Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  12v-os minikompresszor (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Keresek olyan mini levegő kompresszort ami jó esetben 12V-os, és levegőt fúj :DD
olyan helyre kéne mint vízzel teli kád, és ebbe fújná a levegőt, és bugyborékoltatna, mint vmi levegőztető.

Tudna vki vmi ilyet? :F

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#2) Luxurka


Luxurka
tag

Szia!
Én már láttam 12v-ról müködő autókerékpumpát. Talán a metróban vagy
a Conrad katalógusban.....
Ja volt régebben egy autós porszívónk, ami szintén 12 v-ról ment.
de minek Neked?:U

(#3) Sanya válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

akváriumot a számgépről vezérelni? a halak meg dögöljenek meg, ha ki van kapcsolva a gép mi :)))

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

áhhh dehogy, akvárium, nem is moddinghoz kell :U

hát autó pumpánál kisebb kellene, vmi akkora, mint pl. az autóknak a ablak spriccelője, vagy vmi ilyesmi

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#5) escie válasza Luxurka (#2) üzenetére


escie
őstag

ja, elég sok helyen láttam már én is (talán a tecsóban).
abroncsot, labdát, fújtatni kiváló, vizetbuborékoltatni nemtudom... :)

I'm back, baby!

(#6) Papa-Georgo válasza escie (#5) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

mondom, kicsit kompaktabb kivitel kellene, mert nekem is van hűtőkompresszorom amiről tudom nyomatni, de kisebb kellene, és ha lehet 12vos

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#7) Luxurka


Luxurka
tag

Nem tudom, hogy ez az ablakspriccelős dolog mennyire
tartós.. Szerintem nem folyamatos használatra terveznek egy
ilyet, bár egy bontottal megpróbálhatod, nem vesztes sokat.

(#8) Luxurka


Luxurka
tag

ja! Eszembe jutott egy jó dolog!
Vannak azok a nagy üveghengerek, amibe mindenféle ökörséget raknak
és alulról nyomatják levegővel! Az ökörség meg elkezdenek felfelé menni
aztán vissza.
Azt hiszem a praktikerben, vagy OBi-ban látttam ilyet nem túl drágán.
Kiberheled belőle a buborékcsinálót és kész.

(#9) Papa-Georgo válasza Luxurka (#7) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

de az vizet fúj, nem levegőt...ez problema

vmi akvarista cuccra gondoltam....de nem utazok benne :(

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#10) Luxurka válasza Papa-Georgo (#9) üzenetére


Luxurka
tag

fujj az levegőt is, ha nincs benne víz, de szerintem nem sokáig :)

(#11) Papa-Georgo válasza Luxurka (#10) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

de akkor nincas víz ami hűti, és szépen leég....
nem lenne túl hosszú életű, ezért kérdem, hogy vki tud e vmi megoldást?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#12) Luxurka


Luxurka
tag

akváriumosnál láttam már levegőztetőt, akkor lesz neked a tuti

(#13) Papa-Georgo válasza Luxurka (#12) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

jah, cask az némelyik keveri vízzel és akkor már megint nem jó, meg 220Vos, előnyöseb lenne a 12es, de ha nincs akkor megy ahűtőkompi mellette :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#14) LukE válasza Papa-Georgo (#13) üzenetére


LukE
veterán

ami csak levegoztet, az csak levegoztet, ami vizes is, az belso szuro.
na ezt jol megmondtam, mind1. Szoval van külön levegozteto, ami szepen nyomja be a levegot a viz ala.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#15) Luxurka


Luxurka
tag

Még mindig nem árultad el, hogy mire kell! :F
Vagy nem figyeltem?

(#16) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

havernak van olyan nagy csöve amibe ökörségek rohnagálnak fel alá

kívül van egy nagy pumpa szerű cucc kb 5*8*4cm abbol megy a cso a kreténség alá és nyomázz balafele a levegőt... sztem az jó lenne neked...

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#17) TheVeryGuest válasza Luxurka (#15) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Akvárium feeling-ű PC-ház ablakos oldallappal? :F

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#18) BitRaider


BitRaider
csendes tag

220V pumpa + 12V relé

:DVagy: 12V ventillátort belgyártasz egy megfelelő műanyagtölcsérbe, arra rátelepítesz egy gumicsövet:;]

''Tessék elárulni, hol találom az Any key-t a billentyűzeten?''

(#19) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Hát, hogy mire kell egyenlőre nem szeretném Lárulni, viszont érdekelne, aki tud vmit róla, szal aki mondta hogy haver stb. az kérdezze már meg lécci :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#20) Papa-Georgo válasza -=Ghost=- (#16) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

ha tudsz a cuccrólpontos adatokat közölni, nem tartsd magadban :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#21) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

most nem meg hétvégén ssem mert elmentek síjelni szal majd szvsz v.mikor hétköznap... mindenképpen kikérdezem de azért írd le h mégis mit aszeretnél megtudni vele kapcs.

(de 220 ról megy)

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#22) LukE válasza Papa-Georgo (#20) üzenetére


LukE
veterán

mennyé be 1 halashoz, hogy kell neked levegőztető, és akkor majd kapsz levegőztetőt:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#23) Papa-Georgo válasza -=Ghost=- (#21) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

pontosan miez? ez érdekel.. :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#24) Papa-Georgo válasza LukE (#22) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

végülis egy szívószálon is fújhatnám be a levegőt :DDd

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#25) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

tod vannak ezek az idiótaságok (plexi böl cső jó magas és széles vagy téglalap alakú magas) és halak meg minden sz@r rohangál fel le benne meg fények stb
van egy műanyag alja abba belemegy egy gumicső ami a pumpához vagy ha jobban teccik levegőztetőhöz megy (ha azt a csövet összeszorítom akkor nem megy benne a levegő) a pumpa nem túl hangos... abbol lóg egy kábel azt bedugod 220ba azt má nyomatja is a levegőt bele és lehet állítan i hogy mijen ''intenzitással'' nyomja a levegőt... sztem ezt keresed te!
asszem obi ba vette vagy hasonló helyen...

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#26) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Papa-Georgo készül a modding versenyre :D

(#27) Papa-Georgo válasza _Volkovy_ (#26) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Hát igen vannak ilyen hátsó szándékaim....

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  12v-os minikompresszor (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.