Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56351) icemad válasza MasterMark (#56350) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Esküszöm, hogy ha series x-et veszek, tuti egy classic címet fogok rajta elindítani elsőnek. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56352) x360elite válasza MasterMark (#56348) üzenetére


x360elite
őstag

Szerintem akkor lenne egyértelmű, ha ez "THOUSANDS OF GAMES FROM XBOX ONE GENERATION" lett volna kommunikálva és nem az, hogy "THOUSANDS OF GAMES FROM FOUR GENERATIONS". Így inkább félrevezető, mint tiszta, de majd kiderül, ha végre kijön a konzol.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56353) MasterMark válasza x360elite (#56352) üzenetére


MasterMark
titán

Nem a leírtakból mondom, hanem így logikus, hogy csak a BC címek fognak menni ott is.

Switch Tax

(#56354) x360elite válasza MasterMark (#56353) üzenetére


x360elite
őstag

Értem :R

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56355) l.skywalker válasza x360elite (#56352) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Túl nagy dolog lenne, ha minden korábbi cím futna rajta. Egy tény viszont. Nem ért véget a BC program. Tavaly azt mondták, hogy szüneteltetik. Mivel Series-en minden One futni fog, ez azt jelenti, hogy idővel itt is lesz - az is lehet, hogy pont ez a cél, amiről te beszélsz. Ha így van, akkor nekem kell egy ilyen gép.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56356) mephi666


mephi666
nagyúr

üdv újra itt :)

van itt valaki, akinek 64 bites win10-re sikerült az x360 wireless receivert beüzemelnie? ismeretlen eszközként azonnal látja, de sehogy nem tudom ráerőszakolni a 64 bites win7 drivert... (gondolom direkt win10 nem is készült már hozzá) ...x360 accessories 1.2-t is telepítettem már, úgy sem jó

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56357) MasterMark válasza mephi666 (#56356) üzenetére


MasterMark
titán

Kézzel kiválasztod a gépről a már meglévő driverek között?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56358) mephi666 válasza MasterMark (#56357) üzenetére


mephi666
nagyúr

így próbáltam, írta is, hogy sikeresen telepítette aztán mégsem... mondjuk nekem 2019.08.13 a legújabb driver, amit felajánl: ezt a 10.10-est honnan vetted?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56359) MasterMark válasza mephi666 (#56358) üzenetére


MasterMark
titán

Netről szedtem a képet. De ha megtalálom az én vevőmet, akkor megnézem majd. Csak nem tudom hova tettem el. :DDD

Switch Tax

(#56360) mephi666 válasza MasterMark (#56359) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is átkutattam ma a fél lakást, mire meglett :D gta5-el kezdtem pc-n szórakozni és úgy gondoltam, hogy controllerrel jobban kézre esne... csak a receivert win7 óta nem használtam (azon nem sok gond volt driverrel)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56361) MasterMark válasza mephi666 (#56360) üzenetére


MasterMark
titán

Na megtaláltam a cuccot, kipróbáltam és nekem is ismeretlen marad, hiába fogadja el a drivert.

Találtam rá megoldást: [link]

A trükk az, hogy a kínai másolatoknak más a hardverazonosítója, és már nem fogadja el a driver. A fenti linken lévő módon lehet telepíteni hozzá módosítva az eredetit.

Neked is kínai van?

Switch Tax

(#56362) mephi666 válasza MasterMark (#56361) üzenetére


mephi666
nagyúr

thx, így már sikerült telepíteni... úgy néz ki, hogy akkor az enyém is kínai :D ...nagyon szépen tudnak másolni ezek a népek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56363) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ez a Dashboard elrendezés csak nekem új?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56364) MasterMark válasza l.skywalker (#56363) üzenetére


MasterMark
titán

Már ezer éve ilyen. :D

Switch Tax

(#56365) x360elite válasza l.skywalker (#56363) üzenetére


x360elite
őstag

Igen :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56366) icemad válasza mephi666 (#56362) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56367) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Szerver lekapcsolások:

December 14.
• NFL 15
• NFL 16
• NFL 25

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56368) KBear


KBear
tag

Sziasztok!

Tudni lehet már olyan időpontot, ami után az x360-ra megvett digitális tartalmak nem érhetőek majd el? Tehát tömegesen nem tudom letölteni őket? Ha az MS honlapján már nincs fent egy korábban megvásárolt játék, azt le tudom tölteni a konzolon keresztül (korábban volt erre mód, de legutóbb nem találtam). És megoldás lehet-e, ha a letöltött játékokat egy külső merevlemezre másolom át? Onnan indítani tudom majd továbbra is őket a "világ végezetésig"?

Köszönöm előre is a válaszokat!

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#56369) MasterMark válasza KBear (#56368) üzenetére


MasterMark
titán

Nem valószínű, hogy bármikor is leállítsák amíg megy a Live.

Persze, kirakhatod külső HDD-ra, amit erre megformáztál az Xbox-szal.

A Store-ból lekerült játékokat a download history menüpontban lehet újra letölteni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56370) KBear válasza MasterMark (#56369) üzenetére


KBear
tag

Szia Mark, köszönöm!
Viszont mi van akkor, ha a download history-ban semmi nem jelenik meg?
Korábban használtam már, a Maffia II-t húztam le onnan, miután a honlapról már nem lehetett letölteni. Most viszont üresnek mutatja a download history-t. Azt hittem, már nem él ez a funkció. Esetleg van valakinek hasonló tapasztalata? Esetleg megoldási javaslata?

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#56372) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok

2020/ Október
(a store linkért kattints a képre)

Október 1-től október 15-ig:

Október 1-től október 31-ig:

Október 16-tól november 15-ig:

Október 16-tól október 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56373) AxBattler válasza l.skywalker (#56372) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez a Maid of Sker nekem teljesen radar alatt maradt, pedig ahogy nézem, pozitív értékeléseket kapott. Felvéstem. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#56374) l.skywalker válasza AxBattler (#56373) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez a szegény ember The Medium-ja :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56375) Bogyi007


Bogyi007
veterán

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Publisher Sale

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#56376) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56377) l.skywalker válasza l.skywalker (#56376) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem tudok vásárolni, nektek megy?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56378) x360elite válasza l.skywalker (#56377) üzenetére


x360elite
őstag

PC-n a www.xbox.com-on keresztül simán megy. Xbox 360-on nem, bár ott lassan egy éve nem megy.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56379) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Ma megjelent egy újabb cikk az Xbox Wire-ön a Series S és X-en futtatható 4 generációnyi játékkal kapcsolatban. Ebben van egy mondat, aminek a jelenleg Live Gold nélküli Xbox 360 tulajok valószínűleg örülni fognak és könnyebben migrálhatnak esetleg az új generációra: "For those of you still enjoying Xbox 360, cloud saves will soon be free to all Xbox 360 users, making transferring your favorite games to Xbox Series X and Xbox Series S even easier."

(#56380) MasterMark válasza MrPeekaboo (#56379) üzenetére


MasterMark
titán

No, ez szuper. :R

Switch Tax

(#56381) Sefneni


Sefneni
őstag

Sziasztok!
Az alábbi X360 csomag árazásában szeretnék egy kis segítséget kérni:

Xbox 360 "E" alapgép (összes kábellel, még fóliás kontrollerrel, doboz nélkül)
Kinect szenzor
Kinect játékok (Kinect Sports Ultimate Edition, Kinect Adventures, Dr. Kawashima’s Body And Brain Exercises, Just Dance 2014)
Nem Kinect-es játékok (GTA 5, Dragon Ball Z Burst Limit, Crackdown, Kameo: Elements of Power, Viva Pinata)

Lehetőleg egyben szeretném eladni egy pakként, nem tudom mi lehet érte a reális ár. :)
A segítségeteket előre is köszönöm! :R

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#56382) x360elite válasza Sefneni (#56381) üzenetére


x360elite
őstag

Igazából erre nem ez a megfelelő hely, de segítségképpen annyit elárulok, hogy jelenleg közelít az értéke a nullához és nem azért, mert annyit ér, de most mindenki kivár a series x (új generációs konzol) miatt. A helyedben várnék, amíg az kijön és utána próbálnám meg beáraztatni ezt a pakkot, de legalább is Karácsony előtt 2-3 héttel(ig) semmiképp nem erőltetném az eladást.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56383) Sefneni válasza x360elite (#56382) üzenetére


Sefneni
őstag

Köszönöm a tanácsot! :) Közben rájöttem, hogy van beárazós fórum, csak addigra már nem tudtam ezt szerkeszteni. :B

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#56384) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56385) Throme válasza l.skywalker (#56384) üzenetére


Throme
veterán

Na itt megtaláltam :). Az XO-s fórumban nem találtam, de sokkal több hsz-t kellett átpörgetni :B

(#56386) st6969


st6969
őstag

Üdv,
tudtok mondani olyan "mászkálós-lövöldözős" játékot, ahol nem csak a fegyver látszik, hanem a teljes emberalak? GTA-t, Watchdog, Red dead Redemption-t ismerem :R

(#56387) Geresics válasza st6969 (#56386) üzenetére


Geresics
addikt

L.A.Noire (nagyon jó, kötelező darab!)
Saint Row (vagy mi, ezt nem ismerem, csak láttam régen :B )

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56388) x360elite válasza st6969 (#56386) üzenetére


x360elite
őstag

L.A. Noire valóban jó, de az inkább nyomozós, mint lövöldözős, viszont ha ilyen is szóba jöhet, akkor a Gray Matter-t és a Syberia-t is próbáld ki.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56389) diablo1984 válasza st6969 (#56386) üzenetére


diablo1984
veterán

Tomb Raider

(#56390) haris válasza st6969 (#56386) üzenetére


haris
őstag

Army of two,
Army of two the 40th day
Army of two the devils cartell
Alan Wake
Max Payne
Maffia 2
Dead space
Gears of war 1,
Gears of war 2,
Gears of war 3
....és biztos van még, de most ezek jutottak eszembe

(#56391) st6969


st6969
őstag

Huhh srácok, nem is gondoltam, hogy ennyi lesz, nagyon köszönöm mindenkinek! :R

(#56392) MasterMark válasza st6969 (#56391) üzenetére


MasterMark
titán

TPS-nek hívják a műfajt...

Switch Tax

(#56393) st6969 válasza MasterMark (#56392) üzenetére


st6969
őstag

Nem is gondoltam, hogy a műfajnak neve is van, ma is tanultam valamit, köszi :K
Egyébként az FPS-sel az a bajom, hogy rövid időn belül émelyegni kezdek. Nagyon rég nem volt ez így, de egy jó ideje az törénik, hogy pár perc után szédülök. XBOX-on nem próbáltam még, de PC-n borzalmas. Emiatt nem is játszottam ilyet már vagy 10+ éve.

(#56394) Geresics válasza st6969 (#56393) üzenetére


Geresics
addikt

FPS - First Person Shooter - belsőnézetes
TPS - Third Person Shooter - külsőnézetes

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56395) pubos


pubos
tag

Sziasztok.Segítség kellene. :) Miért van az hogy a böngészővel ha meg akarok nyitni valamit behozza az oldalakat majd ha valamelyikre rálépek azt irja nem tud csatlakozni. Elellenőrizem a bla bla bla bla Viszont az ilyen kinai oldalakat simán megnyit.Találkozott már valaki ilyennel?

(#56396) Throme válasza st6969 (#56391) üzenetére


Throme
veterán

Én még ajánlanék párat
Mass Effect 1-3

Vagy ami nekem tetszett, az Alpha Protocol és a Binary Domain. Sajnos utóbbi kettő nem BC cím, így maradnak x360 only játékok ...

(#56397) Bogyi007 válasza st6969 (#56393) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ismerős a jelenség, de ez a Tps játékoknál is előjöhet egyébként én úgy vettem észre hogy a mozgásmegjelenítésnek van hozzá köze főleg ha az adott játék nem 30 Fps-t hanem hatvanat támogat.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#56398) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56399) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Games with Gold November 2020

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56400) MasterMark válasza l.skywalker (#56399) üzenetére


MasterMark
titán

De jó hogy nem vettem meg az aragamit. Juhu. Kár hogy nincs most gépem hozzá. :D

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.