Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51801) #21346560


#21346560
törölt tag

Megvásárolva:
'Churchill III' sikeresen megvásárolva.
Elköltve: arany: 750.

Ez egy akkora fun tank az 1.89 sec töltésidővel.... :DD

(#51802) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Studiantzki-n Standard B-vel csata elejen lemegyek az arokba, mert a light-unk is lement es bajban van az ellenfel light-ja ellen. Elinteztuk a light-ot de a mienket is kilottek. Leesik az ellefeltol egy Panther 88 meg egy Defender es b@zdmeg a mieink fent a hazak mogott forgatjak a tonyukat es gondolom remego szajszellel varjak, hogy mi lesz a vegkimenetel, 5 k**szott sajat tank lapul mint szar a fuben, koztuk egy E50M meg egy 60Tp...

Hat edes jo istenem mar tenyleg! Ennyire hogy az istenben lehet gyavan viselkedni egy szamitogepes (haborus) jatekban, hogy nem mernek harcolni 2 szinttel kisebb tankok ellen.

Arrol mar nem is beszelve, hogy a szo, hogy "kulcspozicio" ismeretlen fogalom szamukra.

(#51803) Greentea válasza vJokka (#51793) üzenetére


Greentea
senior tag

ez kész :C :C

(#51804) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ujabb gyongyszem. Azzal kezdte a csatat, hogy: "next lose" majd red line camp Progetto 65-el.

Vagy en vagyok erzekenyebb ma vagy a szokasosnal is tobb a kreten a jatekban, de valami nagyon nincs rendben. :D

(#51805) #21346560 válasza Dobi 562 (#51804) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ő már csak tudja ilyen stattal, hogy mi lesz a csata kimenetele! :DDD

Engem meg le akartak rammolni... E50M legénység van benne... :DDD

(#51806) Dobi 562 válasza #21346560 (#51805) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem mondott hulyeseget, mert a csatankenti atlag masfel sebzo lovese tier X-ben az tenyleg kepes ra, hogy nagy mertekben befolyasolja a csapat eselyet.

Persze o ezt nem fogja fel, ezert tolja meg most is 10k csata utan a full retard campet.

(#51807) #21346560 válasza Dobi 562 (#51806) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát én is ezt mondtam! :P

(#51808) ooloo válasza Dobi 562 (#51802) üzenetére


ooloo
őstag

"Hat edes jo istenem mar tenyleg! Ennyire hogy az istenben lehet gyavan viselkedni egy szamitogepes (haborus) jatekban, hogy nem mernek harcolni 2 szinttel kisebb tankok ellen. "

A statisztika mindenek felett .... kimondva , kimondatlanul a játékosok döntő többsége a számok ( statisztika ) bűvöletében él . Sajnos.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51809) Dobi 562 válasza ooloo (#51808) üzenetére


Dobi 562
addikt

Melyik statisztikara gondolsz? A jo statisztika az nem a toketlen, tutyi-mutyi jatekosok ismerve. :)

(#51810) ooloo válasza Dobi 562 (#51809) üzenetére


ooloo
őstag

Hogyan határozod meg , hogy mi számít jó statisztikának ? Lehetne az xvm skáláját használni ennek a megállapítására ? Jó ... ez sem egy pontos adat de kiindulásnak megteszi . Más ötlet ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51811) Dobi 562 válasza ooloo (#51810) üzenetére


Dobi 562
addikt

En a gyozelmi aranyt nezem csak, minden mas (atlag sebzes, csatankenti killek szama, spot, stb) vegso soron ezt befolyasolja. Engem nem erdekel kulonosebben a wn8 vagy wg rating meg mas e-penisz muatotok, mivel azokat lehet statpaddolni, es igy torz kepet fog mutatni.

(#51812) ooloo válasza Dobi 562 (#51811) üzenetére


ooloo
őstag

Oké...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51813) Dobi 562 válasza ooloo (#51812) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mi oke? Nem ertesz egyet velem?

(#51814) ooloo válasza Dobi 562 (#51813) üzenetére


ooloo
őstag

Kéne? Szóváltásba akarsz keveredni ? ;]

Más .
Húsvéti ajándék .
A progetto már a garázsban .... helyette 1 000 000 kredit ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51815) #21346560 válasza ooloo (#51814) üzenetére


#21346560
törölt tag

Grat!

Nem tudok dönteni! Főleg, mióta a kerekesek jelen vannak a játékban!
Szerintetek?
X-es francia kerekes, német light, amcsi light a garázsban...

(#51816) Dobi 562 válasza #21346560 (#51815) üzenetére


Dobi 562
addikt

T100LT mert azt a kerekesek nem fogjak keresztulb@szni olyan konnyen repesszel. ;]

Szerintem jelenleg a kerekeseken es a szovjet light-okon kivul nem erdemes massal lightozni high tierben.

------------------------------------------------------------------------------
(#51814) ooloo: erzekeltem a velemeny-kulonbseget es abban biztam kifejted bovebben. :)
En egyebkent nem kaptam ilyen evfordulos ajandekot a WG-tol, erdekes...

[ Szerkesztve ]

(#51817) #21346560 válasza Dobi 562 (#51816) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én is arra hajlottam egyébként, mert köztudottan opok az orosz tankok a játékban...

(#51818) ooloo válasza Dobi 562 (#51816) üzenetére


ooloo
őstag

Mit fejtegessek ....

Szerintem minden statisztika fals ... még a győzelmi arány is .

Nem kaptál ajándékot ? Csak a jóknak hoz a nyuszi ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51819) szalai56 válasza ooloo (#51818) üzenetére


szalai56
senior tag

Ez nem igaz, én is kaptam. :DDD

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#51820) Dobi 562 válasza ooloo (#51818) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem a szamok nem hazudnak, ha valaki jol jatszik az nagyobb befolyassal van a csata vegkimenetelere, tobbet fog nyerni hosszu tavon.

(#51821) ooloo válasza szalai56 (#51819) üzenetére


ooloo
őstag

A Mikulát báti kivétel .... ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51822) ooloo válasza Dobi 562 (#51820) üzenetére


ooloo
őstag

Majd ránézek egy-két "bujdosóra" akik jó statisztikával rendelkeznek ... kíváncsi leszek a győzelmi arányukra . Ennek függvényében kitartok vagy elhatárolódok a véleményemtől ... jó lesz így ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51823) ooloo


ooloo
őstag

A rettenet... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51824) ooloo


ooloo
őstag

Srácok , ez mi ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51825) kchryss válasza ooloo (#51822) üzenetére


kchryss
addikt

Itt egy mintapéldány: [link]

1700 wn8-hoz 53-54% lenne arányos, neki 50% van, ő volt aki top tier heavy-vel a td dombon kempelt a korábban linkelt airfield-es csatámban.

Itt van mennyi wn8-hoz mennyi wr tartozik, ha valakinek a wn8-ához képest alacsonyabb wr párosul az szinte minden esetben kempelésből, hátulról lövöldözős passzív játékból fakad. Ha valakinek a wn8-a és a wr-je is magas az biztos hogy nem beszari játékkal hozta össze.

(#51826) ooloo válasza kchryss (#51825) üzenetére


ooloo
őstag

Ez egyáltalán nem biztos ... Lehet a gyáva játékosnak is jó a wr és wn értéke egyszerre .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51827) Greentea válasza ooloo (#51824) üzenetére


Greentea
senior tag

Ha a csatákban szerzel x db ilyen tokent egy-egy tankkal (jelen esetben 100) akkor kapsz + tokeneket jutalmul, ami beleszámít a Battle Pass-os előrehaladásba.
Garázsban a tankok felett/mellett ott vannak kicsivel.

(#51828) ooloo válasza Greentea (#51827) üzenetére


ooloo
őstag

Köszönöm szépen ! :R :R :R

"A Fő kihívásnak 45, az Elitnek pedig 100 szintje van. Ha a játékos a Fő kihívás mind a 45 szintjét teljesítette, rögtön továbbléphet az Elit kihívásra, ahol már több pontért és nagyobb jutalmakért harcolhat, sőt, egy Dinamikus jelvényt is szerezhet, amellyel jelezheti aktuális Csatabelépő státuszát és a játékbeli képességeit a közösség többi tagja számára."

Itt csak annyit írt , hogy jutalmak de konkrétan nem jegyezte meg . A dinamikus jelvényt sem találtam meg . Nem is csoda ... akkora a kupi. :DDD

Jó vadászatot !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51829) kchryss válasza ooloo (#51826) üzenetére


kchryss
addikt

Szerinted lehet mert szerinted csak a wg dönti el kinek mennyi a wr-je amúgy is. Szerintem meg nem lehet, legalábbis heavy-vel nem. :)

(#51830) ooloo válasza kchryss (#51829) üzenetére


ooloo
őstag

Megkérdeztem a fórum sárkányát és megmondta a véleményem .... :R :R
Ne csúsztass .... szó sem volt tankosztályról .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51831) kchryss válasza ooloo (#51830) üzenetére


kchryss
addikt

Ja persze szó sem volt tankosztályról csak ha visszaolvasol 10-ből 9x a kemper heavy-kről panaszkodtatok. Érdekes az airfield-es csatádban a gyáva heavy-k lettek kiemelve vagy akkor szerinted te is gyáva voltál mellettük a td-vel? Sandriver-en szintén a gyáva chieftain volt a téma, vagy akkor ott is gyáva voltál mert te sem mentél előrébb td-vel?

(#51832) ooloo válasza kchryss (#51831) üzenetére


ooloo
őstag

Ne kóstolgass... nem vagyok tökfőzelék ! ;]

A fórumtárs vázolt egy helyzetet ... ott egy E50M ( is ) volt a képben . Gondolom az nem heavy .
Teljesen elviszed más irányba a témát .. csúsztatsz . :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51833) kchryss válasza ooloo (#51832) üzenetére


kchryss
addikt

A kérdésre nem válaszoltál. Ha te is gyáva voltál akkor csúsztatok ha nem akkor nem, egyszerű logika. ;)

(#51834) ooloo válasza kchryss (#51833) üzenetére


ooloo
őstag

Még egyszer nekifutok ... a fórumtárs azt állítja , hogy a hátul maradóknak - akik szarban hagyják a csapattársaikat - gyenge a WR értékük . Én erre azt mondtam , hogy egyáltalán nem biztos . Hogy jön ide a 2 héttel ezelőtti "szóváltásunk" ? Ott nem a játékosok WR értékeléséről volt szó , hanem a szimpla gyávaságról .

A "gyáva" TD a jó TD !! ;]

Mostanában nagyon paprikás a hangulatod ... ne rajtam vezesd le . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51835) Dobi 562 válasza kchryss (#51831) üzenetére


Dobi 562
addikt

Heavy es med jatekosokra akadtam ki akik nem segitenek a kulcspoziciokban. A TD jatekosokat majd egy masik posztban fogom ekezni, mert oket sem szeretem. ;]

(#51834) ooloo: vicces sztori, tegnap esett meg velem. Elovettem a Maus-t nehany korre kuldetes miatt (meg mindig imadom azt a tankot). Fisherman`a Bay-en, bemegyunk a varosba 6-an heavy-k. En elorebb megyek egy utcasarokig, a templom mellett felspottolodik 2 db E100 meg egy Type 4. Elkezdem bontani oket, ok meg nem tudnak beutni ezert repeszre valtanak. Na most kepzeld el, hogy mit csinalnak a sajat tankok. Valahol hatul remegnek.

Akkor voltak hajlandoak megindulni mikor lebontottam a ket E100-at 4-500 HP-ra, a Type 4-et meg 1k-ra, eddigre nekem is mar csak 3-400 hp-m maradt.

Eddigre mar kinomban telispammeltem nekik a chat-et: "raertek fiuk?", "tudnatok jonni segiteni, ha nem banjatok?" , "ha elfogy a hp-m, akkor ki mogott bujkaltok majd?". :D

De nem b@zdmeg! Csak akkor mertek megindulni mikor en konkretan leharcoltam nekik az osszes ellenfelet. Hosszu perceken at vartak passzivan, hogy eldoljon a csata, amibe ok nem kivannak beleszolni. A kocsog Maus majd megoldja egyedul... :Y

Ezek kozott a jomadarak kozott nem volt egy sem akiknek elerte volna az 50%-ot a gyozelmi aranyuk. Ha nagy ritkan van is kozottuk olyan, akkor az altalaban valami kis tier-es tankkal ment sokat. Magas tierben meg megy a lapitas.

[ Szerkesztve ]

(#51836) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Vannak olyan jatekosok akiket a sajat csapatnak kene vizbe loknie meg csata elejen, hogy novelje a nyeresi eselyt.

Bemegy a draga csapattars JT 88-al a heavy-k ele, ugy hogy mi tobbiek nem tudunk tole loni, majd kilo 3 repeszt, sebez 60-at, a tovabbiakban a roncsat fedezeknek hasznalo heavyk-nek megvan a tokeletes hull down.

Ez a karanten kihozza az emberekbol az allatot.

[ Szerkesztve ]

(#51837) ooloo válasza Dobi 562 (#51835) üzenetére


ooloo
őstag

Maximálisan átérzem az indulatokat , amik ilyen csata alatt benned vannak . Nekem is hasonló eseteim vannak és én is kiakadok ( tudom , nem kéne ) a balf@x csapattársakon . Ez egy játék háború ... ahogyan mondod . Itt akár bátor és merész is lehet a játékos . Képzeld el ezeket egy éles bevetésen ... nem szeretnék egy éles helyzetben ezeknek a szakasztársa lenni .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51838) pompom89


pompom89
csendes tag

Sziasztok😄 a napokban elkezdtem én is ezt a játékot és kérnék egy kis segítséget ez ügyben ,hogy melyik vonalat érdemes fejleszteni német,usa stb.? ill. páncélvadász, könnyű-közepes tank vonalon. :)
Előre is köszönöm :R

Xiaomi Redmi Note 8T // PS4 Slim

(#51839) Dobi 562 válasza pompom89 (#51838) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szia!

Ha az ON topikban teszed fel a kerdest, ott tobben fognak tudni valaszolni. ;)

En a helyedben hagynam egy kicsit a light-okat amig bele nem jossz az alapokba, a konnyu tankok amik a legkevesbe toleraljak a hibat.

Kozepes tankok kozul a szovjeteket ajanlanam: obj 140 es obj 430U agait. Ha erdekel a taras mechanika akkor az olasz auto-reloaderes medeket.

Nehezek kozul IS-7, Super Conqueror.

TD-zni nem nagyon szoktam de a svedek is eleg jok, a nemet Grille aga is jonak tunik.

[ Szerkesztve ]

(#51840) #21346560 válasza Dobi 562 (#51839) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én az orosz nehéz tank ágat javasolom, és hogy úgy 3-4000 csatáig ne menj 6-os szint fölé.
Gyakorolj, fejleszd a legénységet!

(#51841) Dobi 562 válasza #21346560 (#51840) üzenetére


Dobi 562
addikt

A jelenlegi 3 legjobb tech tree-s tier X neheztankbol 2 szovjet.

Obj 430u
Obj 268 v4

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#51842) pompom89


pompom89
csendes tag

Köszönöm a segítséget :R

Xiaomi Redmi Note 8T // PS4 Slim

(#51843) kchryss válasza ooloo (#51834) üzenetére


kchryss
addikt

Egyáltalán nem vagyok paprikás hangulatban. Te vagy aki mostanában sokat értetlenkedik és kicsit paranoias is lehetsz mert olyan dolgokban is ellened tett támadást vélsz felfedezni ahol szó sincs ilyenről.

Hogy jön ide a 2 héttel ezelőtti téma? "Akik szarban hagyják a csapattársaikat" azokat nyugodtam hívhatjuk gyávának. Gyáva játékosokról volt szó akkor is és most is, nehéz nem észrevenni a kapcsolódást.

Akkor én is nekifutok megint. Dobi szerint a hátulról lövöldöző passzív játékosok győzelmi aránya alacsony. Maximálisan egyetértek vele, csak annyival egészítettem ki, hogy a wn8-ukhoz képest alacsony a wr-jük és ehhez raktam be táblázatot ahol látszik, hogy mennyi wn8-hoz mennyi wr dukál. És azt mondtam még hogy a wn8 és wr összehasonlítása jó módszer a passzív játékosok detektálására.
A heavy-ket azért emeltem ki utólag külön, mert a topik az utóbbi időben főleg az ő gyávaságukról szólt. De ugyanígy tartom az állítást a med-ekre és a light-okra is, sőt a light-oknál különösen látványosan jelentkezik ez, mert velük könnyű sebzéssel magas wn8-at produkálni viszont ha hátul kempelsz velük akkor jelentősen rontod a győzelmi esélyeket, mert hiányozni fog a spot ami a feladata lenne. A TD-kre nem lehet teljes mértékben igaz az állításom ezért kellett kiemelnem az osztályokat és te is igazoltad A "gyáva" TD a jó TD megjegyzéseddel (Egyébként TD-kkel is sokkal jobb győzelmi arány érhető el ha amikor lehet akkor bátor agresszív játékba megy át a játékos, és vannak csaták amik a gyáva TD-ken mennek el, de valóban elsősorban nem a TD-ktől kell várni a bátor játékot. Hozzájuk inkább a többieknek kéne alkalmazkodni és kihúzni eléjük az ellenséget csak sokszor azzal borítanak ki hogy olyan helyen táboroznak le ahonnan nem tudnak lőni semmit és ahova nem lehet az ellenséget kicsalni.)
Természetesen E50-re és E50M-re is érvényes amit írtam sőt rájuk különösen igaz a med-ek között, mert az agresszív játék az erősségük, nem lehet velük jó wr-et elérni messziről lövöldözve.

Szóval tartom, hogy gyáva játékkal a wn8-at lehet javítani, de a győzelmi arányt nem. És erre vannak remek példák az elmúlt napokban felhozott csatákban:
Te airfieldes csatádban a td dombon kempelő két heavy:
1100 wn8 48,5% wr, 51% helyett: [link]
750 wn8 46,5%, 48% helyett: [link]
Az én airfieldes csatámban a kemper top tier heavy:
1700 wn8 50,5%, 55% helyett
A cseszegetett chieftain játékos sand riverről szintén: 1700 wn8 50,5%, 55% helyett

Szóval igen a statisztika alapján azt mondom az a chieftain játékos is (bár a linekelt csatában szerintem nem tudott volna mást csinálni az öngyilkos alakulat csapata mellett) általában kempel és ezért rossz a győzelmi aránya a wn8-hoz képest.

De szinte minden csatámban tudnék ilyenre példát hozni. Ahányszor olyan játékost látok aki csata elején leghátulra áll fel sznájpolni(nem td-vel, arty-val), szinte mind olyanok akiknek a wr-je alacsonyabb a wn8-ukhoz tartozó wr-nél. Várom, hogy hozd az ellenpéldákat, amikor gyáva játékosnak magasabb a győzelmi aránya mint amennyit a wn8-a indokolna hiszen azt írtad lehetséges gyáva játékkal jó wr-et produkálni.

(#51844) ooloo válasza kchryss (#51843) üzenetére


ooloo
őstag

A két gyenge és egy középszerű játékossal alátámasztani azt , hogy az erős játékosok nem kempelnek hátul ... vagy ha mégis , akkor gyenge a WR értékük , az harmatgyenge . A jó játékosokról volt szó .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51845) Dobi 562 válasza ooloo (#51844) üzenetére


Dobi 562
addikt

A jo jatekos akkor kempel hatul mikor az a celravezeto. A peldakban amiket felhoztam az elmult nehany napban, ott szimplan a csapattarsak helyzetfelismero kepessege volt nagyon rossz, ami esetemben ugy erzodik hogy szinte mindig egyedul vagyok legelol tamogatas nelkul. Ez reszemrol gyavasagnak tunik de lehet hogy a jatekosok akik nem jottek csak tulsagosan ovatosak. A lenyegen nem valtoztat mondjuk.

Ezekben a peldakban szereplo jatekosok egyike sem volt jo jatekos. Biztos vagyok benne, hogy egy valoban jo jatekos az ott lett volna mellettem a kulcspozicioban es egyutt apritottuk volna az ellenfelet.

(#51846) ooloo válasza Dobi 562 (#51845) üzenetére


ooloo
őstag

Ahogy már leírtam ... ebben a játékban nem kell félni . Itt nincs körmös vagy a sarokban térdepelés ha nem jön össze egy-egy manőver vagy támadás . A kenyér sem lesz olcsóbb , ha jó a statisztikád ... és attól sem lesz drágább , hogy gyenge a statisztikád . A csajok sem az e-pénixre buknak . Gyakorlatilag semmit nem kockáztatsz ami fontos lehet , ha egy kicsit bátrabb vagy .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51847) kchryss válasza ooloo (#51844) üzenetére


kchryss
addikt

Jó játékost nem tudok példának hozni, mert a jó játékos nem gyáva. ;]
Az én csatáimban akik passzívan játszanak azok pont olyanok mint az említett példákban. Felvázoltam az elméletem. Rajtad a sor, hogy cáfold és hozd a példákat a jó wr-tel rendelkező gyáva játékosokra (akik szerintem nem léteznek).

(#51848) ooloo válasza kchryss (#51847) üzenetére


ooloo
őstag

Az 1800 körüli véennyóccal rendelkező játékos az jónak számít ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51849) tankos50


tankos50
tag

aki a számok bűvöletében él annak jó szám az 1800

aki meg játszik az leszarja milyen számod van ha az adott csatában idiótaként muzsikálsz

szóval ezek a számok relatívak , nekem az adott játékban mutatott teljesítmény volt a mérvadó

statot könnyű széppé tenni , harchoz ész kell nem a szines kijelzés

[ Szerkesztve ]

(#51850) ooloo válasza tankos50 (#51849) üzenetére


ooloo
őstag

Egyetértek ... viszont szóváltásba keveredtem egy olyan fórumozóval , akivel nem kellett volna . :DDD Így mindenféleképpen kell egy mérce .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.