekivel,
aquaban vásárolt = mai aqua áron (bruttó) eladó.
Olcsóbban nem akarom eladni,mert a vevő ultrát vesz GT helyett+hűtésem.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#130) nokia3650365 válasza prmcsk (#129) üzenetére


nokia3650365
aktív tag

128mb-os?
50e?

(#131) Finwe válasza prmcsk (#1) üzenetére


Finwe
őstag

Hello! Van esély rá, hogy egyszercsak elkészül a vizes blokkod (ami ugye rámenne a 6600gt agp-re)?

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#132) prmcsk válasza nokia3650365 (#130) üzenetére


prmcsk
addikt


256Mb--256bit
Mi az az 50e?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#133) Bobbacsi válasza prmcsk (#132) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Jó magyar forint akar lenni :)

(#134) prmcsk válasza Bobbacsi (#133) üzenetére


prmcsk
addikt

Egy 6800 GT ''ultráért''minden cókmókkal ?Na neeeeee!

[Szerkesztve]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#135) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Nem tudtam,hogy 256/256-os, azt hittem a 128-as ami 50+afa körül van.
Most már képben vagyok.

(#136) prmcsk válasza Finwe (#131) üzenetére


prmcsk
addikt

A vizesblokk már ''gépen'' van.A következő hétre kész.
Minden 6600 GT-AGP-re rá fog menni.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#137) kill3r 123 válasza prmcsk (#136) üzenetére


kill3r 123
csendes tag

szasz naon bejött a hűtésed és én is szeretnék egy ilyet de csak majd juliusban lesz meg a karim (msi 6600GT VIVo) és az lenne a kérdésem hogy akkor is lesz még ilyen hűtésed eladó mert ha lesz akkor van egy plussz vevőd

ja és még annyi hogy nem lehetne e az enyim piros színü tod plexi ház modding meg minden:B

válaszodat előre is kössz

River Side Blues 4ever

(#138) prmcsk válasza kill3r 123 (#137) üzenetére


prmcsk
addikt


Biztos,hogy lesz júliusban is, lehet piros ha előre egyeztetünk.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#139) woodpaul válasza prmcsk (#138) üzenetére


woodpaul
őstag

Én meg inkább a kékkel szimpatizálok... :)
A borda alja is festett? Ha igen, nem gátolja a hőátadást?

Androidő

(#140) prmcsk válasza woodpaul (#139) üzenetére


prmcsk
addikt


Az érintkező felület nem lehet festett.Színről akkor beszéljünk ha komolyan
érdekel

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#141) woodpaul válasza prmcsk (#140) üzenetére


woodpaul
őstag

Természetesen én is így gondoltam! A megrendelések számának függvényében az ár később változhat (akár negatív, akár pozitív írányban)?

Androidő

(#142) prmcsk válasza woodpaul (#141) üzenetére


prmcsk
addikt


Az ár felfelé NEM fog változni.Lefelé???Ahhoz túl sokat kéne eladnom.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#143) Blade2 válasza prmcsk (#142) üzenetére


Blade2
aktív tag

Figyu milyen cuccaid vannak eladók? Már van vmi más, vagy még csak ami az 1. hsz-be linkelve van?
Mármint a vízhűtésedről is kérdeznék ha lehet...kép nincs rola?

[Szerkesztve]

Penge!™

(#144) prmcsk válasza Blade2 (#143) üzenetére


prmcsk
addikt


#136 h.sz. Kép is lesz róla.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#145) Blade2 válasza prmcsk (#144) üzenetére


Blade2
aktív tag

És hogy van ez a te vízhűtésed? Mikből van? Mennybe van? Mit hűtesz vele? Annyit látok csak hogy egy C2,6@3,7ghz-t! Emellet van még NB, és egy GPU(6600GT)-blokk is?

Penge!™

(#146) Finwe válasza prmcsk (#136) üzenetére


Finwe
őstag

Ez nagyon jó hír! Ugye csinálsz tesztet? Bár ez mind1, úgyis jól fog hűteni. Az áráról valami előzetes becslést tudsz adni, vagy csak biztosat ha kész?

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#147) prmcsk válasza Blade2 (#145) üzenetére


prmcsk
addikt


Csak a 6600GT-AGP-re gyártott vízblokk lesz eladó a többi haveri alapon
készült két-két példányban.Én terveztem,ő megcsinálta.
Ára még nem fix,mivel a prototipust most kapom meg.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#148) dantej válasza prmcsk (#147) üzenetére


dantej
tag

Nekem is kellene 6600GT-re a Te általad kreált hűtés!!Mennyibe kerülne össz-visz?
Hogy tudnánk megoldani megbeszélni?

''Tedd vagy ne tedd de soha ne próbáld!!''

(#149) nokia3650365 válasza prmcsk (#147) üzenetére


nokia3650365
aktív tag

Szia prmcsk! Kb milyen árban lesz a vízhűtéses megoldás???Nektek mennyi netezés közben a rendszerhőmérséklet?

(#150) prmcsk válasza nokia3650365 (#149) üzenetére


prmcsk
addikt


Szia nokia .
Árat a ''vízre'' még nem tudok.
Most néztem meg = 32 fok

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.