Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56451) szupermacs válasza l.skywalker (#56450) üzenetére


szupermacs
veterán

Egy ideje lekerült a magyar régiós marketplaceből, talán még tavaly (vagy tavaly előtt) fent volt. Nem lehet, hogy a 360 felhasználók mást kaptak helyette amiről nem volt szó? Korábban is volt ilyen japán régiós játékkal.

(#56452) l.skywalker válasza szupermacs (#56451) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, semmi hír ilyenről.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56453) HawerKing


HawerKing
őstag

Sziasztok, kicsit retroznek egy XBOX 360E konzolon a GTA V el, olyan kerdesem lenne hogy nemtudom elmenteni a jatekot offline modban :(( Sajnos nincs internetem s ezert nemtudok bejelentkezni az Xbox livebe s igy minden egyes jatek inditaskor az elejerol kezdi a jatekot :(( Gta V inditaskor feldobja hogy jelentkezzek be az xbox live fiokomba de mivel nincs netem kinyomom s elindul a gta, de mikor tul vagyok az intro kuldin s a hazban kellene elmenteni a jatekot ott is az xbox live ba mentene.... S mikor ujra inditanam a jatekot mindig az elejerol kezdi... tudna valaki segiteni hogyan lehet offline jatszani a story modot hogy az elis mentse a jatekot?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#56454) MasterMark válasza HawerKing (#56453) üzenetére


MasterMark
titán

Attól még helyi offline fiókot csinálnod kell, különben nem tud mivel menteni.

Switch Tax

(#56455) icemad válasza HawerKing (#56453) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy addig adj neki netet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56456) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Black Friday / Cyber Monday Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56457) zsolt160


zsolt160
tag

Kis segítséget kérnék rég nem használt Xbox 360-hoz. Nem tudok csatlakozni a nethez se vezetékkel, se wifi-n. Ha közvetlen a modemhez csatlakozom vezetékkel, akkor minden jó, ezért gondolom a router beállításokkal van a gond. Ha routeren vagyok és elindítom a tesztet a hálózat rendben csak netre nem megy ki. Fix IP címe van a gépnek Mac address alapján a routerben. UPnP nyitott egy portot neki a 3074 UDP protokollal. Én a virtuális gépnél MS honlap alapján megnyitottam még TCP+UDP rotokollal a 88, 53, 80, 1863. Ezek után sem volt változás. Sőt, az Xbox 360 a teszt szerint ugye a hálózathoz csatlakozik, de PC-ről sem érem el.
Előre is köszönöm!

(#56458) x360elite válasza zsolt160 (#56457) üzenetére


x360elite
őstag

Sajnos így nem is fog működni (legalább is nálam sem akarta). Végül az lett a megoldás, hogy útválasztó reset és minden automatára állítva, UPNP simán csak bepipálva. Jelszóval csatlakozva a router-hez. Fix IP-vel/MAC Address-el soha nem tudtam működésre bírni. :(

U.I.: Ha ez valakinek mégis sikerült, akkor leírhatná, hogyan csinálta, mert szerintem kissé hiányos a microsoft felületén található leírás.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56459) trafipax


trafipax
tag

ÜDV!
Nemrég került hozzám egy Xbox360 Slim 4GB konzol. USB-n csattintottam rá egy külső HDD-t, amire pár játékot le is töltöttem. Eddig hibátlanul működött a dolog. Pár napja azt vettem észre, hogy a belső 4GB-os flash drive-ot nem látja és unformatted státusban van. Nem tud letölteni frissítést, és hiába probálom formatálni, nem változik az állapota. Van valakinek hasonló tapasztalata? Milyen megoldások vannak erre a problémára?
Köszi

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#56460) MasterMark válasza trafipax (#56459) üzenetére


MasterMark
titán

Vagyis akkor látja, és unformatted?

Switch Tax

(#56461) trafipax válasza MasterMark (#56460) üzenetére


trafipax
tag

Igen. Bocsi ha nem voltam egyértelmű.

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#56462) MasterMark válasza trafipax (#56461) üzenetére


MasterMark
titán

Ha sokat volt használva, lehet simán csak elhasználódott, ilyenkor a flash memóriák ilyen nem írható állapotra állnak át.

Tegyél bele belső vinyót. Olyan jó bele csak ami belevaló.

szerk.: Esetleg megpróbálhatod factory resetelni a gépet, hátha.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56463) trafipax válasza MasterMark (#56462) üzenetére


trafipax
tag

sokat nem volt használva, inkább sokat állt szekrényben elcsomagolva (kb 5 évet). Szóval inkább új. Bár tudom az állás te tesz neki túl jót.

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#56464) zsolt160 válasza x360elite (#56458) üzenetére


zsolt160
tag

Köszi kipróbálom. A fix IP-t csak a gép Mac címe alapján lehet a routerben kiosztani.

(#56465) zsolt160 válasza MasterMark (#56462) üzenetére


zsolt160
tag

Én is ezt ajánlanám, de sajnos újat nem nagyon találtam a neten csak használtan. Én annó amikor vettük akkor vettem egy 500 GB-os belsőt, ez mindent bírt még úgy is, hogy most vettem elő és állt jó sokat. H nem akarsz sokat költeni rá akkor egy kisebb is elég. Amit viszont tudni kell, PC-ről játékot közvetlen feltólni a vinyóra nem lehet, illetve nem ajánlott, inkább ftp-n keresztül.

(#56466) zsolt160 válasza zsolt160 (#56464) üzenetére


zsolt160
tag

Hát kipróbáltam, mikor a wifi-re csatlakoztam és tesztelte a kapcsolatot akkor jó volt minden, bár Live szolgáltatás nem, aztán net se volt a boxon...

(#56467) MasterMark válasza zsolt160 (#56464) üzenetére


MasterMark
titán

Pontosan itt most mi nem működik?

Switch Tax

(#56468) x360elite válasza MasterMark (#56467) üzenetére


x360elite
őstag

Fix IP-vel portok megnyitásával próbálta live-ra küldeni a box-ot, javasoltam a router alapbeállításokat és UPNP bekapcs.-ot. Ezek elvégzése után sem megy neki. Ennyi.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56469) MasterMark válasza x360elite (#56468) üzenetére


MasterMark
titán

Azok a portok amiket az MS ír, azokat a tűzfalon kell átengedni kifele. (Ezt mindegyik stateful alapból tudja.)

Egyedül azt kell befele is nyitni amelyiket UPnP-n is megnyit magának. De ez sem kötelező, csak akkor hozzád nem fognak tudni csatlakozni, ettől függetlenül a Live megy.

Switch Tax

(#56470) x360elite válasza MasterMark (#56469) üzenetére


x360elite
őstag

Ez mind így van, viszont neki netre sem megy ki a box, ezért mondtam a router reset-et és az alapbeállításokat. Így már tudhatjuk, hogy eddig sem volt beállítási gond, valami más lehet, de nekem egyelőre nincs ötletem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56471) MasterMark válasza x360elite (#56470) üzenetére


MasterMark
titán

Valami félre van konfigolva a routerjén.

Ott a DMZ, tegye be a box fix IP-jét abba, akkor biztosan menni fog.

Switch Tax

(#56472) x360elite válasza MasterMark (#56471) üzenetére


x360elite
őstag

:R

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56473) zsolt160 válasza MasterMark (#56471) üzenetére


zsolt160
tag

Kösz, majd megnézem és jelzek mi van.

(#56474) zsolt160 válasza MasterMark (#56471) üzenetére


zsolt160
tag

Sajna semmi, hálózat van box szerint de netre nem megy ki. UpnP nyit egy portot amit írtam 3074 de ennyi.
Egyébként érdekes, hogy hálózaton belül PC-ről sem érem el a boxot FTP-n Total Commander-el.

(#56475) x360elite válasza zsolt160 (#56474) üzenetére


x360elite
őstag

Kapcsold be a box-ot, próbálj csatlakozni live-ra (ne a tesztet csináld meg), és fotózd le a képernyőt. Elvileg megpróbál csatlakozni és ha nem sikerül, akkor kiír egy hibaüzenetet, az üzenettel együtt fotózd le a képernyőt.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56476) MasterMark válasza zsolt160 (#56474) üzenetére


MasterMark
titán

De beírtad az IP-jét DMZ-be?

Switch Tax

(#56477) MasterMark válasza zsolt160 (#56474) üzenetére


MasterMark
titán

Mi az hogy FTP-n totalcommanderel? :F Ez valami mókolt box?

Akkor lehet simán csak banolva van Live-ról.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56478) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Az Indiana Jones-t gwg-ből, hogy lehet feltelepíteni x360-ra? Weben a one-os felületen tudtam csak behúzni, ott viszont csak one-ra telepítené, az x360-as felületen csak a demo kipróbálása meg még valami van (és ugyaz ez a helyzet akkor is ha x360-on nyitom meg).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#56479) MasterMark válasza NyMRooD (#56478) üzenetére


MasterMark
titán

Xboxon keresd ki a store-ban. Ha nincs, akkor nincs a magyar storeban akkor nem tudsz vele játszani 360-on.

Switch Tax

(#56480) x360elite válasza MasterMark (#56477) üzenetére


x360elite
őstag

Csak nem mókolt már, azt azért gondolom megemlítette volna :F . Mert ha herélt a gép, akkor itt rugózunk a semmin :W

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56481) l.skywalker válasza NyMRooD (#56478) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Magyar fiókkal sehogy. Én nekiálltam a supporttal lebokszolni, hogy wtf, de semmit nem értem el.

Most teszek még egy próbát, van egy szabad órám :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56482) zsolt160 válasza MasterMark (#56477) üzenetére


zsolt160
tag

Beírtam DMZ-be természetesen. Nem mókolt box, ftp olvastam a neten, hogy lehet vele csatlakozni, sehol nem írták, hogy mókolni kell a boxot, hanem PC-n keresztül lehet látni a merevlemezt, ergo ebből gondoltam, hogy csekkolom a hálózati elérést, mivel a teszt azt mondta az okés.
Írtam, ha közvetlen kábellel csatlakozom a modemhez akkor minden működik, a Live is, tehát nincs bannolva. Illetve akár kábelen, akár wifi-n van fenn a készülék a hálózaton, nem működik.

(#56483) MasterMark válasza zsolt160 (#56482) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs ftp gyári gépen.

Biztosan ez az xbox ip címe? Kábelen és wifin más MAC címe van, így más IP-t kap.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56484) Geresics


Geresics
addikt

Xbox360-hoz lehet valahogy Bluetooth fejhallgqtót párosítan? :F

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56485) MasterMark válasza Geresics (#56484) üzenetére


MasterMark
titán

Bluetooth transmitterrel csak.

Switch Tax

(#56486) zsolt160 válasza MasterMark (#56483) üzenetére


zsolt160
tag

Wifi-n van és ezt az IP címet adja csekkoltam boxon is.

(#56487) zsolt160 válasza x360elite (#56475) üzenetére


zsolt160
tag

alt="alt="" Itt=""" title="alt="" Itt=""" a hibakód.

[ Szerkesztve ]

(#56488) MasterMark válasza zsolt160 (#56487) üzenetére


MasterMark
titán

- Az Xbox Live-fiókját ideiglenesen blokkolták, mert a rendszer gyanús tevékenységeket észlelt.
- Az Xbox 360 konzolon tárolt profil sérült.
- Egy másik profillal már bejelentkeztek.

Azt írja üríts cache-t.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56489) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy U kormányt, és az a bajom vele, hogy legalább 80 fokkal kell elforgatni, hogy elkezdjen kanyarodni az autó, mintha iszonyat nagy lenne a deadzone. Nagy sebességnél finom kormánymozdulatok teljesen esélytelenek.. Hibás darab lehet? Sajnos csak wrc5-tel tudtam kipróbálni. Deadzone természetesen nullára állítva, sensitivity-t is hiába húztam fel maxra (meg akárhova), nem változtatott semmit.

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#56490) x360elite válasza Sebaj Fóbiás (#56489) üzenetére


x360elite
őstag

Az U kormány a forza, illetve a PGR játékokhoz van kalibrálva. A többi autós játék teljesen "vagy/vagy" működésű ezzel az eszközzel. Amíg nem forzázol vele, addig nem lehet megmondani, hogy hibás, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56491) zsolt160


zsolt160
tag

Sajnos nem jártam sikerrel.

(#56492) Sebaj Fóbiás válasza x360elite (#56490) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Eh.. Még szerencse, hogy kontrollerből nem kell nyolcféle a különböző játékokhoz..

Köszi az infót!

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#56493) x360elite válasza zsolt160 (#56491) üzenetére


x360elite
őstag

Vagyis....

Modem --> xbox --> live (pipa)
Modem --> router --> xbox --> live (gatya)

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56494) MasterMark válasza x360elite (#56493) üzenetére


MasterMark
titán

Az az érdekes hogy DMZ-vel se megy, pedig az ki kéne kerüljön mindenféle korlátozást amit a router csinál. De ezek szerint mégsem.

Megpróblnám valami másik routerrel.

Switch Tax

(#56495) x360elite válasza MasterMark (#56494) üzenetére


x360elite
őstag

Nekem is ez lett volna a következő javaslatom. Azzal a router-rel valami nem stimmel.

Én egy sima telekomos útválasztót használok, ehhez van csatlakoztatva vezetékkel egy router, ami tudja vezeték nélkül a gigabit lan-t. Így a telekomos cumó és a router közt vezetéken keresztül megvan a gigabit, onnantól meg a router és a box között vezeték nélkül és működik.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56496) Geresics


Geresics
addikt

Kukucs!

Ha megveszem a gyereknek a Minecraftot xbox360-ra, akkor azt tudjuk PC-n is használni?

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56497) diablo1984 válasza Geresics (#56496) üzenetére


diablo1984
veterán

nem, az xbox360 játék az nem pc játék.

(#56498) Geresics válasza diablo1984 (#56497) üzenetére


Geresics
addikt

De nem úgy van, hogy minden MS termék kompatibilis? Mintha valami ilysemi reklámot láttam volna vagy nem tudom honnan veszem...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56499) diablo1984 válasza Geresics (#56498) üzenetére


diablo1984
veterán

De más platform, nem hallottam még, hogy xbox játék pc kompatibilis lenne, xbox360 játék van olyan ami one kompatibilis, de a pc az más.De majd más aki jobban jártas benne az vagy megerősít, vagy cáfol engem.

(#56500) MasterMark válasza Geresics (#56498) üzenetére


MasterMark
titán

Az digitálisan a play anywhere címek és Xbox One és PC között használhatod. Pontosabban amikor megveszed digitálisan, akkor mindkettő változathoz hozzáférsz.

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.