Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50151) rlazol


rlazol
addikt

itt is elbüszkélkedek vele:
az első tankom, amin megvan a 3 jel!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50152) zodo válasza rlazol (#50151) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratu! :C

(#50153) Djuree válasza jr1994 (#50149) üzenetére


Djuree
félisten

az E5 minden, csak az nem aminek leírtad. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50154) Djuree válasza skopy (#50146) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon jó gép. ha megtanulod használni az egyik legjobb gép a játékban. bezony.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50155) skopy


skopy
tag

Sziasztok.
Amit kaptunk női legénységet a T71 DA ba szeretném beültetni, viszont nem tudom kiválasztani csak a T71 CMCD -t.
Erre valami ötletetek van ? Vagy csak azt válasszam ki és kész, mindkettő light tank, nem kell átképezni utána? :R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#50156) notika77 válasza skopy (#50155) üzenetére


notika77
senior tag

1. Csak már kifejlesztett vagy prémium tankba képezheted az új legénységi tagot.
2. Csak prémium tankba pakolhatod át büntetés nélkül, az azonos nemzet, azonos osztályára kiképzett legénységi tagot.

ui.: Ha mostanában lesz kifejlesztve a T71 DA, akkor várj a leány kiváltásával. Ha később lesz, de van T71 CMD-d, akkor ráképezheted és majd később átképzed a T71 DA-ra, mert addig is tudod használni és fejleszteni őket. Kreditért képezve kb. 40k XP-t kell újratermelni velük, hogy újra 100%-osak legyenek vagy, ha nem választod ki az utolsó skillt, akkor átképzéskor a felgyűlt legénységi XP-ből rögtön fel is tölti az alap képzettség százalékát, akár 100-ra is, ha van elég.

[ Szerkesztve ]

(#50157) skopy válasza notika77 (#50156) üzenetére


skopy
tag

Köszönöm :R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#50158) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok , hogy néz ki 1 tank belülről, ezt én nem igen tudom elképzelni, tudnátok linkelni oldalt, vagy képet ahol látni milyen 1 tank belülről?köszi :)

(#50159) Czmorek válasza #27441408 (#50158) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Kerekss rá, hogy tank interior.

Nem klausztrofóbiásaknak való.

(#50160) Atti777 válasza #27441408 (#50158) üzenetére


Atti777
senior tag

Persze: [link]
Egyébként szűk és zsúfolt

Путин, иди нахуй!

(#50161) #27441408 válasza Atti777 (#50160) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi a guglit én is tudom használni beírtam, hogy tank belső de az nem segített, angolul meg nem tudtam, köszi ;)

Czmorek
köszi

Azt gondoltam, hogy nem lehet tánc versenyt rendezni. :)

Telefonon szoktatok játszani? És mivel? (nekem nem jön be a WoT mobilos játéka, mással játszom azt szabad itt ajánlani? hasonló tankos game de több módja van )

[ Szerkesztve ]

(#50162) #27441408


#27441408
törölt tag

Take a look inside a M4 Sherman Tank

Basszus eléggé szűkös kb mint a konzerv dobozba a halak, ezt megtetőzni harci körülményekkel a zajjal a stresszel... brr.. :U

Tigrisbe jobban érezném magam. :)[lInside the Tanks: The Tiger I - part V - World of Tanks
]

[ Szerkesztve ]

(#50163) #27441408


#27441408
törölt tag

Még ma is létezik a könnyű, közepes és nehéz harckocsi kategória?

Valaki leírná röviden, hogy melyik mire való? (a könnyű panzer tankomon pl csak valami géppuska van,,,, ami semmit nem ér harcban, nem értek a harckocsikhoz, lehet amatőr a kérdésem bocsi. :) )

(#50164) Greentea válasza #27441408 (#50163) üzenetére


Greentea
senior tag

A játék fő topicjának összefoglalójában mindent megtalálsz! :)

(#50165) rlazol válasza #27441408 (#50163) üzenetére


rlazol
addikt

Amennyire én tudom, inkább nem.
Van egy "MBT" - main battle tank - kifejezés, ami a elsőszámú harckocsi, vezeti az ékeket, elsődlegesen páncélelhárító feladatokkal.Ez a régi "nehéz" kategória, bár súlyra kb a Tigris I-vel vannak egy csoportban.
A közepesek helyén vannak a lövészpáncélosok - ezek sokszor nem is lánctalpasok, a fegyverzetük se elsősorban MBK ellen való, bár nem teljesen hatástalan (oldalsó, hátulsó páncél), sőt a Bradleynél pl még pár tank-elhárító rakéta is van. Viszont nagyon jó gyalogsági támogatók, a hozzájuk hasonló, nem túl erős, passzív páncélzatú járművel ellen hatékonyak. Sok esetben (Bradley...) egyfajta páncélozott csapatszállítók is egyben.
Jelenlétükben megvan a szükséges páncéltámogatás anélkül, hogy a drága MBT-ket oda kelljen vezényelni. de arra nem alkalmasak, hogy szemtől szembe felvegyék a harcot egy támadó páncélos ékkel vagy maguk vezessenek hasonló áttörést.
Ami ennél könnyebb, az már csak helyenként páncélozott, géppuskával, aknavetővel felszerelt multifunkciós gépek, a II. vh. dzsipjeinek leszármazottjai, nem a páncélosokból jönnek.
Az utóbbi kettő között kialakulóban egy átmeneti kategória. A "gyors-reagálású" képesség, mint igény megjelenése szülte, aminek már a 30tonnás lövészpáncélosk se tudnak megfelelni, hiszen nem szállíthatóak légi úton. A Hummer-szerű dzsipek viszont nem rendelkeznek se megfelelő tűzerővel, se elegendő páncélzattal, hogy a deszantosoknak hiányzó támogatást megadják. Ez a kategória (Wiesel és tsa) a maga pár tonnácskájával már akárhogy szállítható (ledobható, akár) tűrhető páncélzata mellett gépágyúja jó támogatás.

És a "TD" vonal eltűnt. A helikopter fejlődése és kiemelt páncélelhárító szerepe (főleg a NATOban) miatt a lassú, ormótlan, egyfunkciós járműveknek nincs helye már a hadszíntéren.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50166) #27441408


#27441408
törölt tag

köszi mindkettőtöknek.

Greentea ééés tényleg, ezt nem gondoltam, hogy ezek ott le vannak írva, ezért nem ott kerestem.

[ Szerkesztve ]

(#50167) szalai56


szalai56
senior tag

Ide is betenném:
Bocsánat a tudatlanságomért, de SMS-ben tudok dobozt venni? Nem találom az opciót.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#50168) Yofej75 válasza szalai56 (#50167) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nem, SMS-sel nem tudsz dobozokat venni.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50169) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Elkezdtem újra kicsit játszogatni, vagyis eléggé kedvet kaptam hozzá :D
Ezzel a kilences obj 430-al rendesen be tudom nézni a dolgokat sokszor. Pár jó csata között simán bele rohanok vele nulla sebzéses körökbe is.
Egyszer jött össze vele eddig az ász, sikerült majd a fél csapatot ledarálni vele , körberohangáltam értük a pályát :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#50170) Greentea válasza Stigma.HC (#50169) üzenetére


Greentea
senior tag

grat! :C :R

(#50171) h1mpi válasza Stigma.HC (#50169) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép kör, mész a Triggbe? :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#50172) Stigma.HC válasza h1mpi (#50171) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Jelenleg csak tankhúzás, van pár tízes még amiket szeretnék megszerezni.
Nem megyek. Lenne hozzá még kedvem is egyébként, mert hiányzik az a szintű csapatjáték amiben részem volt az "elődben", de jelenleg most szerintem fel sem vennének :D Ameddig így yolozok sokszor randomban és ugrál a statisztikám addig esélyem sincs bekerülni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#50173) h1mpi


h1mpi
nagyúr

1956. Október Bidapest 20. Kerület János utca :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#50174) SoulReaver válasza h1mpi (#50173) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez meg IS-3 Vagy Debrecen vagy Budapest..

(#50175) notika77 válasza SoulReaver (#50174) üzenetére


notika77
senior tag

Budapest, Üllői út a Ferenc körúttól nem messze. Balra a Kilián laktanya, jobbra a Corvin köz (nem látszik).

(#50176) notika77 válasza notika77 (#50175) üzenetére


notika77
senior tag

Nem is tudtam, hogy 56-ban a Corvin közt Kisfaludy köznek hívták. Tud valaki erről korrekt infót, mert az alábbi képen a Corvin mozi előtti részen van a T-34-85 roncs és mégis Kisfaludy köz van az utcatáblán (jobbra a háttérben az Üllői út túloldalán lévő Kilián laktanya). Gyerekkoromban a Kisfaludy köz a Corvin mozi mögött volt és mikor a mozit hátrafelé kibővítették megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#50177) Gyuri27 válasza notika77 (#50176) üzenetére


Gyuri27
félisten

A közben volt egy páncéltőrő konkrétan. Ha rákeresel képet is találsz róla.
Amúgy meg tankkal a városban mint szopóálarcban a f@sz erdőben. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#50178) notika77 válasza Gyuri27 (#50177) üzenetére


notika77
senior tag

Tudom, hogy volt. A Práter utcában is volt az iskolánál. Falábú Jancsi (Mesz János) irányította a felállításukat és talán a kezelőket is ő képezte ki.

[ Szerkesztve ]

(#50179) Luperator


Luperator
tag

Láttam bezárták a dünöngőt wotinfón,hát ide sírok.
Mostanság nem jó játszani. Ezzel az új mm-mel nem tudom mi lett és van, T7 és T8 folyamat bottom. Ugyan minek van a Tier 10 mint fejlesztési fa csúcsa? Hogy agyoncsapkodja a kisebb tierűt? Játszanak egymással és csakis egymással, nem kell bohóckodni,hogy vajon merre kellene menni,hogy valami eredményt produkáljon az ember. Mert a winnyóc mellett az xp is a sebzésből jön (részben de nagyrészt), ergo marha felemelő grindelni így. Aki hülye, az meg elég goldot fog ellőni így is.
S ha már mm, a [Moderálva!] nem működik a +/-1 rendszer? A kisebb tierűnek se jó, senkinek se jó csak aki a lista tetején van. Nem csak én nyavalygok miatta de kezd nagyon tele lenni a [Moderálva!], hogy egyre kevésbé látom az élvezetet ebben a játékban,csak a szenvedést.
Nézek videókat, próbálok figyelni rá, tervezni merre kellene menni, mások merre mehetnek, hogy ha vesztes is, legalább jó kört zárjak a végén. Had ne mondjam, hányszor sikerül. Mert ha találok jó helyet, vagy elhal a csapat, vagy a [Moderálva!] tüzérség [Moderálva!] el az ember játékát. Akkor mi értelme fejleszteni, grindelni, időt energiát nem kímélve küzdeni a 10-es tankokért? Hogy a tízes szinten kívül végigszenvedjek 9 tiert?

Egyszerűen csak azért nem töröltem még le, mert a War thunderbe már semmi kedvem órákat feccölni, hogy ne csak nézzek ki a fejemből.

A tesztszerveres orosz csodákat nem is mondom. Az object 257 meg a 430U-n kívül megint beüthetlen szarokat csináltak. [Moderálva!]

[ Módosította: jim bcs ]

(#50180) lacibacsi válasza Luperator (#50179) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha ennyire szar ez a játék és ennyi problémát jelent számodra, akkor áruld már el légyszíves, hogy miért játszol vele? Ha nekem valami kellemetlenséget, fájdalmat, utálatot, stb., stb. okoz és nem kötelező azt csinálni, akkor hagyom a francba. Te meg azon panaszkodsz, hogy neked mennyire rossz ez az egész, de azért játszol vele, mert hát mégis csak na... Mit mondjak? Magadnak keresed a rosszat, meg is érdemled...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50181) Yofej75 válasza Luperator (#50179) üzenetére


Yofej75
aktív tag

LOL :C

Sok dologban igaza van lacibacsi-nak és egyet értek vele, valamint kiegészíteném még egy észrevétellel a hozzászólását.

Amit írtál, eleve holtan született (idézem) "winnyóc mellett az xp" :DD
Hogy lehetne már a Win8 mellet az XP?
Margit...nooooormális?
Hát az ikszpé elavult, régóta nem támogtaja a mikrofos így nem lehet a winnyóc mellett esetleg alatta.
Meg mostmár vintíz van, nem vinnyóc...

:)) :DDD

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50182) Luperator válasza Yofej75 (#50181) üzenetére


Luperator
tag

Először is, lacibacsi részben igazat adok neked, kicsit érces stílusod ellenére is.

Yofej neked meg azt mondanám, hogy ha poén akart lenni, akkor gagyi, ha lacibacsinak imponálsz az elég feltűnő és szánalmas is. Ha nem értesz valamit kérdezz.

Ha normálisan nem tudtok írni kedves unikumok, akkor ne írjatok, az okoskodó fröcsögés maradhat a való életre. Leírtam, ahogy látom, ennyi.

(#50183) kchryss válasza Luperator (#50179) üzenetére


kchryss
addikt

T7-nél én pont az ellenkezőjét tapasztalom, nagyon sokszor vagyok top és middle tier. Az mm abból főz ami van a sorban. Valószínűleg sok a 10-es tank a sorban és ezért vannak a 8-asok gyakrabban alul. Hogy miért van sok 10-es tank a sorban? A sok reklám és az ünnepi bónuszok miatt sok új játékos lett, előlük menekülnek sokan 10-es szintre hátha ott kevesebb a noob illetve a bónuszok miatt nagyon sokaknak lett 10-es tankja olyanoknak is akik enélkül még alacsonyabb szinteken játszanának. Szintén a bónuszok miatt sok kredit halmozódott fel így amíg az nem fogy el addig a gyengébb játékosok is élvezkedhetnek a király kategóriában.
Megoldás a 8-as tankok mm-jére a ranked lenne, mert az csökkenthetné a 10-es tankok számát a random csaták sorában. Ehhez viszont az kéne, hogy megérje rankedezni, ezt viszont a wg-nek nem sikerült megoldania az előző 2 ranked szezonban. Pedig nagyon egyszerű lenne a megoldás, jelentősen meg kéne növelni rankedben a kreditszorzót, hogy ne legyen veszteséges ott játszani és normális jutalmakat adni szezon végén.

Egyébként én nem érzem ennyire tragikusnak az mm helyzetét. Mióta ismerem a játékot még nem volt olyan hogy ne szidták volna az mm-et és ne panaszkodtak volna hogy mindig bottom tierbe rakja őket. Szerintem régen sem volt jobb az mm, sőt nekem jobban bejön az új, mint a régi.

(#50184) Luperator válasza kchryss (#50183) üzenetére


Luperator
tag

Köszönöm a korrekt választ.

(#50185) lacibacsi válasza Luperator (#50182) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha "érces" a stílusom, ám legyen. Nem tudok finomkodó lenni, amikor ilyet olvasok, mint amit írtál. Ezer hibája van a játéknak, amelyek egyesével is gyakran bosszantóak. Ebben igazad van. Szerintem viszont vagy együtt élsz a hibákkal, vagy otthagyod az egészet. Nincs más normális alternatíva, márpedig a "szarajátékdeazértjátszok" szerinted az. Ez sírás inkább okoskodó fröcsögés, mint amit én írtam...

Remélem, hogy Yofej nem akar nekem imponálni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50186) notika77 válasza kchryss (#50183) üzenetére


notika77
senior tag

Próbáltál a hétvégén T8-as prém tankkal menni? Én csak azzal mentem egyik nap és 50+ csata után 9,8 volt az átlag tier. 2-3x volt full T8, T7-es és T6-os tankot nem is láttam. Ilyen még sosem volt korábban. Míg a T10-ben játszók meg sorra kapták a 3db T10-es, 5db T9-es és 7db T8-as leosztású csatákat. Másnap inkább már T10-ben szedtem össze - sokkal könnyebben - az 50k XP-hez szükséges győzelmeket.

ui.: Az MM-re írtam és 30 csata környékén feladtam, mert nem voltam tényező a csatákban, Még mindig kellett 18 győzelem. Hiába próbáltam okosan játszani, helyezkedni, hiába sebeztem sokat, nem nyertünk. A WN8-am 2500+ volt, majd átmentem zombiba, csata elején 2xR és mentem előre agyatlanul. Volt 0-3 közti lövésem (leginkább a Lorr.40t-vel tudtam egynél többet lőni :) ) és sorra "nyertem" a csatákat, úgy hogy még a Top10-be is befértem.

ui.2: Az első 21 csatában 4 győzelmem volt.

[ Szerkesztve ]

(#50187) kchryss válasza notika77 (#50186) üzenetére


kchryss
addikt

Hétvégén csak vasárnap hajnalban szorzózgattam 8-as prém tankokat:
löwe: 10
lorr40: 8
m4190gf: 8-9-10
fv4202: 10
t44100: 8-8-9-8
Vagyis 10 csatából: 5 top tier, 2 mid tier, 3 bottom tier.

Hétfő este 8-as prém tankokkal csináltam meg a két kötvényes küldetést:
löwe: 8-9
lorr40: 8-9
patriot: 10-9
t54mod1: 8
strv s1: 8
m4190gf: 9-10
fv4202: 9
t44100: 10
rev: 9-8-10
pilot: 9-8
is5: 10

wz111: 9
fcm: 9
sp: 8

Vagyis a nem limiteseknél 18 csatából: 6 top tier, 7 mid tier, 5 bottom tier
Limiteseknél 3 csatából: 1 top tier, 2 bottom tier

Szóvan nekem kedvezett az mm. Minden esetre ha 10-ből 8x bottom tierbe rakott volna akkor utána csak 9-es és 10-es tankokkal mentem volna és nem erőltettem volna 30 csatán át a 8-asokat. :)

Mióta van lorr40-ed nyitottál még dobozt? :D

(#50188) notika77 válasza kchryss (#50187) üzenetére


notika77
senior tag

Elszállt velem a csillaghajó. Egész évben nem fizettem semmit a WG-nek ezt a ládás akciót leszámítva és az akció utolsó 2-3 napjában vettem még vagy 3 évnyi prémért ládát. :W
Nem jó ötlet éjjel vásárolgatni, nem sok minden van nyitva :)

szerk.: Viszont megjött a kedvem a játékhoz is. A legutóbbi 4 napban közel annyit játszottam, mint a megelőző 3 hónapban.

szerk. 2: 20k aranyból kifejlesztettem a Type5-öt és még mindig annyi van, amit el sem lehet költeni :W

[ Szerkesztve ]

(#50189) h1mpi válasza notika77 (#50188) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a T10-re megy majd el a free, hogy megkapjam a másik 9-est. Meg akkor az IS3 is le van tudva :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#50190) Yofej75 válasza Luperator (#50182) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Neked gagyi, nekem tetszett.

Imponálni? Hahaha...miért is feltételezel ilyet rólam? Állítólag mki magából indul ki.

Jut eszembe: nem vagyok unicum se unicornis se okoskodó fröcsögő de a hozzáállásod szánalmas...jaj, bocsi ezt te írtad nekem. Most már leírtam, így hagyom :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50191) jim bcs válasza Luperator (#50179) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Sírni azt lehet, de ez nem az a dühöngő, ez nem fog bezárni. Innen az egyes tagok mennek, ha nem tudnak viselkedni.
Egy kicsit átrajzoltam a hozzászólásod, jobban megy a topikhoz. Gondolom ebből érted melyik irányba kell folytatnod az életed a topikban, ha nem akkor az 1. és 2. mondat fog érvénybe lépni.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#50192) rlazol válasza Luperator (#50179) üzenetére


rlazol
addikt

ha a 10esek "játszanak magukban" akkor onnantól a 9esek lesznek az új 10ezesek, vagyis azok, akik mindenkinél nagyobbak. Ha bevezetnék a +/-1 MM-et, akkor azon sírna mindenki, hogy miért nem csak a saját tierjében kell harcolnia.
Azzal, hogy magasabb tierűt is látsz egyrészt tanulod őket, másrészt kényszerít a játék, hogy gyenge pontokat támadj és ésszel játssz. Ha nem megy, abba lehet hagyni, gondolom neked se fizetnek érte.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50193) Luperator válasza jim bcs (#50191) üzenetére


Luperator
tag

Kisípoltad mint a rapzenét de értem. :DDD

Ami a többit illeti majd alakul vagy pihen.

(#50194) Atti777 válasza rlazol (#50192) üzenetére


Atti777
senior tag

Azzal, hogy szinte csak magasabb tierűt is látsz egyrészt tanulod őket, másrészt kényszerít a játék, hogy gyenge pontokat támadj és ésszel játssz nyomd a kettes gombot

Путин, иди нахуй!

(#50195) jim bcs válasza Luperator (#50193) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ki :D

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#50196) zozyk


zozyk
addikt

Médincsájna, de jó nehéz és fém. :B :)

(#50197) h1mpi válasza zozyk (#50196) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Dobj mán egy linket hátha van valami szebb is ott ahonnan ezt rendelted :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#50198) zozyk válasza h1mpi (#50197) üzenetére


zozyk
addikt

Ali

(#50199) h1mpi válasza zozyk (#50198) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi, rendeltem tankos kulcstartót :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#50200) lacibacsi válasza zozyk (#50196) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nekem is van... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.