Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) Geresics válasza MasterMark (#56500) üzenetére


Geresics
addikt

az xbox360 digitálisan vett Minecraft nem "play anywhere"?
(Ez a marketing szöveg, amire gondoltam, és erről szól a kérdés igazából, köszönöm! :R)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56502) MasterMark válasza Geresics (#56501) üzenetére


MasterMark
titán

Nem az.

Csak One-os (vagy mostmár Xbox Series S/X is) címek lehetnek azok.

szerk.: De ahogy nézem One-nál sincs benne a play anywhere címek között, ezt ott is külön kéne megvenni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56503) Geresics válasza MasterMark (#56502) üzenetére


Geresics
addikt

:R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56504) Zeki


Zeki
nagyúr

Az Xbox 360 Minecraft butított.
Nem megy online, nem tudsz androidos telefonoddal egy világba kerülni, mint a One-on. Ami droidos telón megvettem a minecraftban, az megjelent One-on is.
360 egy zárt világ, max 2 offline játékosnak. Amiket ahhoz vehetsz játékon belül, az nem sok és csak arra van.

[ Szerkesztve ]

(#56505) satee76 válasza MasterMark (#56500) üzenetére


satee76
aktív tag

Kivéve a Minecraft játékokat. Sőt még a mentések sem vihetőek át más platformra. A Minecraftnál külön kell megvenned a java alaput(xbox360), a win 10 editiont és az Xbox one-ra valót, ha minden platformon nyomnád. Minecraft Dungeon ugyanez . Megvettem a kölyköknek kiegészitéssel meg mindennel XBOX-ra, és most PC-re ugyanugy meg kéne vennem ugyanabba a fiókba.

(#56506) icemad válasza satee76 (#56505) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A win 10 meg xbox one verzió szerintem ugyanaz. Ráadásul ezeket játszhatják androidos telefonon is.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56507) satee76 válasza icemad (#56506) üzenetére


satee76
aktív tag

XBOX ONE Minecraft Edition van a kölyköknek, értelemszerűen Minecraft teljes XBOX-os verzió. Ha ugyanebbe a fiókba PC-re akarod Win 10 editiont, akkor azt csak akkor engedi az MS Store, ha megveszed. Hiába van meg XBOX-on. A verzió valóban ugyanaz, csak nincs keresztplatform. Se mentés, se alapjáték nincs csak ha mind a kettőre megveszed. Androidnál mire gondolsz? Minecraft nincs gamepassba, a Google Play-es Minecraftot meg ugyanúgy külön meg kell venni.

(#56508) Zeki válasza satee76 (#56507) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, meg kell venni androidra is. De legalább akkor a One meg Doid egy adatbázis lesz, az össze megvett extrával.
A 360 nem tud ilyet.

(#56509) x360elite válasza Zeki (#56508) üzenetére


x360elite
őstag

Mi ez a hatalmas minecraft mánia :F . Komolyan nem értem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56510) satee76 válasza x360elite (#56509) üzenetére


satee76
aktív tag

Majd ha lesznek 8-10 éves korú gyermekeid, akkor majd megérted....

(#56511) x360elite válasza satee76 (#56510) üzenetére


x360elite
őstag

Igazad van, Magyarországon csak neked vannak gyerekeid :R , én kérek elnézést, hogy nem mellékeltem családi képeket a kérdésemhez.

Nem mellesleg rogyásig van a net 30+os emberekkel, akik a minecraft felett görnyednek egész nap 7/24-ben, de biztosan a 8-10 éves gyerkőcök miatt létezik a játék.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56512) icemad válasza x360elite (#56509) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valaki codozik, valaki Witchert nyom egész nap, valaki meg megmaradt a tetrisnél. Mindenkinek más játék tetszik. Valakinek a szőke nők jönnek be, valakinek a vörösek. Most szerinted az szar ember, akinek tetszik a minecraft? Vagy mire akarsz ezzel utalni?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56513) Geresics válasza x360elite (#56509) üzenetére


Geresics
addikt

kérdezd a 7,5 éves lányom. Hetek óta Minecraft videókat néz, én meg úgy döntöttem, hogy míg az egy passzív elfoglaltság, ami közben max. bambulni tud, inkább megveszem neki, mert akkor talán használja is a kis buksiját közben. Viszont sajnos nagyon úgy fest, hogy nem mindegy melyik felületen veszem meg, és ehhez kértem itt segítséget. Remélem azt még szabad! ;)

Jah, és mindenki másnak köszi a tapasztalatait, hasznosak voltak! :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56514) Zeki válasza x360elite (#56509) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pár éve tart. Nem folyamatosan, mert közben van/volt Forza Horizon, Rocket League, Farming Simulator, + egyéb droidon menő játékok. De mivel a Minecraft One-on megy úgy, hogy egyik gyerek xbox, a másik kettő a telójáról és egy világban találkoznak, így jobb a buli. Amióta van a világból csapatjáték egymás sütije ellen (vagy csak most jöttek rá?), azóta méginkább menő újra.
360-on a kinect sportok, meg a kinect Party megy nagyon. Előtte ott is ment a Minecraft, meg F1 racing stars.

Volt valami nyuszis kardozós is One-on, amivel mindenki tudott játszani egy pályán, de azt kijátszottuk.

(#56515) x360elite válasza icemad (#56512) üzenetére


x360elite
őstag

Semmi ilyesmi, csak nem értem. Ennyi. Se grafikailag, se játékmenetben, se semmi egyébben nincs a topon, mégis rengetegen játszák. Mondjuk az is igaz, hogy nincs vetélytársa, szóval....

#geresics
Őszintén sajnálom, hogy rá merészeltem kérdezni én is valamire. Nem tudtam, hogy nekem csak válaszolni szabad. :R :K

#Zeki
Nálatok aztán zajlik az élet.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56516) satee76 válasza x360elite (#56511) üzenetére


satee76
aktív tag

Távol álljon tőlem a feszültség generálása, ha esetleg nyers volt a válaszom és bántó, szíves elnézésedet kérem érte.

(#56517) Zeki válasza x360elite (#56515) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, házisárkány meg a 3 sárkánykölyök.
Már nagyon régóta jobban szeretek dolgozni menni, mint otthon lenni.
Sajnos kocsmázni nem tudok, nem birom a piát.

(#56518) x360elite válasza Zeki (#56517) üzenetére


x360elite
őstag

:DD

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56519) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Black Friday / Cyber Monday Sale

NOTE: The Black Friday / Cyber Monday Sale runs until 03 December.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56520) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok

2020/ December
(a store linkért kattints a képre)

December 1-től december 15-ig:


December 1-től december 31-ig:

December 16-tól január 15-ig:

December 16-tól december 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56521) l.skywalker válasza l.skywalker (#56520) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

+1
Japán store-ban ingyenes most a
Frontlines: Fuel of War

(katt a képre)

megnyitás után ne válts át a magyar store-ra, hanem kattints arra, hogy maradsz a japánon:

Utána a jobb oldalon a szokásos helyen lehet "behúzni" a Gold-ot tartalmazó üzenetre kattintva:

És 2 ingyenes DLC is van hozzá, ezek már akár magyar store-ból is behúzhatóak:
• Frontlines™: Conquer Mode
• Frontlines™: Boneyard Map

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56522) masterful87 válasza l.skywalker (#56519) üzenetére


masterful87
senior tag

Vajon a 300Ft-os GPU is 3-áig él?

Apropó, ha pár év Goldot bevásárolok, majd ráveszem a 300Ft-os GPU-t, akkor még mindig él a dolog, hogy a Gold-os időkre is GPU-t számol? (azt hiszem egyszer már éltem ilyen lehetőséggel, de talán nem csak egyszer lehet?)

(#56523) l.skywalker válasza masterful87 (#56522) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

1. kérdés: nem tudom értelmezni. Itt annyi a lényeg, hogy a Black Friday/Cyber Monday ackiók december 3-ig élnek

2. Igen még át lehet így konvertálni, de ha már éltél a 300-as akcióval lehet, hogy azt a +1 havit már csak teljes áron engedi

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56524) x360elite válasza masterful87 (#56522) üzenetére


x360elite
őstag

A microsoft ügyfélszolgálat szerint úgy működik a dolog első átváltásnál, hogy... Gold + 1 hó GPU = a gold ára + 300ft és annyi GPU-d lesz, amennyi a két előfizetés hossza összesen. Ha nem az első átváltásod (tehát éltél már a 300ft-os GPU lehetőséggel), akkor gold ára + 4190ft, a többi ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56525) masterful87 válasza x360elite (#56524) üzenetére


masterful87
senior tag

#56523l.skywalker: úgy tudom az általad említett akciók alkalmából van most 300Ft-ért egy havi GPU. Arra voltam kíváncsi, hogy akkor annak is vége lesz 3-ával, és visszaáll a régi 4190Ft-os árra, vagy sem.

x360elite: azt írod, hogy az ügyfélszolgálat szerint. De a valós felhasználói tapasztalat is ugyanez? Mert én tisztán emlékszem, hogy régebben 1-1-be váltották, volt 12 hónap Gold-om, vettem rá egy akciós 300Ft-os GPU-t, és bumm, lett 13 hónap GPU-m. Az jó világ volt. :))

(#56526) l.skywalker válasza masterful87 (#56525) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, az ilyen ki tudja meddig permanens dolog.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56527) x360elite válasza masterful87 (#56525) üzenetére


x360elite
őstag

Egyelőre muszáj elfogadnom az ügyfél szolgák álláspontját, mert anno vettem 2x1 év + 6 hó goldot és arra az első GPU-mat, ami még mindig nem járt le, így nem tudom ellenőrizni, mi történik, ha megpróbálom másodjára.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56528) masterful87 válasza x360elite (#56527) üzenetére


masterful87
senior tag

Köszi a válaszaitokat!

Ha aktuális lesz az előfizetés vásárlás, akkor majd frissen utána érdeklődöm a tapasztalatoknak a One topikban, hogy mire számíthatok. :)

(#56529) kenwood3


kenwood3
őstag

Sziasztok!

A fiamnak szeretnèk venni 1 használt x360-at. Sajnos nagyon nem vagyok kèpben konzolok terèn . Azt sejtem, hogy slimet kell vennem, de melyiket slim vagy slimE ? A slimE mindenhol dragabb a masiknal! Mi a kulonbseg a ketto kozul ?

Mi az az ekezet dragasag??

(#56530) MasterMark válasza kenwood3 (#56529) üzenetére


MasterMark
titán

S is meg az E is jó. Az E kicsit olcsósítottabb, hiányoznak róla portok stb. Az S minőségibb, érintőgombos, ilyesmi.

Viszont az E a későbbi, szóval az újabb.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#56531) kenwood3 válasza MasterMark (#56530) üzenetére


kenwood3
őstag

Köszönöm szèpen! :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#56532) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Van olyan multis játék amit még játszanak a 360-on és nem úgy hívják, hogy Call of Duty?

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#56533) szemy94


szemy94
senior tag

Üdv!
Valaki nem tud magyar helyről gyors szállítással 360 Slim-hez AV átalakítót?

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#56534) MasterMark válasza szemy94 (#56533) üzenetére


MasterMark
titán

Pontosan mit is szeretnél?

Switch Tax

(#56535) x360elite válasza szemy94 (#56533) üzenetére


x360elite
őstag

Xbox 360 AV kábelre gondolsz?

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56536) Zeki


Zeki
nagyúr

1000Ft-ért jó játék Verdák rajongó fiúnak.

(#56537) st6969


st6969
őstag

Srácok,
játszik valaki Minecraft-tal Xbox360-on? Creative módot hogy lehet előhozni? Lehet-e egyáltalán? Milyen verzió kell hozzá?
Nekem csak offline-ban van lehetőségem játszani.
:R

(#56538) szemy94 válasza x360elite (#56535) üzenetére


szemy94
senior tag

Igen, sógoréknak kellene, mert megnyekkent a TV-jük, CRT van ideiglenesen

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#56539) x360elite válasza szemy94 (#56538) üzenetére


x360elite
őstag

Melyik xbox 360-hoz kell (FAT/S, vagy E)?

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56540) szemy94 válasza x360elite (#56539) üzenetére


szemy94
senior tag

360 Slim

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#56541) x360elite válasza szemy94 (#56540) üzenetére


x360elite
őstag

Sajnos nekem csak E-hez van, pedig szívesen adnék egyet. Ha pesti vagy, akkor XXI. ker. Bermudakonzol, vagy IX. ker. konzolstudió, ezek valamelyikénél biztosan kapsz AV kábelt.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56542) Geresics válasza Zeki (#56536) üzenetére


Geresics
addikt

Köszi, a fiam már csapatja is! :R
Pont jókor jött, mert reklamált volna, hogy a nővére kapott fitezős játékot (Minecraft ipadre), de ő meg nem! :C

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#56543) szemy94 válasza x360elite (#56541) üzenetére


szemy94
senior tag

Debreceni vagyok, nem tudom az ilyen konzolvilág szintű boltok tartanak még ilyet, vagy rég kukázták ezeket :DDD

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#56544) x360elite válasza szemy94 (#56543) üzenetére


x360elite
őstag

www.konzolvilag.hu és kiderül. :DD

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56545) szemy94 válasza x360elite (#56544) üzenetére


szemy94
senior tag

Ez jó lesz a Slim-hez?

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#56546) x360elite válasza szemy94 (#56545) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, jó hozzá. Amúgy te láttad azt a gépet, amihez veszed a kábelt? Azért kérdezem, mert sokan az E gépeket is Slim-nek nevezik, pedig az égvilágon semmi közük egymáshoz.

Ha konkrétan még nem láttad, csak sógorod mondta, hogy Slim, akkor a kábel megvásárlása előtt kérdezz rá nála, hogy viszonylag nagynak mondható ezüst színű érintőgomb van-e a gép elején, vagy inkább egy ugyancsak ezüst színű, de kb. 1 centi átmérőjű nyomógomb. Utóbbi kisebb nyomógomb az E gépeken van és teljesen más a gép AV csatlakozója.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56547) Zeki válasza Geresics (#56542) üzenetére


Zeki
nagyúr

Örülök hogy van aki örül neki! :)
Mi már ezen rég túlestünk, elfeledve. Nem érdekli már.

(#56548) szemy94 válasza x360elite (#56546) üzenetére


szemy94
senior tag

Enyém volt előtte, de csak HDMI-vel használtam mindig, nem volt hozzá ilyen kábelem. ;)
Köszönöm szépen :R

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#56549) nyrszls2


nyrszls2
csendes újonc

Sziasztok!

xbox360 vásárlásán gondolkodom de kicsit sem vagyok otthon a témában. Utoljára aktívan 12 éve játszottam pc-n és akkoriban nem érdekeltek a konzolok. 8 és 11 éves gyereknek venném a konzolt és szeretném ha nem ülve játszanának ezért nagyrészt kinect szenzoros játékokat fogok eleinte beszerezni terveim szerint.
Az XBOX 360 S erre alkalmas lesz? Ennek láttam, hogy van hdd-s és anélküli változata. Miért jó ha van benne? Esetleg az itthon meglévő külső hdd-t, memóriakártyát vagy USB-t csatlakoztathatom helyette?
Alkalmanként hajlandó vagyok fizetni a tagságért is.
Milyen játékokat javasoltok egy ilyen kezdő konzolosnak ebben az életkorban (8-11 év)?
Ahhoz, hogy elinduljunk kell egy alapgép, egy kinect szenzor, 2 db kontroller és 1-2 játék?

Köszönöm az infókat előre is!

(#56550) diablo1984 válasza nyrszls2 (#56549) üzenetére


diablo1984
veterán

Szia. Inkább xbox 360e, az az utolsó szériás 360as. Hdd azért kell bele, mert gyorsabban bootol, mintha dvd-ről kellene mindig mindent betöltenie. Sima hdd nem feltétlen jó bár hekkelhető rá egy, de ha előfizetést akarsz, akkor gyári, ne mókolt boxot keress, mert bannolja a géped amint nettel találkozik.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.