Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50901) jano_77 válasza Dobi 562 (#50900) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos Prohorovkán az a trend már egy jó ideje, hogy elmennek a 1-2 vonalra legalább 7-8 tankkal és megállnak a legutolsó mezőben és onnan várják, hogy az enemy rájuk vonuljon és szétlőjék őket halomra. A dombra is elmegy minimum 4-5 tank, akik a domb takarásában megállnak, hogy véletlenül se spottolják fel az enemy dombon lévő tankjait. Ebben a formában igen nehéz győzelemre hozni a csatát. :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50902) Dobi 562 válasza jano_77 (#50901) üzenetére


Dobi 562
addikt

Minden palyan a retard kemp megy, ez az uj meta. Elobb Steppes-en, 2 T55A, 1 T54, 1 BC kempelt a bazisunk melletti kis bokrokban. Lehet TD jatekosok es rossz helyre nyomtak a garazsban? :DDD

(#50903) ooloo válasza ooloo (#50898) üzenetére


ooloo
őstag

És a mai mérleg.... 13 csatából 10 bukta. :DDD ( Maus )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50904) ooloo válasza ooloo (#50903) üzenetére


ooloo
őstag

Nem bírtam annyiban hagyni ..... számtalan koki után egy kis törődés a WG részéről . :DDD

Maus , mint felderítő , és 5796 sebzés.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50905) Dobi 562 válasza ooloo (#50903) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem bantasbol mondom. Valamit nem jol csinalsz szegeny Maus-szal. A HP-d felet sebzed csak le, igy nem szolsz hozza a csatahoz erdemben, ezert az a sok bukta.

Hogy hasznalod a tankot? Elrejted az alvazat? A tornyot forgatod, hogy ne tudjak beloni HEAT-el?

Vagy csak megkaptad a keso esti nyilt palyak + 9-10 arty/TD kombot?

(#50906) ooloo válasza Dobi 562 (#50905) üzenetére


ooloo
őstag

Nem bántottál meg . Elfogadom a kritikát , ha azt nem bántóan , személyeskedő stílusban adják elő . Átlag cca 2000 pattintás/csata . Lehet , hogy ez kevés .. minden bizonnyal . Viszont a IX-es Mauschennel fényévekkel jobb a nyert csaták száma ... azt hiszem 140-150 csatánál 56% . Ha jól emlékszek .
A Maus esetében - mint a többi nehéz tankom esetében - is az a legnagyobb problémám , hogy legtöbbször hatalmas túlerővel kell felvennem a harcot . Sokszor siralmas a csapatok összeállítása is . Nem ritka a hátul kempingező csapattárs akivel vállt vállvetve kéne áttörni , vagy megfogni az ellen vonalait . Egyedül nehéz hatékonynak lenni 3-4 ellenséggel szemben . Vannak azért jó csatáim is vele , ahol minden úgy történik , ahogyan kell . A csapattárs támogatása a nehéz tankoknál is nagyon fontos . Szerintem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50907) e-newsee válasza ooloo (#50906) üzenetére


e-newsee
addikt

A jelenlegi arty és 2-es gomb meta miatt talán még fontosabb lenne, mint régen. :(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#50908) Dobi 562 válasza ooloo (#50906) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az a baj, hogy a 2k pattintas/csata az meg nem eleg, mert a sebzest ki is kell osztani. Ha a jatekosallomany kicsit jobb lenne, akkor persze lehetne ugy hasznalni a Maus-t, hogy te tolod a frontot, felfogod a sebzest, a tobbiek meg osztjak, de ez nem mukodik ebben a metaban. Muszaj nekunk sebezni. :(

(#50909) ooloo válasza Dobi 562 (#50908) üzenetére


ooloo
őstag

Abban igazad van , hogy nem elég , de arra a szintre még nem jutottam el , hogy a balf@sz csapattársak beszariságát és bénaságát kompenzálni tudjam és egyedül lehozzam a csatát . Ahhoz még több tízezer csata szükségeltetik és akkor is csak esetleg. :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50910) emre válasza ooloo (#50909) üzenetére


emre
veterán

Tévedsz, nem több 10k csata kell hozzá. A legfontosabb hogy megtanulja valaki olvasni a játékot és a pályákat, hogy mindig olyan helyre menjen ahol megtudja védeni magad és ahol tud sebezni. A játék sebzés alapú, hiába megy az egész bagázs egy oldalra ha nem tudja pusztítani az ellent, és védeni a valagát el fog bukni akár egy jól helyezkedő tankkal szemben is. Ez nem vasút szimulátor hogy csak meghatározott vonalon lehet közlekedni. Aztán még nagyon fontos ismerni az összes tank gyengeségét és erősségét.
Illetve ezért írtam egy hsz-edre hogy nincs is lényege, mert rossz megközelítésből nézted a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50911) emre


emre
veterán

A Lacho WoT Replays csatorna bemutatja:
World of Tanks Rheinmetall Skorpion G - 4 Kills 8,3K Damage (tundra mod használva)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50912) #21346560 válasza emre (#50910) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ritka, de most lájkolnám a HSZ-t! :B

(#50913) ooloo válasza emre (#50910) üzenetére


ooloo
őstag

Te tévedsz .... Belőlem soha nem lesz jó játékos , de nem is az a célom . Amit Te írsz az már inkább hasonlít munkára , mint játékra vagy könnyed szórakozásra . Elég szétnézni a két tankos topikban .... sokan rágörcsölnek a játékra . Nem kéne .

Bölcs dolgokat én is tudok írni , ha nagyon akarok . ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50914) emre válasza ooloo (#50913) üzenetére


emre
veterán

Nem tévedek, csak nem azonos nézőpontból vizsgáljuk a dolgot. Ezért nem lehet elmagyarázni valakinek hogyan lehet jobb, mert ha ugyan úgy látná a dolgokat akkor már nem is kellene magyarázni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50915) ooloo válasza emre (#50914) üzenetére


ooloo
őstag

Jó lenne elhinni , hogy Neked van igazad , és belőlem is jó játékos válhatna , de ez nem igaz . Nagyjából ismerem a korlátaimat , és tisztában vagyok a játékbeli képességeimmel . Egy középszerű szintet még megütök , de ennyi . Ahhoz , hogy valaki jó , netán kiváló játékos legyen , ahhoz adottságok is kellenek , ami minden embernél más . A nézőpont biztosan számít valamit , de a sikerhez önmagában kevés . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50916) emre válasza ooloo (#50915) üzenetére


emre
veterán

Pedig szerintem szinte mindent meg lehet tanulni. De belőlem is azért lett géplakatos nem pedig agysebész vagy ügyvéd, mert az a terület nem érdekelt annyira hogy a legcsekélyebb energiát is beleöltem volna.
Az már más kérdés hogy könnyen előfordulhat hogy a tanulási folyamat vagy akár az eredmény nem fog örömet fog okozni. Akkor meg minek erőltetni. Egy rövid ideig játszottam unikum szintű klánban és nem túl sok örömet okozott az a fajta fegyelmezett játék amit az ott elvárt eredményesség megkövetelt.
A probléma nem az hogy valaki gyenge, vagy nem a legjobb valamiben, hanem az hogy a külső körülményeket kezdi el hibáztatni miatta.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50917) ooloo válasza emre (#50916) üzenetére


ooloo
őstag

Nem olyan egyszerű , ahogy felvázoltad . Nagy a valószínűsége annak , hogy az agysebészet , vagy netán az ügyvédi praxis akkor sem menne , ha nagyon akarnád . Oda is kell egyfajta adottság . Ennek hiányában , ha megfeszülsz se leszel agysebész vagy jó ügyvéd . Szorgalommal és rengeteg gyakorlással el lehet érni jó eredményeket , de adottság hiányában megmaradsz középszerűnek .
Más...
Kipróbáltam én is a klános csatákat , de engem sem szippantott be . Úgy éreztem , hogy egy sakkfigura vagyok ( paraszt :DDD ) , akit más irányít .
Amúgy hébe-hóba tolsz pár kört , vagy végleg szögre akasztottad az ágyúcsövet ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50918) emre válasza ooloo (#50917) üzenetére


emre
veterán

Játék nincs, nem bírom rászánni magam, pedig nyáron lett volna időm rá. Néha pár kiemelkedő video replay-t megnézek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50919) ooloo válasza emre (#50918) üzenetére


ooloo
őstag

Bárcsak én is elmondhatnám ugyan ezt , de sajnos nem mondhatom el . Még fogva tart a játék . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50920) SoulReaver válasza ooloo (#50919) üzenetére


SoulReaver
veterán

Majd nem fog. Mióta játszol? Ha az elejétől, akkor tisztában vagy a játék lejtőn ereszkedésével. Régen normális csaták voltak, ma ezek a meccaek, semmiről nem szólnak... Start, mindenki falmögé, bokormögé bújik és várják a csata végét... Szánalmas...

(#50921) ooloo válasza SoulReaver (#50920) üzenetére


ooloo
őstag

Egész pontosan 2017. 04. 13. 10:50-kor csaptam bele a lecsóba . És igen ... a legtöbb csata olyan , amilyennek leírtad . Viszont vannak egész jó körök , amikor egy olyan csapatot ( ellen és saját oldal ) sorsol össze a mesterséges "intelligencia" , hogy tapintani lehet a feszültséget . Ezek a meccsek nem 5 percesek , és nem 0-15-tel fejeződnek be . Amikor már ment valahogy a játék , akkor inkább az éjszakai órákban játszottam , mert jobb volt a játékos állomány . Mostanság mindegy mikor lépek be .. a nehéz tank a bázis környékén kempingezik a felderítőkkel együtt . Sorolhatnám még , de minek . Aki játszik , az tisztában van vele . Aki szintén játszik a játékkal , de nem így látja , annak hiába beszélek .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50922) #21346560 válasza ooloo (#50921) üzenetére


#21346560
törölt tag

50-ből 1 olyan csata, de az tényleg izgalmas! :K

(#50923) #21346560


#21346560
törölt tag

Ma sem kell erőltetni.... :U

(#50924) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem tudok nyerni az E-75-el, tegnap 5 csata kellett, hogy tudjak nyerni 1-et vegig top sebzokent, ma 4 veresegnel tartok zsinorban. Egyedul tolom a frontot, tartom fel az ellent, a gyava kemper geciknek meg annyi lenne a dolguk, hogy resetelik a foglalast, de majdnem full hp-n nem mernek odamenni felvenni egy lovest.

Tokomert jatszanak lovoldozos jatekot ha nem akarnak harcolni.

(#50925) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ma valami zombi apokalipszis van WOT-ban, egyedul vagyok a heavy soron, a tobbi heavynk az nem tud sebezni/hatulrol spammeli a HE lovedeket, sebzi az ellent 100-asaval. 60k/80k/100k csatas jatekosok, megneztem hogy ugyan mar kik ezek a playerek... E75-el szerintem nem fogok nyerni soha tobbet, de a 3. gm meg osszejohet ra. :DDD

(#50926) jim bcs válasza Dobi 562 (#50925) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Na ma se kell játszani úgy látom.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#50927) SoulReaver válasza Dobi 562 (#50925) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez van most már... :/ Mind1 lenne, ha a csapatok fele helyett, igazi botokat tennének, állítható M.I. erősséggel.

(#50928) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Meglett az elso win 7-bol 1. A nyertes csataban top 2 voltam csak sebzesben, az osszes tobbiben top 1. Retardcamp megy heavykkel + HE spam. :DDD

Gurulnak ki a fedezekbol, mutatjak az oldalukat es celzas nelkul lovik a repeszt. Vagy ki sem gurul csak forgatja a tornyot jobbra+balra mikozben lovik szarra es mintha szomoruan bologatna hozza a csovevel.

Top tankkent heavyvel, leghatul kempel, nem erti miert kapunk ki mint a szar es beirja, hogy "noob team".

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E75-ot imadom mint neheztankot de eskuszom, hogy nalam a nemet nehezeken atok ul. Ezzel meg az elodjevel voltak a legnagyobb szoporollereim. A Tigris II-vel anno sikerult 14-et buknom zsinorban pedig en a gyozelemert jatszok es azzal sem hatul kempeltem, meg nem lokdostem le csapattarsakat a hidrol... Tegnap-ma 12 csata kellett a 2 gyozelemhez E-75-el a tokenes kuldetes miatt, pedig tenyleg elol tolom es altalaban top 3-ban (inkabb top 1) vegzek.

Hosszu tavon majd remelem alakul a statisztika, mert azert az rohejes lenne ha tenyleg osszejonne ra a 3. gm egy folyamatosan romlo gyozelmi arannyal. :DDD

(#50929) jano_77 válasza Dobi 562 (#50924) üzenetére


jano_77
nagyúr

Volt már hogy csata után rákérdeztem egy-két ilyen véglényre, hogy ugyan mit élvez a játékban és miért erőlteti, miért nem keres vmi egyszerűbbet. Vagy elküldött anyámba és leBOTozott vagy pedig kaptam egy :) smile-t.
De én sem értem, hogy mi örömet élnek át ilyen hozzáállással, ilyen SEMMILYEN játékkal - amikor végig bujkál!? :U :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50930) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sosem volt meg ilyen jo a jatek! Legalabb en megusztam. :DDD

(#50931) jano_77 válasza Dobi 562 (#50930) üzenetére


jano_77
nagyúr

9-es tankok oda tették magukat keményen! ;] :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50932) Dobi 562 válasza jano_77 (#50931) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lemmingeztek es lemeszarolta oket fele annyi ellenfel.

(#50933) kchryss válasza Dobi 562 (#50928) üzenetére


kchryss
addikt

A tokenes dolgot nem igazán értem. A 9-10-es tiernél nem feltétel a győzelem, csak top3-nak kell lenni alap xp-ben a saját csapatodon belül. Azok alapján amit írtál ezt az első csatában teljesítened kellett aztán meg nem is kaphattál érte több tokent. :F

Miért az OFF topikba írsz ON dolgokat?

(#50934) Dobi 562 válasza kchryss (#50933) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azt hittem ott is gyozni kell es mivel egy bug miatt nem irta jova tokeneket, ezert jatszottam tovabb. :DDD

Azert az OFF-ban "duhongok" mert az ON-ban van nelkulem is eleg konny, fajdalom es nyomorusag. :D

(#50935) e-newsee válasza Dobi 562 (#50934) üzenetére


e-newsee
addikt

Ja, az ON-ba csak az IS-3A(ce) csatáidat kellene pakolnod, hogy ellensúlyozd a sok elsőlettemdekikaptunkabotokmiatt screenahotot. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#50936) ooloo válasza e-newsee (#50935) üzenetére


ooloo
őstag

Az "elsőlettemdekikaptunkabotokmiatt screenahotot" :F
Az nem jó , ha a legtöbbet sebző én vagyok ? Én eddig mindig hencegésnek vette az ilyen bejegyzéseket .... tévedtem ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50937) Dobi 562 válasza ooloo (#50936) üzenetére


Dobi 562
addikt

Reszemrol nem henceges, csak frusztral mikor zsinorban kapok ki top sebzokent, ugy hogy a legtobb csapattarsnak alapveto jatektudasbeli hianyosaggai vannak, ezert inkabb kiirom magambol az OFF-ban.

(#50938) ooloo válasza Dobi 562 (#50937) üzenetére


ooloo
őstag

Én pozitív élményként veszem , ha top sebző vagyok ... főleg akkor , ha olyan eredményes vagyok , mint amilyen meccset posztoltál . Tényleg ... hol állsz a kiválóság jel tekintetében (%) ? Az E75-re értendő .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50939) #21346560 válasza Dobi 562 (#50937) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szintén ezért irogatok ide olyan dolgokat, amik igazából senkit nem érdekelnek.. jó kiadni! ;]

(#50940) Dobi 562 válasza ooloo (#50938) üzenetére


Dobi 562
addikt

88,08% most. 75% kornyekerol indultam mikor visszavettem.

En nyerni jobban szeretek, akkor is ha fele annyit sebzek de erzem, hogy volt egyuttmukodes es csapatmunka. Vagy legalabb probalkoznanak, mert nekem is van olyan, hogy nem ut at az agyu semmit de ezekkel a gyava jatekostarsakkal nem tudok mit kezdeni.

(#50941) kchryss válasza Dobi 562 (#50934) üzenetére


kchryss
addikt

Ja így már értem. Olvastam a bugról, de mivel én még nem játszottam a patch óta így nem is kapcsoltam össze a dolgokat.
Az OFF-ost is értem bár igazából ahogy írod az ON topikban is elférne, mert a többség ott sírja ki magát. :)

(#50942) ooloo válasza Dobi 562 (#50940) üzenetére


ooloo
őstag

Akkor már nem sok kell.... :C Tölthetnél fel pár sikeresebb csatát a köz javára. :K ( ahogyan ígérted )

Nekem majdnem mindegy , hogy nyerünk vagy vesztünk , ha izgalmas a csata . A győzelmi arány a számomra másodlagos . Még szerencse , mert a béka segge alatt van . :DDD Ha az ellenfél jobb, azt el kell ismerni .

A gyáva játékosok viszont az én idegzetemet is kikezdik . És ez az ami igazán bosszant .... no meg a bug-ok , amit nem javítanak . :(((

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50943) jano_77 válasza ooloo (#50942) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap volt egy E75-ös csatám Prohorovkán. TOP tank voltam és volt még mellettem egy Obj.705+2 Obj.257 is. Nos középre én mentem be egyes egyedül! Az Obj.705 és a 2 db Obj.257 egy felgurult a hegyoldalra, egy Löwe megállt a vasút mellett őket támogatni, mindenki más elment az 1-2 vonalra. Csata közben próbáltam jelezni a farok heavyknek, hogy talán bejöhettek volna középre segíteni és kiderült, hogy az Obj.705 magyar volt. Mikor csata után megjegyeztem, hogy ha ennyire gyáva szar alak, akkor inkább babáznia kellene, akkor elkezdett fröcsögni olyan ordenáré stílusban - cigányozni elsősorban - hogy azt inkább nem írom le. De kiderült, hogy nem csak gyáva vagy nem biztos, hogy amiatt ment fel a hegyre, sokkal inkább az IQ-a miatt. Béka segge alatt volt/van. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50944) Dobi 562 válasza ooloo (#50942) üzenetére


Dobi 562
addikt

Peldaul ebbol a csatabol azt lehetett volna megtanulni, hogy inkabb be sem leptem volna. :DDD

A legkemenyebb tankunk akinek elol kene lennie, kempel. Nekem belaggol a jatek eppen akkor amikor az 50B kitaraz ram es tolatok vissza...

Ugyanebben a pillanatban a JPZ E100 meglo HE-vel es felgyujt...

(#50945) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Es ennyi eleg is mara az E-75-bol meg a heavykbol is szerintem. Ez a sok gyava, kocsog kemper arra nem kepes, hogy ne engedje a T55A-t a hatam moge, ha mar egyszer ott maradok spoton tartani nekik a lemming csordat. Hasznalhatatlan, otlettelen, gyava, szar TD jatekosok.

(#50946) KISDUCK válasza ooloo (#50893) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hogy áll a laptop, javult a helyzet?

(#50947) ooloo válasza jano_77 (#50943) üzenetére


ooloo
őstag

Prokhorovka kényes kérdés nehéz tankkal . Ha a két szárnyon nem végzik jól a dolgukat a többiek , akkor középen keresztet vethetsz . Ha arty-val fűszerezett a csata , akkor kész rémálom középen . Ennek ellenére kötelező a nehezekkel ott jelen lenni . Szerintem .

Dobi 562 : Ne beszélj félre ... toljad a visszajátszásokat . Hidd el , hogy nem csak én vagyok kíváncsi rá . :R

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50948) ooloo válasza KISDUCK (#50946) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Még hozzá sem kezdtem . :B

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50949) jano_77 válasza ooloo (#50947) üzenetére


jano_77
nagyúr

E75 replay-ek engem is érdekelnének. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50950) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ha lesz majd valami erdekes csata, feltoltom. :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.