Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 14adam


14adam
addikt

Azért nyitom ezt a blogot,mert minden nap befogok linkelni néhány zenét,általába tuc-tuc zene fog szólni,nos kezdem is,legyen mondjuk egy

Dusty Kid - Animals

(#2) 14adam


14adam
addikt

akkor egy kis hazait is
SlamAir - New Life (MightyB Remix) (I_Am) mixe

[ Szerkesztve ]

(#3) 14adam


14adam
addikt

Ahmet Sendil & Naidre York - Open Up (Utku Dalmaz Remix)

épp most vettem 50gramm vizipipa dohányt,banánosat.Talán elég lesz erre az estére :)

[ Szerkesztve ]

(#4) 14adam


14adam
addikt

pizza a sütőbe és közbe Richie Hawtin - DE 9 Transitions (Bosko´s revival) zenéje töri meg a reggeli csendet :)

[ Szerkesztve ]

(#5) 14adam


14adam
addikt

hazaestem tüdőszűrőröl és azért utaztam két órát,hogy 1,5 órát várjak egy félperces vizsgálatra ....

Egyik nagy kedvencem feldolgozása Radio Slave vs Tristan Garner - Fuckin Grindhouse [ Vipy-D Ibiza Mashup ]

(#6) 14adam


14adam
addikt

Utku Dalmaz - Don't Get Lost (Ahmet Sendil Remix)

Nah eddig 33 órája folyamatosan fentvagyok,lesz ez még több is :))
Ha valakinek erre lenne ötlete azt nagyon megköszönném,persze pü-be :R

[ Szerkesztve ]

(#7) 14adam


14adam
addikt

Fankadeli - Mindig Rólad
mert most ilyen kedvem van :) Nah de jó,már kékhalálozik ez a szar,már egy vinyócsere nemártana,badsactoros ezis... :W ez már kb a kilencedik vinyó ami elszált nálam

Beüzemelem azt az elosztót amit belehet álítani,hogy mikor kapcsoljon le a tv,mert mindig reggel nyomom ki mert elalszok nézés közbe.... Nah megnézem a Jackass-t,utána még valami filmet keresek :)

(#8) 14adam


14adam
addikt

Bruno Barudi & Akila - Dirty Music

Jött ma néhány bringás alkatrész.Kezd összeálni az egykerekü

(#9) 14adam


14adam
addikt

deadmau5 - dark beat (vocal mix)

Azon gondolkozok már jópár napja,hogy kéne valami balatoni talit csinálni ha már kijött a nyár. Aki benne lenne dobjon pü-t,bográcsozás,fürcsizés,vizipipa esetleg ha hozol bicót akkor még bringázhatunk is(én monociklivel,szóval nem nagy távra gondoltam :D )

Tegnap kaptam olyan infót,hogy elfelejtettem beiratkozni... Majdnem nemléptem a következő évfolyamba,ma elintéztem az ügyeimet,még a bizonyítványért is elfelejtettem bemenni :D
Jövőhéttől meg elvileg mehetek tacskóba dolgozni...nem egy jó meló,de jobb mint a semmi :)

(#10) 14adam


14adam
addikt

Laurent Wolf - Explosion

Hát igazából semmi nem történt velem,tegnap már 11-kor bealudtam aztán 1-kor keltem.
Szombaton meg egy ismerősöm pálinkáját kóstoltuk meg :) Néha estefele kimegyek haverokkal focizni a térre aztán elvagyunk.Kezdünk leszokni a vizipipáról,de bulikba mindig ott van velem a kis 24cm-es :)

(#11) 14adam


14adam
addikt

USDA ft. Lil Wayne, Fabolous, Rick Ross - White Girl (Remix)

5 napig nem volt net.Úgyéreztem magam mint a South Park netmentesen részébe az emberek.... :D
Kicsit tuningoltam a ramjaimat,cl5 (5-5-5-15) helyett ment cl4-be és 4-4-4-12-be is még stabil volt 800mhz-n,aztán a gyári az 5-5-5-15-ös...
A procin nem húztam,gyári hütővel így is 50 fok körül van...Majd valami alpenföhn hütőt veszek.6800 ultrán elment full hd-ba a flatout 2 :Y akadásmentesen....végig vittem az 5 napba :)) pedig nem szoktam játszani,de amikor lanparty szokott lenni akkor ezzel mindig szoktuk tólni.
Kéne már menni melózni,csak nemnagyon van a tescoba meló,mert túlhalmozták az árukészletet... :(((

nah,estére ennyi

(#12) 14adam


14adam
addikt

Ying Yang Twins - Salt Shaker

Jó Reggelt Ph lakók!
Már 3 kiflit megettem.Egész éjjel nem aluttam,valahogy nem tudtam. Eladtam a legkisebb vizipipámat (24cm) de jön helyette inkább 2-3 doboz dohány meg 100db öngyulladós szén. Egyik ismerősöm holnap megy Pestre és úgyérzem,hogy megint kicsit bevásárolunk a haverokkal a Sultán centerbe :)
Multkori rendelés [link]
- 3x55cm-s pipa
-160db 40mm-es belga szén,24 cocobrico
-2db 50-es al waha dohányt: cappuccino,arab kávé
-al masah: banán split,citrom,banán
-1db 50-es almasah görögdinnye
-2 db alwaha 250-es cseresznye,mentol
-8szipka,hogy kerek legyen az összeg
-1 kerámia,mert széttört a régim

Jah,meg még utólag küldtek 2x 50-es dohányt meg egy nagy 250-est mert az kimaradt a csomagból.
Ma kapok egy női ismerstől dohányt,de azt mondta,hogy meglepetés,hogy mennyit kapok,ha sokat akkor visszavonom az egyik dohányt.

Mivel párnapig nemtudtam netezni,mert a szolgáltató szórakozott ezért bepótolom a zenéket. A meló se akar összejönni :U

Ying Yang Twins, Bun B - Git It - Clean

Bun B ft. Ying Yang Twins - Git It [Blueice Remix] ---> nagyon bejövős

Snap Yo Fingers - Lil Jon ft Sean Paul & E-40

(#13) 14adam


14adam
addikt

FankaDeli és Moór Bernadett - Ha belül kiabálsz (gondolatláng)

Voltam balatonon.Brutális volt. Béreltünk vizibiciklit,vittünk rá vizipipát meg elmenünk oda ahol 8-10m víz van,kipattantunk aztán úsztunk egy jót a haverokkal,igazából csak én meg mégegy barátom jött csak,a többiek féltek... :D Jóvolt,csak megvolt az ára,2k-t fizettünk 1 óráért + félórával később vittük ezért +1k,hihetetlenek ezek az árak :O Piros a hátam mint ennek a feje --> :o

Olyan csajszik voltak,hmm,így csináltunk,hogy ilyen nincs---> :N :DDD
3 nappal ezelött 4 órát aludtam,azóta fent vagyok...nemtudok aludni,nyáron sose megy... Még elég jól bírom,szerintem reggelig még kibírom.
Nah most megnézem a barátok közt tegnapi részét,mert nemvoltam ithon mint mindig, általában lent lógunk a többiekkel aztán nyáron sose tudom megnézni.
Nincs kivel játszanom,most lépett le a csajszi akivel szoktam játszani msnen mert mind a ketten éjjeli baglyok vagyunk aztán nem bírunk aludni. Jóféle női egyed :))
Most öntöm magamba ezt a citromos vizet,elég jó,pedig csak 80huf volt és közbe megy a venti a hátamra,mert nembírok hátra dőlni,annyira felégett. Kellet nekünk 10-től 4-ig bent lenni a vízbe,pont a legnagyobb melegbe.Multkor meg este 10-kor mentünk,akkor meg agyon csipkedtek a szunyogok.

Még életet próbálok lehelni egy Hp pda-ba,hátra reggelre sikerül felélesztenem... Összeomlott a rendszer,de olyan fura rendszer van rajta,hogy ilyet még nemláttam,beakar bootolni,aztán egyszercsak kikapcsol,néha meg frankón betölt.Kontakthiba kizárva,aksi jó... szerintem rendszer

[ Szerkesztve ]

(#14) 14adam


14adam
addikt

Matt Nordstrom And Orlando Villegas Spanglish (Main Mix)

A bringa kész már talán 1 hónapja csak elfelejtettem bejegyzést megírni róla. Most a gépre feküdtem rá.
Amik eddig megvannak: Asus lap,Super Talent ramok,Nv kártya,Zen táp, meg a vinyók.
Ami az elképzelés: full passzív gép egy Thermaltake v3-ba és thermalright hütők meg ati 5770 vagy 6850-es kártya és ssd-k raidbe kötve. Valószínű,hogy karácsony után vagy januárba kész lesz. Meg a szálankénti harisnyázás valószínű,hogy sötét kék meg fekete lesz mert a lap színe is kék meg a táp is és a ház belsejét is feketére szeretném. Bár ez mind pénz kérdése :U

(#15) 14adam


14adam
addikt

Mastiksoul - Taking Me Hi (Bingo Players Remix) 1:40-től megváltozik a zene teljesen és onnantól megvan bolondítva egy kicsit. Elég jó :)

Jövőhéten ha minden igaz át veszek pár csomagot. Kezdjük az elejével. Egyik kedves ph-s fórumtárssal volt már pár üzletünk és mivel Ő is szeret vizipipázni meg én is ezért megkértem, hogy vásároljon be nekünk mert itt a környékbe nagyon drága a dohány. le is zsíroztuk a dolgokat és át utaltam neki 19k-t. Csak dohány és szén +1 cső :D

24db-os coccobrico
20x10 belga szén
5szipka
Al-masah: 1x kékszőlő
Al-waha: 1xmemories
Nakhla: 1xcappuchino,2x caramel 1xPistachio
250-es cola
Sultán mosható cső kék színű

A másik csomag meg elvileg a memóriák lesznek. Chell Shock ddr3 1800 cl8 2x1 giga. Bőven elég lesz mindenre :D

A harmadik ha ki fizették az asus crosshair-t akkor az a másik alaplap lesz ami egy Asrock 770 Extreme 3 .

Ma eladtam sikeresen egy rossz crosshair I-et. Hátha nála beindul.1k-ért vettem 3-ba eladtam :))

(#16) 14adam


14adam
addikt

Bigger Than Jesus - Checkpoint Charlie(Victor Ruiz Remix).mp4

eladtam a memóimat. Cell shock 1800cl8. Apacer tuning ramok jönnek :)

(#17) 14adam


14adam
addikt

Bahar - was auch immer

Holnapra kell


R1 : 6 Ohm
R2 : 220 Ohm
R3 : nothing
R4 : 10 KOhm pontesiometer
C1 : 2200 uF / 25V
C2 : 470 uF / 16V
C3 : 470 nF / 63V
C4 : 100 nF
C5 : nothing
C6 : nothing
IC1 : TDA 2003

9v 10wattos fejhallgató erősítő

[ Szerkesztve ]

(#18) 14adam


14adam
addikt

Köszönöm,hogy megnéztétek. Ha minden jól megy akkor hónap végén vége a versenynek.Ez idő alatt minél több embernek meg kell néznie a videót :) Köszönöm,hogy rákattantál :R

(#19) 14adam


14adam
addikt

Time warp 2011

Hónap végén Balaton Kupa fekvenyomás. Most pár adatot leírok,hogy nyomon tudjam követni a fejlődést illetve a fogyást. Fogynom kéne 2,3-2,5kg-ot,hogy beférjek a súlycsoportomba.
Jelenleg 85,3-85,5kg között mozgok. Elmentem futni edzés után.
Erőlétem nem is olyan rossz. 3-4km-et lazán lefutottam.
Mai fekvenyomás 112,5kg
117,kg x3
Vasárnap délután pólós nyomás lesz,ez annyit tesz,hogyha jól megtanulsz benne nyomni akkor akár +20kg-ot is segít.Kreatint most offolom egy kis időre.

Kösz,hogy benéztél,ha van valami jó tanácsod akkor szívesen fogadom :R

Van pár eladó holmi: Brutális minőségű egykerekű,versenyre is akár (irányár 55k)
keveset ment falken nyári gumik
Brutálisan jól kinéző felni+gumi

elektrós cuccok

[ Szerkesztve ]

(#20) 14adam válasza 14adam (#19) üzenetére


14adam
addikt

Futás után 84,5kg(Kajálás előtt) wtf :Y csak pislogok,hogy egy nap alatt,hogyan ment le ennyi :Y Folyadékot is levittem napi 2-2,5literre. Coopos kóla. Meglesz a súlyom ebbe már biztos vagyok :) nah irány nemsokára hátazni meg felhúzás

(#21) 14adam


14adam
addikt

scary music

életem első pólós nyomása: 140kg súlyom 84kg :)) hamarosan balaton kupa :))

(#22) 14adam


14adam
addikt

butch - mushroom man

Balaton kupa sikeres volt. 120,135,145kg-os nyomások voltak. Az első kettő sima ügy volt. A 145-nél meg a könyököm nagyon fájt,valószínű,hogy a szeles idő miatt az ízületek kihűltek. Ezért nem is ment az már...
81kg-ra sikerült fogyni... rossz volt a mérleg itthon így 2kg súlyt benéztem... Végül első helyen végeztem. Ennek már több mint egy hónapja.
Mostani célom indulni az Magyar Erőemelő versenyen. Felhúzás most nagyon megy. 140-be x6,150x5. Guggolás az már kevésbé: 110 x6-8 attól függ milyen kedvem van. Fekvenyomás 100x 8. Súlyom stagnál.

Hétfőn megyek városi vizsgára B-ből. Ha sikerül elsőre akkor úgy,hogy mindenből elsőre átmentem úgy 154k.. :U annyiból autót lehet venni... 90%-át én fizettem.

Autó még nem nagyon lesz,használom a családit és azt fogom kipofozni.97-es Golf III kombi 1,6 benzin 101 paci

Első feladatok:
-első féltengelyek cseréje mert nagy hangja van és ráz tőle az autó lassú sebességnél ha kanyarodok..
- hátsó kerékcsapágyak cseréje mert baromi hangos 60-nál
-vezérműszíj csere
-hátsó fékbetét csere

Kezdő autónak tökéletes. Szerencse,hogy kapok ösztöndíjat idén is. Így azt a pénzt az autó rendbehozatalához tökéletes lesz.

Következő évi tevékenységek: egy kibaszott brutálisan böfögős hangcucc. Minden álmom már nagyon régóta ha lesz egy autóm abba olyan hangcucc legyen,hogy szétesik :D
Lehet,hogy majd egy idő után egy 120A-es generátor kell majd az autóba... De majd meglátjuk.
Az első szetteknek már megvan az erősítő,valami 400wattos. Elől Alpine cuccok lesznek, valószínű, hogy majd csinálok házilag hangváltót így azon is spórolok pár ezret.
Hátra valami RockFord, Magnat, Jbl ládákon gondolkodtam. Mellé valami baba erősítő és egy 1,2Farados kondi. Az autó már be van kábelezve. Már csak ezekre a gyöngyszemekre vár.
Fejegységnek meg majd valami Pio vagy Alpine. De a mostani se rossz,ezen is van minden ami szem szájnak ingere csak kicsit gagyin szól... aux bemenetes kell majd mert majd viszem a netbookot az autóba aztán lehet róla zenét nyomatni egy aux kábel segítségével.

Kösz,hogy benéztél :R
Ádám

[ Szerkesztve ]

(#23) 14adam válasza 14adam (#22) üzenetére


14adam
addikt

Alexis Jordan - Happiness (Deadmau5 Extended )

Hétfőn nem sikerült.Indok: túl lassan mentem... :D Szerdán vizsgáztam. Előtte két órát vezettem még. Azaz +6400+11 000ft a vizsgadíj. Most már csak a papírokat várom és go okmányiroda :)
Kékbe én vagyok és a másik vizsgázó Daveedka barátom :D Mind a kettőnk megbukott egyszer de most sikerült mindenkinek :)

Következő hét elején eladom az egyik pipámat egy ph-s emberkének. Meg megyek azon a héten Pestre aztán eladom a másikat is ha minden összejön :) Aztán akkor meglesz a benzin pénzt amit már tankolok is az autóba :D a durva anyjukat: 385.9 Ft most nálunk :W

[ Szerkesztve ]

(#24) 14adam


14adam
addikt

Kanye west- jesus walks

Maxxim-Maze felni. Ennyi pénzért iszonyat szép : 65k+ szállítás. Mo-n be se lehet szerezni... :U
Nah majd egyszer ha sok pénzem lesz :D mondjuk akkor már lexani felnim lesz xD

Jbl hangszórók már kinézve. Szeptember végén rendelek a 4 ajtóba :))

(#25) 14adam


14adam
addikt

HőnaD-Azéleted nem játék remix

Elkezdődött az iskola. Minden nap fél 4-ig kell lennem... De szerencse,hogy olyan tanárt kaptunk ki mindig az utolsó órákra aki mindig elenged előbb vagy be se jön. A szerencse az,hogy kapunk ösztöndíjat :)
A telefonom tönkrement... a whiskey kóla kevergetésre nem jó :D a harmadik menetet már nem bírta.

(#26) 14adam


14adam
addikt

Antal & Day - RETRO km. BeerSeeWalk

Régen írtam ide.
Kocsi állapota: vezérműszíj,feszítő,hosszbordás szíj,ékszíj meg hátsó motortartó bakok megrendelve. A bakokat már ki kellet cserélni mert olyan állapotba van ami már szörnyű,kopog a motor mint az állat alacsony fordulatnál ha elindulok. Kapott egy másik mély hangszórót mert a másik gagyi volt :)

Kondi: egyre jobban megy a fekvenyomás. Pólóba megvolt a 150kg is már. Vettem guggoló meg fekvenyomó ruhát ami nagyon kegyetlen. Rengeteget segít mint a kettő. 150-be guggoltam párat múltkor gatyába. Már csak térdbandázst kéne vennem,hogy még jobb legyen.[link].Ebbe a célom az ifjúsági országos fekvenyomó csúcs megdöntése,ami 160kg.

Tegnap volt szilveszter,elég jól bírtam egy ideig a pálinkát :D de sajnos ő volt az erősebb :D Házibuliba kezdtük aztán kitaláltuk egy ismerőssel,hogy nézzünk le a Beersewalk féle házibuliba. Aztán utána betértünk egy kocsmába aztán ezennel be is fejeződött nálam a szilveszter :D

(#27) 14adam


14adam
addikt

Régen írtam ide.
most is csak azért írok,hogy meglegyen "örökké" ez a kis összeállítás.
Egy brutális erősítőt építek már pár hónapja. Még anno a tanáromék építették de most építem az újabb változatát ami pár helyen kapott egy kis módosítást. Ezért sem fogok senkinek nyákterveket küldeni és hasonlók. (sokra úgyse mész amiket most töltögetek majd fel mert nem méretarányos és van pár trükk a tarsolyba amit csak páran ismerünk :D )
Ma megépült az utolsó végfok is a 4-ből. Ez a 4 végfok hídba lesz kötve és ehhez kaptam is egy fázishasítót amivel majd hídba lehet kötni a 2-2 végfokot és ezáltal brutális teljesítményt lehet kifacsarni belőle.
A régebbi változat ami már kb 20 éves annak a standby fogyasztása kicsit több mint 50watt. Anno még nagy bulikat is csapattak vele. Dögös névre hallgat az erősítő :D mert olyan dögösen szól.

Kapcsolási rajz:

Alkatrész lista:

Kész a puffer,kicsit brutál lett :D

Megjött a trafó az egyik fórumtárstól :R

Elmentem Kaposvárra egy Fisher EQ-875-ért. Nagyon frankó kis szerkezet ezért is hála:

Nofene,egy félkész darab :P

3db félkész darab:

3db kész darab,a negyedik a suliba hagytam mivel az úgy meghibásodott,hogy az egyik kimeneti szűrő ellenállás mindig elfüstölt. Nem jöttünk rá,hogy mi volt a baja. Pár nappal ezelőtt nekiálltam legyártani az elejéről még egyet. Ma befejeztem és átment a teszten

Fázishasító & végfok:

Fisherbe integrált végfok trafó

Előzetes doboz terv:

Sportal kapcsolatban csak annyit írnék,hogy országos bajnok fekvenyomó voltam április végén. Előtte nálunk rendeztek egy raw versenyt ott 6. lettem erőemelő versenyen a 12-ből ahol vegyesen voltak felnőttek meg juniorok is. Hónap közepén ruhás erőemelő versenyen vettem részt ami nekem jobban bejön,ott már nem is tudom,hogy hányadik helyezet lettem de a terem csúcsokra rádöntöttem felhúzásba is meg guggolásba. Fekvenyomás most sajnos nem ment. Na majd a balaton kupán egy országos csúcsot kéne dönteni :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.