Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) norbi2010 válasza norbi2010 (#12000) üzenetére


norbi2010
őstag

Semmi,úgy néz ki nem a csapos volt Jeeves :P

(#12002) FlashLed


FlashLed
senior tag

Sziasztok
Nem láttam az MS bemutatójának az elejét.Forza csakis exkluzív XBOX One cím lesz avagy jönni fogy 360-ra is?

[ Szerkesztve ]

The Mechanic

(#12003) Buster17 válasza FlashLed (#12002) üzenetére


Buster17
addikt

Csak One

(#12004) raziel01


raziel01
veterán

Na írok már véleményt a game.co.uk használt játékokról:

Battlefield 3:
Ami igaz: tényleg új tokban van a játék, lemez karcmentes, polírozott. A tok le volt zárva egy matricával. Mindene megvan, kézikönyv is..
Negatívumok: online pass fel van használva. :\
Bízom benne, hogy hamarosan eltörlik annál is.

Doom 3 BFG meg szintén ugyan ez a minőség. Ott amúgy se volt online pass.

(#12005) FlashLed válasza Buster17 (#12003) üzenetére


FlashLed
senior tag

Ez elég szomorú,mert a folyamatos net baromsága meg ilyenek miatt nagyon meg fogom gondolni az új Xboxot.De 360-on pedig nagyon szívesen toltam volna a jó kis új Forza-t.

The Mechanic

(#12006) raziel01 válasza FlashLed (#12005) üzenetére


raziel01
veterán

Senki nem venne One-t ha nem lennének húzócímek. Ez üzlet.

(#12007) negyven2


negyven2
veterán

A MS pontokat az oszel erkezo dashboard updtate-el fogjak majd nyugdijba kuldeni. Az atvalatas a profilnak megfeleo penznembe lesz majd. Az atvaltasnal vagy a pontokok ertekenek megfelelo erteku valos penzt vagy annal nagyobbatt (gondolom felfele kerekitik majd) kapnak majd a felhasznalok. A pontkartyakat 2014 ben is be lehet majd valtani de autmatokusan valodi penzt jelenik majd meg. Elvileg a pontkartyakat majd gift kartyak valtjak fel ami egy adott osszeget irnak majd a profilhoz.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#12008) Napfénysüti válasza FlashLed (#12005) üzenetére

Kollégám is pont kérdezte a Forzát hogy lesz-e One-ra? Anélkül hogy tudtam volna mi a hivatalos kijelentés erről mondtam neki hogy szerintem nem több okból is:
One egy totál más architektúra, másképp kell rá megírni a programokat plusz a Forza 4 már eleve feszegeti az Xbox 360 hardveres képességeit így ha jönne is egy 5. rész technikailag nem hinném hogy sok újat tudna nyújtani. A kiadó meg szerintem nem akarná fölöslegesen kétszer ugyanazt a játékot elkészíteni a két gépre.

figure85: ennek a lépésnek örülök mert szerintem kicsit macerás volt eddig hogy Ms pontot vegyek és azzal fizessek dolgokért. Ez szerintem egy plusz fölös kört iktatott bele a vásárlásba. Nem is vettem még soha MS pontot. :B

A havi 2 ingyen Gold tagságos játék hír is nagyon pozitív. Eddig vacilláltam hogy vegyek-e Gold tagságot de így alighanem júliusban befizetek egy évesre mert már kicsit több értelme lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#12009) FlashLed válasza Napfénysüti (#12008) üzenetére


FlashLed
senior tag

Mondjuk relatív így látva a dolgokat,abszolút igazad van.Csak úgy mégis gondoltam rá.De egyelőre az XBOX One - nal nagyon barátkoznom kell,picit furcsa még nekem.

The Mechanic

(#12010) negyven2 válasza Napfénysüti (#12008) üzenetére


negyven2
veterán

Mondjuk ha olcson tudsz pontott szerezni akkor olcsoban is tudsz egyes jatekokat megvenni. Pl a Bully 15€ ami kb 4500 Huf. MS Pontban 1280. Vettem egy 2100- as kartyat 5000 Huf-ert igy 3050 Ft ert vettem meg.

Amugy majd en is veszek 8k ert egy 1 eves goldot. Csak attol tartok, hogy mint a Fable 3nal ezek is orszag zarosak lesznek (tehat, hogy megvedd es hasznald ingyen a jatekokat abban az orszagban kell laknod ahova a profilod szol). Viszont magyaron ugye szerenyebb a live (pl nincs xbox music).

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#12011) nauro


nauro
aktív tag

Az újratervezett x360 mikorra ér el Európába? Nekem csak annyi rémlik, hogy USA-ban elérhető azonnal. Valaki olvasott róla?

(#12012) Napfénysüti válasza negyven2 (#12010) üzenetére

Remélem az összes régióra érvényes lesz az a 2 ingyen játék a Gold mellé bár nekem speciel UK az accountom páromé meg magyar de a Goldot magamnak venném. :)

Más: Forza Horizonnal játszik valaki? Nekem baromira bejön ez a játék és barátnőm is eléggé rákapott, szeret benne csak úgy autókázni. :D

Més que un club!

(#12013) FlashLed válasza Napfénysüti (#12012) üzenetére


FlashLed
senior tag

A Forza horizon úgy gondolom,jobb is mint a Forza 4.Én pontosan ugyanazért imádom,a rengetek kocsikázási lehetőség miatt.Egyik kedvenc gammám.

The Mechanic

(#12014) Napfénysüti válasza FlashLed (#12013) üzenetére

Igen a hangulata szerintem önmagában jobb. Persze a 4 is király játék, ezeket kaptam tegnap születésnapomra bár csaltam mert 1-2 nappal már korábban kibontottam és próbálgattam őket. :D

A sima Forzában a döbbenetes autómenyniség lenyűgöző meg valamivel szimulátorosabb csak kissé steril. A Horizon meg laza kocsikázás jó zenékkel és autókkal (persze jóval kevesebbel). Összességében mindkét Forza nagyon tetszik és örülök hogy meglettek. :)
Majd ha lesz újra Gold tagságom tolhatjuk, jó lenne multizni vele viszont ebben a hónapban már nem veszek Live Goldot mert kicsit kiköltekeztem magam Xbox téren. :)

Més que un club!

(#12015) FlashLed válasza Napfénysüti (#12014) üzenetére


FlashLed
senior tag

Mindenképp.Ezzel is abszolút egyet értek,nagyon szerettem a Forza4-et is,de a szabadság amit a Horizon adott,a sebességmérők,a sufnikincsek stb....számomra nagyon megdobta és hangulatossá tette a dolgot!
Boldog Születésnapot egyúttal ;)

The Mechanic

(#12016) Napfénysüti válasza FlashLed (#12015) üzenetére

Köszi! :R
Még az Xbox One meg a PS4 E3-as bemutatóit és épp arra a napra rakták. :DDD

Més que un club!

(#12017) WhiteWalker válasza raziel01 (#12004) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt jó hallani, köszönjük! :R

(#12018) raziel01


raziel01
veterán

Dungeon Siege III 990 Ft Live
Tomb Raider: Underworld 990 Ft Live

(#12019) Nescafé válasza raziel01 (#12018) üzenetére


Nescafé
őstag

Tomb arider jó lenne ,de hát no kártyán....

 iPhone 15 Pro

(#12020) hrvp


hrvp
aktív tag

Sziasztok!
Van itt olyan aki a 360-ját monitorra kötve használja? Hangot hogy oldjátok meg? Nekem most úgy van, hogy vga rész a monitorhoz, 2 rca bele egy gitárerősítőbe(nincs más), füllhallgató kimenetébe bele egy pc hangszóró, hogy a hangerőt is tudjam szabályozni és abba dugom még néha a fejhallgatómat. Hogyan tudnám ezt a béna és bonyolult rendszert leegyszerűsíteni? Ha vennék egy új monitort(hdmi), amelyik kábelen nincs külön rca, akkor esetleg megtudnám oldani valahogy, hogy a boxból usb-n vezessen ki a hangot?

(#12021) Tigi


Tigi
őstag

A MoH-nak hány része jelent meg 360-ra?
Ma megvettem az Airborne-t és a 2010-es MoH-t, múlthéten meg a Warfighter-t.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#12022) Ronam


Ronam
addikt

Most látom, hogy ingyenes a Fable III, de nekem nem akarja letölteni, azt írja: There's a problem with the Xbox service. Status code: 80162713, valami ötlet hogy miért nem tölti?

(#12023) negyven2 válasza Ronam (#12022) üzenetére


negyven2
veterán

Egyreszt csak Goldal megy, masreszt pedig regiozaras. Csak olyan profilal tudod megvenni es letolteni amely orszagban vagy. Tehat Magyarorszagrol csak magyar live accal mukodik. :)

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#12024) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Kérdés a Forza sorozatban a 4 vagy a Horizon az újabb? Vagy másmilyen stílusú a kettő ?

Xbox One: bandymnc

(#12025) sinkaa válasza bandi0000 (#12024) üzenetére


sinkaa
csendes tag

másmilyen stílusú, de a horizon az újabb

gamertag: Sinkaa91 bnet: Sinkaa#2776

(#12026) Napfénysüti válasza bandi0000 (#12024) üzenetére

A Horizon újabb és egyben más stílusú is. A Forza 4 pályaversenyes (zárt pályákon) míg a Horizon inkább amolyan TDU féle egy kolorádó szerű autóutakkal beszőtt játékterülettel. Csak nem a 2 játék között vacillálsz? :)

Més que un club!

(#12027) Ronam válasza negyven2 (#12023) üzenetére


Ronam
addikt

Ezekkel tisztában vagyok :), rákerestem google-n, volt másnak is ilyen problémája. Megoldás: vásárlásnál a kártya helyett Microsoft Pontot választani, és már tölti is :).

(#12028) bandi0000 válasza Napfénysüti (#12026) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de-de most vettem boxot utána nem akarok sokat költeni csak még is kéne pár játék, utána gondoltam hogy Forzát, Halo-t meg Gears of Wart veszek esetleg egy BF3-at és akkor el leszek egy ideig :D Amúgy ezekkel lehet 2 személyesen játszani? Osztott képernyő vagy valami hasonló

Xbox One: bandymnc

(#12029) negyven2 válasza Ronam (#12027) üzenetére


negyven2
veterán

Igen nekem is leszedte a GB-s profilomal, de corrupted filet kaptam csak nem Fabele III-at. 2x is. Persze, ha magyar a profilod akkor nincs gond.

Napfénysüti: "kolorádó" :DDD

bandi0000: viszont a Horizon "csak" 30 FPS-el megy mig a 4 60-al!

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#12030) Napfénysüti válasza bandi0000 (#12028) üzenetére

Nekem is pár hete van csak Xboxom. Most kaptam meg a Forza 4-et meg mellé a Horizont is. A Forza 4-ben van osztott képernyős mód a Horizonban nincs. Utóbbi jóval rövidebb játékidőt ad de szerintem valamivel élvezetesebb. Mondanám hogy ha teheted mindkettőt szerezd be ha csak az egyik fér a keertbe akkor az a kérdés mit szeretsz jobban: TDU szerű országúti száguldás vagy pályaversenyzés rohadt sok autóval némileg szimulátorosabb kivitelben?
Horizonban asszem olyan 180 kocsi van a Forza 4-ben meg valami 520. Hátha ez is számít. :)

Més que un club!

(#12031) bandi0000 válasza Napfénysüti (#12030) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Így elsőre a 4 tetszik, de néztem most videót és ahogy láttam szebb a Horizon, horizon demójával játszottam már a 4 el nem szóval szerinted melyik néz ki jobban?

Xbox One: bandymnc

(#12032) North15 válasza hrvp (#12020) üzenetére


North15
csendes tag

Ha működik, nem béna rendszer ez.:)

A Te jelenlegi kábeleddel lehet egy fokkal egyszerűbb a PC-t közbeiktatni: http://www.youtube.com/watch?v=644hIWYNvsc

Youtube-on van több videó is; lehet szemezgetni a különböző megoldásokat az xbox monitor hang hármasra.

Nálam úgy van megoldva, hogy a monitorba hdmi (xbox) - dvi (monitor) kábelen megy ki a kép. A hangot pedig külön hozom ki a kapott, gyári kompozit kábellel. Itt beiktatok egy rca-jack átalakítót, majd egy jack-jacket. Ez utóbbiba megy bele a laptophoz használt 2.1-es rendszerem 3,5-ös jackje. Ha xboxon akarok hangot, akkor csak átdugom a kábelt és kész; minden kéznél van, nem kell felkelnem. Hangerőszabályzás a hangfalnál történik, és az esetleges fejhallgatót is abba dugom, ha az kell. Az átalakítók 100 forintos tételek.

Ami fentiekben "trükk" az az, hogy mivel az xboxba alapesetben nem megy bele egyszerre a hdmi és a gyári AV-kábel, ezért utóbbi műanyag házát szét kellett törni, és akkor elfér a kettő egymás alatt/mellett.

(#12033) Napfénysüti válasza bandi0000 (#12031) üzenetére

Talán nekem is látványra a Horizon jön be jobban persze az újabb is meg talán kicsit nála pozitívan csal hogy országúzi táj van sok látványos dologgal nem pedig egy pár km-es zárt pélya ugyanazokkal az objektumokkal. Persze egy TDU Ibizájához képest sehol nincs méretben a Horizon "Kolorádó másolata" de azért kell pár perc mire egyik végéből a másikba elérsz.
Úgy tűnik nehezen döntesz én a helyedben most megvenném azt ami kicsit jobban tetszik és később beszerezném akár használtan jól árasítva a másikat is. Szerintem nem bánnád meg egyiket sem. :N

Més que un club!

(#12034) bandi0000 válasza Napfénysüti (#12033) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Persze most még várom hogy itt legyen elvileg ma hozták... de nem, úgyhogy leszedek majd pár demót és azok alapján döntök hogy melyik tetszik jobban...

Bár most kicsit elbizonytalanodtam, mert ugye hirtelen bejött az one, novemberbe megvehető és nem tom hülyeség volt e most venni 360-at

Xbox One: bandymnc

(#12035) Napfénysüti válasza bandi0000 (#12034) üzenetére

Demókat próbáld ki egymás után mindenképp és az alapján dönt ami jobban megfog. Szerintem nem volt hülyeség venni. Egyrészt a One jóval többe fog eleinte kerülni (persze jobb is a "vas") másrészt én kivárnék alapból is hogy nincs-e valami tervezési bakija. Ugye MS már megjárta egyszer... Illetve vannak "érdekes" megkötések a one-nal kapcsolatban. És hála égnek jönnek még játékok a 360-ra szóval nem fognak hirtelen leállni a támogatással szerencsére.

Més que un club!

(#12036) bandi0000 válasza Napfénysüti (#12035) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hát igen, csak jobb lenne egy erősebb konzol de én is várok, így jobb is mert nem veszem meg a széria hibás darabot :D De halottam hogy melegedési problémái vannak a one-nak is meg nem szimpatikus ez a játék megkötés

Xbox One: bandymnc

(#12037) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok. Off topicba szervezkedünk egy forza 4 "partyra". Elvileg vasárnap este lenne de a változás jogát fenntartjuk. :DDD Lenne valakinek még kedve csatlakozni? Eddig úgy néz ki 2+1(én)-en vagyunk.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#12038) woodbear válasza raziel01 (#12018) üzenetére


woodbear
addikt

hmm TR: U elgondolkodtat... van még pár acsi régről ami nem lett kiszedve :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#12039) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear Solid 5 bővített 9 perces trailer. És érkezik Xbox360-ra is.

OK javítom a tegnapi szövegemet. Halo+Metal Gear Soid 5. Az E3 legjobb bemutatói.

Live-Die-Respawn

(#12040) Buster17 válasza hrvp (#12020) üzenetére


Buster17
addikt

Pont a napokban szenvedtem én is ezzel.
Nos én úgy csináltam hogy vettem egy ilyet, ezt a VGA kábel RCA-s végére dugtam majd ebbe az átalakítóba belement egy RCA hosszabbító kábel, aminek mind a két vége anya [link], majd ezt beledugtam az újonnan vásárolt hangfalamba

Végeredmény.

[ Szerkesztve ]

(#12041) molnarpeter válasza roberto211 (#12037) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Talán sikerül addig szerezni Goldot, szóval +0,5 részemrôl.

(#12042) woodbear válasza oriic (#12039) üzenetére


woodbear
addikt

Nekem tom clancy új cucca is adja.... sőt majdnem az jött be legjobban.
A FM5 után, de ezt már írnom sem kell :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#12043) pzstm válasza woodbear (#12042) üzenetére


pzstm
titán

azt mondtam már, hogy nekem meg a Ryse is nagyon adta? ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12044) oriic válasza woodbear (#12042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig az MMORPG lesz.

Live-Die-Respawn

(#12045) MasterMark válasza hrvp (#12020) üzenetére


MasterMark
titán

Buster17 & North15: Minek ennyi átalakítás. Ne szívassátok már magatokat, meg másokat se. :)

hrvp: Ilyen kell neked:

[ Módosította: radi8tor ]

Switch Tax

(#12046) Buster17 válasza MasterMark (#12045) üzenetére


Buster17
addikt

Még nem ti mondtátok, hogy így lehet megcsinálni?! :(((

(#12047) MasterMark válasza Buster17 (#12046) üzenetére


MasterMark
titán

Nem. :)) Mi ketten mondtuk dilipok-kal, hogy nem kell annyi átalakítás, de te erősködtél, hogy de neked csak olyan kábeled van. :)

Switch Tax

(#12048) Zsolthy88 válasza roberto211 (#12037) üzenetére


Zsolthy88
csendes tag

én is beszállnék, ha lehet még.

Zsolthy88HUN

Xbox Live - Zsolthy88HUN ------UFC3, Forza4

(#12049) Buster17 válasza MasterMark (#12047) üzenetére


Buster17
addikt

Nekem jack féle átalakító kellet volna és ti mondtátok hogy minek bonyolítom elég egy ilyen hosszabbító és az az átalakító... ne keressem már vissza légszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#12050) dilipok válasza Buster17 (#12049) üzenetére


dilipok
veterán

en visszakerestem... nehogy mar en legyek a hulye, mikor te ertetlenkedtel ossze-vissza.... :(((

[link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.