Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56701) zsolt160 válasza Geresics (#56699) üzenetére


zsolt160
tag

Igen lehet. Én amikor megvettem 500-as HDD-t vettem bele (akkor még volt új). Manapság használtak vannak, és abból is a 250 GB változat. Gépemre több fiók is került, és most tartok a HDD kb felénél a hosszú évek során (már nem emlékszem mikor is vettem). Sajnos én meg úgy jártam, hogy a Kinect Sport első részét kaptam a géphez, és a lemezt valaki nem tette vissza a dobozba, és sajnos megvásárolni sem tudom az áruházból, csak a második részt ami meg van. Használtan sem találtam, esetleg valaki?
Origin-nál volt egy lehetőség, hogy a kulcs regisztrációja után online letölthető lett a játék a fiókomból, itt ilyen nem lehetséges?

(#56702) x360elite válasza zsolt160 (#56701) üzenetére


x360elite
őstag

kinect sports 1-ből annyi van, mint a szemét.

ITT is akad kb. 15db.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56703) zsolt160


zsolt160
tag

Köszi!

(#56704) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Már csak pár óráig lehet behúzni előfizetés mellé:

Games wit Gold (GwG) játékok

2021/ Január - II.
(a store linkért kattints a képre)
Január 1-től január 31-ig:

Január 16-tól január 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56705) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

És akkor a februári első adag:

Games wit Gold (GwG) játékok

2021/ Február - I.
(a store linkért kattints a képre)
Február 1-től január 15-ig:

Február 1-től február 28-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56706) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

És ha valakinek még nem lenne meg, Japánban ingyenes a The Maw [link]

és a Red Faction: Armageddon is ingyenes Gold-al Koreában [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56707) masterful87 válasza l.skywalker (#56705) üzenetére


masterful87
senior tag

Ha jól sejtem, akkor az Indi és a Resident Evil a két 360-as cím?! (sőt, az Indi Classicon jelent meg)

De akkor, hogy van az, hogy bezsákoltam a te linkeden őket, viszont a marketplaces címen előtte azt mondta fizetnem kell értük, nincs semmi ingyen, hiába van Gold-om. Szóval megvettem a te linkeden, és ha rámegyek a marketplaces linkekre, akkor ott továbbra is felajánlja a vásárlás lehetőségét. És tényleg úgy tesz, mintha nem húztam volna be ezt a két címet a te linkeden.
Eddig ez nem így volt, vajon ettől függetlenül letudnám tölteni az Indit meg a RE-t 360-ra is?

És ha már témánál vagyunk: azt tudom, hogy a bezsákolt 360-as címeket már nagyon régóta nem tudom megnézni egy kupacban egy weboldalon, de a One-s tartalmakat még utána sokáig meg lehetett nézni. Azt, hogy mégis miket vettem meg, mivel rendelkezem. Na most jól tudom, hogy már erre sincsen lehetőség? Csak a One konzolon lehet ezt a listát megnézni?

[ Szerkesztve ]

(#56708) l.skywalker válasza masterful87 (#56707) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem a Resi nem. Ebben a hónapban 5 cím lesz. Két 360 és három One.

Én amit tudok mindig a marketplace-en húzok be, inkább megvárom amíg ott is "ingyenes" lesz.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56709) x360elite válasza masterful87 (#56707) üzenetére


x360elite
őstag

Te valamit nagyon félreértettél. A resident evil nem tölthető le 360-ra, csak one-ra. A vásárlás lehetőségét pedig azért ajánlja fel továbbra is, mert a gwg one-on nem ugyanaz, mint 360-on. One-on a live gold előfizetésedért cserébe ingyen játszhatsz ezekkel a játékokkal, de nem kerülnek a tulajdonodba. Vagyis ez a gwg inkább egy bérlet a játékokra addig, amíg van érvényes gold előfizetésed.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56710) l.skywalker válasza x360elite (#56709) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Abban igaza van, hogy pl. a Red Faction: Armageddon-t behúztam a One store-ban és meg is jelent az Owned games alatt és a marketplace-n is "Már megvásárolt". Az Indiana játékot One-on be tudtam húzni, de marketplace-n még mindig 990 HUF.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56711) x360elite válasza l.skywalker (#56710) üzenetére


x360elite
őstag

Az indinél két lehetőség van. Ha a www.xbox.com oldalon a keresőbe beírod a játék nevét (ne kattints rá a felajánlott lehetőségre, akkor se, ha pontosan szerepel ott a játék. Írd be végig a nevét és nyomj "ENTER"-t), ha kétfélét dob ki, akkor bukta van. Vagyis a játéknak két verziója létezik, egy one-ra és egy 360-ra.

2; Megint elcseszték, úgy mint legutóbb és hívni kell az ügyfélszolgákat.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56712) masterful87 válasza x360elite (#56709) üzenetére


masterful87
senior tag

Én is pontosan így tudok mindent, mint te, egyet leszámítva, abban a hitben voltam, hogy a Resident Evil 360-as játék.
Azért hittem azt, mert a marketplacen rákeresve 360-ra mutatja, gondoltam akkor ez is backward. (One linken is ugyanazok a képek vannak fent) De úgy tűnik akkor ez a játék megjelent One-ra is, és 360-ra is, így persze külön lehet megvásárolni is.

Az Indi az Classicra jelent meg, én úgy gondoltam akkor a 360-as BW lesz a One-ra is, de aztán lehet tényleg két különböző verzió az is, így persze külön-külön lehet megvenni/bérelni Gold időszakra One esetében.

(#56713) x360elite válasza masterful87 (#56712) üzenetére


x360elite
őstag

Amit te linkeltél, ott a 360-as logóval ellátott játék látszik, viszont a gwg-ben szereplő képen nincs 360-as logó a resident evil képnél, vagyis az ingyenes "resi" a resident evil Deluxe Origins Bundle-ben lévő játékra mutat, ami one-os és nem 360-as. EBBEN a csomagban lévő játék az ingyenes. Illetve itt van az INDI ONE, és az INDI 360.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56714) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Goldeneye 007’s lost Xbox 360 remaster has leaked—as a full-game speedrun

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56715) masterful87 válasza x360elite (#56713) üzenetére


masterful87
senior tag

MS nagyon jól tudja, hogyan adja el ugyanazt kétszer is! :DDD

(#56716) x360elite válasza masterful87 (#56715) üzenetére


x360elite
őstag

Ez így van :DD .

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56717) masterful87 válasza l.skywalker (#56710) üzenetére


masterful87
senior tag

Na most már a marketen is mutatja, hogy Gold-dal ingyenes 360-ra az Indi, és hiába húztam be a One-ra, most 360-ra is be tudtam húzni. (nem tudom elhinni, hogy egy Classic játék két verzióban létezne, egy One-ra, egy meg 360-ra)
A fene se érti ezt, amire azt írja, hogy ingyenes, rá kell nyomni az a lényeg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56718) x360elite válasza masterful87 (#56717) üzenetére


x360elite
őstag

Királyság. Rájöttek, hogy hülyék :C .

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56719) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Publisher Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56720) Abus2


Abus2
tag

Érdekes jelenséggel találkoztam. Ha Goldon keresztül meg akarok venni egy ingyenes, vagy akciós játékot, akkor először a Microsoft oldala feldobja a kis ablakot, ahol látom rendesen az ingyenes, vagy akciós árat, de ha továbblépek, akkor a következő ablaknál, ahol engedélyeznem kellene a fizetést, akkor már az eredeti kedvezmény nélküli árat akarja levonni a számlámról. Találkozott már valaki ilyennel? Mi okozhatja ezt?

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#56721) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek. Van pár játékunk lemezen, amit nem vagy nehezen olvas be a konzol, de ha sikerül akkor onnantól kezdve nincs gond. Ez jellemzően 2-3 tálca nyitás-csukást jelent. Az jutott eszembe, hogy megszerezném ezeket a játékokat digitális formában és itt jön a kérdésem, hogy van-e arra lehetőség, hogy már megvett (kifizetett) játékot le tudjak tölteni marketplace-ből? Magyarán tudom valahogy igazolni, hogy én már egyszer megvettem vagy ez egy hülyeség részemről? Live fiókom van.
Köszönöm előre is!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#56722) MasterMark válasza Flowtation (#56721) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs. A digitális és a lemezes verzió két külön változat, attól hogy megvan az egyik még nem vagy jogosult a másikra.

Vidd el a lemezeket políroztatni ha karcos. Ha pedig az olvasóval van gond, akkor tiszíttasd ki.

Egyébként megint, ha picit is belegondolnátok... Pl.: Hogy lehetne azt kezelni, hogy egy lemezt ne lehessen beváltani végtelen accountra?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56723) Flowtation válasza MasterMark (#56722) üzenetére


Flowtation
őstag

jójó, értem én. :)
Olyasmire gondoltam, mint egy aktivációs kód. De nem is több szót a dolog, nem lehet és kész. Igazad van amúgy.
Sajnos vidéken vagyok, errefelé nem nagyon van szervíz. De ahogy olvastam van olyan mód, hogy futár viszi-hozza, csak én tesómtól vettem át, lehet, hogy macera lenne belőle.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#56724) MasterMark válasza Flowtation (#56723) üzenetére


MasterMark
titán

De Xboxnál nincs aktivációs kód, a lemez az ami igazolja hogy megvan a játék. Nem lehet szétválasztani.

Azaz nem olyan mint egy lemezes Steam játék mondjuk, ahol mellékelve van a kód, azt beírod, utána a lemezt már el is dobhatod, mert semmit nem ér a kód nélkül.

Switch Tax

(#56725) Flowtation válasza MasterMark (#56724) üzenetére


Flowtation
őstag

igen, pont ilyesmire gondoltam, de akkor ezek szerint nincs. Sebaj.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#56726) szemy94


szemy94
senior tag

Másnál is nagyon gyatrán kapcsolódik mostanában a 360 a Live-hoz? Szinte lehetetlen kapcsolódni :F

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#56727) x360elite válasza szemy94 (#56726) üzenetére


x360elite
őstag

Nálad lesz valami gebasz. Legalább is nekem jól működik.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56728) szemy94 válasza x360elite (#56727) üzenetére


szemy94
senior tag

Sógoréknál van, múlthéten is rosszalkodott, nagy nehezen sikerült, tegnap megint. Igazsághoz hozzátartozik, hogy csak wifi van, az is mobilmegosztás, de eddig nem volt gond, az én One-om is arról megy, a 360 is arról ment, 2 ünnep közt is töltöttem le neki pár játékot, de mostanra használhatatlan lett.

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#56729) Flowtation válasza Flowtation (#56725) üzenetére


Flowtation
őstag

Hello!
Még lenne egy kérdésem. A kinect Party és a Kinect Sports időnként csinál képeket. Ezeket elmenti a program vagy törlődnek mondjuk a gép kikapcsoláskor? Én nem vettem észre, hogy fogyna a tárhely, de a biztonság kedvéért jobbnak láttam megkérdezni.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#56730) zsolt160 válasza Flowtation (#56729) üzenetére


zsolt160
tag

Ha nem mented akkor törli.

(#56731) Flowtation válasza zsolt160 (#56730) üzenetére


Flowtation
őstag

Köszi a választ. Nem mentem, nem is tudom hogyan kell. Csak kilépnek a gyerekek amikor befejezik. :R

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#56732) fa4hu


fa4hu
őstag

Mi lehet az oka, hogy az ehavi Gold-dal ingyenes Indiana Jones játékért pénzt akar levonni megvásárláskor? (Élő Game Pass előfizetésem van, a Golddal ingyenes One játékokat ingyen engedné letölteni, ha lenne hová.)

(#56733) MasterMark válasza fa4hu (#56732) üzenetére


MasterMark
titán

A Game Pass az nem Gold, ahhoz nem járnak a Gold-os játékok.

Ha Game Pass Ultimate-re gondoltál, akkor pedig erről volt szó nemrég itt a topikban, hogy van valami kavarás a verziókkal.

Switch Tax

(#56734) fa4hu válasza MasterMark (#56733) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi! Igen, Game Pass Ultimate-ről van szó. Tudnál segíteni, hogy minek a verziójával lehet a gond, merrefelé keresgéljek?

(#56735) MasterMark válasza fa4hu (#56734) üzenetére


MasterMark
titán

Egy picit visszatekersz: [link]

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56736) fa4hu válasza MasterMark (#56735) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszönöm! A 360-as verziót sehogy sem tudtam behúzni, csak a One-ost PC-n keresztül. Majd próbálkozom a boxon is, hátha ott lejön a behúzott One alapján.

(#56737) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56738) gimis


gimis
csendes tag

Jó estét Mindenkinek. Adott egy Xbox 360 E. Elvileg 4gbos volt de 250re lett bővítve. Viszont demó letöltések megállnak 79%nal. Mi lehet a baj? Sos. :R

(#56739) x360elite válasza gimis (#56738) üzenetére


x360elite
őstag

Nem nálad van a gond. Minden letöltés megszakad nálam is. Szarakodik a live.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56740) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Publisher Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56741) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

SUNSETTING HALO XBOX 360 GAME SERVICES IN 2021

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56742) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Sziasztok. Ismerősöm a kisfiának vett használtan egy Xbox 360-at. Vett hozzá egy külső HDD-t, lettek rá játékok másolva, de a konzol nem ismeri fel a HDD-t. A HDD 1 TB és NTFS-ben volt gyárilag formázva. Egy 500 GB-os HDD-vel működik.

Sok már neki az 1 TB, vagy a formátummal lesz baj? exFAT sem jó.

Köszi a válaszokat!

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#56743) l.skywalker válasza Forestgreen (#56742) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hogy érted, hogy másolva?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56744) Forestgreen válasza l.skywalker (#56743) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Nem vagyok konzol szakértő, így a kérdésedből arra következtetek, hogy nem lehet egyik merevlemezről a másikra másolni?

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#56745) MasterMark válasza Forestgreen (#56744) üzenetére


MasterMark
titán

Lehetni lehet, csak nem így. Eredeti játékot legalábbis, és itt csak azzal foglalkozunk.

Switch Tax

(#56746) Forestgreen válasza MasterMark (#56745) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Elnézést, erre nem gondoltam

:R

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#56747) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

#XboxNews

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56748) szupermacs


szupermacs
veterán

Most durva leszek: Aliens Colonial Marineshoz keresek coop társat. Vállalkozna rá valaki? :D

(#56749) l.skywalker válasza szupermacs (#56748) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem megvan. Felrakom és meglátjuk, sikerül-e összehozni. Ez coop campaign?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56750) szupermacs válasza l.skywalker (#56749) üzenetére


szupermacs
veterán

Igen!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.