Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark 11 eredmények (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-20 15:20:38

LOGOUT.hu

Ez a 3DMark verzió legacy státuszban van, így a következő linken ingyenes kulcsot találsz hozzá:
Legacy 3DMark benchmarks


A 3DMark11 listára kerülés feltételei

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) subaruwrc válasza radi8tor (#5050) üzenetére


subaruwrc
félisten

3db is befér a lapba ;)

na off vége :))

(#5052) Cybertrone válasza subaruwrc (#5051) üzenetére


Cybertrone
veterán

Bizony mer hívom a modikat! :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5053) helkis válasza Cybertrone (#5052) üzenetére


helkis
addikt

nem kell hívni, hiszen mindig vele kötözködik.. :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#5054) Cybertrone válasza helkis (#5053) üzenetére


Cybertrone
veterán

;] :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5055) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Nemrég feltettem a friss drivert, ami hozzott pár pontot! Kérném a listára!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#5056) byZsolt


byZsolt
tag

egy kis tuning eredmény.

i5 2500K @ 4,9Ghz
AMD sapphire 7950 3Gb 1100Mhz / 1560Mhz

8570 pont
[link]

Ez Itt a .....

(#5057) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

P20540 - nem listaképes.

CPU-n víz, VGA gyári. Mindkét VGA MSI volt. Az egész rendszer saját tulajdon mindenestől.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5058) tom_tol válasza 04ahgy (#5057) üzenetére


tom_tol
addikt

csak ügyesen :R
cpu hőmérséklet ?
akkor a c2-nek egyértelmű a pcie3 támogatása ?

(#5059) radi8tor válasza 04ahgy (#5057) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egy listaképeset nem tudsz nézni így vízzel hűtve a CPU-t?

⭐ Stella

(#5060) subaruwrc válasza 04ahgy (#5057) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DD

(#5061) asuspc96 válasza 04ahgy (#5057) üzenetére


asuspc96
senior tag

Helló!

Csak egy kérdésem van: Honnan ? :DDD ;]
Ügyes grat!

asuspc96

(#5062) 04ahgy válasza radi8tor (#5059) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem, az úgy feleslegesen fogyasztja az áramot. :DDD Erre a listára nagy ATI / AMD VGA-val én nem nevezek, mert nem értek egyet a szabályokkal. Ezt nem köpködéssel meg értetlenkedéssel "honorálom", hanem csak szimplán nem csinálok konkrétan a listára eredményt. Akit érdekel, az meg HWBot-on követi a pályafutásomat.

asuspc96: mi honnan? :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5063) Cybertrone válasza 04ahgy (#5062) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mi a nem real számodra a szábályokkal? :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5064) radi8tor válasza Cybertrone (#5063) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom az, hogy ha tuning, akkor lehessen tweakelni a kártyákat úgy, ahogyan te szeretnéd.

⭐ Stella

(#5065) 04ahgy válasza radi8tor (#5064) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igazából az a baj, hogy AMD optimalizált tesszelláció az alap. A tesszellációval lehet trükközni, és ha csak egy értéket vesz vissza valaki, akkor azt az eredményt ki nem szűri senki az életben. De a jogosulatlan előny már is megvan. Tehát nekem a verifikáció hiányával van a bajom.

A listaképes eredményhez megkövetelném a legfrissebb 3DMark11 használatát, ORB linkkel, ahol ellenőrizhető a tesszelláció szintje. Vagy teljesen eltörölném a tesszellációs szabályt, és ami a csövön kifér.

A kötelező linkre sokan fújni fognak, mert vagy meg kell venni eredetiben a benchmarkot, vagy basiccel kell tolni az eredményt, amikor is lefut a demo is. Nem a legjobb a végletekig kihegyezett rendszeren.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5066) jones965 válasza 04ahgy (#5065) üzenetére


jones965
Modder

Igen, először én is csodálkoztam a HWBOT.org-on publikált ORB linkkel validált eredményeken.

(#5067) 04ahgy válasza jones965 (#5066) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hát igen, ott engedélyezett. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5068) gombcomp válasza jones965 (#5066) üzenetére


gombcomp
senior tag

Szerintem itt sem lenne baj az ORB-s validálás... ;)
Aki komolyan veszi,használja,szereti a 3DMark teszteket ne sajnáljon már
20 dollárt a progiért (még szerencsésebb,ha VGA-hoz kapta valaki,és azt
használja).Ezzel valóban szűkíteni lehetne a trükkök körét.
Jó tudom,hogy nem mindenki vesz (használ) legális szoftvert,de aki
komolyan gondolja,és a listáinkon szeretne szerepelni az vállalja ezt a "súlyos"
szabályt.
Vagy nincs ilyen szabály,és ha jó a screenshot mehet a listára!
Szavazzunk: 1. Legális progi,szigorúan ORB-vel.
2. Minden mehet,és csak képernyőmentés kell.

Részemről az EGYES a nyerő! :K
Nehéz lesz Joshuát meggyőzni...de talán a többség akarata érvényesülhet.

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#5069) subaruwrc válasza gombcomp (#5068) üzenetére


subaruwrc
félisten

ezzel csak az az egy bajom van hogyha full elfogadott eredményeket akarunk akkor állandóan meg kell várni hogy a futuremark approválja az újabb drivereket, namost ezt én inkább kihagyom és akkor elfelejtem a ph listát.
így is picit poénos hogy jó magyar szokás szerint a nemzetközi szabályok le vannak szarva és itt nálunk spec nem lehet tess offos eredmény fent, de oké ezt benyeltem, dupla annyi időt ráfordítok mert úgyis 3dmark buzi vagyok, na de hogy még hónapokat várjak is arra hogy approvált legyen az új driver csak hogy a ph listára felkerülhessek.hát azt bocsi de nem

(#5070) aAron_


aAron_
őstag

Üdv!

Szerintetek Phenom II 955-el normális, ha a Physics Score 3730 csak, alap órajelen?

Arra gyanakszom, hogy a HT link sebessége foghatja vissza a teljesítményt. Nekem csak ~1000 MHz-en megy. Jól gondolom, hogy ez lehet a problémám? Lehet új lap kéne :F

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#5071) ThodEE válasza subaruwrc (#5069) üzenetére


ThodEE
őstag

Gyere IPONra, ott úgy sincsenek ilyen erős gépek, könnyen lehetsz az első, és sem a tesszelláció, sem driver nem okoz gondot:) :R

Ez ott elfogadott:

CPU 4.41GHz VGA 1125/1575 (After max) P9919 3d mark

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#5072) Cybertrone válasza ThodEE (#5071) üzenetére


Cybertrone
veterán

Gyere Iponra... LOL Inkább a halál :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5073) gombcomp válasza subaruwrc (#5069) üzenetére


gombcomp
senior tag

OK!
Félreértetted az 1. pontot.Nem kell hogy a Futuremark approválja a
drivert,ezt én is lesz@rom.Van egy feltöltött,látható eredmény az oldalon
minden részletével,és ez a lényeg.Az hogy a Madonion elfogadott listában
nincs benne az kit érdekel. :U

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#5074) gombcomp válasza Cybertrone (#5072) üzenetére


gombcomp
senior tag

Ja azt odamész,és kiosztanak (mint a HWSW-n),hogy itt mindenki
hétköznapi használatra vett géppel tesztel nem olyan überbrutállal mint Te,
és ez így nem fair.. :W

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#5075) subaruwrc válasza gombcomp (#5073) üzenetére


subaruwrc
félisten

akkor ha a futuremark driver approválást leszarjuk akkor feltettem a kezem az 1. pontra

(#5076) ThodEE válasza Cybertrone (#5072) üzenetére


ThodEE
őstag

Mindennek van előnye hátránya, én pl itt labdába se rúgok a 4.4re húzott 930ammal meg 1db 7970el, de mindig jövök olvasom és csodálom az itteni eredményeket. :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#5077) jones965 válasza gombcomp (#5073) üzenetére


jones965
Modder

Az ORB validáláson gyakorlatilag minden benne van, kivéve, ha olyan drivert használsz, mint subaruwrc említette-, ami nincs approválva.
Az itthoni lista nekem teljesen jó így is, ahogy van, csak mint 04ahgy is írta, a tesszeláció minimális piszkálásával is lehet előnyre szert tenni. Másodsorban mint a 3dmark fun, ezt a tesztet 2x kell futtatni kihegyezett hardverekkel, ami ugye nem minden esetben teljesül.

A tuningnak véleményem szerint is akkor van értelme, mikor minden bevethető dologgal igyekszünk a maximális pontokért.

+1 szavazat az 1. pontra.

(#5078) gombcomp válasza jones965 (#5077) üzenetére


gombcomp
senior tag

Alakul ez !!!! :DD

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#5079) ThodEE válasza gombcomp (#5068) üzenetére


ThodEE
őstag

Én még sokáig szeretném látni jones965 és subaruwrc tesztjeit így mellettük szavazok:)

+1 szavazat az 1. pontra.

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#5080) Cybertrone válasza ThodEE (#5079) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mint ha a mi szavazatunk számítana :D Amúgy az első szerintem is korrekt! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5081) ThodEE válasza Cybertrone (#5080) üzenetére


ThodEE
őstag

HA azon múlik töltök fel hiteles eredményt ide is, ha nevetségesnek is tűnik majd a mesterek közt az eredményem:) :C

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#5082) Sontir Fel válasza ThodEE (#5081) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Szerintem itt az is jo dolog, hogy ha tobben toltenek fel eredmenyeket, akkor az egyfajta viszonyitasi alap, hogy adott esetben a vasunk azt a szintet hozza, mint amit kell neki. Es ez fuggetlen a legjobbaktol, mert az atlag nem rohangal olyan felszerelessel mint amiket ok hajtanak :B

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5083) H.Ezredes válasza Cybertrone (#5072) üzenetére


H.Ezredes
őstag

:DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#5084) 04ahgy válasza gombcomp (#5068) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A PH! listára én is az egyes pontot szavazom meg, azzal a kiegészítéssel, hogy aki Basic Edition-t használt, az eddig is kapott linket (ezentúl be is kell illesztenie), csak lefut neki a Demo is. Szerintem ennyi bőven belefér, ha a 20$-t sajnálja rákölteni az Advancedre. A linken pedig egyetlen kritérium lenne fontos: legfrissebb Systeminfo, és amellett ne írjon ki semmilyen tesszellációval kapcsolatos üzenetet az ORB.

(#5081) ThodEE: semmilyen rendszerrel sem nevetséges az eredmény. Volt, hogy a 980X-es eredményem Q9550-nel verték oda. :) Aki gyakran látogatja a topikot, az biztos emlékszik. No meg nézd meg az alsó kategóriákat, oda is tettem fel eredményt. :DDD

(#5072) Cybertrone: Mi a bajod az iPonnal? Az, hogy nem cserélték ki a HX1000 tápotokat, amit amúgy helytelenül kötöttetek be, és nem volt semmi baja sem? ;]

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5085) Cybertrone válasza 04ahgy (#5084) üzenetére


Cybertrone
veterán

Lazitsal iponworker... a forumara ertettem... nem kell egybol ugrani mint pit a csivavara!;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5086) radi8tor válasza 04ahgy (#5084) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem iPon fórummal volt/van baja.

⭐ Stella

(#5087) ThodEE válasza 04ahgy (#5084) üzenetére


ThodEE
őstag

Rendben, csinálok majd ide is eredményt, még várom rá a blokkomat és akkor mehet egy kis hancúr :C

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#5088) tom_tol


tom_tol
addikt

ha valakinek nem felel meg a rendszer nem közöl eredményt (nekem sincs :D )
driver tweak=hwbot, tweak nélkül meg ez a lista
minek két egyforma táblázat

(#5089) radi8tor válasza tom_tol (#5088) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ott a pont!

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark 11 eredmények (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.