Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56801) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista

Április 6. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok:
This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56802) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

New Games with Gold for April 2021

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56803) internetezoo


internetezoo
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudja mit lehet csinálni a vezeték nélküli kontroller kikapcsolással amikor a karakter nagyobb impulzust kap (lövés éri főleg)? Kapcsolat megszűnik, de a játék megy tovább és meghal (ez is egy másik hiba, de ez a játék hiába, máshol megáll a játék). Játékkábelt szerezzek be?

(#56804) MasterMark válasza internetezoo (#56803) üzenetére


MasterMark
titán

Mi az a játékkábel? :F

360-as kontroller ha vezetéknélküli, akkor az csak vezetéknélkül működik.

Vagy azért kapcsol ki mert le van benne merülve az elem, vagy mert kimozdul az elemtartóban az elem, vagy mert maga az elemtartó biztonsági pöcke kimozdul.

Switch Tax

(#56805) x360elite válasza internetezoo (#56803) üzenetére


x360elite
őstag

Ki is kapcsol a kontroller, vagy csak a gép és a joy közti kapcsolat szakad meg?

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56806) internetezoo válasza MasterMark (#56804) üzenetére


internetezoo
senior tag

Adatkábel pontosabban. Lehet kábellel is összekötni meg ha vezeték nélküli. [link]

Igen kikapcsol a joy és gép között. De csak akkor ha a játékos nagy "nyomás" alá kerül. Ha csak simán megyek vele akkor nem kapcsol ki.

[ Szerkesztve ]

(#56807) x360elite válasza internetezoo (#56806) üzenetére


x360elite
őstag

Ha kikapcsol, akkor "MasterMark" leírása alapján orvosold a problémát. Legegyszerűbb az lenne, ha vennél egy után gyártott elemtartót.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56808) MasterMark válasza internetezoo (#56806) üzenetére


MasterMark
titán

Ez nem "adatkábel" ez egy töltő kábel, ezzel lehet tölteni a hozzá való akkumulátort amit az elem helyére lehet tenni. A kapcsolat vezetéknélküli marad.

Rezgés be van kapcsolva, és ezért gondolod ezt a nyomásos dolgot a karakteren? Mert ha nem a rezgés miatt csinálja, akkor az ég világon semmilyen köze nincs a kettőnek egymáshoz.

Ha kikapcsol a kontroller, akkor elalszik a lámpa. Ha elkezd villogni összevissza akkor csak a kapcsolatot vesztette el.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56809) internetezoo válasza MasterMark (#56808) üzenetére


internetezoo
senior tag

Kikapcsoltam a vibrátort, nem kapcsol ki a kontroller.
Kábel: adat és töltő kábel, tehát ugyanúgy kell működnie mint egy rendes vezetékesnek a vezetéknélkülinek elem és akksi nélkül. Mint a mobiltelefonnál is van olyan kábel ami csak adatot visz át, vagy csak töltésre jó vagy mind a kettőt tudja a kábel.

(#56810) MasterMark válasza internetezoo (#56809) üzenetére


MasterMark
titán

Az a kábel nem adatkábel, csak töltőkábel. Nem tudom hányszor írjam le.

When connected, the controller does NOT act as a wired controller, but continues to communicate with the console or receiver wirelessly; data is sent via USB to the host only to allow automatic syncing and to initiate charging and does NOT send controller input data.
[link]

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56811) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Úgy néz ki a felhőbe költözik sok BC-s 360 cím:

Backward Compatibility Reaches the Clouds for Xbox Game Pass Ultimate Members

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56812) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

UPDATED: This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Spring Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56813) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok
2021/ Április
(a store linkért kattints a képre)

Április 1-től április 15-ig:

Április 1-től április 30-ig:

Dél-Koreában:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56814) agent11


agent11
tag

Sziasztok!

A kontrollereimben szeretném cserélni az analóg karokat és a rajtuk lévő gumi sapkát. Van esetleg valakinek bejáratott helye ahonnan jó minőségű alkatrészeket lehet jó áron beszerezni?

(#56815) MasterMark válasza agent11 (#56814) üzenetére


MasterMark
titán

Aliexpress.

Switch Tax

(#56816) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Sziasztok.
Leesett a kontroller és megtörtént a baj [kép] .
Hazai bolttól rendelnék hozzá analóg kart. Van ajánlott üzlet?
A szerelése mennyire nehéz?
:R

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#56817) agent11 válasza MasterMark (#56815) üzenetére


agent11
tag

Köszi szépen! Alin belül mindegy? Nagyjából egyforma és vállalható a minőségük?

(#56818) hhenry válasza Dan-szan (#56816) üzenetére


hhenry
őstag

Helló! XI.kerületben Bartók Béla út 57 szám alatt lévő Playbox Companyt tudom ajánlani. Olcsó,gyors és igényes a javitás!
Én mindent oda hordok :R

(#56819) Dan-szan válasza hhenry (#56818) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Köszi, oda max küldeni tudnám.
Miután annyira nem vagyok ebben benne, így az lenne a következő kérdésem, hogy nekem erre van akkor szükségem a javításhoz?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#56820) zsolt160 válasza Dan-szan (#56819) üzenetére


zsolt160
tag

Én úgy látom erre. De látom a másik is megtépázott (kutya, macska) azt is szerintem cseréld le ha már szét van szedve. :)

(#56821) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus The Spring Sale Is Still Going On

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56822) Dan-szan válasza zsolt160 (#56820) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Köszi, hogy megerősítetted, igen mindkettő cserélve lesz.

[ Szerkesztve ]

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#56823) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ubisoft to close servers for three Xbox 360 Tom Clancy games this year (trueachievements.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56824) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Az ajánlatok április 27. ~12:00 - ig érvényesek

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56827) domojko


domojko
senior tag

Üdv srácok! Elnézést ha volt róla szó, de hirtelen nem találtam.

Xbox 360 slim E gépem van. Szeretnék hozzá venni még egy vezeték nélküli kontrollert.
Eredeti microsoft újat nem igazán találni már.
Kérdésem hogy gyakorlati tapasztalat alapján tudtok ajanlani utángyártottat?
[link] pl ez mennyire kompatibilis, használható, illetve mennyire tartós?
Vagy jobban járok ha veszek eredeti használtat?

(#56828) x360elite válasza domojko (#56827) üzenetére


x360elite
őstag

Mindenképp jobban jársz, ha eredetit veszel, még ha használt is....

Az után gyártottakkal a következők a leggyakoribb problémák: párosítod a géppel, miután kikapcsolod a konzolt, elfelejti a párosítást a joy (nem azonnal, kb. 15-20perc)... Gyakran 2-3 hónap a maximum, amit bírnak, majd dobhatod a kukába.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56829) domojko válasza x360elite (#56828) üzenetére


domojko
senior tag

Ha használtan veszek, miről tudom megkülönböztetni hogy eredeti vagy utángyártott?
Amit linkeltem, fotóról külsőre nagyon hasonlít az eredetire.
Mik azok a jellegzetességek, hibák amikre figyeljek vásárláskor?

(#56830) x360elite válasza domojko (#56829) üzenetére


x360elite
őstag

Az eredeti kontroller ezüst színű "xbox home" gombján van egy zöld X, az után gyártott kontrolleren nics, illetve ha leveszed az elemtartót, ott szerepelnie kell egy apróbetűs feliratnak.

Leginkább arra figyelj, hogy próbáld ki, mielőtt megveszed. Leggyakoribb hibák LB, RB, analóg karok.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56831) MasterMark válasza x360elite (#56830) üzenetére


MasterMark
titán

Az eredetin van egy hologramos matrica a tetején.

Switch Tax

(#56832) x360elite válasza MasterMark (#56831) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, ez így igaz :R . Viszont én ezt direkt nem írtam, mert azt a legegyszerűbb áttenni egyik joy-ról a másikra, illetve az egy idő után lekophat.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56833) MasterMark válasza x360elite (#56832) üzenetére


MasterMark
titán

360-asból nincs olyan kinézetű mint a gyári, csak nem gyári? PS3-nál szinte csak hamisítványt lehet találni már, de az szinte minden részletben egyezik az eredetivel. Csak ott bukik le, hogy fos minőségű, és a ledek átvilágítanak a vékony gagyi műanyag házon.

A hologramos matricát elméletileg nem szabadna, hogy egyben lejöjjön. Illetve inkább csak koszos lesz és matt, mint lekopna. :D

Switch Tax

(#56834) x360elite válasza MasterMark (#56833) üzenetére


x360elite
őstag

"360-asból nincs olyan kinézetű mint a gyári, csak nem gyári?" Ezt nem tudom, mi akar lenni... :F

A hologramos matrica pár másodperc alatt leszedhető, semmi extra nem kell hozzá, csak meleg víz, tapétavágó (sniccer) és egy hüvelykujj.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56835) x360elite válasza MasterMark (#56833) üzenetére


x360elite
őstag

Közben leesett mi a kérdés. 360 kontrollerből nincs olyan kinézetű után gyártott, mint a gyári, de még ha lenne is, akkor sem lehet összekeverni a gyárival, mert ha leveszed az elemtartó kosarat, akkor a gyáriban ott világít, hogy "microsoft corporation", az után gyártottban pedig nincs semmilyen felirat, valamint vonalkódos matrica sincs a belső részén.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56836) domojko válasza x360elite (#56835) üzenetére


domojko
senior tag

Akkor legegyszerűbb ha viszem magammal az eredetit, és összehasonlítom.
Lassan itt aprón drágábban adják mint konzolboltban.
Mondjuk a legtöbb konzolboltban nincs.

Köszönöm a tájékoztatást :R

(#56837) x360elite válasza domojko (#56836) üzenetére


x360elite
őstag

Az is egy megoldás....

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56838) MasterMark válasza x360elite (#56835) üzenetére


MasterMark
titán

A kamu ps3ban is ott van a sony corporation... :D

Switch Tax

(#56839) x360elite válasza MasterMark (#56838) üzenetére


x360elite
őstag

Az után gyártott PS3 joy-ban lehet, hogy ott van. Az után gyártott 360 joy-ok közül egyikben sincs benne a microsoft felirat és a további apróbetűs rész sem, valamint a home gombja teli ezüst, nincs a közepén a zöld X. Szóval jól megkülönböztethető az eredeti és az után gyártott. Egy módon szívathatnak meg, ha az eredeti burkolatba tesznek után gyártott elektronikát, de ezt meg nem tudod kivédeni....

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56840) MasterMark válasza x360elite (#56839) üzenetére


MasterMark
titán

Jaja értem, én sem láttam hamisítvány utángyártottat xbox 360-asból, azért is furcsállom, mert ps3-nál meg szinte csak olyanok vannak.

Switch Tax

(#56841) Guitar14


Guitar14
senior tag

Több utángyártott kontrollert vettem már több konzolhoz és igen mindig az eredeti fényévekkel jobb. És ahogy mindenki előttem írta ilyen névtelen utángyártott kínai sz***t biztos nem éri meg. Gombok többször nem olyanok mint az eredetin hanem picit erősebben kell nyomni, analogok keményebbek és baromi pontatlanok (wii nunchuk eredetit hasonlítottam a kínaival nyers értékek kiírásánál a kínai negyed annyira volt pontos, az eredeti azt is érzékelte apró mozgásnak mikor kb egyhelyben tartottam az analogot) Ha utángyártott akkor csakis normálisabb márka de az meg nem fogja addig bírni mint egy jó állapotú/szervizelt használt eredeti kontroller. Ez utóbbi emlegetett normális utángyártott kontroller sajnos nincs 360-hoz :/ (PS3-hoz pl van a Genesis, Trust amik még ésszerű választások de 360-hoz meg semmi ilyen nincs)
Én eredetit ajánlanék. (ha megnézzük egyúj kontroller a mai konzolokhoz 15-20k ha veszel használtan 360-hoz egy jót az kb. 10k szerintem, vagy veszel egy analoghibásat fele ennyiért és szervizbe 3 ezerért megjavítják. Én eredeti használtat vennék ezek miatt, és nagyon jó kontroller ha meg van csinálva/eredeti jó állapotú. :)

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#56842) marcusa


marcusa
addikt

Sziasztok. Egy kedves barátom kért meg hogy kérdezzek utána. Vett az xbox 360hoz egy projektort. És azt szeretné, hogy a kép a projektoron jelenjen meg, de a hangot erősítővel szeretné hallgatni. Azt mondja hogy csak egy db hdmi kimenet van az xboxon, semmi más. Jól tudja? És ha igen, a fenti elképzelés megoldható valahogy?

:-)

(#56843) MasterMark válasza marcusa (#56842) üzenetére


MasterMark
titán

A régebbiken van egy nagy AV kimenet, amihez van audio kábel, de a gyári kábelt szétpattintva be lehet dugni a HDMI mellé, és a hangot arról használni.

A legújabb E modellen meg rendes jack hangkimenet van, gyári kábellel arról is le lehet venni a hangot.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56844) marcusa válasza MasterMark (#56843) üzenetére


marcusa
addikt

Köszönöm szépen, továbbítom az infót. :R

:-)

(#56845) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok

2021/ Május
(a store linkért kattints a képre)

május 1-től május 15-ig:


május 1-től május 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56846) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista

Május 11. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56847) l.skywalker válasza l.skywalker (#56845) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem a Batman-t nem engedi. Kérdés, ha behúzom One Store-ban, akkor megjelenik-e a letöltési sorban...
LEGO Batman beszerzése – Microsoft Store hu-HU

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56848) masterful87 válasza l.skywalker (#56847) üzenetére


masterful87
senior tag

[link] Ezen a linken se tudod behúzni?
Nekem is úgy kellett vadásznom, hogy ne a One store-ba vegyem meg.

(#56849) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale
Május 18. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56850) Borni7406


Borni7406
friss újonc

Szaisztok!

Uj vagyok itt. Xbox témában is!
Eddig nem volt gondom az xbox-al amit a fiaim.használtak, használnának.
Ugyanis volt egy költözés és eltünt a kontroller. Vezetéknélküli volt. Most vettem egy xbox 360 vezetékes kontrollert. De sehogy sem tudom az xbox-hoz csatlakoztattni. Van valami.trükje, vagy simán csak.be.kell.dugni valamelyik usb portba.

Érdekes egyébként,.mert pc-n probáltam. Online kontroller tesztben chrom böngészőben működik. De.pc-re még xbox 360 kontroller drivert se leltem. Igy pl a microsoft store bol.leszedett kontroller tesztel nem.tudtam.kicsikarni belőle semmit.

A nagyobbik fiamnak van egy másik xbox kontrollere ami vezetékes nemrég vette a pc-hez. Az pc-n megy. De az meg xbox one-hoz van, igy az nem jo az xbox 360 hoz.

Valakinek van ötlete mi nem csinálok jol. Gondolom a vezetékes kontroller csatlakoztatásakor is ki kell jelezze az xbox hogy melyik porton van a vezérlöje. De a bekapcsolo gomb körül egy zöld szegmens, sem világit.
Keres keres, de aztán elsötétül.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.