Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  3 core opteron (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gstm


gstm
tag

[link]

Csinált már ilyet valaki? :)

(#2) Thrawn válasza gstm (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Persze hiszen most olvasol róla nem? :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) Incognito


Incognito
senior tag

Még dolgozniuk kell a munkamegosztáson, mert ez így nem valami fényes...

(#4) erdoke válasza gstm (#1) üzenetére


erdoke
titán

Ezek is minek? :F

A legjobb aláírás a héten

(#5) lapa


lapa
veterán

sok ilyet csináltam már, meg négymagosat is csak amióta elszipuztam a maradék technokol rapidot azóta nemtom mivel összeragasztani őket. pang a biznisz...

(#6) slett27


slett27
addikt

Ez teccik, nagyon teccik, még ilyet ! :Y Ezt az AMD-nél is tudják ? :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#7) gstm válasza erdoke (#4) üzenetére


gstm
tag

Költségcsökkentés. Egy duplamagos proci, meg egy szimplamagos, csak olcsobb már mint két duplamagos. Vagy nem? :DDD

Egyébként csak érdekeségképp linkeltem be, és a kérdés arrol szólt, hogy valaki közületek csinált e már ilyet.

(#8) kraftxld


kraftxld
nagyúr

''Of course, we used our complete benchmark suite and we actually found some programs that were not working properly. Pinnacle Studio Plus 9.4.3 crashed repeatedly. Auto Gordian Knot, which we use for encoding DivX or XviD video, could not start the encoding process because it obviously was not able to access our AVI file. PCMark crashed sometimes right after finishing the compression test''

Itt szerintem eldőlt a dolog létjogosultsága.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9) marcee válasza kraftxld (#8) üzenetére


marcee
addikt

Ez nyilván csak az adott programok hibája, optimalizációval majd megoldják, remélhetőleg úgy, hogy a ne csak két(három, négy)szálon legyen hibátlan, hanem akkor már rögtön megoldják többre is.

Mellesleg az évek óta több processzoros rendszerekre, fürtökre írt renderprogrmak ismét tökéletesen vizsgáztak. Ergó munkára jó, ott be is hozza az árát, videókódolásra meg egyelőre nem érdemes.

[Szerkesztve]

\m/

(#10) Feeling válasza kraftxld (#8) üzenetére


Feeling
tag

A cikkben később írták, hogy valószínűleg arra vezethető vissza a galiba, hogy az egymagos procijuk egy regi sledgehammer (ami nem rendelkezik SSE3 támogataással) amíg a kétmagos ugye E0-nál kezdődik. tehát az egyiknek van, a másiknak pedig nem volt SSE3-ja...

-; Life is a game in sudden death mode ;-

(#11) Konflikt


Konflikt
addikt

3 mag? :Y nemnagyon lehetett rola hallani...

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#12) Sanya válasza gstm (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

ilyet csak az amd tud csinálni...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#13) pegazus válasza gstm (#1) üzenetére


pegazus
senior tag

ennek nem látom semmi értelmét, nem csak köekedésképpen írtam.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  3 core opteron (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.