Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#4452) spuros válasza szezso15 (#4446) üzenetére


spuros
őstag

Reméljük azért maradsz..(:

(#4453) greenmaur


greenmaur
tag

hali!
Remélem nem baj hogy ide irok, de a haverom ZTE Skate-jét hiába próbáljuk rootolni vagy akár recovery-t felrakni egyszerűen nem működik. Gyári 2.3.5-el megy és [innen]vettük az infót az egész procedúrára. Folyamatosan <waiting for device>-ot kapunk válaszként, pedig már kipróbáltunk 2 drivert is. z4root sem akarja rootolni. Valaki tudna bármilyen nemű segítséget nyújtani ? :R

Szerk.: A linkben szereplő driverrel sem ment, mert azt is kipróbáltuk

[ Szerkesztve ]

(#4455) gytallian


gytallian
tag

Van olyan fm rádió progi, ami a kihangosítón is szól? Nem webrádiós, hanem a Blade saját rádiója.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#4456) greenmaur válasza #40993792 (#4454) üzenetére


greenmaur
tag

Ok, köszi! Olvastam én mindent XDA-tól kezdve MoDaCo-ig de a prohardver valahogy kimaradt. Androidfanon is átfutottam a hozzászólásokat de akkor ugy látszik felületes voltam. Köszi, és bocsi , legközelebb majd alaposabban körbenézek. :)

(#4457) szezso15


szezso15
addikt

Köszönöm mindannyiotoknak! :R
Most az áll-leejtős időszak van, mivel egy 3.5-ös Sense-t tartalmazó ROMmal használom, és egyszóval: szmúsz....:)

dragon1993 : Nehogy azt higgyétek, hogy mindig 800-on pörgött a gép! :N Csak 98%-os CPU terhelés felett ugrott fel ennyire...

spuros: Egy ideig biztos, a HD2 topik közel sem olyan pörgős mint ez...;) UP-ot köszi! :R

Most pedig jó éjt, mert 00:45-től a SetCPU nem engedi 200Mhz fölé a procit, ott meg már nem szmúsz a szerkezet...:)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#4459) leewi válasza Razor_alpha (#4448) üzenetére


leewi
aktív tag

Nem a Blade-el kapcsolatban lett kiemelve az Android, ha jól tudom win. mobile-al adták ki a HD2-őt..

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#4460) Razor_alpha válasza Razor_alpha (#4445) üzenetére


Razor_alpha
tag

Sajnos a BD4-ben lévő MIUI-s lejátszó FC-zik csak, azonos jogosultságok mellett.
Valakinek egyéb ötlete? Jó lenne, ha az automata léptetés menne, mert így real pain in the ars egy fogható rádiót találni.

Egyéb, az új youtube app-nak nem tetszik az, ha a képernyőt kikapcsolják, megszakad a lejátszás, erre ötlet?

(#4461) ux1 válasza Razor_alpha (#4460) üzenetére


ux1
addikt

Trükk:
Elmész a frekisáv végére és visszafelé keresel... :D Úgy megy, előre nem megy :DDD
A CM7-ben a rádiót nem lehet csak úgy cserélgetni... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#4462) ux1 válasza baal-amiga (#4444) üzenetére


ux1
addikt

Esetleg MyPhoneExplorer PC-re és a kliens az androidra. Az újban van Jegyzet és task lehetőség is. USB-kábelen, WiFi-n, BlueTyúkon is azonnal szinkronizálhatod. Ajánlom mindenkinek....

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#4463) djadji


djadji
senior tag

Hali!

MI a helyzet nálatok a kihangosítással? Nálam nem egészen ok. Ugyan a hangszórót bekapcsolja, de a mikrofon mintha nem váltana érzékenyebbre. Hallani lehet, de amoit mondok, azt nem értik a túloldalon. Egy konferencián pl tuti nem működnek. Aki a mikrofontól messzebb van 20-30 cmnél, azt már nem értik a másik oldalon.
Nálatok is így van? Lehet kezdeni vele valamit?

http://djadji.fw.hu

(#4465) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

vki tudna segiteni? cm 257 nightly miert dobalja le nekem a wifit? meg alvas utan nem csatlakozik ujra, hanem el kell rejtenem a wifit es ujra beirni hozza a jelszot, de sokszor meg igy se csatlakozik. a 256-os nightlyt frissitettem ahogy kell (wipe cache partition es wipe dalvik cache). eddig egy rom se csinalt ilyet. mi lehet a gond, vki talalkozott mar ilyennel?

(#4468) kungzi válasza api29 (#4466) üzenetére


kungzi
veterán

de a cm 256 jo volt :( megvarom akkor a 258-at :D

(#4469) premete


premete
veterán

Próbálta valaki a kétirányú beszélgetés rögzítést gyári romon Total Recall-lal?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4471) kungzi válasza #40993792 (#4470) üzenetére


kungzi
veterán

mar skate-ed van?

(#4472) apeelme válasza szezso15 (#4446) üzenetére


apeelme
addikt

további sok sikert, köszi mindent amit alkottál... :C

(#4474) kungzi válasza #40993792 (#4473) üzenetére


kungzi
veterán

es jobb a skate mint a blade? en is gondolkoztam rajta, hogy veszek egyet, de olyan nagy javulas nincs a bladehez kepest a kijelzon kivul. de varom a te velemenyed

(#4475) djadji válasza #40993792 (#4467) üzenetére


djadji
senior tag

Csak mondanám, hogy nekem van egy dedikált képem magától Horst Fux-tól. Egy FEKETE karácsonyfa mellett áll a szerencsétlen vén majom!! (ezt a rész OFFra akartam de nem sikerült) De végül mégis...

Szóval kihangosításnál másnak is gyengécske a mikronon érzékenysége?? Lehet vele valamit kezdeni? pl valami kihangosítós alkalmazás..

[ Szerkesztve ]

http://djadji.fw.hu

(#4477) apeelme válasza dragon1993 (#4451) üzenetére


apeelme
addikt

megkérném a kedves "kollégát" hogy az általa üzemeltetett oldalon az általunk készített tartalmak forrását legyen kedves minden esetben jól látható formában megjeleníteni!!!
sajnálatos hogy sok felhasználó nem is tud a hungariandroid.com-ról, segítséget meg hiába is vár a zteportal.eu-n!!! :((

(#4478) szezso15 válasza apeelme (#4472) üzenetére


szezso15
addikt

Köszönöm szépen! :R

(#4477) apeelme: Ide pedig +1!

(#4479) kelzsoca: Neked pedig a tudásod (egy részének) átadását köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#4479) kelzsoca válasza szezso15 (#4478) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én is meg szeretném köszönni azt a rengeteg munkát, és segítséget, amit itt és a Hungariandroid fórumban nyújtottál. :R

Használd egészséggel az új készüléket! :)

https://vertigostore.eu

(#4481) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!

Első okostelefonomat venném meg a napokban. Hosszabb távra venném, lehetőleg újonan, garival.A sima telefonáláson, SMS-en kívül mobilnetezni szeretnék a készüléken, rikábban egy egy képet, rövid videót készíteni. Árban 30-40k között gondolkozom, ahol a 40k már nagyon max.

30k körül újonan egyértelműen Blade-t vennék, viszont 40k körül Libra-t is kapok. A kérdésem az volna, megér-e +10k-t az utód?
Ha esetleg Libra-t veszek, azon is minden módosítás ugyanúgy elvégezhető, mint a Blade-n?
A másik kérdés hogy Blade és Blade között van különbség? Esetleg típusszám alapján valami újabb szériát kell keresni, vagy van bármi amire figyelni kell?

Köszi :R

(#4482) apeelme válasza #40993792 (#4480) üzenetére


apeelme
addikt

bizony az...és sajnos ez már a sokadik eset...engem zavar...

(#4483) kelzsoca válasza dave93 (#4481) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Blade-et már nem biztos hogy érdemes megvenni, a Libra egy jobban sikerült ráncfelvarrott készülék, de még mindig 3.5"-os, mivel nagyon maximum a 40k-s keret, még esetleg egy Skate, ami szóba jöhetne, főleg a netezés miatt, a nagyobb képernyő (4.3") nagyon kényelmes ilyen dolgokra.

Nincs egyébként két azonos Blade, sosem tudhatod, hogy milyet fogsz ki :)

https://vertigostore.eu

(#4484) metzcsabi válasza ux1 (#4461) üzenetére


metzcsabi
csendes tag

Való igaz, én próbáltam több, más ROM rádióját még a zip-be betenni, de indításkor írta ki, hogy az FM chip nem tetszik neki, így maradt a fapados változat.

(#4485) dragon1993 válasza #40993792 (#4480) üzenetére


dragon1993
őstag

Kérhette volna PM-ben vagy e-mailben is.

Apeelme
Hova rakjam a linket pontosan ? Most a letöltések alatt van.
Eddig 3709-en mentek át a zteportalról a hungariandroid-ra.
Válasz jó lesz pm-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#4486) metzcsabi válasza premete (#4469) üzenetére


metzcsabi
csendes tag

Igen, de az Allcallrecorderrel használtam. És nekem is ez a megdöbbentő, hogy minden gyári ROM-al, jelen esetben a 2.2-vel tökéletesen működik, sőt még a BT-s fülessel folytatott beszélgetést is hibátlan minőségben veszi. Ez volt az SE X8-nál is. A hivatalos ROM-al ment, de akármilyen más ROM-t tettem fel, már csak mikrofonos módban vett csak.

Ez van most is, igaz áttértem a Callrecorder-re, mert ezen legalább valamennyire érthető a másik fél, de BT-s fülessel már nem megy.
Állítólag a Sanity nevű program is működik, de nekem nem sikerült eredményt elérni vele.

(#4487) TRob1 válasza apeelme (#4477) üzenetére


TRob1
veterán

Vazze! Há' meg van jelölve a forrás, ahogy illik (First Strike, Cyan VII, Cyan VI, cm241). Azt azért mégse várhatod, hogy az egész oldalt az töltse be... :U

szerk: Godfather-nél nem látom :(

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#4488) dragon1993 válasza TRob1 (#4487) üzenetére


dragon1993
őstag

Javítva , higgyétek el ne szándékos volt. :O

[ Szerkesztve ]

(#4489) Mercutio_ válasza metzcsabi (#4486) üzenetére


Mercutio_
félisten

Úgy bizony :O

Callrecorderben a másik fél nagyon halk, valaki kideríthetné mi az a különbség a gyári és a főzött romok között ami miatt ezek a rögzítőprogramok nem működnek :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4490) apeelme válasza TRob1 (#4487) üzenetére


apeelme
addikt

így van, te meg kicsit már túlzol, nem várom hogy az egész oldalt kitöltse, azt kértem tőle hogy pontos link legyen jól látható formában, helyen, mert pl. ha nem a főoldal lenne linkelve hanem a topic ahol a cucc megtalálható akkor a usernek nem kellene keresnie, márpedig a user ha egyből nem azon az oldalon van akkor azt biza nem fogja keresni...és nem utolsó sorban a kérdéseit is fel tudja tenni...bár engem csak azért zavar mert érdekelnek a visszajelzések, hibák, tapasztalatok és vagyok olyan barom hogy megnézem ott is a felvetéseket...aláírom hogy jó ötlet összeszedni az új megjelenéseket, de azért próbáljuk főleg a supportot egységesíteni....

(#4491) premete válasza metzcsabi (#4486) üzenetére


premete
veterán

Köszönöm, ebben az esetben marad a gyári rom rajtuk, mivel ez a legfontosabb a cégnek, aki venne egy halommal.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4492) hekmi


hekmi
tag

Üdv!

Valaki tudna segíteni, hogy mi a módja a puk kód beírásának a készülékbe? Kelzsoca Big_DaddyIII-ja van fent, ha ez számít. :R

**05*PUK1 feloldó kód*új PIN kód*Új PIN kód# -> erre valami hibát ír ki. Ezzel a rommal nem mennek a szervízkódok vajon?

[ Szerkesztve ]

(#4493) marcusa


marcusa
addikt

Sziasztok! Megint a proxymiti szenzorral kapcsolatban kérdeznék... 2 Blade-ünk van feleségemmel, nekem egy januári szürke, neki egy júliusi fehér. Mindkettőn ux1 által főzött n241-es ROM van, az enyémen tökéletesen működik, és ha fülemhez veszem akkor kikapcsol a képernyő, elveszem akkor vissza. Na most asszonyén eddig az volt a gond, hogy telefonálás után nem kapcsolt vissza, zte settings-ben rányomtam a kalibrálásra, de most meg nem kapcsol ki telefonálás közben akár mit is csinálunk, többször is próbáltam kalibrálni, újraindítani... Valakinek van ötlete hogy mi lehet még a gond? Köszi :)

:-)

(#4494) TRob1 válasza apeelme (#4490) üzenetére


TRob1
veterán

Persze hogy túlzok, azért is volt ott az a szmájli... :DDD

¤ R'n'R ¤

(#4495) marec1122


marec1122
senior tag

azt vki meg tudja mondani hogy lehet törölni egy android marketröl telepített játékot?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#4497) TRob1 válasza marec1122 (#4495) üzenetére


TRob1
veterán

Vagy Marketen rámész az eltávolításra (ahol a telepítés volt eddig), vagy bemész a Beállításokban az Alkalmazások/Alkalmazások kezelése menüpontba, és ott távolítod el.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#4498) apeelme válasza marec1122 (#4495) üzenetére


apeelme
addikt

vagy Market - My apps - megkeresed tapi rá és Uninstall

(#4499) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Szomorú látni a vég kezdetét. Lassan szállingóznak az eladom a blédem hirdetések, az még hagyján, de hogy az aktív alkotók is bejelentik a váltást...

[ Szerkesztve ]

(#4500) marec1122


marec1122
senior tag

köszönöm a válaszaitokat

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.