Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50701) #21346560


#21346560
törölt tag

Még mindig ér meglepetés... Gondolnám a 8 tank megvéd 1 kockát, de mind ott halt meg! :U

(#50702) jim bcs válasza #21346560 (#50701) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:DDD

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#50703) SoulReaver válasza jim bcs (#50702) üzenetére


SoulReaver
veterán

Grat a moderátor hoz :)

(#50704) jim bcs válasza SoulReaver (#50703) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

De rég láttalak :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#50705) SoulReaver válasza jim bcs (#50704) üzenetére


SoulReaver
veterán

Feladtam a sűrűn írkálást... :)

(#50706) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A battle chat utan a garazs chat is ki lesz kapcsolva. Erre nincs szuksegem.

Kollega T-10-el kempelt a palya legeslegszelen a vegjatekban mikor ratalaltunk, tolem 2 lovest kapott de nem en spottoltam fel. Sajnos nem valaszolt pedig meg akartam kerdezni miert gondolta ugy, hogy jo otlet TD-t jatszani egy mozgekony heavy-vel es miert csodalkozik ha felspottoljak. egyebkent 0 sebzessel zart.

(#50707) jano_77 válasza Dobi 562 (#50706) üzenetére


jano_77
nagyúr

Milyen válogatott díszes magyar beszéd....néha engem is elkap a gépszíj, csak mondjuk akkor nem én vagyok a semmit csináló kemper fasz. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50708) ooloo válasza Dobi 562 (#50706) üzenetére


ooloo
őstag

Rengeteg az önjelölt Tábornok .... és ez nem Magyar sajátosság , hanem nemzetközi .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50709) Dobi 562 válasza jano_77 (#50707) üzenetére


Dobi 562
addikt

Eleg mocskos szaja van, de az mindegy is. Inkabb az volt erdekes, hogy tenyleg semmit sem csinalt csak vart a palya legszelen es meg ahhoz is fogalmatlan hogy megnezze ki spottolta fel. Ha egyaltalan tudja mi az a spot.

Neha nekem is megfordult mar a fejemben, hogy ezek bot-ok, mert ennyire benan nem lehet jatszani vagy szandekosan trollodasbol, de tevedtem mert ezek sajnos hus-ver emberek akik valoban igy jatszanak.

Es az a legdurvabb hogy a reakcioja alapjan nincs is vele tisztaban hogy o valamit nagyon nem jol csinal. Megneztem a statjat, 46%-os win rate-je volt egyebkent, de tier 8 felett leginkabb 40% korul mozgott neki.

(#50708) ooloo : tudom, nem is azert tettem fel mert magyar volt az illeto. :)

Mi az a roblox egyebkent? Lehet kiprobalom! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50710) ooloo válasza Dobi 562 (#50709) üzenetére


ooloo
őstag

Isten őrizz , hogy kipróbáld ... Te is hülyeségeket fogsz összehordani a cseten . ;]

Valóban ... ahhoz , hogy valaki ennyire gyenge teljesítményt nyújtson , háttal kell állnia az ellenségnek . Ez a játék úgy van megírva ( programozva ) , hogy egy gyenge játékos is - mint én - tudja hozni az elvárt szintet . Egyszerűen értetlenül állok a hasonló esetek előtt . A játékosállomány fele , de lehet még több , a narancssárga szinten van . És ezeknek a zöme 20-30-40K csatával a háta mögött . Hmmm.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50711) Dobi 562 válasza ooloo (#50710) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az elobb bementem egy tankkal csataba mindenfele fogyoeszkoz nelkul. Uj tank volt, 2. csatam vele es elfelejtettem bepipalni a fogyoeszkozok automatikus ujratolteset (egyebkent is az lenne a logikus hogy alapbol be van pipalva :F ).

Lehet hogy ok peldaul nem is tudjak, hogy leteznek fogyoeszkozok vagy hgoy ujr lehet tolteni oket. :DDD

(#50712) ooloo válasza Dobi 562 (#50711) üzenetére


ooloo
őstag

Ez azért van mert a játék kezdése előtt nem szívtál el egy roblox-ot . Ha megtetted volna ilyen eset soha nem fordulna elő . ;)

Nekem az Aslain szokott behülyülni ... az veszi ki néha a pipát az automatikus fogyóeszköz újratöltésnél . Volt , hogy csak akkor vettem észre , amikor porig égtem ... mondom magamban , hogy nekem van automatikus tűzoltó készülékem , akkor ez hogyan lehet . Nem volt , mert a pipát "valaki" kivette . Nem mondom , hogy rendszeresen , de felszereléseket , feliratokat , álcafestést is kivesz .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50713) Dobi 562 válasza ooloo (#50712) üzenetére


Dobi 562
addikt

Legkozelebb mindenkeppen elszivok egyet akkor! :DDD

(#50714) Enzolord válasza Dobi 562 (#50706) üzenetére


Enzolord
addikt

Biztos valami alap Google translatet használt, ezért nem színezte jobban.. 😁😁😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#50715) ooloo válasza Enzolord (#50714) üzenetére


ooloo
őstag

Nem kellett volna kitakarni a tahó azonosítóját .... az ilyen megérdemli a nagy nyilvánosságot !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50716) ooloo válasza ooloo (#50715) üzenetére


ooloo
őstag

Azért néha elismerés is jön üzenetben .... kicsit feldobja a hangulatot . Főleg , ha az üzenet küldője sokkal jobb játékos , mint te . Ebben a csatában majdnem olyan voltam , mint a nagyok . Replay

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50717) SoulReaver válasza ooloo (#50716) üzenetére


SoulReaver
veterán

És te azt válaszoltad, " köszi, bot.." :D

(#50718) ooloo válasza SoulReaver (#50717) üzenetére


ooloo
őstag

Nem ... megköszöntem és jó vadászatot kívántam . :DDD

A néha napján küldött üzeneteimben soha nem teszek említést a másik játékbeli tudására . Az az érdekes , hogy a becsmérlő üzenetek a gyengébb játékosoktól jön . Mi lehet az összefüggés ? :F

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50719) e-newsee válasza ooloo (#50718) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem csak lelopkodtad a GW Tiger killjeit, meg a sebzést előle, és ez fájdította a pici szívét. ;]

Amúgy én nem szoktam fukarkodni a dicséretekkel. Ha valakivel jól összedolgoztunk, vagy egyedül lehozta ügyesen a csatát, akkor megér egy percet a csata után egy gratulálós üzenet. Neki is jobb napja lesz, és nekem is megvan a napi jó cselekedet.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#50720) ooloo válasza e-newsee (#50719) üzenetére


ooloo
őstag

Nyilván nincs tisztában azzal , hogy nem minden csatát lehet megnyerni . Vannak faramuci helyzetek .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50721) SoulReaver válasza ooloo (#50718) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szerintem az az összefüggés, hogy a gyengébb játékos inkább mást hibáztat, mert nem valja be magának, hogy egy bot... :D

Én mostanság wowozok, ott is megy a fika keményen... Én ott egy szar játékosnak számítok, és kapom is keményen, de igyekszem azért fejlődni... :)

(#50722) ooloo válasza SoulReaver (#50721) üzenetére


ooloo
őstag

Hogyhogy átnyergeltél a hajós játékra ? Én belenéztem egy-két közvetítésbe , de túl lassúnak találtam a játékmenetet . Igaz , hogy így reálisabb a harc azokkal a hatalmas vízkiszorítású szörnyekkel . Ott biztosan megtanulsz a cél elé tartani . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50723) sith7 válasza ooloo (#50722) üzenetére


sith7
nagyúr

az biztos ... meg ott nincs gold ammo :N

(#50724) SoulReaver válasza ooloo (#50722) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ott is vannak érdekes dolgok azért, de tetszik attól függetlenül.

Pl: mikor a 8 löveggel egyszerre lövésnél és mindegyik lőszer betalál látszatra, és ki írja, hogy non-penetration... Vagy csak lepattan... :D

Vagy 5km ről jön 10 torpedó, de hajó sincs a közeledben amiről kilőtték... Közben meg kanyarodni kellene, hogy ne mindegyik találjon be, de már mind1... :D

(#50725) ooloo válasza SoulReaver (#50724) üzenetére


ooloo
őstag

Ne csodálkozz a furcsa dolgokon ... az a játék is WG termék ... :U Az imént mentem egy Grille 15-ös kört a Mountain pass-on . Az angol IX-es könnyű tank (GSOR) a hídról fejest ugrott és kutya baja . A gyakorlatban biztos van 10 méter . Pár perccel előtte csak láncot tudtam rajta lőni . Ha a WG melletted van , akár egy seprűnyéllel is lehozod a csatát . Ez van . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50726) SoulReaver válasza ooloo (#50725) üzenetére


SoulReaver
veterán

Na igen. A fizikában még vannak bugok, ugyan úgy az ütközesek más tankokkal. Kicsit el van túlozva, mikor éppen súrol az ellenség és rotty...

(#50727) ooloo válasza SoulReaver (#50726) üzenetére


ooloo
őstag

Hogyan sikerült lejönnöd a szerről ( wot-ról ) ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50728) szallasi007 válasza ooloo (#50727) üzenetére


szallasi007
őstag

Sehogy, azért hajózik 😂

(#50729) ooloo válasza szallasi007 (#50728) üzenetére


ooloo
őstag

Ez jó.. ;] könnyesre röhögtem magam . :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50730) SoulReaver válasza szallasi007 (#50728) üzenetére


SoulReaver
veterán

Úgy, ahogy mondod :D :DDD

(#50731) #21346560


#21346560
törölt tag

Valamelyik WOT-os csoportban a FB-on.

(#50732) Dobi 562 válasza #21346560 (#50731) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lehet kulfoldi es tori a magyart + matekbol sosem volt jo. ;]

(#50733) KISDUCK válasza #21346560 (#50731) üzenetére


KISDUCK
addikt

Van egy fv215b 183-ad tesó? Buszjegyre kell!

(#50734) robogo81 válasza #21346560 (#50731) üzenetére


robogo81
aktív tag

Az inkább valami atomfegyver lehetett(inkább a Cár),csak sajnos szinte az összes mappon sebzett vele egyszerre,mindenkit.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#50735) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Most vertem 2000-et egy STB-be a toronynál, majd a TVP-be 700-at. Érdekes ez a gun...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#50736) szallasi007 válasza h1mpi (#50735) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem az a fura hogy 2000 hanem hogy a toronyba ahol elvileg a legvastagabb a páncélja és mellé még ki is gyújtottad :(((

(#50737) h1mpi válasza szallasi007 (#50736) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt én se értettem :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#50738) ooloo válasza szallasi007 (#50736) üzenetére


ooloo
őstag

Nem is értem , hogy minek raknak be a játékba ilyen "baszógépeket" ... ki kell venni , mint ahogyan kivették a Német Waffenträger auf E 100 . Vagy visszarakni , mert így már van létjogosultsága . Ja... hogy az Német . Elnézést !

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50739) Dobi 562 válasza ooloo (#50738) üzenetére


Dobi 562
addikt

Artyk, kerekesek, FV TD-k, egy cellal vannak a jatekban. Fun faktor + sikerelmeny a gyengebb kepessegu jatekosoknak.

(#50740) h1mpi válasza Dobi 562 (#50739) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez így van, de a gyengébb játékosok általában egy lövéssel meghalnak mind a 215B 183-al, mind bármelyik páncél nélküli baszó TD-vel..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#50741) ooloo válasza Dobi 562 (#50739) üzenetére


ooloo
őstag

Ezen szőr mentén jöhet vissza a Waffenträger auf E 100 is .... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50742) Dobi 562 válasza h1mpi (#50740) üzenetére


Dobi 562
addikt

De sok jatekosnak eleg, hogy par csatankent egyszer bead egy b@szo nagy sebzest.

Nezd meg (foleg hetvegente) a TD jatekosok nagy reszet. Vegigkempelik a csatat a bazis mellett, a vegjatekban leadnak egy-ket lovest, felspottolodnak meghalnak.

Az FV egyebkent fun, tegnap blind shot-oltam full hp-rol egy Grille-t. ;] Majd mentem 2-3 csatat ahol semmit sem voltam kepes eltalalni. Nekem tul random, nem tudok vele kihatni a csatara ugy, ahogy szeretnem, ezert en nem szeretem.

Arty-val szerintem jol tolom, a 9-es amcsi az egyetlen amim van jelenleg, kuldetesekre. Nekem iszonyatosan unalmas az arty-zas.

Kerkeses szarokat lehet hogy szeretnem, de egyenlore nem tudtam magam raszanni, hogy elkezdjem az agat. Az latom, hogy sokszor egy atlag/gyengebb stat-u jatekos lehozza vele a csatat, csak mert ott rohangaszik es spot alatt tartja az egyik csapatot. Nehez oket eltalalni + sok loves benyel a kerek.

(#50741) ooloo: gyuloltem azt a tankot (TD-t), orulok hogy kivettek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50743) ooloo válasza Dobi 562 (#50742) üzenetére


ooloo
őstag

Pedig vennék mint a cukrot szüret idején ..... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50744) #21346560 válasza Dobi 562 (#50739) üzenetére


#21346560
törölt tag

:DD :DDD :)) :C

Mert ami neked nem tetszik, az csakis azért lehet a játékban, hogy a gyengébb képességű játékosok jól érezzék magukat! :DDD
Elfelejtettem, miért nem járok ebbe a topikba egy ideje, de ha picit másképp nézem a dolgot, akkor jól szórakozhat az ember itt! :C

[ Szerkesztve ]

(#50745) Dobi 562 válasza #21346560 (#50744) üzenetére


Dobi 562
addikt

Orulok, hogy tetszik!

Termeszetesen csak a velemenyemet irtam le, nem kell vele egyet erteni. Sot, hajlando vagyok megvaltoztatni az allaspontomat, ha meggyozol valameyik allitasom helytelensegerol! :)

Nem irtam ilyet: "ami neked nem tetszik, az csakis azért lehet a játékban, hogy a gyengébb képességű játékosok jól érezzék magukat!"

Ket kulonallo hozzaszolasomat sikerult egybekovacsolnod...

[ Szerkesztve ]

(#50746) ooloo válasza Dobi 562 (#50745) üzenetére


ooloo
őstag

Ez a téma teljesen szubjektív ... vitára alkalmatlan .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50747) Dobi 562 válasza ooloo (#50746) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az is igaz. :)

(#50748) #21346560 válasza Dobi 562 (#50745) üzenetére


#21346560
törölt tag

"Artyk, kerekesek, FV TD-k, egy cellal vannak a jatekban. Fun faktor + sikerelmeny a gyengebb kepessegu jatekosoknak."

Abszolute csak erre írtam, amit írtam! Véletlen sem akartam 2 hozzászólásodat egybe kovácsolni! :P

No de ne szaporítsuk a szót! Mindenkinek jó játékot! ;)

[ Szerkesztve ]

(#50749) Dobi 562 válasza #21346560 (#50748) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszi! Neked is! :)

(#50750) ooloo


ooloo
őstag

Gondoltam kiviszem a garázsból a Dicker Max-ot ... a lánca már csupa rozsda . Gunmark ügyileg 75%-on állt . Most 27 csatát követően 75%-on van . Hogy a fészkes fenébe tudtam ráhúzni a hat csíkot akkor , amikor 1/4 ennyire sem tudtam játszani ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.