Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50251) jano_77 válasza Eztis_Aztis (#50250) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bizony, pedig van itt olyan, akik hárman is tolják!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50252) SoulReaver válasza jano_77 (#50251) üzenetére


SoulReaver
veterán

Eviljoe accja sem 2 emberes... :D

(#50253) lacibacsi válasza jano_77 (#50251) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem az a baj, hogy többen használnak egy acc-ot (ezt nem lehet kiszűrni), hanem ha egyszerre akarnak bejelentkezni rá...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50254) robogo81 válasza SoulReaver (#50252) üzenetére


robogo81
aktív tag

Bárhogy számolom,kábé 20 percenként van 1 csatája,ha a napi csatáit átlagolom a nonstop 24 órával,de ha 7-8 perc/csatát nyom is akkor közel 8 óra naponta(legalábbis az elmúlt 1 hónapot nézem)... ,szóval igen, nagy a család. :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#50255) rlazol


rlazol
addikt

borzalmas mostanában a pingem, ez a UPC miatt van, vagy általános?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50256) h1mpi válasza rlazol (#50255) üzenetére


h1mpi
nagyúr

UPC.. on topicban is panaszkodnak rá

(#50257) Kiki18 válasza rlazol (#50255) üzenetére


Kiki18
őstag

Nálam is UPC, dettó fos a ping :(

(#50258) jano_77


jano_77
nagyúr

Na szép. ON topic ba nem, ide lehet. Ki érti ezt?! :F
Mivel játéktól is távol tartásra ítéltek, így teszt szervert próbáltam - ezt is ki érti hogy oda még be engedett :F - és baromi jól sikerültek a játék hangok és zenék. :K
Több tankot is teszteltem, amik felé haladok, de az "egérrel" nem nagyon tudtam zöld ágra vergődni. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50259) h1mpi válasza jano_77 (#50258) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Meddig tettek ki az ON-ból?

(#50260) Greentea válasza jano_77 (#50258) üzenetére


Greentea
senior tag

Meg miért? :U :F

(#50261) SoulReaver válasza jano_77 (#50258) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én direkt kértem, hogy örökre bannoljanak az on topikból... Sok kis gyereket már untam nagyon...

(#50262) emre válasza h1mpi (#50259) üzenetére


emre
veterán

csak amíg be nem telik :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50263) jano_77 válasza h1mpi (#50259) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elvileg még 12,5 óra!
7 napot kaptam, mert az ékes szólásommal dicsértem a drága WG-t, amiért bannoltak.
Mondván, hogy megelőzzék a feszültség keltést. :F
De inkább óvatosan írok le már bármit, mert biztosan bököm vmelyik moderátor csőrét - de ne kérdezd, hogy miért, nem mondják meg. :(

(#50260) Greentea: meg is válaszoltam Neked is a kérdést. ;)

Amúgy WOT-ba már tegnap visszatérhettem :K :)) Toltam is hajnali 1:20-ig. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50264) ooloo válasza jano_77 (#50263) üzenetére


ooloo
őstag

Fel a fejjel Janó .... mindjárt "szabadulsz" ;) A másik topikba meg nagyon sokan visszavárnak !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50265) kirjak


kirjak
aktív tag

Tapasztalt még valaki rajtam kívül olyat hogy a periszkópot vagy más felszerelést random ledobálják a tankok ?

:Y

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#50266) zozyk válasza kirjak (#50265) üzenetére


zozyk
addikt

Van e valami mod fenn?
(xvm tudja pakolni, jelenleg csak leszedegeti)

(#50267) munnergep


munnergep
senior tag

Ez az új Erlenberg ez le is kerülhet a térképről... Ennél fosabb pályát még nem láttam a wotban.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#50268) zozyk válasza munnergep (#50267) üzenetére


zozyk
addikt

Esetleg valami indoklás?

Jobb volt a két oldalra felálló kempfest? Ugyanmár..

(#50269) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Így pár kör után nekem tetszenek a változtatások a pályákon. Erlenberget eddig gyűlöltem, csak két oldalt a dombot ismerték a csapatok és szinte minden csata azzal ment el hogy a két oldal nézte egymást. Eddig. :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#50270) zozyk válasza Stigma.HC (#50269) üzenetére


zozyk
addikt

Kell picit használni a fejben lötyögő szarkupacot, deszar változás....én örülök neki. :)

(#50271) munnergep válasza zozyk (#50270) üzenetére


munnergep
senior tag

Soha semmilyen pályára nem panaszkodtam eddig, mert tökmindegy mit dob a gép, játszom és kész.
De low grafikán ez egy fehér valami, 2 dombbal és nulla viszonyítási alappal. Fehér. Ennyi.

Viszont még egyszer ne célozgass ilyen alpári szavakkal, mert saját magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#50272) zozyk válasza munnergep (#50271) üzenetére


zozyk
addikt

Akinek nem inge, az nem öltözködik... ;)
innentől a te önérzeted...

[ Szerkesztve ]

(#50273) munnergep válasza zozyk (#50272) üzenetére


munnergep
senior tag

Hawaii mintás legalább?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#50274) lacibacsi válasza munnergep (#50271) üzenetére


lacibacsi
addikt

"nulla viszonyítási alappal"

Jogos. Sőt! Ez más pályákon is aggályos. Karélián például már megtettem, vagy 200 métert, mire rájöttem, hogy hol is vagyok. Sok pályán eltűntek fontos viszonyítási pontok, ugyanakkor teleszarták mindenféle dizájnos tereptárggyal a tájat. Csak győzd megtalálni a helyed! :O

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50275) jano_77 válasza lacibacsi (#50274) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pár pályán én is kerestem a helyem és hogy hol is vagyok az első 1-2 percben, ez igaz, de azért annyira nem vészes a helyzet. Meg kell szokni újra a játékot és a pályákat. Viszont a nem létező lövések - értsd lövök és nem látni a kiszálló lövedéket, hogy hová is repül - elég bosszantóak számomra. Mert ezekből sokat tapasztalok az új verzió óta. :O :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50276) e-newsee válasza lacibacsi (#50274) üzenetére


e-newsee
addikt

Igen, jogos. Úgy 5-10 csatáig az adott pályán tájékozódási képességtől függően. Aztán majd mindenki megszokja, és ugyanúgy rögtön tudjuk, mi merre, hány méter.
Erlenberget meg pláne úgy kell felfogni, mint egy teljesen új pályát. Ugyanúgy meg kell tanulni, mik a kulcs pozíciók, alkalmazható taktikák, tájékozódási pontok, mintha egy új pálya lenne. Akár a Glacier. Ott sincs mihez viszonyítani, mert nem volt régi verzió. Ennyi erővel ott is panaszkodhatna mindenki, hogy nem találja a helyét. Majd megszokjuk, és már fel sem fog tűnni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#50277) jano_77 válasza e-newsee (#50276) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pontosan. Sokszor azon panaszkodunk - igen én is - hogy jöhetnének új pályák (vagy legalább amik vannak, nem kevés, azt forgatná rendesen a rendszer) mert már unalmasak a megszokott és mindig ugyan az az 5-6 pálya, amit bedob a játék egy nap teljesen mindegy mivel megy az ember. Most van egy megváltozott - nem új, csak újszerű - pálya és rögtön panaszkodás, hogy battyák meg. Semmi sem jó nekünk, ez kriminális. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50278) h1mpi válasza jano_77 (#50277) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem az a fura, hogy sokkal szélesebbnek látszanak a pályák. Persze biztos meg lehet szokni, de fura.

(#50279) jano_77 válasza h1mpi (#50278) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jaja, mert a határvonalon túli részt is kidolgozták, de nekem ez tetszik. Mindig elkukkantok a távolabbi részekre mikor kezdődik a csata, főleg olyan pályán, amin még nem voltam. Vagy mondjuk olyan pályán, ahol ugyan voltam már, de pont azon a részen nem, mert legutóbb más irányba indultam el.
Amúgy nekem eddig a map rotációra nincs egy szavam se, mert nagyon jól keveri a pályákat, nem nagyon voltam 2x ugyan azon a pályán eddig egy napon belül.
Remélem ez nem csak a beetetés időszaka. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50280) lacibacsi válasza jano_77 (#50279) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én meg örülnék, ha ki lehetne kapcsolni a határvonalon túli dolgok megjelenítését... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50281) benvolio


benvolio
őstag

Mennyi Vram-ot eszik ultrán most a játék? Megtudja nézni valaki GPU-Z-vel? Ja, full hd felbontással.

[ Szerkesztve ]

(#50282) zozyk válasza benvolio (#50281) üzenetére


zozyk
addikt

(#50283) benvolio válasza zozyk (#50282) üzenetére


benvolio
őstag

Köszi! :R

(#50284) zozyk válasza benvolio (#50283) üzenetére


zozyk
addikt

Igaz ez csak 1920x996, én szeretek ablakos módban játszani, jobban viseli az alt+tabolást. :) :B

(#50285) benvolio


benvolio
őstag

Az mitől lehet, hogy belépek a játékba és megyek több csatát akár 10-et is rendesen a megszokott 100fps körül, aztán egyszer csak 10-20fps-el megy csak a játék? A ping az rendben van. És hiába lépek ki-be a játékba innentől csak a 20fps körül hajlandó menni, a garázsba is szaggat az egér. Tegnap is így volt meg ma is. Tehát csak egy idő után kezd el sz@rakodni. Tipp?

(#50286) Papooo válasza benvolio (#50285) üzenetére


Papooo
senior tag

Proci vagy vga túlmelegedés lehet az oka. Csekkold a hőmérsékleteket.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#50287) emre válasza benvolio (#50285) üzenetére


emre
veterán

Nem ragadt be a vga 2d órajelen?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50288) jr1994 válasza jano_77 (#50279) üzenetére


jr1994
addikt

Már másodszor írod hogy beetetés a jobbnak tűnő map rotáció, de ezt ugye nem gondolod komolyan?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#50289) benvolio válasza Papooo (#50286) üzenetére


benvolio
őstag

Az rendben lehet, mert ha fél óra múlva is léptem be ismét, akkor is szaggatva fogadott már a garázs. Melegedési gondom még sose volt a cuccommal.
(#50287) emre: ezt nem hiszem, mert más játékba átlépve semmi problémám nincs ilyenkor.
De ha ma is előjön lecsekkolom ezeket rendesen. Köszi!:R

(#50290) robogo81 válasza emre (#50287) üzenetére


robogo81
aktív tag

De hogy pont így jártam ma én is,csak 30 frém a garázsban,én hittem hogy valami mód a ludas,de a biztosságos módban se ment többet,a ripléj is 20-30 fps(előző napon csak 90 -110). Rá néztem az órajelekre az afterburnerben,és látom hogy minden 0,ment egy reset,és utána egyből helyre állt a frém(aktiv volt a kliens).
Lehet az is hogy a legújabb nvidia driver szórakozik,hasonló vga-m van,mint benvolio-nak(gtx 960 4gb),és nemrég frissítettem a legújabbra a drivert.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#50291) fényelőkész


fényelőkész
csendes tag

Üdv. Tapasztalt valaki közületek olyat,hogy borzasztó lassan tölt be a játék?Ha betölt, akkor pedig a csatákba rak be nagyon lassan.Eltelik egy perc is akár mire hajlandó csatába rakni.Amikor végre sikerül,mondhatnám minden rendben van.HD ultra csomagban,90 Fps,50ms tehát minden flott.Vége a csatának,és megint rémálom.Frissíti a garázs újra,kifagy az egér,szóval jön megint a csigamenet.Legfrissebb driver,Win 10 pro.Mi lehet a probléma? :(((

(#50292) benvolio válasza robogo81 (#50290) üzenetére


benvolio
őstag

Délelőtt semmi problémám nem volt, most beléptem és szaggat. Afterburner-el kiderült, hogy a GPU sz@rakodik, nálam a reset nem segített. De biztos, hogy driver probléma. Ránéztem a win frissítésekre és volt lehetőség net.framework update-re.(win7-em van) Frissítettem, beléptem és most jó. De akkor is furcsa, hogy miért volt jó délelőtt, délután meg nem. Na mindegy, játszok aztán meglátom lesz e még anomália.

(#50293) jr1994 válasza fényelőkész (#50291) üzenetére


jr1994
addikt

Szia! Haverom gépén is ez van. 1.0 előtt full grafikán ment neki a játék, igaz akkor is néha 5-10 másodperccel a csata kezdete után töltött be, a frissítés óta viszont 2 perc elmegy mire el tud indulni, így teljesen játszhatatlan. Nem jöttünk rá hogy mi okozza, betöltés után az fps-e rendben van. Nálam az otthoni gépen gyönyörűen fut (i3-2120, 1050TI 4GB, 8 GB ram - max grafika fix 60 fps), laptopon viszont bár az első napokban jól ment (gagyi grafika 50 fps mint régen), ma valamiért csak 20-25 fps-em volt... szóval elég furcsa most a játék hogy néhány konfigon jobb, néhol viszont sokkal rosszabb lett a teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#50294) fényelőkész válasza jr1994 (#50293) üzenetére


fényelőkész
csendes tag

:W

(#50295) kirjak válasza zozyk (#50266) üzenetére


kirjak
aktív tag

Igen, van. a Jactor mod pack.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#50296) jano_77 válasza jr1994 (#50288) üzenetére


jano_77
nagyúr

Neked mindig bele kell kötni vkibe!? Beteg lennél, ha nem tennéd?
Képzeld el, annyira komolyan gondoltam, hogy tegnap már nem is volt olyan változatos, mert több pálya is előkerült több ízben is.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50297) benvolio válasza benvolio (#50292) üzenetére


benvolio
őstag

Na, az anomália még mindig fenn áll, és a win újraindítása oldja meg ha előjön, ennyi.

(#50298) jr1994 válasza jano_77 (#50296) üzenetére


jr1994
addikt

Rémeket látsz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#50299) robogo81 válasza benvolio (#50297) üzenetére


robogo81
aktív tag

Talán rakj vissza egy előző vga drivert,és/vagy a tuningot kikapcsolni/csökkenteni, hátha.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#50300) kirjak válasza kirjak (#50265) üzenetére


kirjak
aktív tag

SENKI ? :Y

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.