Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66151) olivera88 válasza westlake (#66149) üzenetére


olivera88
veterán

Ki mondta h lopott :U ? Miért ne lehetne akciós áron?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#66152) netpeti98 válasza olivera88 (#66151) üzenetére


netpeti98
addikt

Honnan vetted?

(#66153) worxland válasza olivera88 (#66151) üzenetére


worxland
addikt

"Let's sort the buyers from the spyers, the needy from the greedy, and those who trust me from the ones who don't, because if you can't see value here today, you're not up here shopping. You're up here shoplifting. You see these goods? Never seen daylight, moonlight, Israelite. Fanny by the gaslight. Take a bag, c'mon take a bag. I took a bag home last night. Cost me a lot more than ten pound, I can tell you. Anyone like jewelry? Look at that one there. Handmade in Italy, hand-stolen in Stepney. It's as long as my arm. I wish it was as long as something else. Don't think because these boxes are sealed up, they're empty. The only man who sells empty boxes is the undertaker, and by the look of some of you lot today, I'd make more money with me measuring tape."

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#66154) westlake válasza netpeti98 (#66152) üzenetére


westlake
félisten

xyz webshop. Egyáltalán nem tűnik hivatalos értékesítőnek.

#66151: Vagyunk egy páran, akik akár 1000 forintért is tudnánk árulni itt a fórumon az MSDN-es előfizetésünk kulcsait. Ezzel csak két probléma van. Az egyik az, hogy mi ezt nem tehetnénk meg. Már ez illegális. A másik pedig az, hogy nektek ettől nem lesz legális a Windows-otok. Lesz egy kulcsotok, amit a M$ nem fog letiltani, de a Windows-otok nem lesz tőle legális! A különbség az 5k-ért vett kulccsal aktivált Windows és az aktivátorral aktivált Windows között pontosan annyi, hogy lehúztak benneketek 5k-val. De használjátok egészséggel. Nehogy kérdezzetek előtte. Elvégre nem ezért van a fórum.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#66155) netpeti98 válasza westlake (#66154) üzenetére


netpeti98
addikt

Ja látom G2A, akkor tényleg a erősen megkérdőjelezhető az eredetiség.

[ Szerkesztve ]

(#66156) olivera88 válasza westlake (#66154) üzenetére


olivera88
veterán

Utána se néztem sajnos ez a baj.... Csak rászaladtam süket fejjel ahelyett h utána jártam volna. :W Megse fordult a fejemben h létezhet ilyen... Nagy örömömben nem gondolkodtam rajta egyáltalán. :U

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#66157) westlake válasza olivera88 (#66156) üzenetére


westlake
félisten

Ma te vagy a második, akinek ezt leírtam. Ha jól tudom, a másik fórumozónak visszautalják a pénzét. Neki már spóroltam 3000 forintot. Neked pedig (sajnos) tanulópénz.

#66158: És még hány ilyen hasonló oldal van.

Az összefoglalóban is minden le van írva, csak éppen az egyik legfontosabb dologról nem írt senki. :(

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#66158) szabonagyur válasza olivera88 (#66151) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez a téma már minimum 2 napja, hogy az oldal nem megbízható. A kulcsok nagy része mennyiségi licenszből származik, melyeknek nem te vagy a tulajdonosa.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#66159) StLui válasza premete (#66141) üzenetére


StLui
veterán

Pedig így van, alvásból kb 20-ból egyszer jelszó nélkül tudom reggel elindítani. Amúgy meg nem tudom ez mire jó, hiszen ha nem tudnak belépni alvásból, elég újraindítani a gépet, és máris bejutottak. Szóval ezért nem értem neked ez miért pont így jó?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#66160) StLui válasza szabonagyur (#66145) üzenetére


StLui
veterán

Ott a "jelszavas védelem ébresztéskor" lehetőségeknél a "nem szükséges jelszó" van beállítva, vagy rossz helyen keresem? (bár erre nem is emlékszem, hogy én állítottam volna be.)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#66161) szabonagyur válasza StLui (#66159) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na várj, biztos vagy benne, hogy alvásról van szó és nem hibernálásról?

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#66162) StLui válasza szabonagyur (#66161) üzenetére


StLui
veterán

Bal alul jobb klikk a képernyőn és ott a leállítás vagy kijelentkezés lehetőségek között nincs is hibernálás, csak alvás, meg kijelentkezés, leállítás és újraindítás

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#66163) szabonagyur válasza StLui (#66162) üzenetére


szabonagyur
félisten

Laptop amúgy?

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#66164) olivera88


olivera88
veterán

Köszi mindenkinek. Csak tudnám h kérjem vissza a pénzem. :U Jelentsem h nem érvényes a kód? Mert más opciót nem látok.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#66165) StLui válasza szabonagyur (#66163) üzenetére


StLui
veterán

Nem, asztali gép, AMD A5800K procival, külön video nélkül

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#66166) premete válasza StLui (#66159) üzenetére


premete
veterán

Komolyan nem tudod, mi a lockolás, és mire való, illetve miben különbözik az alvástól??

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#66167) StLui válasza premete (#66166) üzenetére


StLui
veterán

Ezek szerint nem, de én nem is kérdeztem semmit a lockolásról, mivel nekem ilyen lehetőségem nincs is, nem is érdekel, ahogy leírtam nekem csak ezek vannak

azt hittem ezt az én problémámra írtad:
"Ha lockolom, utána kéri, ez így felel meg nekem." ebből gondoltam, hogy az alvás és a lockolás ugyanaz, de ezek szerint ez az én problémámat egyáltalán nem érinti.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#66168) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.
Feliratkozás a Windows 10 frissítésre.
Nem tudom felrakni a frissítést.Miért nem jó ?
Windows 8 esetén: KB3035583 nem tudom telepíteni
KB2976978 ez megvan.

(#66169) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !
Fél órája használok először Win 8.1-et. Eddig Win7-et használtam.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha Win8.1 alatt feltelepítek valamit, akkor hogyan találom azt meg a Start menüben ?

Csak úgy sikerült megtalálnom, hogy a start gomb megnyomása után a keresőben beírtam a nevét.

Viszont a csempék/ikonok között nem találom.
Hol szoktak lenni, ha külön mappát kapnak a start menüben ?

köszönöm szépen.

(#66170) t72killer válasza Orionk (#66169) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Mélyebbre" kell menni a startképernyőn a nyilakkal. Utána érdemes a jobbklikk+pin to start opciót használni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#66171) Orionk válasza t72killer (#66170) üzenetére


Orionk
senior tag

köszönöm
-----------------

Win 8.1 alá milyen töredezettségmentesítőt ajánlatok ? Esetleg van-e valami másik program, amit hetente futtatva kicsit javít a teljesítményen és gyorsabb lesz a gép ?

Illetve milyen tömörítő programot, amivel tudok RAR és ZIP tömörítésekkel dolgozni ?

köszönöm szépen

(#66172) BenJoe80 válasza nucky30 (#66131) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Nem ismerem a 80070003-as kóddal ellátott hibát, de nekem más van (80070005), ami akadozást, rövid lefagyásokat és bizonyos programok esetében program összeomlást produkált.

AutoCAD-del dolgozom, indítás után max. 5 perc után kilépett a programból, ha dolgoztam, ha nem.

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#66173) BenJoe80 válasza gozi (#66135) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Rákerestem a neten erre a hibaforrásra és nagyjából mindenhol u.a-t javasolják: regisztrációs hiba.

Ajánlottak mindenféle RegistryCleaner-t (a legtöbb persze fizetős), hogy állítólag azok helyreállítják a hibát. Nem tudom. Az igazat megvallva picit berágtam; a trial verziók találnak egy rakás hibát, de javítani persze csak vásárlás után lehet. Hogy aztán valóban megoldanák-e a leírt problémát azt nem tudom.

Mindenesetre a vége az lett, hogy újra raktam az OS-t. Most működik minden szépen.

Hej, Windows-Windows... az ilyenféle húzásokat mellőzhetnénk! :(((

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#66174) Borisz76 válasza Orionk (#66171) üzenetére


Borisz76
veterán

A töredezettségmentesítés nem sokat hoz....

Érezhető gyorsulást akkor fogsz tapasztalni ha HDD-ről SSD-re váltasz !

Második kérdésedre pedig : www.winrar.hu

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#66175) Orionk válasza Borisz76 (#66174) üzenetére


Orionk
senior tag

köszönöm szépen.

Ha a gyorsaságot nem is növelné a töredezettségmentesítés, de ha a fájlokat időközönként "rendbe/helyre" rakná, akkor a Windows sem lenne egy kicsit stabilabb ?

Winrar helyett a 7ZIP-ről mit hallottatok ?

Valamint észleltem, hogy Win 8.1 nál már nincs élményindex. Win7nél meg azt kellett egyszer futtatni, hogy működjön a WinGomb+TAB kombinációval az effektes ablakváltás.
Ezt hogyan lehet Win 8.1-en aktiválni ?

köszönöm

(#66176) t72killer válasza Orionk (#66175) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A defrag nem befolyásolja a defragot.

A 7zip jó, egyedül a sérült fáljok helyreállítását nem tudja, ezért van nekem winrar.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#66177) Orionk válasza t72killer (#66176) üzenetére


Orionk
senior tag

Értem, köszi.

(#66178) Orionk válasza Orionk (#66175) üzenetére


Orionk
senior tag

Esetleg erre a lentebbi élményindexes kérdésemben tud valaki segíteni ?
Hogyan lehet aktiválni a WinGomb+TAB effektes ablakváltó módot ? Ez régebbi verziókban a Windows Aero volt.

köszönöm

(#66179) #93794560 válasza baboss (#66168) üzenetére


#93794560
törölt tag

A kép alapján Enterprise Windows-od van. Ez a változat nem frissíthető 10-re.

(#66180) szabonagyur válasza Orionk (#66178) üzenetére


szabonagyur
félisten

Itt nincs, szóval sehogy.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#66181) Syl válasza Orionk (#66178) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez modern OS, ilyen csicsákra nincs szükség :U :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#66182) Orionk


Orionk
senior tag

köszi a válaszokat !

Itt Win 8.1 alatt nincs beboot oláskor, a Windowsba való belépéskor hang ? bejelentkező rövid zene ?

Azt gondolom, hogy be lehetne állítani, de alapból nincs ? hol tudok a beállításokban ennek utánanézni ?

köszönöm

(#66183) Syl válasza Orionk (#66182) üzenetére


Syl
nagyúr

Ahol az előző Win-ben

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#66184) baboss válasza #93794560 (#66179) üzenetére


baboss
őstag

Újra raktam az OP-t.Már a telepítés alatt felajánlotta.

(#66185) Sanya válasza #93794560 (#66179) üzenetére


Sanya
nagyúr

de, csak nem ingyen.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#66186) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Win 8.1 alatt van C:\Users mappa ? , mert én nem látom.

köszi

(#66187) Sanya válasza Orionk (#66186) üzenetére


Sanya
nagyúr

total commanderben van. ha címsorban írod be, akkor is van.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#66188) szabonagyur válasza Orionk (#66186) üzenetére


szabonagyur
félisten

MInden ugyanúgy, ugyanott van mint a Win7 esetében volt (sőt Vista is), próbálj ezekre kicsit keresni vagy google, nem kell utolsó paintet is megkérdezni itt.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#66189) Orionk válasza szabonagyur (#66188) üzenetére


Orionk
senior tag

beállítottam már azt is, hogy a rejtett mappákat mutassa, de akkor sem látom ezt a mappát.

(#66190) westlake válasza Orionk (#66186) üzenetére


westlake
félisten

c:\Felhasználók

Play nice!

(#66191) renji00


renji00
aktív tag

Hali!
Szeretnék egy kulcsra beruházni, hogy jön a Win10 frissítés és nem igazán bízom a G2A oldalon árult kulcsokban , illetve az egyéb hasonló társaiban. Egy olyan kérdésem lenne hogy milyen verziót érdemes vásárolni és esetleg honnan? (Látom hardveraprón is árulnak.) A rendszer 3 gépen futna, természetesen egy-azon felhasználóval és a lemezmeghajtó 2 gépben nincs.
:R :R

Szerk: A verziót úgy értem hogy látok olyanokat hogy OEM meg OEI meg minden ilyesmi és fogalmam sincs mi mit jelent.

[ Szerkesztve ]

(#66192) westlake válasza renji00 (#66191) üzenetére


westlake
félisten

Kizárólag olyat vegyél, aminek volt, vagy még mindig van matricája. Értem ezalatt azt, hogy egy brand PC-hez, vagy notebook-hoz tartozik/tartozott. Arról is győződj meg, hogy a felhasználó az eladás után nem akarja ugyanúgy használni a licenszet, mint te.
A "csak kulcsos" megoldást nyugodtan felejtsd el. Ha 30k-t kiadsz érte, akkor vedd meg boltban, vagy akard megvenni olcsóbban (8-10k-ért), de járj utána a kulcs eredetének.
MSDN-es kucsot én is el tudnék adni neked akár 500 forintért is, de nem teszem, mert részemről nem korrekt, részedről pedig kidobott pénz.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#66193) Orionk


Orionk
senior tag

Milyen vírusirtót ajánlatok Win 8.1 alá ?

Előző Windowsokon a Microsoft Security Essentials-t használtam.

köszönöm

(#66194) t72killer válasza Orionk (#66193) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ingyenes: Avira, Avast, 360TS.
Fizetős: Kaspersky IS, Bitdefender.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#66195) Syl válasza t72killer (#66194) üzenetére


Syl
nagyúr

Bitdefenderből van ingyenes: [link]
Nálam: beépített Defender, UAC maxra húzva és ha valamit letöltök, akkor feltolom virustotalra, meg átnézetem Mallwarebytes-szal.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#66196) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Nem tudtam még eldönteni, hogy regisztráljak-e a gépeimen a WIN10-re való frissítésre, vagy várjam meg az első véleményeket.
Ti hogy vagytok ezzel?

(#66197) gmx9


gmx9
aktív tag

Üdv!

A napokban felraktam a rendszert, egészen bejön. Viszont akadt egy kisebb gondom, bekapcsoláskor fekete képernyő fogad csak. Nincs egér, se semmi, látom, hogy a gép tölt, de ennyi. Ha újraindítom, akkor már lesz kép és minden gond nélkül megy. Ezt most már sorozatban 2. nap csinálja. A frissítésekből minden megfelelően felment, más probléma sem jött elő. Win 8.1 Pro-t használok. Nem nagyon értem mi lehet a gond, lehet valami driver hiba?

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#66198) King Unique válasza Syl (#66195) üzenetére


King Unique
titán

"ha valamit letöltök, akkor feltolom virustotalra, meg átnézetem Mallwarebytes-szal."

Nem macerás és kényelmetlen ez egy kicsit állandó jelleggel?? A legtöbb AV alapból átvizsgálja, illetve nálam Win7-en Baidu van, ami fel is dobja az ablakot és auto átvizsgálja a letöltött fájlokat, majd kiírja, hogy ok-e. De még az USB-s kütyüket is átvizsgálja villámgyorsan rácsatlakoztatáskor. Csípem. :K
Win8.1 meg ESS 8 van, teszi a dolgát, ahogy kell, nincs vele probléma.

[ Szerkesztve ]

(#66199) t72killer válasza Syl (#66195) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az utólagos átnézés későn érkezhet, olvastam pár ransomware-es sztorit a vírusirtós topicban. Ha tényleg óvatos vagy, akkor ez az együttes (defender+MBAM) elég lehet, ha a böngésző rendesen fel van vértezve ad+scriptblock-kal, ill a group policy-ban ki van lőve az autorun (ja, és az ember nem nézi a p0rn tube-ot és nem warezol)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#66200) nucky30 válasza GEPESZ66 (#66196) üzenetére


nucky30
tag

Én megvárom a felhasználók véleményét, bár ezt főleg azért teszem, mert nem túl acélos a gépem ( CerkaG530, 4GB ram ), és kíváncsi vagyok, hasonló vason hogyan fut majd, gyorsabban e mint a 8.1, bár ezt kétlem. Én nemrég váltottam 8.1-re Win7ről, és hihetetlen, mennyivel gyorsabb lett a gépem ... ha ezt egy picivel is képes lesz túlszárnyalni a 10, akkor váltok :) Szerintem érdemes várni a véleményekre.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.