Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66851) Imi1981 válasza domerator (#66849) üzenetére


Imi1981
veterán

Úgy másoltam ki az url címet úgyhogy biztos jó.Neked betölti?Ja azt elfelejtettem írni ,hogy az oldal bejön csak nem tölti be azt a karikát és így bejelentkezni se tudok.

(#66852) jeni válasza 3shae (#66847) üzenetére


jeni
félisten

ebben az esetben valós,hogy az első aktiválás neten keresztül automatikusan megy végig

(#66853) domerator válasza Imi1981 (#66851) üzenetére


domerator
veterán

akkor meg nem valami flash baja van?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#66854) Imi1981 válasza domerator (#66853) üzenetére


Imi1981
veterán

Most leteszteltem jónak tűnik.Amúgy windows8.0 van fent nem 8.1 de gondolom ez nem számíthat.Mindegy ha más nincs marad az hogy mozillából nyitom meg .

(#66855) pmheros


pmheros
senior tag

Leszedtem a KB3035583 -t meg is szűnt a win 10 értesítése.

Hol találom azokat a frissítési állományokat amiket letöltött ?, és elég azt fájlkezelőből törölni ?

Keresőztem itt a topikban, de nem találtam
Előre is köszi :R

nem vagyok tökéletes

(#66856) Debilon válasza pmheros (#66855) üzenetére


Debilon
addikt

azokat én sem találtam meg, viszont a windows update-t elindítva ott virít, hogy a "windows 10-es frissítés készen áll" és egy "újraindítás most" gomb..

ne ezt ki lehet-e kapcsolni valahogy?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#66857) TomTeke2


TomTeke2
csendes tag

Sziasztok!

Van egy tabletem, (MEDIACOM WinPad w911 3G) http://www.mediacomstore.it/ITA/prodotto/winpad-w911-3g.html amin win 8.1 bing oprendszer van. Sajnos a vásárlásnál elkerülte a figyelmemet, hogy mindössze 16 Gb belső memóriával rendelkezik. Amennyire lehet lecsökkentettem a rendszer méretét, de szükségem lenne a Recovery partícióra is. (5 Gb)

Na itt a bibi, ugyanis a recovery-t semmilyen módon se tudom törölni. Próbálkoztam a
Sajátgép/Kezelés/Tárolás/Lemezkezelés menűben, normál és csökkentett módban is, de semmi.

Van ötletetek? Akár a recovery-re akár tárhely felszabadításra, azt szívesen fogadnám.

Előre is köszi!

TomTeke

[ Szerkesztve ]

(#66858) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Az alabbi allapot egybol install utan allt elo:

A gyari progiknal is ilyen a helyzet.

Ez mitol lehet?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#66859) dh66e


dh66e
veterán

Sziasztok!
Kikapcsoltam a bejelentkezési jelszót (win8.1) ha alvó állapotban van ne kelljen már mindig bepötyögni de még mindig kéri.Mit-hol kell még állítanom?

(#66860) FoLey-v válasza Bici (#66858) üzenetére


FoLey-v
addikt

KB3072318 frissítést távolítsd el.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#66861) cattus válasza dh66e (#66859) üzenetére


cattus
őstag

Vezérlőpult\Hardver és hang\Energiagazdálkodási lehetőségek

Oldalt "Jelszókérés ébresztéskor".

Do the thing!

(#66862) dh66e válasza cattus (#66861) üzenetére


dh66e
veterán

Köszönöm!

(#66863) dh66e


dh66e
veterán

Van egy -legalábbis számomra-bonyolult kérdés.Hátha tudtok segíteni.
Egy médialejátszót és az azon logó vinyókat szeretném a windowsban megosztani.Win 7-re találtam egy videót de nem igazodok el rajta.[link]
Hol kezdjem el a dolgot?

(#66864) artiny


artiny
őstag

Lenovo Miix 3 mennyi ideig tart feltolteni?
nalam most van 82% on es azt irja a windows 10,hogy 53 perc van hatra a teljes toltesig.. :Y (adapteres toltovel)
Nalatok hogy megy a toltes,milyen gyorsan?

(#66865) Bandee2


Bandee2
tag

Sziasztok! Windows 8.1-et használok és egy ideje nem jön be a Windows Update, se a Gépház. Hiába kattintok rá, nem történik semmi. Nincs bekapcsolva az auto-frissítés. Neten eddig nem találtam rá megoldást. Valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm :)

(#66866) VoidXs válasza Bandee2 (#66865) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Kell az auto frissítés, különben jó bugos egy rendszered lesz, tele ilyenekkel.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#66867) Bici válasza FoLey-v (#66860) üzenetére


Bici
félisten

Kössz! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#66869) Játékos válasza Bici (#66867) üzenetére


Játékos
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy le tudom tiltani azt az erőszakos Win10 frissítést? A tálcán felugró marhaságra gondolok.
Előre is köszönöm.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#66870) Bici válasza Játékos (#66869) üzenetére


Bici
félisten

Igen; uninstalláld a KB3035583 frissítést (rendszergizda fiókkal a programok - win frissítések alatt), és amikor újta felkínálja, akkor tiltsd le (jobb klikk menü a frissítésen).
Légy résen, nehogy sunyiban visszamásszon!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#66871) Játékos válasza Bici (#66870) üzenetére


Játékos
addikt

:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#66872) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Akkor balhé van ha rákattolok a Gépház gombra, és csak felugrik egy pillanatra és már ott sincs, és így semmit sem tudok vele kezdeni? Mert ma vettem észre, és kicsit felhúzott. A os eredeti amúgy, nem hekkelt verzió.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#66873) cog777


cog777
senior tag

Visszaraktam a Win 8.1-et a 10 utan. Szuz Windows + Mechwarrior online. Minden mukodik. Latom hogy update erkezett. Telepitem. Majd folyamatos rebootot kaptam, kiirja hogy nem tudja telepiteni a frissitest, reboot majd ujbol telepiti azt. NORMALIS? :F

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#66874) donmackó válasza cog777 (#66873) üzenetére


donmackó
őstag

Win 8.1 Boot loop javítás.

Release the cable hounds!

(#66875) cog777 válasza donmackó (#66874) üzenetére


cog777
senior tag

Koszonom, megprobalom, bar nalam nem indul el az automatikus javitas. Csak kiirja hogy a frissites telepitese nem sikerul, ezt visszavonja majd reboot. Utana kezdodik minden elorol.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#66876) domerator válasza domerator (#66842) üzenetére


domerator
veterán

Erre senkinek semmi otlete?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#66877) Lauda


Lauda
félisten

Hali!

Bedobtam a total commander parancsikonjat az inditopult mappaba, megsem indul. A chrome az indul. Mi lehet vele a gond? Win7-en tokeletesen mukodik. Tenyleg az elso dolog amit be akartam allitani es mar szivat. :W

(#66878) Pajoz válasza Lauda (#66877) üzenetére


Pajoz
őstag

Szerintem ne a parancsikont dobd be oda. Hanem a Program Files (vagy x86) mappából a TC .exe fálját.

(#66879) genndy válasza Pajoz (#66878) üzenetére


genndy
addikt

Az exe-t inkább ne. Akkor honnan szedi szerencsétlen TC az összes függőségét?

Lauda: Regedit, HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run Új-Karakterlánc-Total Commander, értéknek meg idézőjelekkel beírod a TC exe elérési útját.
8.1-ben van még olyan hogy Indítópult? Sose találkoztam vele.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#66880) westlake


westlake
félisten

Eljutunk oda, hogy a Windows 7-nél és a Windows 8.1-nél is le kell majd tiltani a WU-et? A M$ már nem csak Windows 10 alatt gyüjtögeti az információkat? Szép, új világ. :U
KB3075249
KB3080149

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#66881) t72killer válasza westlake (#66880) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A win10-nél került köztudatba, hogy a windows hallagatózik, ettől függetlenül bőven volt telemetria a korábbi kiadásokban is, nem a mostani frissítésekkel érkezett. 2012-ben publikálta teljes nyíltsággal a M$, hogy milyen típusú adataik vannak - kb az modern app-ikonok elrendezésétől kezdve minden:U ill [link]

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#66882) Lauda válasza Pajoz (#66878) üzenetére


Lauda
félisten

(#66878) Pajoz

(#66879) genndy

Koszi szepen! ;) Kozben visszaleptem a 7-re, csak a GTA5 jatekomat probalgattam es mondom nehogy gond legyen amivel a story modot is nyomom. ;)

Letezik inditopult, csak jol el van dugva. ;) C/users/felhnev/appdata/roaming/microsoft/windows/start menu/programs/startup. ;)

Amugy jo iranyban halad a microsoft, ha a win7-ben csak be kellett dobni az auto inditashoz egy parancsikont az inditopultba es indult is a progi a windows-al, itt meg mar a registryben kell mokolni es ahogy latom a 10-ben is jonnek elo ezek. :W

[ Szerkesztve ]

(#66883) bon válasza Lauda (#66882) üzenetére


bon
őstag

Nem kell registry-be turkálni, erre van évek verziók óta a Feladatütemező.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#66884) nolika


nolika
aktív tag

Sziasztok,

Adott egy win8.1 pro 8gb memóriával és ssd-vel.
Mostanában betelik a memória indokolatlanul.
Ha játszok egy kör sc2-őt, utána kilépek és böngészek akkor előbbutóbb betelik mind a 8gb. A firefox csak kb 600mb memóriát eszik meg, más memória igényesebb alkalmazást nem futtatok. Olyan, mintha állandóan cachelne és a játék által allokált memóriát meghagyja. SSD van, nincs pagefile. Eddig nem volt ezzel problem, mostanában vinnyog több memóriáért.

Szerintetek?

(#66885) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok,

nem tudom jó helyen kérdezek-e rá, vagy a Win 10-ben kellene-e.
Van egy eredeti 8.1 enterprise-om és eddig még nekem nem jelent meg a win 10 update ikon.
Windows update-t is néztem, nem hozta be.
Érdekes, hogy az egyik ismerősömnek meg akinek nem eredeti win 7 van már régóta van ilyen frissítés jelző ikonja. :(((
Valami probléma van nálam, vagy ez normális?

(#66886) vigyori78 válasza Anubris (#66885) üzenetére


vigyori78
őstag

Ez sajnos normális:

" Bizonyos kiadásokat kizártunk az ajánlatból: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise és Windows RT/RT 8.1. "

[ Szerkesztve ]

(#66887) Anubris válasza vigyori78 (#66886) üzenetére


Anubris
őstag

Ez de király akkor vehetem majd meg azt is. :W

(#66888) t72killer válasza Anubris (#66887) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Esetleg próbáld meg iso-val upgradelni. Tudom, "papíron" nem jár, de hátha beaktiválják neked.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#66889) keszo válasza t72killer (#66888) üzenetére


keszo
őstag

Iso-nál kódot kér

Attila

(#66890) bon válasza Anubris (#66885) üzenetére


bon
őstag

Enterprise változatnál nem is fog megjelenni, mert nem jár a frissítés. Attól a cégtől kell kérned akitől kaptad.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#66891) t72killer válasza keszo (#66889) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

skip és telefonos/netes aktiválás?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#66892) westlake válasza Anubris (#66885) üzenetére


westlake
félisten

Hogy van neked eredeti Enterprise verziód? :F
Legális Enterprise verziója tudtommal nem lehet magánszemélynek. A cég, ahol alkalmazásban állsz, vagy ahol tulajdonos vagy, ott lehetnek a gépeken Enterprise verziók. De azokat a licenszeket otton nem használhatja senki. Kivéve persze akkor, ha otthonról dolgozik valaki, és a munkára használt gép a cég tulajdonában áll.

"Ez de király akkor vehetem majd meg azt is."
Ha szabad tudni, mennyiért vetted az Enterprise licenszet?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#66893) t72killer válasza westlake (#66892) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha cége van (akár 1személyes BT), miért ne vehetne? (ill nem vagyok 100%-ig biztos, h magánszemélynek nem adják el). Kicsit drága, az igaz:))

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#66894) westlake válasza t72killer (#66893) üzenetére


westlake
félisten

Értem én. Tehát van otthon neki 10 gépe és jobban megérte venni egy 10 gépes Enterprise licenszet, mint 10 darab Retali-t? Remélem érted, mire akarok kilyukadni. Én tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hogy lehet neki eredeti Enterprise licensze és hogy mennyiért vette. Remélhetőleg nem úgy ahogy nekem is lehetne. Mégpedig MSDN hozzáférésből. Mert az asztán minden, csak nem legális licensz. Pedig még fizettem is érte. De még ettől sem lesz legális.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#66895) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok.Van egy Asus X51 RL típusú laptopom.Erre érdemes Windows 8.1 felrakni?

(#66896) quailstorm válasza adsl (#66895) üzenetére


quailstorm
nagyúr

bajban leszel a driverekkel szvsz

(#66897) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Honnan tudom a WIN8.1-es ISO-t letölteni?

(#66898) t72killer válasza westlake (#66894) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az élet tele van rejtélyekkel;)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#66899) Anubris válasza westlake (#66892) üzenetére


Anubris
őstag

Vállalat az enyém, a cég székhelye az otthonomban van bejegyezve, amúgy a gépek nem itt hanem egy másik üzletben vannak használva, de eddig ebből még sosem volt gond. Ez a konkrét példány amit frissíteni akartam meg laptop, szóval azt bárhol használhatom.

Az összeget nem tudom most megmondani neked, de majd megkérdezem az informatikust.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.