Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56301) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Bekerültek a 360-as Deal-ek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56302) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus A Publisher Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56303) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Visszakerült a store-ba a Deadly Premonition játék:
https://marketplace.xbox.com/hu-hu/Product/Deadly-Premonition/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5607d1?nosplash=1

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56304) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus A Publisher Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56305) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Jeff Grubb-ra hivatkozva írják, hogy a fizetős Xbox Live Gold megszűnése meg fog történni, csak a bejelentés tolódik:
The Xbox Live Gold Retirement Announcement Has Only Been Delayed – Rumor

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56306) Zeki válasza l.skywalker (#56305) üzenetére


Zeki
nagyúr

És hogy megy majd online a júzer?

(#56307) l.skywalker válasza Zeki (#56306) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

ingyen

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56308) MasterMark válasza l.skywalker (#56307) üzenetére


MasterMark
titán

Ha meg is szűnik, akkor inkább integrálják a Game Pass-ba az egészet, és csak egy előfizetés lesz.

Switch Tax

(#56309) l.skywalker válasza MasterMark (#56308) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

igen, valszeg. de akkor az a 360 multi végét jelentené. Ami valljuk be, egy idő után el kell, hogy jöjjön.

Szerk.: vagy itt simán ingyenes lesz :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56310) x360elite válasza l.skywalker (#56309) üzenetére


x360elite
őstag

Az a baj, ha integrálják a GP-be a gold-ot, akkor ez megint nem más, mint egy burkolt áremelés. :O

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56311) l.skywalker válasza x360elite (#56310) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem inkább ingyenes lesz a multi. Az más kérdés, hogy az egyéb előnyeit átveszi a GamePass, mint a havi 4 ingyen játékot - ha egyáltalán annak marad létjogosultsága.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56312) Geresics válasza l.skywalker (#56305) üzenetére


Geresics
addikt

igazából egy milyen idős rendszerről is beszélünk? 2005-ben mutatták talán be? 15 éve! Meddig gyártották? Kb. 5 évvel ezelőttig? Az XBO 2013-ban jött ki talán, és 2017-ben jöhetett kb. annak is a továbbfejlesztett változata? (Nálamnál hozzá jobban értők úgyis kijavítanak majd :DDD)
Szóval egy kettővel ezelőtti generációról beszélünk, ami ugyan még mindig tud hibátlanul működni, de ne lepődjünk meg, ha a háttértámogatást szépen elvonják tőle. Ugyan így megvonják minden mástól is (XP, Win7, stb.), ezzel is "segítve" a vevőket az új generáció irányába. Persze aki nem akarja majd megvenni az idei vasat, annak még mindig ott az előző generáció, amiből úgyis hirtelen sok használt lesz, mert karira azért sokan megveszik az újat...

Én is csak azt nem tudom, hogy mennyire kapkodjak majd az új generációval, mert igazából nem hajt a ta(r)tár, és simán lehet, hogy kibekkelem az első pár széria-hibát inkább. No, meg az sem biztos, hogy maradok XBox vonalon :U

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56313) l.skywalker válasza Geresics (#56312) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, csak itt több szereplős a dolog. Sok játékban még él a multi. Ha ezeket szó nélkül levágják az nem csak belsős dolog, hanem elég sok szereplőre hatással van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56314) x360elite válasza l.skywalker (#56311) üzenetére


x360elite
őstag

Próféta szóljon belőled. :R

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56315) x360elite válasza Geresics (#56312) üzenetére


x360elite
őstag

Nem régen vettem PS-t próbából. CSILLIÓ generáció alatt sem sikerült megoldani a "kontroller D-Pad+hüvelyk ujj=vízhólyag" problémát. A helyedben nem váltanék, de ez csak az én véleményem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56316) l.skywalker válasza l.skywalker (#56304) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valami bekavarodott én az előző hetit linkeltem délelőtt:

Plus Ultimate Game Add-On Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56317) icemad válasza l.skywalker (#56313) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egyébként meg a havi ingyenes játékokhoz is kell a gold. Ezt hogy oldják meg?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56318) MasterMark válasza icemad (#56317) üzenetére


MasterMark
titán

Az se lesz, vagy azt is a Game pass-ban kapod ezentúl.

Switch Tax

(#56319) icemad válasza MasterMark (#56318) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azokat is, amiket már "megvettem"? Vagyis, ha nekem eddig csak gold volt, akkor elő kell fizetnem nagyobb csomagra?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56320) MasterMark válasza icemad (#56319) üzenetére


MasterMark
titán

Figyu, egyelőre ez az egész csak pletyka. Szerinted ilyen részleteket honnan tudjunk? Csak tippelgettünk eddig is.

Amiket már megkaptál, azok 360-on Gold nélkül is játszhatóak egyébként.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56321) nihill


nihill
őstag

Sziasztok!

Olyan problémám lett az egyik kontrolleremmel, hogy bekapcsolás után csak villognak rajta a LEDek, de nem kapcsolódik. Elemcsere, várakozás, huszonötször újra próbálkozás már megvolt. Mi lehet a gond vele?

(#56322) l.skywalker válasza nihill (#56321) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Párosítással is próbáltad?
https://www.wikihow.com/Connect-a-Wireless-Xbox-360-Controller

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56323) nihill válasza l.skywalker (#56322) üzenetére


nihill
őstag

Ezt nem ismertem, köszi, kipróbálom majd.

(#56324) MasterMark válasza nihill (#56321) üzenetére


MasterMark
titán

Mit próbáltál újra, ha nem párosítottad? :F

Switch Tax

(#56325) nihill válasza MasterMark (#56324) üzenetére


nihill
őstag

Ki-be kapcsolgattam jobb híjján.

(#56326) l.skywalker válasza nihill (#56325) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az úgy mondhatni elég nihill :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56327) nihill válasza l.skywalker (#56326) üzenetére


nihill
őstag

:D
MS termékként akár még meg is oldhatta volna :)

(#56328) x360elite válasza nihill (#56327) üzenetére


x360elite
őstag

És akkor? Végülis működik most a joy, vagy nem? :F

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56329) nihill válasza x360elite (#56328) üzenetére


nihill
őstag

Majd este ha otthon leszek...

(#56330) nihill válasza l.skywalker (#56322) üzenetére


nihill
őstag

Ez volt, működik :R

(#56331) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Kérdezném, ha van itt aktív játékos, hogy BFBC2 multi pörög még a konzolon?
A feltört rendszer miatt nincs sok csíter?
Ha Xbox One-ról játszanék vele, BC címként, akkor ezekkel is simán összepakol, nincsenek ellenőrzött szerverek?

Köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#56332) x360elite válasza AxBattler (#56331) üzenetére


x360elite
őstag

A battlefield-el nem játszom, de azt biztosan tudom, hogy olyan géppel, amin megoldható lenne a csalás, nem lehet felmenni live-ra, szóval ezzel a részével biztosan nem lesz gondod.

A fent említettek miatt olyan szintű ellenőrzésre nincs szükség, mint steam-en.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56333) l.skywalker válasza AxBattler (#56331) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

En valamikor 2 eve beleptem es akkor voltak meg jatekosok :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56334) AxBattler válasza x360elite (#56332) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, akkor megnyugodtam! :R

(#56333) l.skywalker
Igen, azt sejtettem, csak nem mindegy, hogy milyenek.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#56335) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold and Spotlight Sale Plus Publisher Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56336) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Emlékeztető:
Már csak maholnap behúzható Gold-os játékok:
Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok

2020/ Szeptember
(a store linkért kattints a képre)

Szeptember 1-től szeptember 15-ig:

És már behúzható a második "eresztés":

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56337) péjé


péjé
őstag

sziasztok,
vki meg tudja nekem mondani hogy a régebbi call of duty-kkal játszanak még online? world at war, modern warfare2, ilyesmik.
Ha igen akkor lehet benevezek egy xboxra :)
köszi előre is.

(#56338) l.skywalker válasza péjé (#56337) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezt így nehéz látatlanban megmondani és már elég kevesen vagyunk a fórumban. Egy biztos, hogy nagyon-nagyon régi játékokban is lehet találni még embereket, de azért jellemzően ez már egy Hardcore réteg, akik ottragadtak. Szerintem inkább az a jellemző, hogy nem lesz elég játékos csak a nagyobb sikercímeknél. BLOPS3-ban biztosan lesznek még elegen. Elnézve, hogy PC-n, Steam-en is sokan tolják: https://steamcharts.com/app/311210

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56339) péjé válasza l.skywalker (#56338) üzenetére


péjé
őstag

köszi szép, nekem igazából nagy csábítás hogy a régebbi játékok is futnak az újabb xbox one-on.
Puding próbája az evés, megnézek egyet.

(#56340) l.skywalker válasza péjé (#56339) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Várj, nem mindegyik és nem új Xbox One lesz a neve, hanem Xbox Series X ill. Series S. Csak azok a régi 360-os játékok fognak futni a Series gépeken, amelyek ebben a listában szerepelnek:

https://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility/available-games

Ami itt nem szerepel az nem fut csak Xbox360-on

További információkért ezekben a topikokban várunk:
Xbox One
Xbox Series X|S

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56341) x360elite válasza l.skywalker (#56340) üzenetére


x360elite
őstag

Azért remélem ebben tévedsz. Félre ne érts, a picipuha képes a legnagyobb faxságokra, de a web-oldalon azt kommunikálják, hogy "több ezer" xbox classic, 360 és one játék közül válogathatunk majd. A jelenlegi BC mennyiség pedig még a 700db-ot sem éri el.

Ezek alapján Bizakodhatunk, hogy a játékok döntő többsége játszható lesz az új konzolon.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56342) l.skywalker válasza x360elite (#56341) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Persze, hogy több ezer, mert a Series X|S-en már hozzá adódnak a One játékok. Jelenleg így áll a BC:

Xbox Classic: 41db
Xbox360: 577db

És ehhez jön hozzá az összesen megjelen 2542 db Xbox One játék

Ebből vond le a Kinect játékokat (20) és így jön ki a többezer, azaz:

3140 db játék lesz elérhető Xbox Series X-en és némileg kevesebb Xbox Series S-re a meghajtó hiánya miatt, mivel sok játék van ami digitálisan már nem kapható (vagy soha nem is volt)

Az alap kiindulása az egésznek az, hogy minden fog futni a Series gépeken, ami One-on is futott. És így adódik össze a Series Backward Compatibility.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56343) x360elite válasza l.skywalker (#56342) üzenetére


x360elite
őstag

Elképzelhető, de ha így van akkor a teljes kommunikáció hibás a microsoft részéről. Ugyanis a te olvasatodban nem több ezer classic, 360 és one játék közül válogathatunk, hanem néhány classic, pár szár 360 és több ezer one játék közül, nagyon nem ugyanaz a két megközelítés. Ezért mondtam, hogy remélhetünk, de pont annyira lehet rossz a megfogalmazás is.

Meglátjuk, hogy mi lesz. Bízom benne, hogy képesek voltak/lesznek egy emulátor szoftver létrehozására, mint ahogy a sony csinálta anno a 60GB-os PS3-nál.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56344) l.skywalker válasza x360elite (#56343) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez direkt van így megfogalmazva. A pontos marketing szöveg ez:

"Play thousands of games from four (4!4!) generations of Xbox with Backward Compatibility, including optimized titles at launch."

Tehát ők már a Series S|X játékokat is beleértik :D

Áldozata lettél a marketingnek :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56345) x360elite válasza l.skywalker (#56344) üzenetére


x360elite
őstag

Na ez az... Innentől viszont már nem marketing-ről és annak áldozatairól van szó, hanem egy szemérmetlen átverésről, félrevezetésről. Viszont még mindig azt mondom, hogy meglátjuk mi lesz, amint valaki végre beszerzi és bekapcsolja a gépet. Addig csak találgatni és így, vagy úgy értelmezni lehet a kiírt szöveget. Mert sem angolul, sem magyarul nem egyértelmű... Sajnos azonban az is igaz, hogy ha két értelmezési lehetőség van, akkor majdnem minden esetben a rosszabb forgatókönyv fog érvényesülni. Kiderül.

Mindazonáltal az angol szövegből is inkább az jön le, hogy több ezer játék négy generációból, és nem az, hogy több ezer one és pár darab a maradékból. ;)

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56346) l.skywalker válasza x360elite (#56345) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha az lett volna az előzetes terv, hogy a meglévő BC-t kibővítik MINDEN korábbi játékkal, akkor arról már folyt volna mindenhonnan a bejelentés. Eleinte én is így értelmeztem, de mivel külön nem tértek ki rá, hogy ez azt jelenti, hogy azok a 360/Classic címek is bekerülnek, amik eddig nem, már előrendelésben lenne nálam a Series X és a 360 megkapná a végső pihenőjét.

Hidd el, jó lenne, de ez akkora dolog lenne, hogy mindenhonnan hallanánk róla. Nem thousands of games lenne ott, hanem ALL GAMES WHICH WE RELEASED IN DA PAST!

Ez konkrétan a Seres S|X és a One közötti direkt átfedés egyik új megfogalmazása.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56347) x360elite válasza l.skywalker (#56346) üzenetére


x360elite
őstag

Értelmezés kérdése.

Remélem a jobbat és számítok a rosszabbra. Ezért rendeltem series X-et és PS5-t is ;] .

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56348) MasterMark válasza x360elite (#56347) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem elég egyértelmű, hogy csak a BC 360 és classic játékok fognak menni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56349) l.skywalker válasza MasterMark (#56348) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

+One :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56350) MasterMark válasza l.skywalker (#56349) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy értettem, hogy a classic/360 játékok közül csak a BC-s fog menni, a többi nem.

One-ból meg az összes.

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.