Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50851) KISDUCK válasza #21346560 (#50850) üzenetére


KISDUCK
addikt

Jó hát ami új az mindig csábító. Én most az UDES 03-mal vagyok így, előtte az AMX 1357-tel, előtte a T54 protoval, előtte az AMX 1390-nel és így tovább. :D
Ha lesz egy kis felesleges kreditem, lehet hogy beruházok rá. Most még azon agyalok, hogy megvegyem-e a lor40-t vagy ne. Régóta fenem rá, de aranyat kéne hozzá vennem és kicsit sajnálom rá a lóvét. 10k arany elég lenne, mert van egy kevés, de akkor már az eggyel nagyobb csomag kéne a legénységi átképzések miatt amik még hátra vannak. Legalább van még pár napom eldönteni amíg tart a fesztivál. Ha a wg megdobna egy kuponnal ami arany vásárlásnál is működik, akkor nem kéne sokat gondolkodnom. Igor vagy Vaszilij, ha nézitek a fórumot akkor most kellene az a kupon! :)

(#50852) #21346560 válasza KISDUCK (#50851) üzenetére


#21346560
törölt tag

Picit előbb szólsz, akkor volt egy kuponom, ami BÁRMIRE 30% kedvezményt adott, de én nem igazán adok pénzt már ezeknek! :B

Én most a T49-el megyek jókat... Pár napja látom, hogy kedvezményes a Sheridan, gondoltam kihúzom, és megveszem a 28. X-es tankomat! :)

[ Szerkesztve ]

(#50853) KISDUCK válasza #21346560 (#50852) üzenetére


KISDUCK
addikt

Na ez a sheriddan-es top of the tree missio megint érthetetlen nekem. Vannak azon a vonalon tankjaim, de nem elérhetőként mutatja a missziókat.

(#50854) #21346560


#21346560
törölt tag

Akkor ez a nemzet kipipálva! :DDD

(#50855) jano_77 válasza KISDUCK (#50849) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ugyan nem tőlem kérdezted, de bele pofázom ha nem vaj. ;]
Nem fogod megbánni az AMX30 megvételét, ha szereted a medeket.
Szerintem egy nagyon jó med. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50856) KISDUCK válasza jano_77 (#50855) üzenetére


KISDUCK
addikt

Jól van, köszi a vajat a tippet. :) Most 2m krediten tengődök, ha összekapom magam annyira akkor lehet hogy benevezek rá. Régebben nézegettem a 30 és 30b-t ingame, de a 30b nem tűnt előrelépésnek vagy még azt is érdemes megvenni, ha eljut addig az ember?
szerk.: a T110E04-nél éreztem ilyet a T30 után, ahhoz képest kb semmiben sem jobb, páncélban kicsit igaz hogy jobb de azért az egy előnyért mással rúgnak tökön és nem is egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#50857) jano_77 válasza KISDUCK (#50856) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem a 10-es nem éri meg a 9-es után, semmivel sem jobb. SŐT. A 9-es után csalódás. :U De mondjuk én így jártam a Type61 --> STB-1 cserénél is. :((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50858) Midway


Midway
senior tag

Végre már megcsinálták a map rotációt. :C
Pz I.C himmelsdorf , aztán himmelsdorf ..
Kifejezetten jó lett szerintem. :(((

(#50859) ooloo


ooloo
őstag

Tankgyilkos berágott , mert garázsba küldtem ... ;]

Az átlagsebzése 660 csatánként .... :Y mindez 30E csatával a háta mögött . Nem kevés ez ? Gondolom főleg tier III-IV ben nyomja . :U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50860) KISDUCK válasza ooloo (#50859) üzenetére


KISDUCK
addikt

[Panzer_Tankiller] noobmeter alapján inkább a T6-t kedveli. Amúgy ő nem tank gyilkos, hanem a lebarnultak* gyilkosa. :D

*Panzer_Tankiller, tan: a golden-brown shade of skin developed by pale-skinned people after exposure to the sun
Szóval amíg nem napozol nincs veszély. :)

[ Szerkesztve ]

(#50861) ooloo


ooloo
őstag

A Német vonalon az egyik legjobb páncélos az E75 . Rengeteget pattint , és arannyal a X-es tankok sem ellenfelek . Az ellenfélnek is kijár a törődés ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50862) ooloo válasza ooloo (#50861) üzenetére


ooloo
őstag

Sőt... felderítőnek sem utolsó . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50863) Dobi 562 válasza ooloo (#50862) üzenetére


Dobi 562
addikt

Visszavettem most en is, mert mar megint volt 14 millio kreditem es mikor tank learazas van akkor mindig visszaveszek valamit amit regen szerettem csak valamiert el kellett adjam. :)

Kivancsi vagyok milyen most, evek ota nem jatszottam vele. Anno nagyon szerettem, foleg mert a Tigris II nagy csalodas volt. Utana az E-75 viszont nagyon-nagyon tetszett. :)

(#50864) ooloo válasza Dobi 562 (#50863) üzenetére


ooloo
őstag

Kicsit lassú és nehézkes - elvégre nehéz tank - de egy élmény vele játszani . Az MM nagyon szereti tier X-be dobálni , de oda se neki . :DDD Ha régebben szeretted , most sem fogsz benne csalódni . Esztétikailag tökéletes .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50865) Dobi 562 válasza ooloo (#50864) üzenetére


Dobi 562
addikt

"Esztétikailag tökéletes."

Igy van, nemet tankok a legszebbek nekem is, mar ha beszelhetunk esztetikumrol egy harckocsi eseteben. :DDD

Kiralytigris, E-75, E-50 azokkal a szogletes formakkal gyonyoruek. Meg ott van a Lowe ami szinten tiszteletet parancsolo megjelenesu.

Talan meg az IS-3 es IS-7 amire azt mondanam, hogy szepek, de ok mar egy mas stilust kepviselnek. :)

(#50866) ooloo válasza Dobi 562 (#50865) üzenetére


ooloo
őstag

Úgy látom van esztétikai érzéked , kifinomult ízlésed ....
A rendezvények főszereplői a Panzerkampfwagen VI B és társai . Okkal .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50867) ooloo


ooloo
őstag

Mennyivel jobban néz ki 6 karikával .... ;]

Dobi 562 : Neked már biztosan ott feszít a III. kiválóság jel is , ha olyan noob játékosnak is megy vele a játék , mint nekem . :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50868) Dobi 562 válasza ooloo (#50867) üzenetére


Dobi 562
addikt

szep! 3. gm-et nem probalod meg? azokra a tankokra egyszerubb megcsinalni amivel szeretsz is es megy is veluk a jatek. :)

(#50869) ooloo válasza Dobi 562 (#50868) üzenetére


ooloo
őstag

Próbáltam ... de ahhoz még kismiska vagyok . :U
A VI-os tier tankjait próbálgattam , de elszállt felettünk az idő ( meta ) . Dicker Max , Nashorn . A II. kiválóság jel rajtuk van , de ahogy elkezdtem velük játszani , azonnal visszazuhantak 75% környékére és azt tartják stabilan .Ez is a jelenlegi meta rovására írható egyesek szerint . Igazuk lehet .
Amitől még viszketett a tenyerem az a Super Conqueror ... de nagy csalódás lett a vége . Ott hugyozzák át , ahol akarják . illetve , sokszor kapok olyan csapattársakat , akik egy mákszemnyi taktikai érzékkel sem rendelkeznek . A legtöbbször egymagam veszem fel a harcot 3-4 ellenféllel . Persze ledarálnak .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50870) ooloo


ooloo
őstag

Szánalmas .... pedig a paraméterei elég jók . Persze , azt nem mondták , hogy csak balkezeseknek való . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50871) ooloo


ooloo
őstag

Amiről beszéltem ...

Az okosok azt mondják , hogy Lakeville pályán nem szabad a "mocsár" felé menni ... ezt az ellen nem tudta . :U
Ismét egyedül ..

Aztán a végeredmény..

Szintén egyedül ..

A végeredmény..

Páran esküsznek az egyoldali megközelítésre , de a tapasztalataim szerint ebben a felállásban több a bukta .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50872) KISDUCK válasza ooloo (#50871) üzenetére


KISDUCK
addikt

"Az okosok azt mondják , hogy Lakeville pályán nem szabad a "mocsár" felé menni ... ezt az ellen nem tudta ."
Nem akarok földrajznáci lenni, de az nem völgy?

(#50873) ooloo válasza KISDUCK (#50872) üzenetére


ooloo
őstag

Azért raktam idézőjelbe ... szerintem se mocsár . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50874) KISDUCK válasza ooloo (#50873) üzenetére


KISDUCK
addikt

De akkor miért mocsarat írtál? :F Én se szoktam azt mondani senkinek, hogy elmegyek a "könyvtárba" és a kocsmába kötök ki. :D
szerk.: vagy a mocsár valami wotos szleng amit nem ismerek még?

[ Szerkesztve ]

(#50875) SoulReaver válasza KISDUCK (#50874) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mocsárnak csúfolják, mert belassúl a tank, amikor ott mész.

(#50876) ooloo válasza KISDUCK (#50874) üzenetére


ooloo
őstag

Megfogtad a mondandóm lényegét .... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50877) emre válasza ooloo (#50876) üzenetére


emre
veterán

Nincs is lényege. :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50878) e-newsee válasza KISDUCK (#50860) üzenetére


e-newsee
addikt

Bár legalább ezt a szintet hozná az összes játékos! De sajnos a felük a felét sem éri el ennek... :(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#50879) Dobi 562 válasza ooloo (#50871) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jo gundep-es tankokkal erdemes odamenni ha sebezni akarsz sokat. Bar a csata altalaban ott dol el, hogy ki foglalja el a varost.

(#50880) jano_77 válasza ooloo (#50867) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem semmit nem pattint, minden keresztül hugyozza! :U :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50881) ooloo válasza jano_77 (#50880) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Ezt nem értem . Legyünk őszinték..... Fényévekkel jobb játékos vagy , mint én. Ha még azt is hozzá vesszük , hogy alig van csatám a nehéz tankokkal- kvázi , nincs gyakorlatom benne - , akkor végképp rejtély . Illetve vannak sejtéseim , de azt még az off topik sem bírná el . :DDD Nem a személyeddel kapcsolatos , ha netán erre gondolnál .... :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50882) ooloo válasza Dobi 562 (#50879) üzenetére


ooloo
őstag

A fentebb említett csatába a Kranvagn-t vittem . Ha valaki dombharcos , akkor az ő .

Nyilván vannak stratégiai pontok , amik prioritást élveznék ( ebben az esetben a város ) , de ha beengeded az ellent a városban harcolók seggébe , akkor nagy valószínűséggel a csapatnak halnia kell . Egy esetben működik az one side , ha az elkövető csapat tetemes xvm előnyben van és pillanatokon belül ledarálják a várost . . Gyorsan hozzá tenném , ha jó csapattal áld meg a wg ( Sárga , zöld , esetleg kék , lila ) , akkor nagyon ritkák az egyoldalú megközelítések . Én ezt tapasztaltam.

emre : Ismét önmagad vagy ..... :R

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50883) ooloo


ooloo
őstag

Nem is olyan rossz eredmény tier VIII-as csatában ettől a kis bestiától . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50884) ooloo


ooloo
őstag

Láma kérdés ... Jól gondolom , hogy a garázs ( wot ) grafikai megjelenítése nincs összefüggésben a ping értékkel ? Vagy mégis ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50885) KISDUCK válasza ooloo (#50884) üzenetére


KISDUCK
addikt

Mármint a grafikai részletessége vagy mi? Elviekben nem okozhat problémát a válaszidőben.

(#50886) ooloo válasza KISDUCK (#50885) üzenetére


ooloo
őstag

A laptopomon nem fut úgy , ahogy kéne ... Három éve nem játszottam rajta tankos játékot , de akkor full HD-ben repesztett rajta a játék . A betöltés is hosszadalmas . Talán egy perc is eltelik , mire körbefordul a garázsban a kamera .. akadozik , mint a fene . :DDD A kari nvidia Geforce 950M 2 GB memória. Minimális beállításokkal vinnie kéne . Szerintem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50887) KISDUCK válasza ooloo (#50886) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát nekem a radeon 7670m alatt normálisan futott a játék minimumon ami gyengébb mint a 950m. Nálad vagy driver probléma lesz vagy valami probléma van a beállításban. Még az új motorral is normálisan kéne azért mennie nálad, de a régivel meg mindenképpen.
szerk.: CPU nem nyeklik le? Nem pörög maxon, nincs throttling? Ki volt pucolva a gép vagy pasztázva mostanában? Az is lehet, hogy nem tud rendesen szellőzni és az miatt trottyol le.

[ Szerkesztve ]

(#50888) ooloo válasza KISDUCK (#50887) üzenetére


ooloo
őstag

A hétvégén szétszedem és kipucolom ... tavaly pucoltam . Újra pasztázva nem volt a proci. Lehet , hogy igazad lesz . A paszta pár év alatt elveszti a hőátadó képességét , de legalább kiszárad . ;]

A filmek , vagy böngészés közben semmi lassulást nem tapasztaltam . Mondjuk a wot komolyabb program , mint a fenti kettő .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50889) KISDUCK válasza ooloo (#50888) üzenetére


KISDUCK
addikt

[hwinfo] -t szedd le, futtasd játék közben és nézd meg a szenzorokat mit ír ki. Abból már tudni lehet, hogy trottyol. Dobd fel ide aztán kiokoskodjuk mi van. :)

Így néz ki a sensor nézet és úgy csináld majd a képet, hogy látszódjon a gpu is.

(#50890) ooloo válasza KISDUCK (#50889) üzenetére


ooloo
őstag

Ok.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50891) KISDUCK válasza ooloo (#50890) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem látszanak a maximumok, 3 oszloposra állítsd a nézetet úgy jól kivehetőek az értékek. Egy negyed, inkább fél órát hagyd menni játék alatt (mehet nyugodtan replay is oda-vissza), hogy rendesen izzadjon le és utána csináld a képet róla.

(#50892) ooloo válasza KISDUCK (#50891) üzenetére


ooloo
őstag

Rendben...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50893) ooloo válasza ooloo (#50892) üzenetére


ooloo
őstag

Ezt eljátszotta sorozatban 5x
Közötte újraindítások ... valószínűleg a videokártyával van valami . A legfrissebb illesztőprogram van alatta . Ma töltöttem le az nvidia honlapjáról . Eddig arra gyanakodtam , hogy csak az integrált grafikus kártyát akarja használni , mert azzal döcögne így . De most már szinte biztos, hogy nem a processzorral van a gond. Beállításoknál az nvidiát jelöltem be . A bios meg nem is látja az nvidiát.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50894) KISDUCK válasza ooloo (#50893) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát erre egy próbát megér célprogrammal csökkentet módban eltávolítani az igp és vga drivereket, majd felrakni újból a gyártó oldalán lévő legfrissebbet. Nekem ilyen gondom a 7670m-el volt. Sajnos nem tudtam vele mit kezdeni, mert már legacy kategóriába esett és nem volt hozzá update, de olyan gondom nem volt vele mint amit korábban írtál.

(#50895) ooloo válasza KISDUCK (#50894) üzenetére


ooloo
őstag

Ma már nem kezdek hozzá ... a hétvégén viszont igen .

Köszi a segítséget ! :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50896) e-newsee válasza ooloo (#50886) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem 850M van, az is viszi közepes beállításokkal 35-40 fps körül.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#50897) ooloo válasza e-newsee (#50896) üzenetére


ooloo
őstag

Írtam is , hogy 3 éve játszottam rajta tankos játékot és akkor gond nélkül futott rajta full HD-n . Majd hétvégén kiderül ( vagy nem ) . Lehet az is , hogy megadta magát a sorsnak , csak eddig nem vettem észre , mert olyan programokat használtam , amit az integrált is simán visz . Gondolom .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50898) ooloo


ooloo
őstag

Magamhoz képest elég jól zártam az elmúlt két napot ....

Egyedül a Skorpion G lett mínuszos ... pedig de dicsértem . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50899) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez egy jo kis delelotti session volt, bekapcsolt credit + legenysegi xp + free xp boosterrel.
Azt hittem gyorsabb lesz az IS-3A markolasa de 80% gm utan mar 2400 kombinaltat kell loni az elorehaladashoz, nekem meg annyi az atlagom vele korulbelul. Igy is lassan de biztosan haladok.

Delelott egyebkent egesz jo az MM, nincs tele a jatek TD-vel es arty-val mint keso estenkent.

(#50900) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy kis E-75 spotterkedes. Bementem kozepre egyedul Prokhorovkan (3-3arty) es teljesen meg voltam elegedve az eremennyel, tekintve, hogy buktuk a dombot is, a bal oldalunk meg a palya legszelen kempelt hogy nem tudjanak beleszolni a csataba.

Azert a vegen ram irt a Standard B-enk aki vegigkempulte a sarokban a csatat. Mondjuk en meg kinevettem chat-en amikor elveszitette 20 mp alatt a full HP-jat. Termeszetesen legtobb csataja artyval van, tobbi tankjaval a 45%-ot jo ha tudja hozni. Szerintem azt sem tudja mi az a spot. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.