Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56101) l3irdys válasza x360elite (#56093) üzenetére


l3irdys
újonc

Vicces. Ma délben jött rendbe a dolog. Most már minden megy tökéletesen. :C

(#56102) BaLee_ válasza MasterMark (#56099) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Ugyanaz az account. A hibaüzenetről teszek majd fel fotót, ha konzol közelben leszek.

(#56103) x360elite


x360elite
őstag

Nálam megint szarakodik a live... Más is tapasztalja?

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56104) BaLee_ válasza BaLee_ (#56102) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Nem jelenik meg a játék képe sem:

Ez pedig a hibaüzenet:

(#56105) d@vee válasza BaLee_ (#56104) üzenetére


d@vee
őstag

2005-ös game. Lehet hogy eltávolították storeról?

Ja

(#56106) MasterMark válasza d@vee (#56105) üzenetére


MasterMark
titán

Attól még ha eltávolítják, játszható marad, és aki megvette újra le is tudja tölteni.

Switch Tax

(#56107) l.skywalker válasza BaLee_ (#56104) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Supportot szerintem hívd fel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56108) icemad válasza MasterMark (#56106) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én azon agyaltam, hogy ez nem multi only játék? Mert akkor, ha a szerverek már nem élnek, akkor tényleg csak dísznek van.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56109) l.skywalker válasza icemad (#56108) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem. Hivatalosan van benne sztori rész.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56110) MasterMark válasza BaLee_ (#56104) üzenetére


MasterMark
titán

Cache törlést már próbáltál?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56111) x360elite válasza BaLee_ (#56104) üzenetére


x360elite
őstag

Ez az a konzol, amire eredetileg letöltötted? Mert nekem is volt hasonló gondom MK 1,2,3 arcade játék letöltése után egy olyan gépen, amin nem csináltam license transfer-t, illetve éppen nem volt aktív gold-om (tudom, hogy elvileg utóbbinak semmi köze hozzá, de ha gold ajánlat keretein belül vetted meg anno, akkor mégiscsak van) és ez a két tény együttesen valamiért nem tetszett a download history-nak...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56112) masterful87 válasza BaLee_ (#56104) üzenetére


masterful87
senior tag

Én pont hasonlóval szenvedtem a napokban, SW Battlefront I/II, Xbox Classic játékok.
Egy kínából rendelt belső HDD-n voltak, akkor kaptam ezt az üzit, az újra letöltés nem segített.
Aztán átettem egy külsőre a játékokat, akkor maradt a hibaüzenet. Aztán kihúztam a belső HDD-t, ekkor közölte hogy csatlakoztassak eredeti belső HDD-t a Classic játékok futtatásához.
Ekkor elővettem egy jó eséllyel eredeti, Boxból kivett HDD-t, azt beledugtam, és elindultak a játékok annak ellenére, hogy azok továbbra is a külső meghajtón voltak helyileg.

(#56113) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Free To Play And Platformer Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56114) Signori75


Signori75
újonc

Sikerült a megadott szám alapján beszélni velük.
Olyan Goldot vettem ami xbox 360 - ra nem jó.
Átirták valami game pass-ra.
Minden müködik.
Köszi a segítséget!

(#56115) twine


twine
addikt

Egy ilyen csendes rövid post-ban ide is bedobom a kérdést, hátha.... :B
Köszönöm az itteni társaságnak is :R

(#56116) icemad válasza twine (#56115) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Engem is kicsináltak a fiaim az ilyenekkel. :) Megoldást én sem találtam. PC-n megvan nekem a java verzió, abba lehet ezeket bevarázsolni. Csak akkor meg az volt a gond, hogy nem tudtak együtt játszani. Sehogy sem jó... :(((

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56117) Zeki válasza twine (#56115) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha One lenne, ott ami megy androidon, megy ott is. Már a gyári dolgok.

(#56118) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Sziasztok!

Volt már valakinek a kezében Xbox One tokos Prince of Persia? És ha igen akkor hol kapható?

Tudom, hogy létezik a termék, mert már van a gyűjteményemben néhány játék ugyanilyen csomagolással.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#56119) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ingyenes:

Injustice: Gods Among Us

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56120) x360elite válasza vm93hun (#56118) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, most is van pár ilyenem. Jó pár 360 játékot - ami fut one-on - kiadtak ebben a formában.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56121) twine válasza l.skywalker (#56119) üzenetére


twine
addikt

Köszi.... :R
Ettől tuti odáig lesz a kisfiam... :C

(#56122) #21123072 válasza l.skywalker (#56119) üzenetére


#21123072
törölt tag

Köszi. :)

(#56123) x360elite válasza l.skywalker (#56119) üzenetére


x360elite
őstag

Már húzom is. :K

Köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56124) Geresics válasza l.skywalker (#56119) üzenetére


Geresics
addikt

Köszi! :R
Van hozzá egy csomó ingyenes kiegészítő is, azokat is behúztam gyorsan! :C

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56125) masterful87


masterful87
senior tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy tartalék 360 E boxot, mert olcsón adták, sok jó játékkal. Ebből fakadóan lenne pár kérdésem felétek, nagyobb tapasztalattal rendelkezőkhöz:

1. Ez egy gyárilag 500GB-os verzió, nekem egy sima 4GB-osom van, amibe később tettem egy kínából rendelt HDD-t. Ami meghajtóval szerelve jött ki a gyárból, abban egyáltalán nincsen ez a belső, 4GB-os tárhely?

2. Mint említettem sok lemezes játék volt hozzá. Ezeknek néztem a felületét, alig karcosak, de jól sejtem hogy az olvashatóságukról azzal győződhetek meg, ha felmásolom a lemezt a HDD-re? És ha nem volt semmilyen olvasási gond, akkor nagy valószínűséggel nem lesz gond a játék során sem?

3. Van egy vezeték nélküli gyári kontroller is a csomagban, de úgy veszem észre, hogy a D-pad lefelé nyomva el-el mászik néha oldalirányba is. Mennyire jellemző ez a hiba? Ennek a javítása házilag megoldható? Vagy van valami megoldás, hogy használhatóbb legyen?

A vásárlással összefüggésben rendeztem a digitális játékaimat, egyik lemezről a másikra, külsőre, meg ilyenek. És minden letöltött játékra rá is indítottam ellenőrzés céljából. Két játékkal akadt gondom:

4. Happy Wars, azt írja lelőtték a szervereket, ezek szerint ez tisztán online játék volt? Akkor ennek ennyi volt...

5. Hitman: Blood Money, azt írja a box csak PAL60-ban hajlandó elindulni. Én meg nem tudom, hogy ilyet a tévén tudnék állítani, vagy valahol a boxon, mindenesetre nem tudtam elindítani a játékot.

És már csak pár utolsó kérdésem maradt, ami a letöltések kapcsán merült fel bennem:

6. Úgy vettem észre egy játék letöltésénél meg se kérdezi hova töltse le. Ha van elég hely a belső 4GB-on, akkor oda tölti, amúgy a belső winyóra. De mi van, ha én egy USB-n csatlakoztatott meghajtóra akarom egyből letölteni a játékot? Download historyból töltöttem, ott ugye nem igazán kérdezi meg, hova szeretnék letölteni. De ha jól rémlik vásárlás után, az első letöltésnél talán felkínálja a lehetőséget, hogy hova töltsön. Sőt, talán az aktív letöltéseknél ha leállítom az aktuális letöltést, akkor módosíthatok a letöltés helyén?!

7. Nem lehet alapértelmezetten beállítani, hogy a játék mentéseket tegye a belső 4GB-ra? Örökké feldobja minden játék, hogy hova lesz a mentés, nekem meg a tököm ki van vele. :D

Köszönöm ha megtiszteltek a válaszaitokkal! :R

(#56126) l3irdys válasza l.skywalker (#56119) üzenetére


l3irdys
újonc

Kösziiiii a linket! :C :R

(#56127) Solten


Solten
addikt

Egy ideje mar free (nem tudtam rola), bocsanat ha vótmá: Too Human

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#56128) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56129) MeroM


MeroM
senior tag

Sziasztok kis segítség kellene hozzám került egy fat gép(falkon), kitakarítottam Hana csip kapott bordát meg a ramok is
500gb ra bővítettem a winyót , hogy legyen hely.
Rákötöttem netre szerencsére nem volt tiltva.
Beregisztraltam egy uj cimmel az outlook ba tudok is letölteni. Leszedtem azt a pár ingyenes játékot.
Viszont! Van amit nem talál meg pl : pinball fx
Ez a jelenség már támogatás hiánya vagy hogy működik a rendszere, lehet gépről is telepíteni esetleg telóról?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#56130) x360elite válasza MeroM (#56129) üzenetére


x360elite
őstag

Tudtommal a Pinball FX már évekkel ezelőtt kihullott a store-ból. Ha jól rémlik, akkor csak az amcsi store-ban aktív, de lehet már ott sem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56131) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Más a probléma, a Pinball Fx hiába magyar fejlesztés nem került fel anno a magyar storeba, pl angol régiós account kellett hozzá...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#56132) szupermacs válasza MeroM (#56129) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha jól emlékszem a Pinball FX-2 van fent storeban.

(#56133) MeroM válasza Bogyi007 (#56131) üzenetére


MeroM
senior tag

Magyaran ha csinalok egy uj akkuntot mas régióval esetleg többmindent is le tudok tölteni?

(#56134) l.skywalker válasza MeroM (#56133) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A gond a vásárlással van. Nem mindenhol tudsz érvényes fizetőeszközt beállítani. UK fiókom van, ott tudok PayPal-al + Revolut/Curve kártyával fizetni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56135) MeroM válasza l.skywalker (#56134) üzenetére


MeroM
senior tag

Ertem de fizetés mindenképp be kell állítani mert most sem állítottam és azért le tudtam szedni 1-2 ingyenest

(#56136) icemad válasza MeroM (#56135) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az akkor valami hiba volt. Én még olyat nem láttam, hogy az ingyenes játékot megtudta valaki venni, érvényes fizetőeszköz nélkül.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56137) x360elite válasza icemad (#56136) üzenetére


x360elite
őstag

Pedig de... Hosszú évekig így csináltam, fizetőeszközt csak akkor állítottam, mikor kijött egy olyan játék, amit nagyon akartam, de lemezen nem lehetett kapni.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56138) icemad válasza x360elite (#56137) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na ez nekem újdonság. Nekem mindig kért fizetőeszközt, még akkor is, amikor az ingyenes goldos játékokat vettem. Mivel az ingyenes játék is vásárlásnak minősül 360-nál. One-nál nem, de ugye ott nem is játszható a játék gold nélkül.

A vicces az, hogy kb 2 éve vásárolni nem tudok, csak az ingyenes játékokat tudtam behúzni. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56139) l.skywalker válasza icemad (#56138) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az ingyeneshez valóban nem kell. De a Gold-os nem ungyenes, hanem 0 forintos amit ki kell fizetni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56140) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Valószínűleg meg lehetek átkozva.
Mekkora palimadárnak kell legyek ahhoz, hogy kifogjak egy olyan fóliás dobozos játékot sértetlen COA matricával, amelynek deformált a lemeze??? Ilyen a világon nincs! :W

[video itt]

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#56141) icemad válasza l.skywalker (#56139) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na, akkor ma is tanultam valamit. Köszönöm a kiigazítást, és bocs, ha valakit félrevezettem. Előfordul. :) :B

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56142) MeroM válasza icemad (#56141) üzenetére


MeroM
senior tag

igen nekem is írta h fizetőezköz hozzáadása, de ha jol rémlik volt egy olyan "gomb" h átugrás. :R

(#56143) szupermacs válasza vm93hun (#56140) üzenetére


szupermacs
veterán

Add el a lemezt, digitálisan nagyon olcsó szokott lenni a játék.

(#56144) haris válasza szupermacs (#56143) üzenetére


haris
őstag

:C
Kinek adja el a nem működő deformált lemezt?

Emberünk megveszi, otthon gépbe beteszi, és máris telefonál, hogy vissza pénzt, nem működik.
Oda vissza postázgathatják, azon meg csak a posta keres
Ez szopás. Kuka.

(#56145) szabacsik válasza vm93hun (#56140) üzenetére


szabacsik
őstag

Hol vetted? Oda nem lehet visszavinni?

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#56146) szupermacs válasza haris (#56144) üzenetére


szupermacs
veterán

Valami baleknak. :D

(#56147) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56148) Geresics válasza l.skywalker (#56147) üzenetére


Geresics
addikt

a korábban így megvett, vagy ingyensen behúzott 20 játékkal sincs időm játszani, mégis újra és újra megnézem a kínálatot. Ez szerintetek normális? :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56149) l.skywalker válasza Geresics (#56148) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudom miről beszélsz. Nekem van Xbox-ra (360+One) több mint 600 játékom, de egy hónapja megint csak Destiny 2-t tolok és így is veszek havonta 6-7 új játékot :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56150) Bogyi007 válasza l.skywalker (#56149) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem hogy megvennéd/megépítenéd már azt az időgépet... :)) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.