Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56151) icemad válasza l.skywalker (#56149) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs azzal baj. Én is a gyerekeknek veszek játékokat. Még pár évig elleszek a No man's sky játékkal. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56152) vm93hun


vm93hun
aktív tag

@ (#56143) szupermacs:
A digitális szoftvert azért nem preferálom, mert ennek gyakorlatában nincs olyan, hogy használt szoftver, tehát ha esetleg azt mondom, hogy nem tetszik, vagy megunom, akkor nem tudom feltenni a Hardverapróra hogy más megvegye, és továbbra is bánt a gondolata, hogy van az Accountom alatt egy program ami nem tetszik és pénzt adtam érte, és még szabadulni sem tudok tőle. Ugyanígy nincs Refund folyamat sem. Steam már bevezette, XBL és PS Store még nem jutott el idáig, pedig ha jól tudom akkor az EU területén van erre egy (kötelező érvényű) rendelet, csak még azt nem sikerült kimatekozniuk, hogy a Digitális Disztribúciós felület az webáruháznak minősül-e.

@(#56145) szabacsik:
eBay-ről vettem, Ausztráliából. :D
Hogy miért innen? Mert van egy hülye gyűjtői mániám, hogy dobozos játékból csak angolnyelvű csomagolással és PEGI korhatárosat veszek, hogy egységes kinézetű legyen a gyűjtemény és azok biztosan nem módosítottak a tartalmukat tekintve. Tehát ezeknél nem áll fenn az a veszély mint pl, a német lokalizációjú kiadásoknál, ahol csökkentett a vér/erőszak mennyisége meg bizonyos jelenetek ki vannak vágva, itthoni DLC-kkel nem kompatibilis, stb.
Ilyen verziót meg itt találtam és kb ugyannyi volt postával együtt, mintha bármely más EU országból rendeltem volna, így ha nem volna ez a baja ég azt mondanám, hogy meg is érte (hozzáteszem, 100-ból kb ez az első ilyen esetem).
Visszaküldeni volna rá lehetőség, de ettől eltekintettünk az eladóval, mert így is két hónapot vártam rá, mert a szaros nátha miatt nem tudta az AusPost légiúton Magyarországra küldeni, és volt olyan jófej, hogy refundolta a teljes vételárat + postaköltséget, mert nincs cseredarabja. Így most csak egy hibátlan lemezre volna szükségem.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#56153) haris válasza vm93hun (#56152) üzenetére


haris
őstag

Remélem a mozikban is visszakéred a pénzed miután megnézed a filmet. ;)
Vagy az étteremben ha rendelsz, kihozzák és nem ízlik.
Esetleg benzinkút, tankolás után visszamész ha nem úgy megy a kocsi mint előtte a másik kúton tankolt naftával.
És még fokozhatnám.

(#56154) l.skywalker válasza vm93hun (#56152) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van refund az MS Store-ban digitális termékekre is, maximum te nem tudsz róla.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56155) vm93hun válasza haris (#56153) üzenetére


vm93hun
aktív tag

No Man's Sky?
WWE 2K20?
Aliens: Colonial Marines?
:)

Az eredeti posztra reagálva: Azért ennyire nem vagyok szélsőséges. A mozijegy még mindig olcsóbb mintha BD-n vettem volna a filmet. A kaja ha nem ízlik, de ehető akkor elfogy, ha meg nem akkor a kuka, kutya lakik jól belőle. Benzinből meg szerencsére van választási lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#56156) vm93hun válasza l.skywalker (#56154) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Sure?:

[link]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#56157) Bogyi007 válasza vm93hun (#56156) üzenetére


Bogyi007
veterán

2-3 hete refundoltam 360-as játékot. Japánban ingyenes volt és a magyar store is annak írta, de a vásárlásra már 2990 forintot vonták le tőlem. Igaz sok angol nyelvű chatelésbe került, devegul visszakaptam az összeget...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#56158) x360elite válasza haris (#56153) üzenetére


x360elite
őstag

Valójában csak egy fontos kérdés van, a többi mellékes, hiszen bontott játékot csak akkor vesz vissza bármely bolt, ha nagyon jó fej a tulaj, mert szellemi termékre más jótállási feltételek vonatkoznak.

Mi a fontosabb.... Egy megunt játék későbbi eladása és VALÓS birtoklása, vagy az hogy ne karcolódjon és ezáltal véletlenül se tudjon tönkremenni? A többi csak blabla.

Más:
A refund létezik.... Évente egyszer kérhető mindenféle kérdés nélkül. A második esetleges refund már nem olyan egyszerű..

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56159) l.skywalker válasza vm93hun (#56156) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem nem biztos. Én az elmúlt 4 és fél évben kb. 30 játékot refundoltam már. Azok biztos véletlenek voltak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56160) vm93hun válasza l.skywalker (#56159) üzenetére


vm93hun
aktív tag

A korábban leírtakból, és kis utánanézéssel már okosabb lettem ezügyben, de akkor legalább volna egyértelműsítve minden felületen. Egyszer majdnem úgy jártam, ahogy Bogyi007 is írta: a weboldalon 100 forintért hirdetett első havi XBL Gold előfizetést a konzolon keresztül vásárolva simán 2500Ft-ért kiszámlázták volna.

Amúgy az egész refund/használt szoftver témára végszóként csak annyit, hogy:
Ha az adott programhoz rendelkezésre állna egy próbaverzió (aka. Demo), amelyből az ember le tudja vonni azt a következtetést, hogy kell-e neki vagy nem, akkor alapvetően nem is volna igazán beszédtéma. Így nem vettem meg PS3-ra sem az Infamous 2-t mert annyira nem tetszett, hogy a Demo-t sem tudtam végigvinni.

A Vanquish esetében tudom, hogy van Demo verzió, csak pont a magyar Store-ból nem tölthető le.

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#56161) l.skywalker válasza vm93hun (#56160) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez azért egy ennyi idős ökoszisztémánál mondhatni túlzó elvárás. Talán neked egy generációváltás tenne jó, mert sok Xbox360 cím van benne a GamePass-ban és az EA Access-ben és azokat potom pénzért lehet kipróbálni.

Én hörcsög vagyok, digitális hörcsög. A lehető legtöbb dolgot meg akarom venni, mielőtt kikerülne a digitális store-ból és ha most nem is de évek múlva játszani vele.

Én épp a fizikai hordozókat rühellem. Eltörnek, elvesznek, elkallódnak. De van olyan 20+ éves PC CD-m amit beraktam a meghajtóba és forgás közben lejött róla a "celofán" :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56162) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Ha majd kijön az új generáció, akkor megpróbálom felvenni a tempót, de digitális útra akkor is nehéz lesz engem áttéríteni, mert a jelenlegi gyűjteményemben akad egy jó pár játék aminek nincs letölthető verziója. Nem azért nincs, mert korábban volt, csak valami miatt levették, hanem mert soha nem is létezett:

Dark Sector
The Saboteur
Wolfenstein (2009)
F.E.A.R.
Nier
Afro Samurai
Turok
Splatterhouse
Dead to Rights: Retribution
FlatOut: Ultimate Carnage

Az utolsó bekezdésben említett veszélyek nálam egyáltalán nem állnak fenn mert (no offense) alapvetően vigyázok a személyes tárgyaimra. A mai napig hülyén nézek arra aki karcos lemezről beszél, mikor én 20+ év alatt egy koronggal sem tudtam ezt a hibát elkövetni (pedig még veszélyesen is élek, mert állítva üzemel a konzol :))

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#56163) szupermacs válasza vm93hun (#56152) üzenetére


szupermacs
veterán

Van refund, csak a supportot kell felhívni vagy írni nekik. Viszont a refundot accountonként csak egyszer lehet csináltatni.

(#56164) l.skywalker válasza szupermacs (#56163) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez sem feltétlen igaz, én többet refundoltam már, csak megfelelő indok kellett. Meg gondolom aki sokat vásárol, annak többet engednek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56165) x360elite válasza szupermacs (#56163) üzenetére


x360elite
őstag

"Viszont a refundot accountonként csak egyszer lehet csináltatni." <--- Évente

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56166) hhenry


hhenry
őstag

6 év Xone után visszatértem,valami stratégiát tudtok ajánlani? :)

(#56167) Geresics válasza hhenry (#56166) üzenetére


Geresics
addikt

a lassú, gyalogos egységekkel támadd meg az ellent frontálisan, miközben az íjjászok hátulról fedezik őket. A kegyelemdöfést pedig jobbról, és balról a rohamozó lovasság vigye be!

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56168) hhenry válasza Geresics (#56167) üzenetére


hhenry
őstag

:D
Starégiai játékot :)

(#56169) x360elite válasza Geresics (#56167) üzenetére


x360elite
őstag

Rettenthetetlen "default" :R :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56170) szupermacs válasza hhenry (#56166) üzenetére


szupermacs
veterán

Hirtelen csak ezek jutnak eszembe: C&C Red Alert 3, C&C3, Halo Wars, Supreme Commander 2

(#56171) twine válasza Geresics (#56167) üzenetére


twine
addikt

:C :C :C :C :R

(#56172) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Publisher Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56173) hhenry válasza szupermacs (#56170) üzenetére


hhenry
őstag

köszi! :R

(#56174) Palapo


Palapo
aktív tag

Sziasztok!

Van egy 9 éves XBOX 360 Slim 4GB gépem,ami teljesen gyári.
Tegnap vettünk egy Kinect-et a gyerekek(5 és 7 évesek) miatt. XBOX Live előfizetésem nincs.
Kérdésem a következő lenne:
Van-e lehetőségem letölteni a Store-ból játékokat Live előfizetés nélkül? Ha igen,akkor hogyan kell lépésről lépésre csinálni? Feltételezem a 4GB-ból fennmaradó 2,7GB szabad hely nem igazán elég a letöltött játékoknak (elsősorban a Just Dance-eket szedném le). Ha rádugok pl.16 vagy 32GB pendrive-ot, működhet,hogy oda tölti le a játékokat és onnan is tölti be,amikor játszani akarnak?

Köszönöm előre is a válaszokat! :R

Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

(#56175) x360elite válasza Palapo (#56174) üzenetére


x360elite
őstag

Regisztrálj egy fiókot PC-n a microsoft-nál (a legegyszerűbb módja a reg-nek, ha a www.outlook.com oldalon csinálsz egy e-mail fiókot, ezzel automatikusan létrejön egy xbox fiók is), adj hozzá egy bankkártyát, add meg a pontos címed, www.xbox.com oldalon a keresőbe írd be a megvásárolni kívánt játék nevét, majd kattints <-- a továbbiak innentől "bolond biztosan" vannak megoldva.

Miután megvetted a játékot, lépj be xbox 360 konzolon abba a fiókba, ami alá megvetted a játéko(ka)t. Ezután Settings-->Account-->Download History, innen le tudod tölteni a korábban megvett játékokat.

A Just Dance-ek úgy tudom, mennek külső meghajtóról, de van pár játék, ami biztosan csak belső HDD-ről hajlandó futni.

Konzolon el se kezd a vásárlást, mert nem igazán működik.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56176) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

AirMech Arena szerverek szeptemberben bezárnak.
https://www.trueachievements.com/n42380/airmech-arena-server-closure

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56177) szupermacs válasza l.skywalker (#56176) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem tartott sokáig, emlékszem még játszottam a bétában. Már évek óta nem toltam de sajnálom ha egy ingyenes játék bezárja a kapuit.

(#56178) Palapo válasza x360elite (#56175) üzenetére


Palapo
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget! :)

Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

(#56179) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Ismerősnek külső hdd-n vannak a játékok és xbox 360 bekapcsolásakor egyből feldobta a tartalmát de most csak a storage menupontban látszik a hdd de a mygamesben semmi nincs. Nincs ötletetek azt mondja nem állított gyarira vissza semmi csak max profilt :R

(#56180) szupermacs válasza bigdady (#56179) üzenetére


szupermacs
veterán

Lehet, hogy nincs belépve azzal a profillal amivel a játékokat megvásárolta vagy letöltötte?

(#56181) bigdady válasza szupermacs (#56180) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kideritem. Koszi

(#56182) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Publisher Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56183) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Publisher Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56184) MasterMark válasza l.skywalker (#56183) üzenetére


MasterMark
titán

Azt hittem kétszer raktad be, de nem, csak nem volt már azóta hozzászólás. :D

Switch Tax

(#56185) l.skywalker válasza MasterMark (#56184) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ne szólj bele! Magammal beszélgetek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56186) Geresics válasza l.skywalker (#56185) üzenetére


Geresics
addikt

🤣

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56187) Bogyi007 válasza l.skywalker (#56185) üzenetére


Bogyi007
veterán

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#56188) távcsőves


távcsőves
senior tag

Hello!

Azt szeretném kérdezni a tagságtól, YouTube app müködik nektek?

(#56189) Kbali válasza távcsőves (#56188) üzenetére


Kbali
nagyúr

Igen (szokott is jönni hozzá frissítés)

(#56190) szupermacs válasza Kbali (#56189) üzenetére


szupermacs
veterán

Még mindig frissítik? Mármint 360-on is?

(#56191) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ez működik önmagában is?
https://www.vatera.hu/xbox-360-sims-3-pets-angol-nyelvu-2932506662.html

Vagy kell hozzá valami alapjáték?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56192) Carlos Padre válasza l.skywalker (#56191) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindig kell hozzá az alapjáték.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#56193) l.skywalker válasza Carlos Padre (#56192) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megint igazad van, persze kérdés, hogy az ilyen autisták mint én jól tudnak-e olvasni:
stand-alone game

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56194) Kbali válasza szupermacs (#56190) üzenetére


Kbali
nagyúr

igen. Még magára a boxra is volt frissítés

(#56195) távcsőves


távcsőves
senior tag

Nos, ez nem működik jelenleg. Korábban működött. Nekem előbb lett One, mint 360. A one-l elégedett vagyok, a 360 katasztrófa. (Szoftveres szolgáltatások) A PS3 sokkal szebben öregedett.

(#56196) x360elite válasza távcsőves (#56195) üzenetére


x360elite
őstag

Mi nem működik?

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56197) hhenry válasza távcsőves (#56195) üzenetére


hhenry
őstag

Mi a gond? :F

(#56198) 4C


4C
csendes tag

Megoldható, hogy az xbox ne induljon el amikor a kontrollert bekapcsolom? Anélkül, hogy leválasztanám róla, áramtalanítanám, vagy hatótávon kívülre vinném. :D

(#56199) x360elite válasza 4C (#56198) üzenetére


x360elite
őstag

Nem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56200) 4C


4C
csendes tag

Rendben. Köszönöm. :R Sejtettem, mivel a xboxban semmi opciót nem találtam erre vonatkozóan. :( De gondoltam azért megkérdezem, mert csak kezdő xboxos vagyok. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.