Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50401) h1mpi válasza emre (#50400) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Itt se mentél sokat :DDD

(#50402) emre válasza h1mpi (#50401) üzenetére


emre
veterán

Kiváncsi voltam hogy premium, free xp és arany nélkül teljesen nulláról alap legénységgel milyen satot tudok csinálni, de tier3-nál meguntam. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50403) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Mentem ma 4 kört. Abból 3ban arty-k amortizáltak le, 2ben Arty lőtt ki, 1et nyertünk meg...

[ Szerkesztve ]

(#50404) jim bcs válasza Czmorek (#50403) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Mostanában standard, nem mondtál újat. Nincs kedve játszani az embernek.

"3ban arty-k amortizáltak le, 2ben Arty lőtt ki"
A CIA sem lát át pl. a hegy mögé, ami belőhetetlen, de ők igen, takarásban, hihetetlen, ismerős szitu.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#50405) SoulReaver válasza jim bcs (#50404) üzenetére


SoulReaver
veterán

És mind ezek mellé, sok a bot meg az agyhalott...

(#50406) jim bcs válasza SoulReaver (#50405) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Már 1 éve elég intenzíven.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#50407) jano_77 válasza SoulReaver (#50405) üzenetére


jano_77
nagyúr

Most kivételesen az XVM színezések közül nem a normál régi skálát választottam, hanem QB beállításait és így sokkal rosszabb a helyzet, mert sokkal több lett a VÖRÖS! :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50408) galervin93 válasza jano_77 (#50407) üzenetére


galervin93
őstag

Én anno úgy konfigoltam, hogy 1000 wn8-ig mindenki azonos szürke, hogy ne lássam mennyire rosszak, és csak 1000 felett színeztem. :D Így egyrészt első pillantásra láthatóak voltak az erőviszonyok, másrészt könnyebb volt figyelemmel kísérni a jobbakat.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#50409) jano_77 válasza galervin93 (#50408) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen ez érthető és ezért szerettem a régi wotlabs-os színezést. Ott voltak a szürkék és pirosak (BOT), sárgák (akik kapizsgálják már merre kell menni a tankkal, melyik a tank eleje), zöldek (akiknek már van fogalmuk mit is kellene csinálni, hasznosak is tudnak lenni), kékek (akik többször tudják befolyásolni a csata kimenetelét), lilák (ezt nem kell ecsetelnem)
Viszont QB színeiben nagyon egybe folynak a színek, többféle piros, alig elütő narancs, zöld és a wotlabs-os kék között szinte nincs is különbség, mert nála a kék az zöldeskék, mely könnyen összekeverhető a zölddel pl. :U
Na mind1, majd a legközelebbi ASLAIN frissítésnél vissza teszem a régi megszokottat.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50410) Czmorek


Czmorek
aktív tag

1vs5 és befoglalnak... pedig de jó móka lett volna X-es tankkal az egylövéses VIII-asokat kiszedegetni...

(#50411) munnergep


munnergep
senior tag

A Churchill VII-tel hogy kell játszani?
Lövök hármat és megyek a garázsba. Páncél nincs, bármelyik tier 8-as sebez, átütés csak golddal, arty mágnes, stb.
Vagy camp-elni kell vele, oszt' jóccakát?
A Black Prince is ilyen lesz?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#50412) emre válasza munnergep (#50411) üzenetére


emre
veterán

Én már csak arra emlékszek, hogy nagyon durván vacak mind a két gép, kb. mint a francia kiskacsa.
De amikor saját tierjében van akkor piszkosul lehet aprítani vele. 39 kör után letettem, de a Bp-vel már 82 kellett mire végeztem.
Ha még mindig a meggymagköpködő van rajta akkor olyan helyet kell keresni ahol szinte folyamatosan tüzelve lehet akár trackelni, vagy sebezni az ellent.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50413) munnergep válasza emre (#50412) üzenetére


munnergep
senior tag

Így tettem köszi, nemsoká jön a BP, de már attól is előre rosszul vagyok.
Kell a szuperkonki, úgyhogy valamit valamiért.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#50414) Purple_46 válasza munnergep (#50413) üzenetére


Purple_46
tag

Sajnos a Black Prince sem lesz egy leányálom.
Kevés sajnos a DPM, de t8-tól fölfelé kicsit jobb lesz.

(#50415) rlazol


rlazol
addikt

Még soha, semmilyen körülmények között nem lőttem szándékosan csapattársba.
Pedig próbálták már az idegeim mindenféle módon.
De ma sikerült.
Overlord, felső bázis. Megyek az E6 tájékán lévő sziklához szpotolni, de egy török, lila M41 előttem ért oda. Beállok mellé-mögé. Elindul visszafele, belémtolat, nyilván miattam nem tud visszajönni. Azonnal hátratolatok, lejön ő is. HP-t nem vesztett. De belémlő, kinyírja a töltőm. Írom neki, hogy "good job, u killed my loader". Erre belém lő még egyet HE-vel, ismét megölve a közben meggyógyított töltőm. Még vacakoltam egy kicsit, el akartam engedni, de éreztem, h ez most nem fog menni, a csata elment 3-7re, ő beállt A0-ra 50hpval, kilőttem. :DDD
Nem esett se jól, se rosszul, továbbra se értem azokat, akik sportból vagy ideglevezetésből lőnek csapattársba...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50416) munnergep


munnergep
senior tag

Rinya ON

Reggel meló előtt mentem egy kört az Obj 430U-val, egymás után 3x láncoltam egy ELC Elevent sebzés nélkül.
Leb@tam a wot könyvtárat. Most töltögethetem le megint fél napig :(

Rinya OFF

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#50417) Ispy


Ispy
veterán

Látom nem csak engem tud felb@szni ez a játék. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#50418) munnergep válasza Ispy (#50417) üzenetére


munnergep
senior tag

Ebben a pillanatban töröltem le ismét :)
Szintén 430U: 2 láncolás a T54 ltwt-nek, 2x pattant az lttb, 1x a T49, 2 lövés a T92 HMC-től és garázs.
Nincs szükségem erre, a plants vs zombies ellenben tényleg szórakoztató :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#50419) galervin93 válasza rlazol (#50415) üzenetére


galervin93
őstag

Ha mást nem érted, miért csinálja, legalább magadat igen? Mert sikerült két egymást követő mondatban faszán öngólt rúgnod. :DDD
Ne haragudj, bírlak és tisztelem az itteni munkásságod, de ez most érdekes volt. :)

Közben a 65t-fel a harmadik 20ezer xp-s etapot is behúztam, így 4 meccs alatt nem kevesebb, mint 70ezer xp van már rajta. :DD Ráadásul az utolsó egész jól sikerült, 3800 sebzés, 4 kill, persze vereség... A stock motorral úgy megy mint a Maus (vmax 20), úgy is fordul, és valami borzasztóan fos tank, de legalább a 100-as ágyúnak jó a goldja, jöhet bármi, átütöm. :D
Most már ranked on... :))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#50420) rlazol válasza galervin93 (#50419) üzenetére


rlazol
addikt

Nem átom az ellentmondást :)
Magamat igen, értem. Felkúrtam az agyam. De attól még h belelőttem nekem nem lett jobb és emiatt a későbbiekben is tartózkodni fogok az ilyenektől, ahogy eddig is tettem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50421) jano_77 válasza rlazol (#50420) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pedig ha ráéreznél az ízére, hmmm.... milyen jó érzés néha a büdös gyökerekbe bele ereszteni egyet-kettőt. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50422) Ispy válasza jano_77 (#50421) üzenetére


Ispy
veterán

Hát minden meccsen van legálább egy idiota, akibe bele lehetne ereszteni a tárat. :B

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#50423) rlazol válasza Ispy (#50422) üzenetére


rlazol
addikt

én is ezt látom. de nekem valahogy nem lesz tőle jobb.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50424) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Á, mentem pár kört, de ez a játék színvonal, már jóval a béka segge alatt van...

(#50425) jano_77 válasza SoulReaver (#50424) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nocsak még vagy?! Azt hittem már szögre akasztottad a cipellőt? ON topicban épp rólad elmélkedünk, hogy vajon mit követtél el, hogy véglegesen bannoltak a chatről?!? :F ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50426) SoulReaver válasza jano_77 (#50425) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én kértem, hogy ne mehessek be az on topikba. Csak a balhé van mindig... És olyan emberek ugatnak ott is, akik csak a másiknak akarnak imponálni... Amúgy néha játszogatok, de rettenetes lett ez a játék...Mármint ettől a sok beszari/hülye embertől.

[ Szerkesztve ]

(#50427) jano_77 válasza SoulReaver (#50426) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát az tényleg van dögivel. :K
Sokszor felqrom magam én is a sok agyatlan barmon, pedig tudom, hogy nem lesz jobb tőle. Talán csak annyival, hogy kiadom magamból a feszkót. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50428) h1mpi


h1mpi
nagyúr

2 hete nem játszottam, de nem is hiányzik. Leültem ma minden lövés mellé, minden pattog, agyhalott csapatok... szerintem én szépen lassan leteszem ezt, meguntam... semmi változás 4 éve amióta elkezdtem :U

(#50429) SoulReaver válasza h1mpi (#50428) üzenetére


SoulReaver
veterán

+1

Elmúlt ez a korszak is... :) 6 év.... :D

(#50430) h1mpi válasza SoulReaver (#50429) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem csoda, hogy miért van több eladó acc a FB-on mint vevő..

(#50431) Ispy


Ispy
veterán

A f@szomtelevan a sok rohadék clickerrel, tényleg rákényszerítik az embert, hogy egyfolytában egy bokorban kempeljen, mert ha megmozdulsz, akkor hullik rád a szar, most meg már lassan minden csatában 3 van belőlük.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#50432) jr1994 válasza Ispy (#50431) üzenetére


jr1994
addikt

De nekem azt mondták az arti megszünteti a kempelést... azt mondták...

:O

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#50433) notika77 válasza Ispy (#50431) üzenetére


notika77
senior tag

Ez van, ha a játékosok megunják a férgek szórakozását és hanyagolják a játékot, akkor nő a férgek száma a csatákban, mert a férgeknek nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#50434) h1mpi válasza Ispy (#50431) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Engem ez csak akkor zavar, ha nem én klikkelek, de akkor nagyon :o

(#50435) Ispy válasza h1mpi (#50434) üzenetére


Ispy
veterán

Amikor egy löveg van, az szerintem színesíti a játékot, de amikor 3, az teljesen megöli, tk. mindenki átvált spotterbe vagy tédébe, mindegy mivel van, meg persze vannak a balfaszok, mint én, akik megpróbálnak valamit csinálni.

És nem csak néha-néha van 3, hanem most már lassan minden 2. csatában.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#50436) h1mpi válasza Ispy (#50435) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én kaja közben szoktam artyzni vagy régebben akkor amikor annyira fáradt voltam, hogy alig láttam.
Ilyenkor elfelejtem a tankokat, mert vagy yolo van vagy össze vissza lövöldözök, az arty ilyenkor is pontos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50437) Gyuri27 válasza h1mpi (#50436) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] ;) :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#50438) Ispy válasza Gyuri27 (#50437) üzenetére


Ispy
veterán

Oh, boys.... :C

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#50439) Ispy


Ispy
veterán

Ez valami népsport mostanában, hogy állandóan rámírnak, hogy noob vagyok és töröljem a játékot? :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#50440) jr1994 válasza Ispy (#50439) üzenetére


jr1994
addikt

Rám nem szoktak ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#50441) Ispy válasza jr1994 (#50440) üzenetére


Ispy
veterán

A vicces az, hogy bottom tierbe vagyok a meccsen akkor szoktak. Westfielden 11. helyen voltam rangsorolva t43-mal, az összes ellen a heavy oldalon jött, a mi medjeink persze elmentek fingfürészelni a másik oldalra, én a heavy oldalon probálkoztam, de 0 dmgvel meghaltam, erre rámír a t54, hogy mekkora egy láma vagyok.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#50442) szallasi007 válasza Ispy (#50441) üzenetére


szallasi007
őstag

Mondjuk az ebben a játékban örök igazság, egyedül ne menj sehova mert a fingreszelők elnöke nem érti mit szarozol egyedül a másik oldalon mikor mellette nem csak büdös van de legalább nem lep el a sz@r. ;]

(#50443) rlazol


rlazol
addikt

életem spotter köre a RUval. Semmi extra csak beálltam a bokorba a csapat meg lőtte amit mutattam (köszi jano_77!)


1187 alap XP és nem ász :O

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50444) jano_77 válasza rlazol (#50443) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon szívesen. Tettem a kötelességem. ;)
De ha Te szomorú vagy mert nem kaptál ÁSZT az 1187 base XP-re, akkor én mit mondjak erre:


értem én, hogy top tier voltam, de 4900 dmg és 7 kill folyamatosan a fronton és az 1331 alap XP sem szamóca :F :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50445) emre


emre
veterán

Valaki figyel engem? :F

A hétvégén megnéztem 1-2 tviccs közvetítést, ma meg pár replay-t, és ma mikor beléptem hogy aktív legyen az xvm látom ott egy klán meghívó amit tegnap előtt küldtek, ráadásul nem is gyenge alakulattól :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50446) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kukibébi teszten volt.. :)

(#50447) robogo81 válasza SoulReaver (#50446) üzenetére


robogo81
aktív tag

Látom kiemelt célpont volt(amúgy is ;] ),az artyk is szeretettel lőtték.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#50448) rlazol


rlazol
addikt

srácok,
elindítottam ezt a SEPTEMBERSPRINT kódot a 25-ért. Szeptember 1 van, mégse látok semmiféle számlálót, ami a tokeneket mutatná, pedig már futottam jópár csatát a top10 XP vel.
mi lehet a gond?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50449) robogo81 válasza rlazol (#50448) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nem lehet hogy a forditás nem pontos?A tokeneket csak azután számol,ha a megfelelő csata már megvan,a sokmiliós határ átlépése után? azaz a végén 75 top 10 xp csata a t25 ért, ha a 25 guriga összcsata megvan?
tudom kissé kusza,de pl.: ha az össz csata megvan 6 millió,utána aktiv a tokengyűjtős küldi.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#50450) rlazol válasza robogo81 (#50449) üzenetére


rlazol
addikt

ne haragudj, de egy kukkot nem értek abból, amit írtál.
Hol van az eredeti szöveg?
Én csak ezt látom: [link]
Kifejezetten azt írja, hogy kapunk tokent, ezt miért ne írná ki? Ehhez szokott lenni küldi is.
arra a részre gondolsz, hogy:
"Because of technical limitations, the mission will be unlocked manually, which may take up to the next working day, depending on when the goal was reached." - és honnan tudjam, hogy a 6millióhoz képest hol vagyunk?
az oké, hogy az összesített eredmény csak naponta jön, de az egyéni? Nem mindegy, hogy 74 tokenem van vagy 75.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.