Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) bLaCkDoGoNe válasza MasterMark (#12976) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A cinizmustól eltekintve én valahogy nem tudok őszintén lelkesedni azért, hogy pont az a cég teszi kötelezővé egy hang/kép rögzítésére és akár továbbítására is alkalmas eszköz használatát az új generációs konzoljához, amelyik (állítólag!) az elsők között tette szét a lábát az amerikai kormányzatnak PRISM-ügyben.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#13002) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Most ugye elvileg az EA eltörölte az online pass-t a játékoknál, ez mit jelent? Veszek egy használt játékot és ha emg van hozzá a kód ha nem tudnék játszani neten?

Xbox One: bandymnc

(#13003) Gombinyó válasza bandi0000 (#13002) üzenetére


Gombinyó
őstag

Lényegében. 0 Ft-ért lehet leszedni liveról a passt.

(#13004) dilipok válasza bandi0000 (#13002) üzenetére


dilipok
veterán

ez az online pass alapbol... amugy tudnal, mert 800 pontert vehetnel online passt. De ez mar kismillioszor ki lett targyalva, hasznald a keresot pls.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#13005) Tenager18


Tenager18
senior tag

A metal gear solid 5 mikorra várható, lehet tudni? 360-ra is jön majd?

[ Szerkesztve ]

(#13006) raziel01 válasza Tenager18 (#13005) üzenetére


raziel01
veterán

"currently in development for the PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 and Xbox One."

"A Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain megjelenési dátumát továbbra is homály fedi,"

(#13007) Tenager18 válasza raziel01 (#13006) üzenetére


Tenager18
senior tag

:R

(#13008) zeee


zeee
senior tag

Helló
Belló
Labelló

Kb egy hete kérdeztem a véleményeteket a forza kormányról. Meg is vettem, egész jó lenne, de csak 20 percnyi ideig volt időm használni, mialatt 2x is fura jelenséget produkált... Áhhh mondom biztos csak mit tudom én mi van... De nem. Ma ismét a kezembe vettem, hogy kiélem magam rajta végre, és ,,piszkálja" a tv-t. Mondhatni természetfeletti képességekkel bír, ugyanis a tv-t 4-5 percenként, nem tudom mit csinál vele, de elmegy a kép és a hang 2-3 másodpercre. Nos a tv egy samsung xxxx6100 smart tv, beépített wifi-vel. Gondolom mostmár ez lehet a baj, hogy a forza kormány wifin keresztül kommunikálk a box-al, de a tv-t ezek a wifi jelek ,,megrészegítik" egy egy pillanatra. Hát ez egyltalán nem vicces mondjuk, úgyhogy Uristeeeeeeeeen!!!!! Most mit csinláljak szerintetek??? Ez így tiszta horror....

[ Szerkesztve ]

(#13009) dilipok válasza zeee (#13008) üzenetére


dilipok
veterán

nem lehet a tv-ben kikapcsolni a wifit?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#13010) zeee válasza dilipok (#13009) üzenetére


zeee
senior tag

Nem igazán... :(

(#13011) MasterMark válasza zeee (#13008) üzenetére


MasterMark
titán

Nem wifi-n kommunikál, de azonos frekvencián. A routered csatornáját állítsd másikra.

Switch Tax

(#13012) zeee válasza MasterMark (#13011) üzenetére


zeee
senior tag

Azt nem nagyon tudom hogy kell. De.... A tv-n az ip cimnél beállítottam kézi bevitelre, tehát most a tv és a router között nincs wifi kapcsolat. Gyakorlatilag mondhatom hogy ,,kikapcsoltam a wifit a tv-n" vagy megszakadt a kapcsolat. De így is csinálja a jelenséget.

[ Szerkesztve ]

(#13013) MasterMark válasza zeee (#13012) üzenetére


MasterMark
titán

Routered webkonfigjában a wifi beállításoknál keress olyat, hogy csatorna (Channel).

Esetleg próbáld meg újracsatlakoztatni a kormányt.

Switch Tax

(#13014) zeee válasza MasterMark (#13013) üzenetére


zeee
senior tag

Már a routert felesleges piszkálni, mert a tv nem kommunikál vele. Próbáljam ujra párosítgatni a boxot meg a kormányt?

(#13015) MasterMark válasza zeee (#13014) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, párosítsd újra.

Switch Tax

(#13016) zeee válasza MasterMark (#13015) üzenetére


zeee
senior tag

Áramtalanítottam a tv-t, párosítottam újra a kor,ányt a boxal, most 5 perce semmi gáz eddig... De még tesztelem picit

[ Szerkesztve ]

(#13017) zeee


zeee
senior tag

Úgy néz ki megygyógyult minden. Az hogy most az újrapárosítás miatt, vagy hogy áramtalanítottam a tv-t azt nem tudom... De mindenesetre a tv-t visszacsatlakoztattam a routerre és továbbra is jó. Hát köszönöm szépen :)

(#13018) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Picit valaki pár sorban kifejtené, mi ez a 2 játék ingyen / live akciózásban? Valamiről lemaradtam? :DDD

yo

(#13019) MasterMark válasza kenny123 (#13018) üzenetére


MasterMark
titán

Ennyi, hogy Gold-osoknak a hónap első felében egy adott játékot letölthetek, aztán a másik felében a másik játékot. :)

Örökre megkapod, mint ha ingyen vennéd meg.

Switch Tax

(#13020) kenny123 válasza MasterMark (#13019) üzenetére


kenny123
addikt

Lol?
És ez csak akkor érvényes, ha havonta aktiválom a live-t, vagy egyszerre mondjuk veszek 12hót?
És hol érem el a free játékot, dash-on belül? :)

Köszönöm szépen a gyors választ, ránézek. :DDD

szerk2: Ja, holnaptól indul ez az egész?

[ Szerkesztve ]

yo

(#13021) MasterMark válasza kenny123 (#13020) üzenetére


MasterMark
titán

Ha van Gold-od töltheted. Mindegy, hogy mikor aktiváltad, meddig tart, és milyen hosszú.

Az majd kiderül holnap, de gondolom a Home-nál lesz egy csempéje.

Switch Tax

(#13022) negyven2 válasza MasterMark (#13021) üzenetére


negyven2
veterán

Annyi, a megkötés, hogy 1 hónap vagy annál, nagyobb Gold tagság kell hozzá.

illetve még annyi, hogy a játékokat nem egyszerre kapjuk meg hanem az egyik minden hónap 1-15 ig lehet tölteni, a másikat pedig 16.-tól a hónap végéig. De az 1-15 időtartamban elérhető játék már nem lesz elérhető 16.-tól.

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#13023) Szabix01


Szabix01
tag

Szaisztok.

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok xboxosokhoz hogy szerintetek jobban járok ha 1 xboxba fektetek be? Mert most azon a lipityókán billegek hogy új számítógépet vagy új xbox 360at vegyek ? :O
Kérlek segítsetek eldönteni! Nagyon fontos lenne :)

Köszönöm előre is a válaszokat.
Üdv Szabix01

"Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

(#13024) dilipok válasza Szabix01 (#13023) üzenetére


dilipok
veterán

Na ez jo... Amelyikre van penzed. Egy (normalis) gepet meg mindig dragabb osszerakni, mint egy boxot venni. Mi alapjan akarsz donteni?

Mondjuk, ha megmondanad milyen gepet akarsz venni, akkor lehet meg okosabbakat tudnank mondani ;) Ha meg a box arat szanod gepvasarlasra, akkor meg egyertelmuen a box.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#13025) bognar110 válasza Szabix01 (#13023) üzenetére


bognar110
őstag

Nekem volt gamer pc-m, de azt kell hogy mondjam xbox jobb döntés.

[ Szerkesztve ]

(#13026) MasterMark válasza Szabix01 (#13023) üzenetére


MasterMark
titán

Ha ugyanannyi pénzed van rá, és elsősorban játszani szeretnél, akkor XBOX. Én is így döntöttem még két éve, és nem bántam meg. :)

Switch Tax

(#13027) Szabix01


Szabix01
tag

Rendben hiszek nektek :D és bevállalok 1 xboxot :)
Akkor már csak annyi kérdésem volna hogy az uj dizányos xbx360 mikortól lesz kapható idehaza? :D Mert keresgéltem de nem találtam róla semmit :/

Üdv Szabix01

"Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

(#13028) raziel01 válasza Szabix01 (#13027) üzenetére


raziel01
veterán

Viszonyításképp: Zavvin 2 hónapja Xbox Slim 250 GB volt 55 ezer Ft.
Most az 250 GB-os Xbox super slim 105 ezer Ft.
Úgyhogy én a helyedben nem várnám.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#13029) pzstm válasza raziel01 (#13028) üzenetére


pzstm
titán

ezt totál nem értem, hogy miért duplája...nem Xbox One árát írták oda? ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13030) Szabix01


Szabix01
tag

Pfuu ez elképesztő :O csakmert uj a külső,jobb a hütés és halkabb... akkor jo nekem a "régi" fajta :)

Ui.: Köszönöm a válaszodat ! :)

[ Szerkesztve ]

"Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

(#13031) ada79


ada79
csendes tag

Hali!
Segítsetek: 360 Slimem van, nem tört 6 hónapos, gyári, usb-re menthetek adatokat? kell ehhez valamilyen külön formázás? a géphez csatlakoztatva nem engedi konfigurálni. köszi a segítséget

(#13032) Tenager18 válasza raziel01 (#13028) üzenetére


Tenager18
senior tag

Az igen....kissé túl van árazva szvsz. Remélem minél hamarabb korrigálják...mert gondolom ekkora különbség azért nincs köztük...már a Slim sem melegszik túl :(

(#13033) negyven2 válasza pzstm (#13029) üzenetére


negyven2
veterán

Mondjuk az amazonon ugyan annyiba kerülnek a S és az E (£150). Szerintem itt bolt váltogatja hiszen pl amikor vettem 2 éve a Omnia7-et 65kért akkor is lehet volna 170k-ért is megvenni ugyan azt (illetve máig emlékszem, hogy jópár éve mikor már 4-5k-ba került egy DVD író akkor az egyik Tescóban találtam 47K-ért CD írót!).

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#13034) dilipok válasza ada79 (#13031) üzenetére


dilipok
veterán

parancsolj.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#13035) MasterMark válasza Szabix01 (#13030) üzenetére


MasterMark
titán

3 fajta van most már.

Switch Tax

(#13036) ada79 válasza dilipok (#13034) üzenetére


ada79
csendes tag

F**k!
Egy Maxell 8 gigás pendrivot leformáztam Fat32re winxp alatt, majd csatlakoztattam, kiválasztottam hogy a felajánlott 6,5 g helyet használja, majd konfigurálás és kiírja hogy nem tudja formázni... mi a baj????? HELP

(#13037) Tenager18


Tenager18
senior tag

A képfrissítést lehet valahogy állítani ?

(#13038) : valóban feltesz egy második kérdést...ha yes-re megyek, akkor 50Hz-en megy ?

[ Szerkesztve ]

(#13038) MasterMark válasza Tenager18 (#13037) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, amikor a felbontást állítod rákérdez.

szerk.: Olvasd el, mit akar.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#13039) oriic válasza ada79 (#13036) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Próbáld meg hogy pc-n alapból ntfs-en hagyod a formázáskor, és úgy teszed be box-ba. Magától formázza és beállítja amit kell. Amennyiben így sem jó, akkor azt a pendrive-ot nem támogatja xbox. Nekem is volt már ilyen régebben, xbox egyátlalán nem tudta leformázni, míg pc-n meg más gépeket műkődött rendesen.

(#13028) raziel01

Ez tuti hogy elírás, Amazonon 300dolcsi a gép. (75ezer, ami még mindig nem olcsó de mivel újszériás cucc, ennyi az ára)

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13040) Tenager18 válasza MasterMark (#13038) üzenetére


Tenager18
senior tag

Okés, gyorsan megtanulok angolul ;) Gondolom nehéz lett volna egy rövidke igent, vagy nemet, netalán egy pici mondatot leírni ;)

(#13041) ada79 válasza oriic (#13039) üzenetére


ada79
csendes tag

sajna nem engedi ntfsre, csak valami exFATra... az nem tudom mi... akkor felejtős?

(#13042) dilipok válasza Tenager18 (#13040) üzenetére


dilipok
veterán

:U azert ehhez nem kell megtanulni folyekonyan angolul... Hogy arrol mar ne is beszeljunk, hogy meg a hasznodra is vallhat valamikor, vagy nem? :B

(#13045): En pl. egyszer allitottam be a felbontast az elejen. Ezert nem is emlekszem, hogy mit ir. Gondolom mas sem naponta allitgatja, hogy tudja fejbol, mikor, mit kerdez. Azert ezt is figyelembe vehetned... Igazabol nem ertem a meltatlankodast :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#13043) oriic válasza ada79 (#13041) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Exfat formázás után sem engedi az NTFS-t?

(#13047) ada79

Akkor lehet hogy halott az a cucc.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13044) MasterMark válasza Tenager18 (#13040) üzenetére


MasterMark
titán

Tudod fogalmam sincs, azért nem válaszoltam. Mindjárt visszakeresem.

Switch Tax

(#13045) Tenager18 válasza dilipok (#13042) üzenetére


Tenager18
senior tag

Elnézést, hogy mertem kérdezni. és egy rövidke választ vártam :B Többet nem teszem , ígérem.... remélem meg tudtok nekem bocsájtani ;)

(#13046) Tenager18 válasza MasterMark (#13044) üzenetére


Tenager18
senior tag

Akkor jó. Köszönöm a fáradozást :)

(#13047) ada79 válasza oriic (#13043) üzenetére


ada79
csendes tag

arra meg azt írja ha azt választom, hogy a win nem tudta befejezni a formázást

(#13048) MasterMark válasza Tenager18 (#13046) üzenetére


MasterMark
titán

Na most itt, ha a második képnél Yes-re nyomsz, akkor marad 50 Hz-en, ha a No-ra akkor 60 Hz lesz.

ada79: Hátulra dugd.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#13049) Tenager18 válasza dilipok (#13042) üzenetére


Tenager18
senior tag

Rendben, innentől mindent figyelembe veszek ;)

(#13048) : Köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#13050) ada79 válasza MasterMark (#13048) üzenetére


ada79
csendes tag

tiszta szivacs, hátra nem tudom teljesen bedugni... :O

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.