Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51251) Dobi 562 válasza ooloo (#51249) üzenetére


Dobi 562
addikt

70 foknal nagyobb volt a lovedek beesesi szoge, az automatikusan lepattano.

(#51252) tankos50 válasza Dobi 562 (#51251) üzenetére


tankos50
tag

hát nem tudom ....
én annó tüzér felderítőként szolgáltam
a buff-al bizony akárhol eltaláltad azt a tankot a gyakorlótéren , az bizony szakította még a tornyát is

[ Szerkesztve ]

(#51253) Dobi 562 válasza tankos50 (#51252) üzenetére


Dobi 562
addikt

A WoT egy arcade játék, nem szimulátor így saját szabályokkal és fizikával rendelkezik. :)

(#51254) ooloo válasza Dobi 562 (#51251) üzenetére


ooloo
őstag

Hülyeséget írtam ..... csak 2x-es kaliber szabály . A 2x-es kaliber szabály annyit tesz, hogy ha (több mint) kétszer nagyobb az ágyúd kalibere, mint az átütendő páncél, akkor nagyobb eséllyel fogod átütni.
Ebben az esetben 70 foknál nagyobb beesési szögben is be kell vinnie véletlen szerűen a sebzést . Tehát nem automatikusan lepattanó .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51255) ooloo


ooloo
őstag

Ez most mi ? Az információs panel bal felső sarka jelzi , hogy hol méri a páncél vastagságát . Ha nem valami modellezési hiba , és valóban megtalálható a játékbeli tanknál is , az gáz .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51256) ooloo


ooloo
őstag

Ma jó párszor belefutottam hasonló leosztású csatákba .... az én tapasztalatom alapján 10 csatából 9x olyan megsemmisítő vereséget szenved a gyengébb brigád , hogy csak na . A beteg 430U is beírogat az elején , hogy fair play ( "sportszerű leosztás" , arra gondolhatott ) , de a végén a csapatot patkányozza le . Norrmááálissss?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51257) ooloo válasza ooloo (#51256) üzenetére


ooloo
őstag

És még két hasonló leosztás ... ( "fair play" ) biztos véletlen . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51258) ooloo


ooloo
őstag

Kiváló stratégia a csata 2. percében .... :N

És a jól megérdemelt jutalma . :K

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51259) #21346560 válasza ooloo (#51258) üzenetére


#21346560
törölt tag

Tanuld meg, itt nincsenek kiosztott szerepek! Most éppen ő felderíteni akarta a mocsarat! ;]

(#51260) Dobi 562 válasza ooloo (#51254) üzenetére


Dobi 562
addikt

3x-os kaliber szabaly amit leirtal. :)

(#51261) ooloo válasza Dobi 562 (#51260) üzenetére


ooloo
őstag

Akkor van a kötelező pattanó , ha a kaliberbe ( jelen esetben 128mm ) nem fér bele ( jelen esetben 50mm ) min. 2x az átütendő normál páncélvastagság .

A profiknál zsinórban bemennek a hasonló lövések . A tornyozó ellenfelet is pikk-pakk kiszedik a kobakra elhelyezett lövésekkel . Gondoltam , ha nekik megy , megy nekem is ... ja. :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51262) Dobi 562 válasza ooloo (#51261) üzenetére


Dobi 562
addikt

https://wiki.wargaming.net/en/Battle_Mechanics#Overmatch

A te esetedben a 2* kaliber szabaly ervenyesult ami meg figyelembe veszi a becsapodasi szoget (70 fok felett auto-lepattano).

Ha egy 150mm-es agyuval lotted volna akkor atment volna mert eletbe lepett volna a 3* kaliber szabaly, ott nem szamit a becsapodasi szog.

[ Szerkesztve ]

(#51263) ooloo válasza ooloo (#51261) üzenetére


ooloo
őstag

Én úgy értelmeztem - ezek szerint rosszul - , hogy a kétszeresnél random , a háromszorosnál nagy valószínűséggel beviszi . Ha nem haladja meg a páncélvastagság az űrméret kétszeresét , akkor automatikus lepattanó .

Akkor hogy a fenébe tudják a tornyozó közepes tankok kobakját belőni a profik ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51264) #21346560 válasza ooloo (#51263) üzenetére


#21346560
törölt tag

Na vajon hogy?!
A profikra más rng vonatkozik a randomban! ;]

(#51265) Dobi 562 válasza ooloo (#51263) üzenetére


Dobi 562
addikt

HEAT-el valoszinuleg, mert annal nem szamit a becsapodasi szog.

(#51266) ooloo válasza #21346560 (#51264) üzenetére


ooloo
őstag

Nem én mondtam ..... ;] ( a kérdésem amúgy is költői volt :DDD )

Egyébként meg elevenen fognak megnyúzni a fórum profijai ..... a válaszoddal azt a látszatot kelted , hogy az elért eredményeikhez csak asszisztáltak . Az igazi érdem a WG-t illeti . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51267) Dobi 562 válasza ooloo (#51266) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez most nagyon gonosz volt toletek sracok! :O

Kepesek lennetek elvenni ezt a kis oromot is?! :DDD

(#51268) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Skorpion G vs Maus (csak normal AP) :DDD

Ez tank asz lett volna ha nyerunk de az ellen behuzta a bazist.

Replay.

(#51269) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kozetkezoben ossze is jott az az Asz. Csak kerni kellett. :D

Replay.

(#51270) tankos50


tankos50
tag

üdv
ahogy nézem te azért költesz a wot-ra rendesen :K

(#51271) ooloo válasza Dobi 562 (#51267) üzenetére


ooloo
őstag

Jajjjjj.... nem akartunk megbántani . :B :B :B :B
Te azon kevesek közé tartozol , akik nem kezdenek el személyeskedni és ócsárolni a másik teljesítményét , ha éppen a másik nem ért veled egyet ( más véleményen van ) . :R :R

(51270) tankos50 : Vagyunk így egy páran .... én személy szerint vagy 300E ft-ot biztos betoltam a kasszába . Annak ellenére , hogy nem értek egyet a WG-vel bizonyos kérdésekben , nem sajnálom tőlük a pénzt ... így ez nem igaz . Régebben nem sajnáltam . Ma már nehezebben nyílik a buksza .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51272) Dobi 562 válasza ooloo (#51271) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tudom, csak belementem a jatekba. :D

(#51270) tankos50:
Havi prem + amikor olyan premium tank jon ami tetszik, azt megveszem. Mostanaban nem igazan tetszenek az uj premium tankok, nem latok bennuk semmi kulonlegeset, de az uj 3D stilusok nagyon bejonnek. :B

Kulfoldon dolgozok, nekem ezek filleres kiadasok szerencsere.

(#51273) ooloo válasza Dobi 562 (#51272) üzenetére


ooloo
őstag

Tavaly Karácsonykor igen elszálltam költekezés terén ... vettem 2db 75-ös ládát . Bőven lehet a wg-t szidni , de ezt a karácsonyi ládanyitogatást a nagyon hangulatos körítéssel nagyon eltalálták .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51274) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hos magyar szakasz vedi az arty-kat type 59-el es Skorpion g-vel. :D

Sosem ertettem, hogy tamado csapatban miert kell a red line-on kempelni, hiszen 10 percunk van, hogy letoljuk az ellent. Egyszeruen nincs ra ido, hogy kivarjunk hatul, lelovoldozzuk a hibazo ellenfeleket majd atmenjunk ellentamadasba... Szerintem.

(#51275) tankos50 válasza Dobi 562 (#51274) üzenetére


tankos50
tag

nem is bántásképp írtam a költést
igazából semmi közöm a dologhoz csak kíváncsiságból ránéztem az accod-ra s láttam

(#51276) ooloo válasza tankos50 (#51275) üzenetére


ooloo
őstag

Ha tudnád mi pénz befolyt már a wg kasszájába ... és még most is folyik rendesen . :DDD Mindez egy olyan játékért , amit csak bérbe adnak . Röhögnöm kell , amikor azt írják egy tankra , hogy gyűjtői darab .... ja . Addig bérled , amíg le nem lövik a szervereket . A szerverekre való csatlakozás nélkül még a garázsba sem enged be . Jó... sokat nem lehet tenni a garázsban , de azért mégis .. na .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51277) emre


emre
veterán

Ha valakinek épp ez hiányozna: World Of Tanks - El Halluf (Intro) Gingertail Cover

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#51278) KISDUCK válasza ooloo (#51271) üzenetére


KISDUCK
addikt

300k? :Y Most visszanéztem a az accountomban a költést és 2 év alatt sikerült 167 eurót elszórnom, már most folyik a könnyem. :O Következő tankbecserélésnél veszek aranyat és utána stop.

(#51279) tankos50 válasza ooloo (#51276) üzenetére


tankos50
tag

én nem bántok senkit , mindenki oda teszi a pénzét ahová szeretné

magam részéről max prémium hónapot veszek , ha veszek
azt a játékban való könnyebbség miatt , több kredit , olcsóbb javítás , plusz xp

de virtuális tárgyakra nem adok egy centet sem , pont az miatt hogy valójában sosem a tiéd
egy kapcsoló s volt szerver , nincs szerver

(#51280) benvolio válasza KISDUCK (#51278) üzenetére


benvolio
őstag

Én a 7év alatt úgy emlékszem, hogy két lejárat előtti Domino kártyán maradt pénzt költöttem el sms-ben, csakhogy ne menjen a levesbe. Olyan kétezer Ft. körüli lehetett összesen. :DDD :DDD :))

(#51281) Gyuri27 válasza emre (#51277) üzenetére


Gyuri27
félisten

Studzaki kellene. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#51282) ooloo válasza Gyuri27 (#51281) üzenetére


ooloo
őstag

Olyan nincs ... :DDD

Viszont van Studzianki: [link]
Vagy : [link]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51283) ooloo válasza tankos50 (#51279) üzenetére


ooloo
őstag

A lányaim már nagyok ( pár évvel ezelőttig oda toltam a pénzt ) . Szerencsére jól keresek a kamionozással . Így - bizonyos keretek között - mindenre futja . És , ha őszinte akarok lenni , akkor azt kell mondanom , hogy nem sajnáltam a pénzt a tankos játék alkotóitól , és magamtól sem .Letettek az asztalra egy remek játékot . Az RNG-t és a felülről vezérelt játékmenetet ide nem értve .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51284) ooloo


ooloo
őstag

Na , az sem igaz , hogy egy 65t tömegű tank ( TS-5 ) egy 70-75tonnás másik tanknak ( Object 268 Version 4) frontálisan ütközve nem okoz sérülést . Míg amaz levesz cca. 180 HP-t . Ja , hogy muszka ? Erre nem is figyeltem . :B

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51285) benvolio válasza ooloo (#51284) üzenetére


benvolio
őstag

Itt nincs mit csodálkozni, én egy nem gyenge szaltó után sértetlen maradtam. [link] :DDD :DDD :DDD

(#51286) ooloo válasza benvolio (#51285) üzenetére


ooloo
őstag

Az lett volna szép , ha ki is pukkantasz egyet az ellenfélből ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51287) Dobi 562


Dobi 562
addikt

November :)

(#51288) ooloo válasza Dobi 562 (#51287) üzenetére


ooloo
őstag

Sokkal szerényebb eredmények .... ebben a játékban a vaktyúk is talál szemet !


Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51289) Dobi 562 válasza ooloo (#51288) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szep eredmenyek azok is! De hogy nem unod azt a sok TD-t? :DDD

Reggel volt idom gurulni parat, egyik csataban volt egy 3 gun markos Conqueror GC a csapatomban! Most lattam eletemben eloszor olyat. :)

(#51290) ooloo válasza Dobi 562 (#51289) üzenetére


ooloo
őstag

A fiatalkori jó reflexek már a múlté .... és a Német vonalon , ami a tankjaim gerincét alkotják , a páncélvadászok azok , amikkel még eredményes is lehet az átlagos játékos . Nem mondom , hogy nem kóstoltam bele más tankosztályokba , de az a dilettantizmus , ami manapság jellemzi a játékosok zömét , elvette a kedvemet . Most nem sorol fel ezeket , hiszen előtted is ismeretes milyen a csapatszellem manapság .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51291) jano_77 válasza ooloo (#51271) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én akkor inkább le sem merem írni, hogy mennyit költöttem erre a "szuper" játékra. :U :O
Ha 2-el beszorzod, akkor még nem jutottál el a végeredményhez sajnos. :(((
Mondjuk én is inkább korábban, de karácsonykor azért kinyílik nekem is többször is a bukszám. Az az akció nekem is tetszik, megragad a hangulata. (csesszék meg ;] )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#51292) ooloo válasza jano_77 (#51291) üzenetére


ooloo
őstag

Megkerested rá a pénzt ? Meg . Te nem érdemled meg , hogy magadra is költs ? Dehogynem .
Természetesen mindenki a saját pénztárcájához mérten költekezzen (!) . Ne sajnáld a pénzt magadtól (se) ... mert mindenki üres zsebbel távozik ebből az árnyékvilágból . :K

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51293) Enzolord válasza jano_77 (#51291) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, az enyém is ott körül van, mint a Te rakoltesed. Főleg régen. Főleg részegen. Hívás+ sms, amikor még lehetett telefonszámra venni tankot, még nagy tétel aranyat.. :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#51294) jano_77 válasza ooloo (#51292) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnálni nem sajnálom, mert azért sokat is játszottam vele - mondjuk mindegyik prém tankról ez nem mondható el, éppen ezért most gyorsan meg is ragadom, hogy aki prém tankon töri a fejét, az jól gondolja meg, ne járjon úgy mint én. Vegyen prém tankot, ha az első az adott nemzethez, osztályhoz, de a sokadikat NE! :( Úgy is csak a garázsban fog porosodni. :U -
és okozott sokszor szép pillanatokat, kellemes órákat. Meg mindig azzal nyugtattam magam, hogy se cigi, se pia, se kurvák, se egyéb hobbim, akkor miért ne érdemelném meg. Csak hát a párom nem biztos, hogy díjazná Illetve abba belegondolva, hogy valójában nem vettem semmit, csak béreltem, kölcsönöztem és ha lekapcsolják a szervereket, akkor semmi nem marad, akkor így már nagyon soknak tartom. Mert azért ennyi élményt nem kaptam érte. Persze használtam, játszottam vele, de az akkor sem ér ennyit. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#51295) jano_77 válasza jano_77 (#51294) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jajjj...most megnéztem a táblázatomat, amiben a költéseimet vezetem és megnéztem a tavaly karácsonyi dobozokra költött lóvét. Most elkeseredtem, mert nagyon sok volt sajnos. Idén is tervezem, hogy költök, de ennyit biztosan nem fogok. Kizárt. Majdnem 72K szórtam el a ládákra. :O :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#51296) emre


emre
veterán

pfú szemét wg, kaptam két nap prémet ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#51297) sith7 válasza emre (#51296) üzenetére


sith7
nagyúr

Legyen benned tartás !
Ne fogadd el ! ;]

(#51298) e-newsee válasza sith7 (#51297) üzenetére


e-newsee
addikt

Az a minimum lenne, hogy ilyenkor nem játszunk 2 napig! ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#51299) sith7 válasza e-newsee (#51298) üzenetére


sith7
nagyúr

:K

(#51300) Enzolord válasza sith7 (#51297) üzenetére


Enzolord
addikt

Á, most 2 napig statpadderkedik, azután szünet következő akcióig.. :C :C :Cmeg szórja a goldot, mint bohóc a lisztet... :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.