Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57151) Suineg válasza haris (#57150) üzenetére


Suineg
senior tag

DE abból a milkából nézhetek egy másik játékot is :)
Viszont nem megy a 360, a táp ad ki üresben 2x5 voltot.
Van itt valaki (tuti van) müszerész kolléga?

(#57152) x360elite válasza Suineg (#57149) üzenetére


x360elite
őstag

Milyen xbox 360-ad van (Fat, S, vagy E)?

Ez azért fontos, mert az S és E gépek tápegysége néha csinál olyat, hogy kikapcsolás után "elfelejti" kisütni a puffer kondi(ka)t, ilyenkor azt kell csinálni, hogy kihúzod a gépből, majd a konnektorból is a tápot, addig vársz, amíg el nem alszik sárga led. Azután először a konnektorba dugd be, majd a gépbe.

Amennyiben ez nem oldja meg a gondot, úgy az alaplapi biztosítéktól kezdve egészen a bekapcsoló panelig bármi lehet a probléma. Ha nagyon nem boldogulsz vele, adatlapomon ott a tel.számom, csörgess meg és megbeszéljük mit tudunk tenni.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57153) Suineg válasza x360elite (#57152) üzenetére


Suineg
senior tag

Hát milyen jó ez a fórum, szakemberek milyen gyorsan jelentkeznek. :)
Megpróbálom a kisütős dolgot.
Azután szét fogom szedni. Azután jelentkezem..Köszönöm x360elite.

(#57154) Janusz001


Janusz001
őstag

Elajándékoznám a régi X360 -as gépet, tele van gold -os és vásárolt játékkal. Ha a jelenlegi profilom kitörlöm, a telepített játékok elérhetőek lesznek rajta? Ahova kerül valószínűleg net sincs.

(#57155) x360elite válasza Janusz001 (#57154) üzenetére


x360elite
őstag

Ha azon a gépen van a profilod license-e, amit elajándékozol, akkor működni fognak a rajta lévő játékok. Azt sajna nem tudom, hogy az internet hiánya mennyire befolyásolja a store-os játékok működését az adott profil nélkül.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57156) haris válasza Janusz001 (#57154) üzenetére


haris
őstag

Szerintem igen

(#57157) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
December 7. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok*:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Black Friday Sale

*a BF Sale december 2-ig tart

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57158) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Games wit Gold (GwG) játékok

► UTOLSÓ NAP A ZSÁKOLÁSRA ◄

2021/ November II.
(a store linkért kattints a képre)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57159) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ha valakinek nem menne valami rendben, gond van az Xbox360-as szolgáltatásokkal:
Xbox Status | Xbox Support

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57160) MasterMark válasza l.skywalker (#57159) üzenetére


MasterMark
titán

Magyarul is van: [link]

Switch Tax

(#57161) l.skywalker válasza MasterMark (#57160) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És már a hibát is orvosolták :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57162) MasterMark válasza l.skywalker (#57161) üzenetére


MasterMark
titán

Hibás árak MŰKÖDIK

:DDD

Switch Tax

(#57163) x360elite


x360elite
őstag

Megpróbáltam eladni a játékokat, sikertelenül. Szerintem az lesz a vége, hogy beteszem őket egy szimpatikus dobozba pár évre, hátha kicsit komolyodnak addig az emberek.

Ott telt be a pohár, mikor erre a játékra jelentkeztek:
Kemény 1000.- forintot kínált érte a kedves érdeklődő. 🤪 Majd közölte, hogy vigyem is el neki Pestre, mert ott van egy kis üzlete. Szánalmas.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57164) MasterMark válasza x360elite (#57163) üzenetére


MasterMark
titán

Váo playable in 3D. Adok érte ezerötöt ha elhozod. :DDD

Switch Tax

(#57165) l.skywalker válasza x360elite (#57163) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez alaphangon is minimum 15 ezer :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57166) x360elite válasza l.skywalker (#57165) üzenetére


x360elite
őstag

Én két helyen láttam Captain America játékot országon belül. Mindkettő használt, az egyik 13.000.-, a másik 15.000.- forintba kerül. Amit én hirdettem, az új, bontatlan darab, szóval jól mondtad az alsó hangon 15-öt.

Nem vagyok kapzsi, ha normális lett volna az illető és azt mondja, - legyen 12.000.-, akkor még oda is adtam volna, de ilyen röhejes ajánlat után, inkább elengedem az eladását. Pincében, dobozban elvan, nem kér enni sem, szóval megmarad a többivel együtt.

#MasterMark:
Tudtam, hogy rád számíthatok :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57167) szemy94 válasza x360elite (#57166) üzenetére


szemy94
senior tag

Szerintem hirdesd a dolgokat nyugodtan, csak írj mellé egy árat is, lehet azt hitte olyannal van dolga, aki nem ért hozzá, bepróbálkozott.

Bár vannak ilyen emberek, én 10-20%-nál többet nem tudnék alkudni semmiből, de például családban árultak egy autót nagyságrendileg 200k-ért, aztán helyszínen mondta a vevő jelölt, hogy csak 80 van nála. :Y Én el sem indulnék vásárolni a teljes összegnél kevesebbel, nyilván, ha tudok alkudni akkor csak jó, de ha nem, és kell a dolog, akkor legyen nálam annyi.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#57168) x360elite válasza szemy94 (#57167) üzenetére


x360elite
őstag

Áhh!!! Már nem szenvedek vele.

Árat azért nem írtam ehhez (illetve még pár másikhoz, pl. MK vs DC bontatlan, Silent Hill HD Collection bontatlan, stb...), mert nem volt kedvem a "miért ilyen drága?", "te normális vagy, ez egy 10 éves játék?" és társaik - kérdésekhez. Arra gondoltam, így csak azok jelentkeznek, akik tisztában vannak az árakkal és értelmes ajánlatot tesznek az adott játékra. Sajnos nagyobbat nem is tévedhettem volna, kb. csak hiénák jelentkeztek, röhejes árajánlattal. Ez persze benne van a pakliban, de furcsállom, hogy szinte eltűnt a gyűjtői közösség kis hazánkból.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57169) ρσгτσ válasza x360elite (#57168) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az a baj X360 -nal, hogy még félúton jár a retro irányába. Így sokan nem megfelelően értékelik a hozzá tartozó cuccokat. Főleg olyan helyen, mint Magyarország, ahol van még jópár darab a háztartásokban.

Néhány év múlva szerintem sokkal letisztultabb lesz a vásárlói közösség. Jó, a fenti boltos más eset. Ő szimplán hülyének nézett és le akart húzni.

Bár nem igazán értem mekkora sikerre számít olyan esetben, ahol valaki szándékosan bontatlan terméket árul...Tehát nagy eséllyel tisztában van a termék értékével. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57170) l.skywalker válasza ρσгτσ (#57169) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Meg az olyanok, mint akik egy ezresért vennének meg egy ilyen játékot üzletet látnak benne és pofátlanul ki is akarják használni. Itthon sokan úgy gondolják, hogy az emberek hülyék a videójátékokhoz és ha valaki kicsit is jártasabb, akkor ezzel vissza is akar élni. Csak most épp olyannal találkozott, aki korántsem most jött le a falvédőről.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57171) x360elite válasza ρσгτσ (#57169) üzenetére


x360elite
őstag

Azért nem félúton jár. Ez a kis aranyos gépezet már 16 éve velünk van. Sega pl. a 20. évfordulójára hülyítette meg az embereket, viszont akkoriban még kicsivel több idő telt el két konzolgeneráció között, tehát kb. ugyanott tart most a 360, mint anno a sega, de ez most nem is fontos. Én azt látom, hogy minden egyre rosszabb lesz. Katasztrofális állapotok uralkodnak a világban sajnos.

#l.skywalker
Így van, üzletet látott benne, amivel nincs is gond. A baj az, hogy ő mocskos üzletet akart csinálni. Nem gond, ha keres rajta. Pusztán azt nem értem, miért nem jó valakinek a 100-150% haszon.... Miért akar 2000%-ot? Illetve, hogyan gondolja bárki is, hogy egy 20.000.- forintos terméket megkaphat 1000.- forintért :F

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57172) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Szeretnek vasarolni egy vezetekes kontrollert, de nem tudom, van-e valami ajanlott. (Vagy inkabb olyan, amirol tudott, hogy nem jo.) Segitenetek nekem ebben? Kisgyerek fogja hasznalni. (Tehat nem magamnak lesz.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#57173) MasterMark válasza tvamos (#57172) üzenetére


MasterMark
titán

Miért akarsz vezetékest? Amúgy a gyári ajánlott, de nem nagyon kapsz már újat.

Razer Onza is jó.

Az olcsó kamu másolatok viszont nagyon gagyik szoktak lenni.

Switch Tax

(#57174) tvamos válasza MasterMark (#57173) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azert akarok vezetekeset, mert a kisgyermek apukaja azt mondta, hogy olyan legyen, en meg nem kerdeztem vissza, hogy miert... mert nem akarok vitaba keveredni senkivel. Amugy nem tudom, hogy van-e indok, vagy "csak mert".

Szoval Razer Onza... okes. Koszonom!

Akkor ez mind x@r? [link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#57175) MasterMark válasza tvamos (#57174) üzenetére


MasterMark
titán

Nem ismerem azokat, de ennyiért már valószínűleg nem rossz.

Eredeti kontrollert meg Onza-t is már csak használtan fogsz kapni.

Switch Tax

(#57176) ρσгτσ válasza x360elite (#57171) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Félúton, az mindegy melyik részén. :D Persze nézőpont kérdése, de Xbox 360 -at nem nagyon szokták még retro -nak sorolni. Igaz, játék nem igazán jön rá, de online a gép. Hozzáfér a store -hoz, szerverhez, számolja az achikat...stb.

Én mondjuk jobban szeretem, mint az utána következő generációt. Csomó olyan játék van rá, ami sajnos már nem ment tovább.

Amúgy igen...kereskedni egyre rosszabb...és sajnos nem csak ezen a vonalon, hanem mindenben.

Most éppen Classic -hoz és PS2 -höz nézegetek lemezeket, de néha elmegy a kedvem a kommunikációtól. Eladni még rosszabb.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57177) tvamos válasza MasterMark (#57175) üzenetére


tvamos
nagyúr

Karacsonyi ajandekba inkabb ujat gondolnek...

(#57176) ρσгτσ
Azt nem nagyon ertem, a Kinecttel miert bant el igy a MS. Mi nagyon szerettuk.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#57178) x360elite válasza ρσгτσ (#57176) üzenetére


x360elite
őstag

Teljesen mindegy, hogy retró, vagy nem. Adott egy játék, ami újonnan csak egy helyen kapható és ott 57 font + 13 font szállítási költség. Ez összesen 70 font, ami a valuta egy 180 napos átlagárat tekintve 29.190.- jó magyar forintnak felel meg. Ehhez képest 1000.- forintért akarták megvenni. Innentől az, hogy retró, vagy nem, az égvilágon semmit sem számít.

Onnantól, hogy a két xbox360-ra megjelent Mortal Kombat játszható one-on és series x-en, számomra maga a 360 gép már semmit nem jelent.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57179) ρσгτσ válasza x360elite (#57178) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azért írtam a retro -t, mert több olyan hely van, ahol elég jól fel lehet verni a licitet. Csak oda még nem fér be az Xbox 360 és a hozzá kapcsolódó cuccok. Sajnos.

Pl. retro konzolos FB csoportban is jó a közösség, eladni is normálisabban lehet. Az esetek többségében. De amúgy meg lehet próbálni fix. áron, mert ritkább/érdekesebb cuccoknál néha kivételt tesznek.

Szerk.:
Általános helyzetről volt szó feljebb, arra írtam. Eladás/vásárlás tekintetében. Az emberek többsége sajnos egyáltalán nem értékeli az ilyeneket. Pedig szerintem maga a játék is baromi jó. Az még plusz, hogy bontatlan és ritka.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57180) x360elite válasza ρσгτσ (#57179) üzenetére


x360elite
őstag

Értem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57181) ρσгτσ válasza tvamos (#57177) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem tudom én sem. Szerintem tök jó dolog és csak annyi hiányzott, hogy továbbfejlesszék, illetve plusz eszközöket is kaphatott volna a konzol.

Pl. Nintendo -nál (Switch) egy csomó olyan játék van, ami tartalmilag nem igazán nyújt többet, mint itt néhány kinect játék. Mégis milliónyi szirsz@rt lehet venni hozzá. Fel lehetett volna építeni erre is egy hasonló irányt. Tehát nem csak kinect -tel.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57182) st6969


st6969
őstag

Sziasztok,
Xbox 360 kontrollert (wireless) szeretnék PC-hez csatlakoztatni, mert itt azt mondták, hogy használható Series S-hez is, ha PC-n keresztül csatlakozok az új konzolra. Van 3db 360-as kontrollerem is, nem vennék egy újabbat, ha ezt is lehet használni, mert 1db gyárit kaptam az S-hez, a második csak nagyon nagyon ritkán kellene...
A kérdésem, hogy az első lépést hogyan tudom megtenni, vagyis hogyan tudom a 360-as kontrollert a PC-s Xbox apphoz csatlakoztatni? Ha kell hozzá külön kütyü, akkor felejtős...
Köszi :R

(#57183) MasterMark válasza st6969 (#57182) üzenetére


MasterMark
titán

Kell hozzá külön kütyü.

Xbox 360 Wireless Receiver.

Switch Tax

(#57184) Guitar14 válasza st6969 (#57182) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én voltam az aki mondta ezt neked csak most láttam ide navigáltak.
Igen ha wireless a kontrollered akkor kell hozzá egy ilyen eredeti Microsoft wireless vevő és azzal PCre csatlakoztatni majd a PC a Series-re.
Ha jól tudom akkor ha eredeti kontrollered van akkor az utángyártott vevő sajnos nem fog menni. :(

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#57185) MasterMark válasza Guitar14 (#57184) üzenetére


MasterMark
titán

Eredeti kontrollerel is megy az utángyártott vevő.

Switch Tax

(#57186) Guitar14 válasza MasterMark (#57185) üzenetére


Guitar14
senior tag

Köszi a helyesbítést!
Valami ilyesmi rémlik pedig, akkor az eredeti vevő nem megy az utángyártottal?

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#57187) MasterMark válasza Guitar14 (#57186) üzenetére


MasterMark
titán

Az lehet, utángyártott kontrollerem nincs. Viszont szerintem annak is mennie kéne.

Switch Tax

(#57188) Janusz001 válasza x360elite (#57155) üzenetére


Janusz001
őstag

Megy, letöröltem a saját profilom, mennek a játékok úgy is.

Linkelne valaki egy letölthető 360S magyar nyelvű használati útmutatót, kinyomtatnám, mert a géphez adottat nem találom.

(#57189) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Kinectimals-t hogy érdemes megvenni? Mert láttam többféle verziót. A Kinectimals with bears az csak kiegészítő, ha digitálisan veszem meg? Vagy benne van az alapjáték is? Úgy láttam a lemezes verzió tartalmazza az alapjátékot is.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#57190) Zeki válasza icemad (#57189) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lemezen biztos hogy a rendes játék is.

(#57191) icemad válasza Zeki (#57190) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor marad a lemez, ha nem találok valami biztos információt a digitális verzióról. Végülis nem sürgős.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#57192) ρσгτσ válasza icemad (#57189) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tegnap nézegettük :) , de végül nem vettem meg. Lehet a héten mégis elmegyek érte a boltba, mert jópofának tűnik.

Mi ezt a verziót néztük:

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57193) icemad válasza ρσгτσ (#57192) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez az alapjáték, ebben csak macskafélék vannak. Videók alapján tipikus családi játék. Mondhatjuk úgy is, hogy egy komolyabb tamagotchi. Fiaim látták valamelyik videóban. Kb 8 éve megvolt nekünk, csak amikor eladtam a 360-at, akkor ment ez is vele. Én nem is próbáltam ki, ma már bánom. Itt 23 euró a medvés kiegészítővel, végülis más hülyeségre is költöttem már ennyit. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#57194) l.skywalker válasza icemad (#57193) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekünk megvan, párszor játszottak vele a srácok, de nem foglalta le őket nagyon.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57195) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
December 14. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok*:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57196) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ti meg tudjátok venni a Cars -t? Illetve addig el sem jutok. A vásárlás gomb után "Az oldal nem működik" jön.

Nem tudom nálam van -e gond telefonról, vagy megint nem oké valami a Marketplace -n.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57197) MasterMark válasza ρσгτσ (#57196) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem csak végtelenségig tölt.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#57198) Zeki válasza ρσгτσ (#57196) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hulla olcsó, de nagyon gagyi. Hidd el. A Cars2 sokkal jobb (ez is megvan) vagy Cars3 jobb lehet.

(#57199) ρσгτσ válasza MasterMark (#57197) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Akkor nem nálam van gond. Köszi.

Zeki:
Tudom, de nem baj. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57200) MeroM


MeroM
senior tag

sziasztok!
Dashboard ra tényleg lehet rakni saját hátteret? illetve témákat lehet valahonnan letölteni ingyen? vagy csak az a pár darab van amit a játékok/extrákban találok (összesen eddig 3db)

Válaszokat előre is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.