Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50051) SoulReaver válasza tsiga18 (#50050) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szerintem kár volt visszatérned a játékhoz.... Egy kőkemény rakás szar.

(#50052) zodo válasza tsiga18 (#50050) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem jellemző, bő egy hete volt 5db 5x-ös XP-t győztes csata esetén.de limites, hamar el is fogyott a lehetőség.

(#50053) Djuree válasza SoulReaver (#50051) üzenetére


Djuree
félisten

annyira talán mégse, mert akkor nem játszanánk vele, de mégis játszunk. divat szidni a wot-ot, csak felesleges. egyszerűen nincs jobb hasonló játék...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50054) Czmorek válasza Djuree (#50053) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Nem olyan rossz ez. A manipuláció szerintem nem valós, az rng miatt gondolhatjuk ezt, mert az tényleg magas.
A pályákon is sok múlik, nem csak az agyhalottakon, tényleg csak 1-2 rossz döntés és borul az egész játék.
Ugyanaz a csapat az egyik pályán nyer, a másikon veszít, ezt már tapasztaltuk előrenyomuláson. Nem 2-15-re de nem is 1-2 tank maradt a végére 1vs1-ezni.
Tegnap lőttem full tier X-ben 5900-at obj. 140-el nem különösebben kempelve ráéreztem a 'csízióra' , ma meg alig megy be 3-4 lövés.
Utólag szoktam tudni, hogy ide meg oda nem kellett volna menni és nem halok meg, csak sokszor türelmetlen vagyok, de ez a szórás jó és rossz csatáim között nem a wg hibája hanem az enyém.

[ Szerkesztve ]

(#50055) Djuree válasza Czmorek (#50054) üzenetére


Djuree
félisten

ha van is benne manipuláció, engem nem zavar, nyilván én is anyázok játék közben sokszor, de utólag belegondolva megmosolyogtató inkább mint idegesítő. kell kis szünet és aztán mehet megint, én játszok 1-2 hónapot aztán ugyanennyi szünet. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50056) takessz


takessz
senior tag

Aki akar venni T5 prémiumot ajánlom ezt nagyon jól szórakozok vele úgy hogy a legénység még kula :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50057) zozyk


zozyk
addikt

Kár,hogy 1 vs 29 van állandóan. :(

(#50058) jano_77 válasza takessz (#50056) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne is haragudj meg, de gyatrábbnál gyatrább köröket, csatákat teszel fel az ON topikba is, ez szerintem elég gáz. Előbb tanulj meg játszani és ha már tényleg vmi értékelhetőt gurulsz, azt tedd fel. Nagyon sokan még az ÁSZ köröket is megszólják, hogy már megint és miért, Te meg 2.o csatát teszel fel, hogy elmond, mennyire szuper voltál. Egyáltalán nem voltál az, SŐT! (Bocsi)

(#50057) zozyk: miért panaszkodsz, hiszen még 5 sebeztek rajtad kívül 1000 dmg felett, az nem is olyan rossz manapság ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50059) takessz válasza jano_77 (#50058) üzenetére


takessz
senior tag

Akkor nézzél körbe azzal a tankal elég jó kör amit mentem :) Maxos kör mész vele akkor hoz neked pérmiummal 45k-t max

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50060) jano_77 válasza takessz (#50059) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mióta WOT-ozol? Ha jó kör lenne, akkor legrosszabb esetben is 1.o. lenne az értékelésen, de még inkább Tank ÁSZ! Ezen ne vitatkozzunk szerintem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50061) takessz válasza jano_77 (#50060) üzenetére


takessz
senior tag

Rég óta több éve és néztem róla pár videót maxos kört 45k hoz vele :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50062) Yofej75


Yofej75
aktív tag

LOL, itt is el fog szabadulni a móka, egymás alázása s egyebek? Készíthetem a popcornt? :C :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50063) takessz válasza Yofej75 (#50062) üzenetére


takessz
senior tag

Nem kell én nem fogok leállni vele vitázni

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50064) jano_77 válasza takessz (#50061) üzenetére


jano_77
nagyúr

De ki beszél itt a kreditről tisztelt fórumtárs? Én nem arra gondoltam, mikor azt írtam, hogy ez cseppet sem egy erős kör, sokkal inkább egy ....... átlagos és ezzel szerintem nem bántalak meg (nem szándékom, csak gondoltam helyre teszem, hogy ne tévelyedj el)
Jaaaa....én sem vitatkozni akartam, csak gondoltam még mielőtt bele éled magad, hogy micsoda kört gurultál, felhívom a figyelmed, hogy közel sem volt micsoda kör. Ennyi. De ha szeretnéd magad hamis képzetek között tudni, akkor ám tessék. Szép napot. ;)

Látom reménytelen vagy. Tudod mit! Utóbbi idők legnagyobb eredményét produkáltad a kis T25-el futott 2. osztályos csatáddal. Nem is emlékszem, hogy láttam-e már ilyen szuper kört ezzel a tankkal. (Így jó lesz?)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50065) takessz válasza jano_77 (#50064) üzenetére


takessz
senior tag

Nem tévedtem el Átlagos körrel 9000 hoz nem pedig 17 et :) tegnap óta vagy 50 meccset letoltam vele :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50066) Yofej75 válasza takessz (#50063) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C

segond, több marad a következőre...mert lesz következő az tuti s ha nem ma, akkor holnap...vagy holnapután :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50067) lacibacsi válasza takessz (#50065) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez egy jó kör T-25-tel. Mondjuk tényleg kirívó, ez a legnagyobb sebzés most a wotreplays-en. Viszont a te sebzésed akkor sem lenne Tank Ász, ha T7 ellen mentél volna. Nyilván örülsz, hogy hosszabb kihagyás után kezded megtalálni a helyed és mi is örülünk ennek, de azért még próbáld meg helyén kezelni a teljesítményed. Nem leszólni akarlak. Hidd el, hogy itt mindenki volt kezdő (na jó, talán Diegho nem), viszont akkor vagy jó játékos, ha ezzel tisztában is vagy. Gyakorolj bőszen, mert az jól látszódik a statisztikádon, hogy erősen visszaestél az újrakezdéssel.

(#50066) Yofej75: Te élvezetből generálod és/vagy várod a feszültséget?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50068) takessz válasza lacibacsi (#50067) üzenetére


takessz
senior tag

Úgy lesz biza sokat kihagytam nagyon vissza kell rázodni sajna :) :) egy jó kis klán kellne ehez :) amivel lehetne sokat fejlödni

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50069) Yofej75 válasza lacibacsi (#50067) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Én?

Dehogy várom, miért várnám?

Én általában kussban figyelek, olvasok, tanulok és röhögcsélek alkalmanként az elborult elmék hozzászólásain...

Ha ezzel generálnám a feszültséget akkor ezer bocsánat, nem szándékos de gondolom, azt Te is tudod, hogy a friss popcorn milyen jól tud esni...

Na, most az OFF nem annyira OFF részéhez: szerintem egy ÁSZ körhöz nem elég önmagadnak jó játékosnak lenned, kell hozzá még néhány jó csapattárs meg pár agyhalott a túloldalon...vagy nem így gondolod?

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50070) lacibacsi válasza Yofej75 (#50069) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kinek hogy... Én nem vagyok jó játékos, így nekem egy jó (Ász) körhöz kell még egy jó adag szerencse is (az ellenfél butasága és a csapattársak segítségén túl). Egy jó játékos meg magasról tesz a csapattársak és az ellenfél tudására, ő képes saját erejéből összehozni a szuper csatákat. Csak azt akarom mondani ezzel, hogy a "jó játékos" definíciója nélkül nehéz egyértelmű kijelentéseket tenni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50071) jano_77 válasza takessz (#50068) üzenetére


jano_77
nagyúr

rengeteg klán van jelenleg a WOT-ban - sajnos! -ahová szerintem tárt karokkal várna egy ilyen "jó" játékost. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50072) takessz válasza jano_77 (#50071) üzenetére


takessz
senior tag

Szerintem jobb lesz ha leállsz mielőtt....

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50073) jano_77 válasza takessz (#50072) üzenetére


jano_77
nagyúr

....mielőtt elfutsz a MODKER-be panaszkodni, hogy vki felnyitotta a szemedet!? Vagy?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50074) jim bcs válasza takessz (#50072) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ebben a hsz.-ben nem volt semmi. Melyik részével bántott meg? Tényleg kíváncsi vagyok mert nem értem.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#50075) lacibacsi válasza takessz (#50072) üzenetére


lacibacsi
addikt

Facebook wot csoportok tele vannak klán hirdetésekkel és klán keresőkkel. Ott hamar megtalálhatod a neked megfelelőt.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50076) Yofej75 válasza lacibacsi (#50070) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C jaja, a szerencsefaktort kihagytam :R

Nos, tudunk mi azonos hullámhosszon is értekezni...bár azzal nem teljesen értek egyet, hogy egy jó játékos képes saját erejéből...neki is kell szerencse mert elég egy balfék teamkiller csapattárs aki a háta mögött beleereszti "a tárat" oszt máris oda az önerő :DD

Én nagyon nem vagyok jó játékos de ez addig nem zavar amíg tudom élvezni a játékot :))

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50077) takessz válasza lacibacsi (#50075) üzenetére


takessz
senior tag

Régen voltam egy jó klánba de már sajna nem tudom mi lett velük :) DOH nem tudom futt e még :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50078) lacibacsi válasza takessz (#50077) üzenetére


lacibacsi
addikt

WOT oldal, klánkereső!?!?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50079) takessz válasza lacibacsi (#50078) üzenetére


takessz
senior tag

Már nem léteznek sajna :) más néven de majd megtalálom öket :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50080) rlazol válasza takessz (#50079) üzenetére


rlazol
addikt

javaslom ezt az oldal-t.

meg ezt.

Segítek: ezek a Te statisztikai mutatóid a WOT munkásságod alattról. Bármelyiket nézzük, gyenge, de a legfontosabb a WN8.
A Te WN8 értékelésed: 317 (Bad)
Jano_77 fórumtársé: 1905 (Excellent)

Van még kérdés?
Ha igen, nézd meg a worldoftanks oldalon a nyilvános profilod és hasonlítsd össze mondjuk az enyémmel. Én egy gyenge játékos vagyok, de így is 2x jobbnak számítok nálad.

Gyenge játékos vagy, amit mi se bizonyít jobban, semhogy egy másodosztályú csatára vered a melled. Nem csoda, összesen 5 tankkal sikerült ennél jobb eredményt elérni, konkrétan első osztályt - a 48ból. Még egyszer: én gyenge játékosnak számítok, de így is 70 tankkal értem el ászt vagy első osztályt a 117ből.

Mehet a rinya, de ez a tényeken nem segít.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50081) jano_77 válasza rlazol (#50080) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ahogy nézem, sajnos van még miben fejlődnöm hozzá képest ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50082) Emu válasza jano_77 (#50081) üzenetére


Emu
őstag

Jano húzzál bele, mert lenyomott bázisfoglalásban ;]

(#50083) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Csak kell az a popcorn...legalább azért, hogy rágcsálás közben higgadjak kicsit...

Fikázás nélkül nem lehet kommunikálni, ugye?
Nem a harctéren vagytok és nem az ellenséghez beszéltek - bár ott sem így kellene minden nálatok tapasztalatlanabb játékossal szóba elegyedni.
Miért fáj az nektek, ha valaki annak örül, hogy 2. osztályt ért el a szinte frissen vásárolt kaksi legénységgel megáldott vassal?

Basszus, ha annyira ki vagytok rügyezve a saját tudásotoktól akkor esetleg építő jellegű tanácsadással tudnátok segíteni akár engem akár mindenki mást aki szerintetek tomato, noob stb...de ti nem mert ti vagytok az elit klub...vagymiarák...

Végülis fikázni sokkal könnyebb és gyorsabb, mint oktatni...

Tisztelet a kivételnek!

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50084) takessz válasza Yofej75 (#50083) üzenetére


takessz
senior tag

Ne is foglalkozz velük majd jön egy modi azt rendbe rakja őket rájuk férne ööök az atom skilled állatok tudod..

Tisztelet a kivételnek! persze de nem bajj sose lehet tudni mikor hol futsz majd össze velük ne hogy meglepi érje őket majd egyszer egy szép napon.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50085) rlazol válasza Yofej75 (#50083) üzenetére


rlazol
addikt

Nem az a baj, h valaki örül a második osztálynak. Az a baj, h köti az ebet a karóhoz, h ő mekkora atom játékos, és ez egy mekkora eredmény. a kritika negligálása a baj, ami kizárja a fejlődés lehetőségét. Uff.

szerk.: az On topic 1. hsz-e tele van építő tanáccsal, ott kéne kezdenie, de nem megy.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50086) takessz válasza rlazol (#50085) üzenetére


takessz
senior tag

Hol mondtam hogy atom király játékos vagyok másold már be köszönöm :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50087) Yofej75 válasza rlazol (#50085) üzenetére


Yofej75
aktív tag

De épphogy nem azt írta magáról, hogy unikum player önképe lenne, egyszerűen csak közétette, hogy számára jól esett az a végeredmény. A mai első köröm szerint (most végeztem pár perce) a mai WR-em 0%, mivel veszítettünk de a legtöbb sebzést én vittem be és a legtöbb XP is hozzám vándorolt, 2301 WN8-cal zártam. Ennek én is örülök bár a T28-cal mégcsak a 3. osztályt sem értem el...akinek ez szúrja a szemét, oltogassson nyugodtan, maximum elmegy a kedvem a kommunikációtól és méginkább magányos farkast játszom :DD

A kritika - ha olyan - szerintem mindenképp jó iránymutató lehet.

Majd' 10k meccs van mögöttem és még mindig noob vagyok aminek tudom az okát és próbálok tenni ellene. Szerintem aki jól akarja érezni magát a játék közben az mind így cselekszik, próbál fejlődni...de ehhez az is kell, hogy ne csak azt kapja, hogy ő egy sz*r játékos hanem megmondani, hogy mitől lesz jobb (az nem elég, hogy "sebezz sokat és jön a manna az égbül"). 2k+ csata után (gyakorlatlanul, első accounttal természetesen) aligha tudja még bárki is, hogy melyik tankkal melyik pályán milyen módban merre kell menni és hol kell megállni huggyantani s várni az ellent.

takessz modi nem kell ide, nincs nagy baj szerintem...én még a csatatéren is békepárti vagyok, gyűlölöm a noobozókat és tomatozókat meg akik állandóan l2p-znek...azok mind sz*rjanak sünt mivel holtukban is képesek zavarni a még aktív játékosokat és sokszor miattuk megy el egy csata :DD evvan, ezzel együtt kell élni

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50088) lacibacsi válasza takessz (#50084) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ne a modikra várj! Az még nagyon lájtos amit mostanában kapsz a többiektől. Voltak már itt keményfejű emberek sokan. Két lehetőség van, mint a mondásban: vagy megszoksz, vagy megszöksz. Már írtam korábban, hogy nincs nekem bajom veled. Kezdő vagy, tapasztalatlan. Volt már ilyen ember a történelemben. Viszont ha nem fejlődsz, akkor ilyen (kis piroska) is maradsz.

Mit csinálj? Kérdezz! Amikor pedig választ, segítséget kapsz, akkor ne vitatkozni kezdj, hanem gondolkodj el azon, amit mondanak a többiek, mert valószínűleg abban lesz az igazság. Az dícséretes, hogy nem takartad ki a neved. Így már látjuk, hogy milyen játékos vagy és a kérdéseid e szerint tudjuk értékelni. Nem árulod el az életkorod? Miért titok? Ugyanaz a helyzet, mint a felhasználónévvel. Egy taknyos kisgyereknek (bocsánat minden nálam fiatalabbtól) szájbarágósabban kell esetleg magyarázni, mint egy magamfajta vénembernek (bocsánat minden 40+ évestől).

Ha már régen olvasod a fórumot, lassan rá fogsz jönni, hogy vannak itt keményebben beszólogató tagok is. De ha te minden ilyenen megsértődsz ahelyett, hogy átgondolnád az okokat, akkor az nem fog a javulásodra válni. Hiába van 2k csatád, az elmúlt két évben rohadt sok változás volt. Amikor azt javasolják neked, hogy olvass és nézz videót, az nem azért van, mert nem akar valaki részletes választ adni, hanem azért, mert azokból tényleg sokat lehet tanulni egy tapasztalatlan játékosnak.

Vegyél mély levegőt és értékeld újra a hozzáállásod a topikhoz! Hidd el, ha más szemlélettel állsz hozzá, akkor még morgós Janó is megenyhül...

Dr. Lacibacsi pszichiáter rendelése véget ért...

Szerk: Az hogy ki milyen replayt tesz fel magánügy. Mivel egyesek kiharcolták, hogy ne legyen megkötés a közzéteendőkben, ez nem lehet vita tárgya. Mondjuk nekem is unalmas 2. osztályt nézegetni (vagy csak egyáltalán értesülni róla), de ha már itt tartunk, akkor nekem borzasztóan unalmas a "szar az MM" címkéjű csatabetöltő képek nézegetése is. Viszont attól, hogy nekem unalmas, még mindenkinek joga van feltölteni ilyeneket (is)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50089) Yofej75 válasza lacibacsi (#50088) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C

Ez jó volt, lényegre törő és őszinte.

Ha kérhetem, akkor a keményfejűeknek is magyarázd el, hogy lehet bunkó módon javasolni és lehet barátságosan is.

Akinek nem inge...

Uff és kösz :R

Hogy megy az idő...a második csata meg még el sem kezdődött...hajrá, vesszen a gyengébb!

az előzőleg említett menet ha véleményezitek, megköszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50090) SoulReaver válasza lacibacsi (#50088) üzenetére


SoulReaver
veterán

:C

(#50091) lacibacsi válasza Yofej75 (#50089) üzenetére


lacibacsi
addikt

A keményfejűek pontosan tudják, hogy mit csinálnak. Nem akarom őket átnevelni és azt hiszem, hogy nem is lehet. Sőt! Azt hiszem kellenek is megmondóemberek a topikba, mert ha mindenkivel csak kedves óvónéni módjára bánnánk, akkor nem jutna előre senki a problémáival. Az előbb is írtam, hogy nem a "keményfejű"-ekkel van a baj, hanem azokkal, akik folyton megsértődnek, amikor az orruk alá dörgölik a szennyesüket. Most nem (csak) takesz-ra gondolok.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50092) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Teszt szerón megy az Underground :D

Lehet szépeket is készíteni:

[ Szerkesztve ]

(#50093) takessz válasza lacibacsi (#50088) üzenetére


takessz
senior tag

Olvasgatom rég óta a topicot régebben is aktív voltam erre fele ha korom érdekel akkor 23 vagy lassan 24 nem zavar hogy így beszélnek nem sztároltam magam csak bedobtam hogy ha valaki most kezdte a játékot lehet ezzel is farmolni pénzt elég szépen tegnap óta konkrétan vagy 500k -t tutira kiszedtem :) vele :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50094) SoulReaver válasza takessz (#50093) üzenetére


SoulReaver
veterán

23-24 évesen azért már tudtam használni az írásjeleket, stb... ;] Szerintem nyugodtan megmondhatod, hogy 16 éves vagy, az enyhítő körülmény számodra ;)

[ Szerkesztve ]

(#50095) Yofej75 válasza SoulReaver (#50094) üzenetére


Yofej75
aktív tag

;]

Gonosz vagy, hallod-é...?

lacibacsi "..azokkal, akik folyton megsértődnek...nem (csak) takesz-ra gondolok." nem tudom, hogy ki mást véltél/véltetek megsértődni s közöm sincs hozzá de én annyiban kiállok takessz mellett, hogy szerintem ő sem megsértődött csak nem értette a szitut. Nem az a baj, hogy mások szerint nagy nulla amit a csatatéren művelt hanem az a probléma, hogy máris továbbgondolta némely cicátriai segítséget igénylő topiklakó és úgy állították be, hogy takessz erre veri a mellét ami azért korántsem volt így...szerintem...

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50096) takessz válasza SoulReaver (#50094) üzenetére


takessz
senior tag

szerintem ez legyen a legkisebb gondod de ha kell küldök neked privátba személyiről képet :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#50097) lacibacsi válasza Yofej75 (#50095) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem rád gondoltam és nem is a jelelenből...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50098) kchryss válasza Yofej75 (#50089) üzenetére


kchryss
addikt

"az előzőleg említett menet ha véleményezitek, megköszönöm :R"

Páncélos top tier td-vel ruinberg ütközet módban mehettél volna a városba, főleg úgy hogy az ellenfélnél nem volt 8-as heavy. Ledarálhattál volna ott mindenkit.
Ha már a mezőre mentél, mehettél volna D9-nél a kis házakhoz, onnan be tudsz lőni a városba és a kisvárosnál lévőkre is tudsz tornyozni. Vagy ha hátul kempelsz akkor azt A7 körül bokrok mögül érdemes. Te a két verzió között voltál, kiálltál a mező közpére 6. érzék nélkül ezért egy csomó felesleges lövést bekaptál.

(#50099) Yofej75 válasza kchryss (#50098) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Köszönöm a válaszod, visszanézem ma a replayt és megjegyzem amiket írtál különös tekintettel arra, hogy mit miért és hogyan csinálhattam volna ésszerűbben.
Talán még nyerhettünk is volna ha a városba megyek... :W
Egyáltalán nem vigasztal és nem okoz örömet de az O-I nagyobb balfék volt még nálam is... :DDD

(#50097) lacibacsi valahogy éreztem, hogy nem rám gondoltál, nem a sértődés jellemző rám hanem :DD inkább az agresszív reakció

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50100) Emu válasza Yofej75 (#50099) üzenetére


Emu
őstag

"Akinek nem inge..." ;)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.