Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56551) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

*Coming Soon 360-ra :(

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56552) Zeki válasza nyrszls2 (#56549) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kinect sports, kinect rush, kinect adventures, van még,csak nem jut eszembe. Valami vidámparkos.

(#56553) nyrszls2 válasza diablo1984 (#56550) üzenetére


nyrszls2
csendes újonc

Köszi az infót. Boltból venném garanciával, de úgy látom az "E" verzióból alig van kínálat.
Azóta megtudtam hogy az "E" halkabb és jobb a hűtése, ebből kiindulva talán kevésbé lesz hajlamos a meghibásodásra.

(#56554) nyrszls2 válasza Zeki (#56552) üzenetére


nyrszls2
csendes újonc

Az adventuresról már olvastam, azt beszerzem mindenképp. A másik kettő is jónak tűnik.

(#56555) diablo1984 válasza nyrszls2 (#56553) üzenetére


diablo1984
veterán

Fiatalabb is és a kiforottabb, mondhatni végleges technika, valamit a fiatalságából következik, hogy kevésbé lehet széthajtva.
Most jut eszembe, hogy vagy fél éve az enyém se volt bekapcsolva, mert nincs időm játszani :(

(#56556) haris válasza nyrszls2 (#56549) üzenetére


haris
őstag

Szia. Azt nem írtad hogy fiúk-e vagy lányok -illetve hogy mindkettő esetleg...
Ha lány van vagy vannak, akkor a just dance kötelező darab Kinect-re. Nálunk a just dance 3 a favorit.
Esetleg a Dance Central bármelyik része jó, de sokkal nehezebb mint az előbb említett
Kinect Rush Disney-pixar adventure szintén nagyon jó.
Fiúknak a The gunstringer már-már kötelező darab.

Fruit Ninja ki ne maradjon, vagy a van valami Mars Landing ingyenes.
Illetve aFreefall Racers repülő mókusokkal kell zuhanni és versenyezni
SZERK:
meg is van a [link] Mars Rover Landing. Mivel ingyenes, ki kell próbálni. Szerintem ennyit mindenképp megér :D

[ Szerkesztve ]

(#56557) icemad válasza nyrszls2 (#56554) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gyerekeknek még ajánlott a Kinect animals. Kb, mint egy modernebb tamagotchi. Családi bulihoz meg akármelyik just dance. Ezt is szeretik a gyerekek, és eléggé jól átmozgatja őket. Kinect sportsban néha még én is leizzadtam. :)

Arra figyelj még, hogy legyen elég hely a tv előtt. Saccra kb. 3.5 m széles és 2.5 mély hely kell neki, ha ketten játszanak.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56558) zsolt160


zsolt160
tag

Gyerekek, külső vinyón vannak filmek amit konzolon szeretném nézni, mivel a Vidanetes beltéri nem képes kezelni az avi fájlokat, van amit igen van amit nem. Az mkv fájlokat meg nehezen darálja, van amikor leáll. XBOX viszont USB-n keresztül nem látja a vinyót sem. Van valami megoldás erre?
1 TB-s a külső HDD, de mivel egy olyan tv-vel használom ami nem képes kezelni az 1 TB-t, ezért ketté van partíciónálva, lehet XBOX ezért nem látja mert nem kezeli le az 1 TB-s vinyókat?
Ja, vissza raktam az ősrégi routeremet, és azzal működik boxon a Live is!

[ Szerkesztve ]

(#56559) zsolt160 válasza nyrszls2 (#56553) üzenetére


zsolt160
tag

Nekem is E van ami csak 4 GB belső memóriával rendelkezik, ezt megtoldottam egy 500 GB-s gyári vinyóval. Nálam ez mindenre jó, de 250 GB-s is elég szerintem, mert ezt találtam a neten, 500 GB-t nem.
Az biztos, hogy nem hallani a gépet, csak ha megy benne a DVD.

[ Szerkesztve ]

(#56560) Zeki válasza zsolt160 (#56558) üzenetére


Zeki
nagyúr

Túl nagy a vinyó. Talán 256 GB, a 64-est biztos krezelte.

(#56561) zsolt160 válasza Zeki (#56560) üzenetére


zsolt160
tag

Az az érdekes, hogy a pendrive-t nem látja, a külső HDD-t igen, de az eszköz kezelőjében nem támogatott formátumként látja... Akkor NTFS rendszer lesz a ludas?

(#56562) Zeki válasza zsolt160 (#56561) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen,a fájl rendszer sem mindegy.

(#56563) x360elite válasza zsolt160 (#56561) üzenetére


x360elite
őstag

FAT32 kell neki.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56564) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

A Race Driver Grid-nek még mindig működnek az online szerverei.
Legalábbis most felraktam a demót és működött, igaz sessiont nem találtam.
Én csináltam egyet. de persze nem csatlakozott senki.
A Demo miatt nem találtam senkit, tehát csak olyan tudott volna csatlakozni aki szintén Demo-val játszik vagy mert 2008-as a játék? :DD
Ha még mások is tolják, akár külföldiek, akkor megvenném a teljes játékot.

[ Szerkesztve ]

(#56565) Zeki válasza nyrszls2 (#56554) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kinect Carnival a vidámparkos. Jópofa, nem érdemes kihagyni.

(#56566) szupermacs válasza Zeki (#56536) üzenetére


szupermacs
veterán

Volt ez már negyed ennyi is, érdemes majd a karácsonyi akcióban is ránézni.

(#56567) trafipax


trafipax
tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyannal, hogy kifagyott az Xbox, a power gomb elkezdett pirosan villogni, majd felpörgött a venit. Kikapcsolt, majd azóta el sem indul. Annyit csinál, hogy power gomb megnyomásra bippen, de nem kapcsol be és a led se világít, az eject gombra is pittyen de a tálcát nem nyitja.
Tápegység narancssárgán világít.

Teljes off a cucc vagy menthető még szerintetek?
Köszi a tanácsokat előre is!

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#56568) MasterMark válasza trafipax (#56567) üzenetére


MasterMark
titán

Elsőnek húzd ki a tápot a konnektorból is meg a gépből is, piihentesd kicsit, majd próbáld meg összedugni és bekapcsolni.

Switch Tax

(#56569) trafipax válasza MasterMark (#56568) üzenetére


trafipax
tag

Sajna ez nem segített....

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#56570) st6969 válasza st6969 (#56537) üzenetére


st6969
őstag

Senki nem Minecraftozik?! :( Vajon hol tudnának ebben segíteni? :F

(#56571) icemad válasza st6969 (#56570) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Aki Minecraftozik az már rég dobta a 360 verziót. Mondjuk ez rajtad nem segít. Esetleg a Minecraft topikban kérdezz rá, ott talán tudnak segíteni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56572) st6969 válasza icemad (#56571) üzenetére


st6969
őstag

Nahát, nem is tudtam, hogy van olyan topic is :DDD Köszi, írtam oda is. :R

(#56573) icemad válasza st6969 (#56572) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Itt a pH-n mindennek (is) van topikja. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56574) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56575) wital


wital
tag

Sziasztok!
SOS-be keresek vezetékes 360-as kontrollert a gyerekeknek. Szeretnék újat és eredetit venni, de nem találok. Hol keressek? Esetleg utángyártottba melyiket merjem megvenni? Mindenképp vezetékes, mert pc-n is használják.

A vezeték nélkülit rá lehet valahogy csatlakoztatni pc-re?

[ Szerkesztve ]

(#56576) x360elite válasza wital (#56575) üzenetére


x360elite
őstag

Újat nem fogsz találni eredetiben. Után gyártottat meg ne vegyél, mert nagyon gyenge a minősége. Vegyél egy használtat.

Vezeték nélkülit lehet PC-hez csatlakoztatni, de kell hozzá egy vevőegység (PC receiver).

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56577) zsolt160


zsolt160
tag

Én is vettem egy vezetéknélküli vevőt a PC-hez, pár ezerért.

(#56578) wital válasza x360elite (#56576) üzenetére


wital
tag

Köszi a segítséget!

(#56579) Sasi82


Sasi82
csendes tag

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni nekem :(
Kölcsönkértem haver gépét, viszont a 16+ játékokkal nem tudok játszani, mert be van állítva a family password. Nem tudja a microsoft felhasználónevét és jelszavát. (Nem tudja, hogyan kerülhetett rá) Már próbáltam rendszer visszaállítást, vinyó formázást, 10 youtube videó alkalmazását (kód törlése), de egyik sem vált be. Valakinek lenne valami ötlete?

(#56580) icemad válasza Sasi82 (#56579) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Talán offlineban, ha átállítod a dátumot pl 2030-ra. De ez csak tipp.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56581) Sasi82


Sasi82
csendes tag

Megoldódott, felhívva a Microsoft supot :)

(#56582) zsolt160


zsolt160
tag

Mi volt a megoldás? Hátha másnak is lesz ilyen gondja...

(#56583) Tex Murphy


Tex Murphy
tag

Sziasztok!
Lehet, volt már és hülye kérdés, de ha Xbox 360 kontrollerhez jack dugós fejhallgatót kötök, akkor hallom a játékok hangját vagy ez nem így megy? Azt is olvastam, csak az online szövegelésre van a csatlakozó? Valaki? Köszi. :K

A4000T "Only amiga makes it possible"

(#56584) MasterMark válasza Tex Murphy (#56583) üzenetére


MasterMark
titán

Nem hallani onnan a játék hangját, az csak a voice chat-re van.

Switch Tax

(#56585) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


UPDATED: This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus The Countdown Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56586) Stevan87


Stevan87
tag

Sziasztok.
Adott egy Xbox 360 E+játékok. (asszem :D)
Mivel nem értek hozzá (nem is enyém) de esetleg aki ért jobban otthon van ebben, kép alapján privátban tudna egy reális árat mondani rá,amiért eladható?
/ próbáltam rákeresni neten,de nem lettem okosabb/

(#56589) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

2021 Decemberében a Halo minden szolgáltatása véget ér 360-on link

Phase One – Fall 2019 

One-time migration of over 6M pieces of Halo Xbox 360 Legacy UGC data to Halo: The Master Chief Collection  
Phase Two – December 2020 (WE ARE HERE) 

Initial notification to players
Digital sales of Halo Xbox 360 titles are halted 
*Halo Xbox 360 DLC can still be acquired at no cost

Phase Three – 2021 

Continued messaging and reminders throughout the year across Halo channels 

Phase Four – December 2021 *(TBD, no sooner than 1 year from the date of today’s blog) 

Halo Xbox 360 legacy services are turned off  

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56590) MasterMark válasza l.skywalker (#56589) üzenetére


MasterMark
titán

Most akkor tulajodonképpen mi nem fog működni? Multi nem lesz online?

Switch Tax

(#56591) l.skywalker válasza MasterMark (#56590) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. Illetve most decembertől már a játékok sem lesznek megvásárolhatóak a marketplace-n

Meg gondolom mert a campaign előrehaladás sem gyűjti be a statisztikákat.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56592) JohnnyWeiss válasza NyMRooD (#56478) üzenetére


JohnnyWeiss
tag

Sziasztok, megcsinálták az Indiana Jones-t, elérhető a marketplace-ből. Én is behúztam a one-os felületen. Most le tudnám tölteni a marketplace-ből, illetve a konzolon is az On Demand-ból, de nekem, mikor 79%-nál tart a letöltés utána 0%-ra ugrik és kezdi elölről. Sosem ér a végére, körbe-körbe megy 79%-on nem megy túl sosem. Már próbáltam letörölni a belső tárhelyről a félig letöltött játékot, illetve valami cache-t is töröltem a rendszerből, de nem lett jobb. Más játékokat simán letölt, amiket régebben megvettem/kaptam a Gold-hoz, ilyet még nem is láttam.
Próbáld meg letölteni, hogy neked megy e.

(#56593) x360elite válasza JohnnyWeiss (#56592) üzenetére


x360elite
őstag

Nálam is előfordult már ilyen probléma anno a Prince of Persia-nál, nem volt (esélyes, hogy azóta sincs) megoldás. Pár nap múlva helyreállt a dolog. Próbaképp letöltöm a Lego Indi-t és jelzek, hogy sikerült-e, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56594) x360elite válasza JohnnyWeiss (#56592) üzenetére


x360elite
őstag

Jelentem: 79% és kiakad, ezután újra indul :W . Majd meggyógyul. Várj 1-2 napot és próbáld megint. Esetleg, ha nagyon sürgős, akkor hívd fel a 06-80-018-590 számot és jelentsd a hibát, tedd hozzá, hogy nem csak nálad jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56595) JohnnyWeiss válasza x360elite (#56594) üzenetére


JohnnyWeiss
tag

Köszi, akkor nem nálam van a hiba. Pár órám elment már az xbox ügyfélszolgálattal való levélváltásokkal, hogy csinálják meg az Indiana Jonest. Pénteken írtak, hogy megjavították és próbáljam ki. Várják a visszajelzésemet, de legalább tudom mondani, hogy még mindig nem jó és nem egyedi a probléma.
Még egyszer köszi.

(#56596) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!

Hosszú idő után újra bekapcsoltam a konzolt. Semmi baja, vagy ilyenek, de eszembe jutott, lehet újra kéne pasztázni. Konzolt még sosem pasztáztam, de gondolom nem egy ördöngőség. Érdemes?

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#56597) l.skywalker válasza P1eTr0 (#56596) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én tavasszal csináltam, nem volt nagy dolog

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56598) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus The Countdown Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56599) x360elite


x360elite
őstag

Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok minden kedves topik lakónak. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56600) Zeki válasza x360elite (#56599) üzenetére


Zeki
nagyúr

Viszont kívánom!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.