Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pupák


Pupák
tag

Véleményeket szeretnék kérni valami kézzelfoghatót
Köszike

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#2) Polesz válasza Pupák (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Ha lehet még kapni akkor K7S5A, ez mostanában szemtelenül olcsó. Alternatívának ajánlom az AsRock K7VT4-4X-es deszkát ez is 10-12e magyar forint körül van.

Ficsőrök: 4x agp, 5 pci, 5.1 hang, 6db USB 2.0, lan, enyhe tuning lehetőségek. 2 DDR foglalat, VIA 333CF csipszet.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#3) greenface


greenface
aktív tag

Sztem is ECS v. ASRock. Előbbit 7-8e bruttóért (!!) vesztegetik.

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#4) Pupák


Pupák
tag

Köszi az infót
Szerintem asrock kt400 lesz a választás ha még kapok

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#5) Polesz válasza Pupák (#4) üzenetére


Polesz
addikt

Egerben biztos kapsz, mert mi tartunk és most is van vagy 4 raktáron :) Amúgy a boltost zavard el a Ramiris nagykerbe, mert ő a hivatalos AsRock disztribútor és azt hiszem, hogy még az RCE is.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#6) Puchini


Puchini
csendes tag

Helló! ;)

(#7) fügike


fügike
senior tag

Igen, a Ramiris többek között AsRock, meg Epox, satöbbi. De nagyon jók, érdemes szétnézni náluk! Ha garis problémád van, lehet, hogy azonnal cserélik. Én már jártam így egy MSI lappal, videokártyákkal, stb. Korroktek!:)

Boci-boci tarka!:D

(#8) yerico válasza Pupák (#1) üzenetére


yerico
senior tag

Duron 1600 + ECS K7s5A pro LAN + hűtő 19600 bruttó. Tudsz másik ilyen ajánlatot mondani? Nálam most ez dorombol. Ez már alapból felismeri a Duront, míg a többihez jó esetben van biosfrissítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.