Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  WayteQ xTAB-8Q

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 11:36:52

LOGOUT.hu

WayteQ xTAB-8Q

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) HBO2


HBO2
tag

Nova megoldotta a problémát, köszönöm! :)

És akkor egy kis plusz info nektek a töltőről.
Kipróbáltam a Samu tab 4 10.1-es táblával (6800mAh) és csak úgy izzott az adapter 30-35 perc alatt 39%-ról 59%-ra vitte!
Úgy hogy nem a töltő a hibás hanem a 8q töltőelektronikája.

u.i.: Ebből azt látom, hogy ha valahol máshol kellene töltenem, akkor is elég lenne neki egy 1A-es töltő is, hisz úgy sem töltene lassabban.

[ Szerkesztve ]

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#702) plömplöm válasza Szigma70 (#679) üzenetére


plömplöm
őstag

kicsit úgy érzem, mintha egy trollt etetnék... :)

az, hogy te az otthonod csendes magányában mivel kísérletezel, egyáltalán nem jelenti azt, hogy a hozzáértők is időzített bombát építenének be a termékeikbe. Lehet 10C-vel is tölteni bármilyen akkut, legfeljebb nem túl sokszor, és előbb-utóbb kirobbanó siker lesz belőle :) . Lehet, hogy ők sem értenek ehhez: "The charge rate of a typical consumer Li-ion battery is between 0.5 and 1C in Stage 1, and the charge time is about three hours.", vagy ők: "Charging at constant current rates above 1 C does not reduce the overall charge cycle time and should be avoided. When charging at higher currents, the cell voltage rises more rapidly due to overvoltage in the electrode reactions and the increased voltage across the internal resistance of the cell. The constant-current stage becomes shorter, but the overall charge cycle time is not reduced because the percentage of time in the constant voltage stage increases proportionately.". Jja, és pld a GP sem ért hozzá, 0.8C-vel a töltési idő 2ésfél óra

a számításaimhoz egyébként hozzá tudsz szólni? :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#703) direwolf válasza plömplöm (#702) üzenetére


direwolf
őstag

Bár tényleg totál OFF, de ezzel teljesen egyetértek. Modellezésben használt akkukat lehet tölteni 2-3, vagy akár 4-5C-vel, de ezek az akkuk kb. 50-100 töltés után kukában végzik. Főleg, ha versenyre használt akkukról van szó, mert azoknak ugye illik maximális teljesítményt nyújtaniuk. És itt is igaz a jó öreg ökölszabály: vagy gyorsan töltöd, vagy sokáig használod. Kicsit leegyszerűsítve a nagy töltőáram az anódot nagyobb mértékben roncsolja, ezzel az akku élettartama csökken.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#704) mikersz1 válasza kelzsoca (#696) üzenetére


mikersz1
senior tag

A gyári felületet, hogyan lehet visszaállítani?

(#705) kelzsoca válasza mikersz1 (#704) üzenetére


kelzsoca
félisten

A beállítások-Alkalmazások-letöltött fülön válaszd ki a telepített launchert, 1x katt rá, majd szedd ki az alapértelmezést, a következő főoldalra való kilépést követően pedig kiválasztod a gyári indítót.

https://vertigostore.eu

(#706) mikersz1 válasza kelzsoca (#705) üzenetére


mikersz1
senior tag

Köszi.:R

(#707) rezadam81


rezadam81
csendes tag

Hello,

Anyumnak vennék ilyen tabletet és ő elsősorban skypehoz használná.
Tud valaki pár mondatban értékelést adni erről a készülékről csakis a skype-pal való működése tekintetében?
Mennyire lehet látni a másik felet, milyen képet küld a másik félnek, mikrofon és hangszórók minősége stb.?

Előre is köszi!

(#708) Francis Jr.


Francis Jr.
csendes tag

Sziasztok!

Az én 8q tabletem már másfél hónapja teljesít jó szolgálatot, alapvetően meg vagyok vele elégedve. A kijelző szerintem nagyon szép, rendkívül jól használható, és nem is túl energiaigényes, bár hozzá tartozik, hogy kb. a minimum felett egy lehelletnyivel használom a legtöbbet, beltérben. Az akku nálam jól teljesít, visszafogott használattal 3-4 napot ki szokott bírni. A hirtelen merülés probléma nálam 5% alatt jelentkezik, onnan szinte szabályos visszaszámlálást produkál a masina. Akkuval nekem egyszer akadt problémám, még kb. 1 hetes korában, lemerült a készülék, és a notification led másodpercenkénti villogtatásán kívül semmi egyébre nem volt hajlandó, holott kb. 12 órát lógott a töltőn. Az hozta a megváltást (nem a Wayteq szervíz, mert az ügyintéző hölgy közölte, hogy ő még nem is látott ilyen készüléket...), hogy valahol olvastam egy fórumban, hogy ha "nagyon" lemerül egy akku, akkor lehet, hogy a gyári töltővel nem tér magához, egy alacsonyabb áramerejűvel kell próbálkozni. Rádugtam az 1A-es telefontöltőt, és láss csodát, feléledt a készülék, 1%-os töltöttséggel már bekapcsolt, és onnantól gond nélkül használta a saját töltőjét, csak úgy látszik, hogy az a pár másodperc (regenerálás?) kellett neki. Kelzsoca leírása alapján megkapta (megkaptam) a root jogot, aktiváltam a multiuser-t, és átpartícionáltam a vasat a fordított (5GB\1GB) arányokra, hogy az sd esetleges cseréje esetén se kelljen az appokat újratelepíteni. A TWRP szerintem nagyon felhasználóbarát, szintén ment a masinára. (Ezúttal is még 1x köszönet kelzsocának :R )A KitKat sokkal okosabban használja a RAM-ot, mint a JB, összehasonlítási alap az Alcatel Idol 2s. Míg a tabon a fizikai memória 50-60%-a szabad, addig az Idol kb. 80-85%-ot csipeget el a RAM-ból, kb. ugyanazokkal az appokkal felvértezve...Egy problémám van, amire idáig nem találtam sem megoldást, sem magyarázatot: nagyjából 2 hete nem tudom használni a Chrome böngészőmet normálisan, mert nem hajlandó kinyitni a tab a nyitott ablakokat a gombbal, ami egyébként tökéletesen számon tartja, hogy épp hány oldal van nyitva... 2 héttel ezelőttig tökéletesen működött, más böngészők tökéletesen működnek, egyéb más eszközökön a chrome megintcsak tökéletesen működik... :(( Ha valakinek lenne ötlete - javaslata szívesen venném!

Francis Jr.

(#709) Pferi válasza Francis Jr. (#708) üzenetére


Pferi
senior tag

Az sd kártyát ha cseréled nem elég simán a régiröl az ujra átmásolni az adatokat számitogépen? Miota legutobb frissül a Chrome nekem is kinlodott, ugyhogy letöröltem és feltelepittem egy régebbi verziot apk-bol, az tökéletesen müködik, csak a play áruházban kell a frissitését kikapcsolni.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#710) Francis Jr. válasza Pferi (#709) üzenetére


Francis Jr.
csendes tag

Lehetséges, hogy elég lenne a másolás, bár abból kiindulva, hogy minden sd-nek van egy saját azonosítója, én úgy gondoltam, hogy biztos ami biztos alapon megkímélem magam a plusz felmerülhető gondoktól. :) A chrome-os ötletet meg köszönöm, nem is volt eszemben, de mindjárt keresek is valami régebbi apk-t!

Francis Jr.

(#711) Francis Jr. válasza Pferi (#709) üzenetére


Francis Jr.
csendes tag

Chrome probléma megoldva, előre néztem nem hátra, úgyhogy kapott egy win design-os új chrome beta-t, és voila, csodásan megy az ablakkezelés! :C

Francis Jr.

(#712) HBO2


HBO2
tag

Bármit csinálok, egyszerűen nem akar gps műholdakat találni!
Irtátok itt korábban, hogy volt akinek gyoran talált, itt mi lehet a gond?

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#713) montezuma válasza HBO2 (#712) üzenetére


montezuma
tag

Első trivi kérdések:
Szabad területre ki kell menni
Helymeghatározást aktiválni

(#714) chiperke válasza HBO2 (#712) üzenetére


chiperke
csendes tag

Nekem szinte azonnal talált. Bekapcsoltad a Tartózkodási helyet?

(#715) kelzsoca válasza HBO2 (#712) üzenetére


kelzsoca
félisten

Első körben a Beállítások-Tartózkodási hely menüpontnál a jobb felső sarokban lévő csúszkát húzd el jobbra, majd a Mód menüpont esetén válaszd ki a nagyon pontos vagy a csak a készüléken menüpontot, értelemszerűen az utóbbi csak a gps-t fogja használni, a másik már wifi hálózatot is igénybe vehet helymeghatározásra.

Play áruházból töltsd le a GPS Status & Toolbox alkalmazást, majd indítsd el.

A kijelzőn fentről lefelé végezz egy lehúzást, ekkor előjön a kis menüsor, ahol a villáskulcs ikonra kattintva az a-gps kezelést válaszd ki, itt nyomj egy hideg indítást, illetve aktív netkapcsolat esetén letöltheted a gps adatokat is.

Természetesen mindenzt ha lehet ablaknál vagy szabad ég alatt kellene megtenni, az első pozícionálási idő akár 5-10 percet is igénybe vehet, természetesen ez a továbbiakban sokkal gyorsabb lesz.

https://vertigostore.eu

(#716) HBO2 válasza kelzsoca (#715) üzenetére


HBO2
tag

Köszönöm, de közben már megoldódott és pont ezt a programot töltöttem le én is!! :)

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#717) kelzsoca válasza HBO2 (#716) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jól van, ennek örülök, hasonló volt a megoldás mint ahogy leírtam? :)

https://vertigostore.eu

(#718) HBO2 válasza kelzsoca (#717) üzenetére


HBO2
tag

Igen, előtte is igy csináltam csak a google maps-el, de ez a program hozta meg az eredményt! :)

Kellene még nekem egy jó könyv olvasó ami a legtöbb formátumot kezeli, tudsz ajánlani?

[ Szerkesztve ]

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#719) Pferi válasza HBO2 (#718) üzenetére


Pferi
senior tag

Probáld ki a Cool readert, én évek ota használom.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#720) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Sziasztok!
Sikerült az Aquanál beszereznem egy ilyen készüléket, 32-33k volt Sygic voucherrel - igaz utána rögtön emeltek az áron, mert az alapkészülék is ugyanennyi volt :), szóval sztem bőven megérte. Egyelőre még csak barátkozunk, de tetszik a cucc.
Kérdés, tudtok olyan appot ami mondjuk duplatapira bekapcsolja a tabletet - utálom tokban nyomorgatni a gombot? A másik kérdés pedig, hogy elvileg az XTAB-7X autós készlettel kompatibilis, nos ha van vkinek megosztaná velem a tapasztalatokat, hogy hová és miként tudta elhelyezni úgy az autóba, hogy ne takarjon ki sokat a látómezőből (nyilván GPS-ként használva)?

"So say we all"

(#721) Toma válasza TaliGa (#720) üzenetére


Toma
tag

Szia én az autós tartóhoz tudok hozzászólni.Természetesen tökéletes hozzá az általad is megnevezett tartókonzol!Az elhelyezés relatív, kinek mi zavarja vezetés közben a látóterét, van akit idegesítenek a tükörről lógó kis bisz-b...szok, van aki imádja, ha ott fityeg valami állandóan! :) Ha megveszed, ne kövesd el a hibát amit én tettem, hogy a védőfólia alatti fekete ragacsot, gumit letéped!! Én sajna gondoltam csibész leszek, mert valljuk be azzal a a fekete ragaccsal, olyan baromi körülményes lepajszerolni a szélvédőről a konzolt, hogy több percet is igénybe vehet, amit én nem szeretnék, természetesen a konzolt a helyén hagyni sem, nekem már törték fel az autómat konzol miatt anno! A konzol jó minőségű, szabvány csatlakozóval lehet felkattintani a bölcsőt, tehát erre bármikor tehetsz más bölcsőt is ami szintén szabvány. Egyébként a tapadókorong az én példányomon semmit sem ért a fekete ragacs nélkül, így pár percenként aláhullott a konzol, persze nem tettem bele a 8Q-t, míg meg nem találtam rá a megoldást, ami a következő volt! Előbb 1200-as, majd 2000-es vízes polírpapírral a tapadókorong szilikongumi felületét felcsiszoltam úgymond, persze aki tudja ezek milyen finomságú csiszoló papírok az sejti, hogy ez inkább egy felületpolírozásnak számít.Minderre azért volt szükségem és meg ne haragudjon a gyártó, de én azt vettem észre, hogy a tapadókorong szilikonja erősen egyenetlenre sikeredett a gyártás során, így önmagában nem merték ráereszteni egy ilyen súlyú tablet tartására, hanem kitalálták hozzá ezt a ragacsos felületű...ami amúgy tényleg baromi erős....gumi öntapadót, ami javítja a tapadási képességét! Mivel körülbelül 5 különféle tapadókorongos cuccom van autószélvédőhöz, amit használok telefonhoz, GPS hez, stb így ki merem jelenteni, hogy elég tapadóerővel kellene rendelkeznie a szilikon korongnak ahhoz, hogy megtartsa a konzolt+készüléket az autó szélvédőjén, megfelelő szilikon gumikorong esetén.Én megbarkácsoltam a dolgot, eddig úgy néz ki sikerrel, de ami inkább aggályos, az az, hogy sokszori le-fel rakosgatás után az a fekete ragacs mennyire fogja bírni a gyűrődést, főként, ha teleszedi magát porral esetleg!? Persze én voltam a hülye és visszacsinálnám a gumi letépését, vagy nem ártana, ha lehetne külön venni hozzá a későbbiek folyamán ilyet külön, Kelzsoca nem tudom mit mond erre, lehetne-e ezt jelezni a gyártó felé? Utolsó mondat, hogy a dobozán, dobozában, leírásban semmi sem utal arra, hogy marha, ne szedd le a fekete izét úgy, csak az áttetsző szilikongumi maradjon, mint a többi ezer ilyen konzolnál, mert úgy nem lesz jó,hanem mindezt rábízzák a user józan eszére, ami nekem akkor spontán elment sajnos! :)

[ Szerkesztve ]

(#722) chiperke válasza HBO2 (#718) üzenetére


chiperke
csendes tag

Én a Moon + Reader Pro ebook olvasószoftvert használom. Sokat kipróbáltam, nekem ez vált be. Nyitja az EPUB, PDF, MOBI, Cbz, UMD, FB2, TXT, HTML, RAR, ZIP és OPDS fájlokat. Amit meg nem tud beolvasni, azt átkonvertálom a Calibre szoftverrel EPUB-ba.
Rengeteg beállítási lehetőség van a Moon +-ba a többihez képest. Pl. tudsz többféle papírhátteret adni, sötétíteni is, hogy ne bántsa a szemed az olvasás közben. Gyakorlatilag úgy működik ez a program, mint egy ebook olvasó készülék. Csak ajánlani tudom.

(#723) kelzsoca válasza Toma (#721) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kelzsoca nem tudom mit mond erre, lehetne-e ezt jelezni a gyártó felé?

Dobj egy emailt a történettel a WayteQ felé: info@wayteq.eu

https://vertigostore.eu

(#724) Toma válasza kelzsoca (#723) üzenetére


Toma
tag

Ok, köszönöm a válaszod! Nem akarok semmi előnyt kicsiholni, de adott esetben, ha hosszútávon mégsem jönne be a polírozgatásom, bár eddig tökéletes, akkor vásárolnék egy ilyen gumi ragacs karikát!:)

[ Szerkesztve ]

(#725) bmrk


bmrk
csendes tag

Képernyőképet milyen kombinációval lehet lőni? (A beállításoknál tudom, hogy ki lehet rakni a "tálcára".)

(#726) kelzsoca válasza bmrk (#725) üzenetére


kelzsoca
félisten

A hangerő LE+power gomb egyszerre történő lenyomása (és kis ideig történő nyomvatartása) esetén készít screenshotot az aktuális képernyőről.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#727) bmrk válasza kelzsoca (#726) üzenetére


bmrk
csendes tag

Köszöntem :)

(#728) direwolf


direwolf
őstag

Láttam már több képen más taboknál, hogy a launchernek fekvő módban egyik oldalt van a gyorsindítója másikon a google search, álló módban meg alul felül (tehát nem változik a helye). Úgy néz ki, mintha az orig google launcher lenne tablet módban. 8Q-n esetleg lehet ilyent? Elég idétlenül néznek ki állítva az összenyomott widgetek :(

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#729) Pferi válasza direwolf (#728) üzenetére


Pferi
senior tag

Én állítva használom a gépet és engem is idegesít az hogy ha néha fekvő módban használom akkor ocsmány széthuzott lesz az összes widget. Nem értem olyan nehéz lenne eltárolni hogy egy widget hányszor hány pixel méretben jelenjen meg?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#730) Francis Jr. válasza Pferi (#729) üzenetére


Francis Jr.
csendes tag

Alternatív launcher? Én a Nova-t használom, abban tudsz képernyőrácsot módosítani. (A kezdőképernyőt pedig én nem engedem fektetni)

[ Szerkesztve ]

Francis Jr.

(#731) direwolf válasza Francis Jr. (#730) üzenetére


direwolf
őstag

Nem erről van szó, én is a Novát használom. Az lenne a jó, ha fektetve és állítva is ugyan annyi lenne a rács (pl. 6x6), erre néz ki jó megoldásnak, ha a quick launch és a google kereső fix helyen van. Quick lanuch baron gondolom forognak az ikonok.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#732) TaliGa válasza Toma (#721) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Hű, köszi. Megvettem közben, de akkor a fekete réteget nem piszkálom :)

"So say we all"

(#733) Francis Jr. válasza direwolf (#731) üzenetére


Francis Jr.
csendes tag

Biztosan forognak, de ha a fekvő helyzetben megnöveled a rács sűrűségét, akkor nem nyújt. Fekvő helyzetben a képernyő felbontásának fordulnak az arányai, ha pl 800px-et osztasz 6 felé, akkor mindig szélesebb lesz, mint ugyanolyan osztóval mondjuk 600px. Tehát sztem egy arányos képernyőhöz ha áll mondjuk 8x10 az osztás, fekvőben 10x8. (ikonsűrűség ízlés dolga) Ugyanolyan osztással fektetve mindig szélesebb lesz. Sztem.

[ Szerkesztve ]

Francis Jr.

(#734) Toma válasza TaliGa (#732) üzenetére


Toma
tag

Semmiképp....kíváncsi vagyok a tapasztalataidra azért!

(#735) HBO2


HBO2
tag

Lesz majd arra esély, hogy rárakjuk a 8q-ra az android 5.0-át? :)

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#736) kelzsoca válasza HBO2 (#735) üzenetére


kelzsoca
félisten

Erre a kérdésre jelen pillanatban senki nem tud válaszolni.

https://vertigostore.eu

(#737) direwolf válasza Francis Jr. (#733) üzenetére


direwolf
őstag

De a Novával nem tudsz beállítani a desktopra külön rácsszerkezetet fekvőre és állóra, csak a program tárolóra. Nem is igazán találtam olyan launchert ami ilyent tudna. De szerintem még mindig nem érted amit írtam. Gondolj bele, ha fekvő módban a gyorsindító bar jobboldalt van, a google kereső meg baloldalt, függőlegesen. Ha elforgatod állóba, akkor maradnak a helyükön, csak elfordulnak az ikonok/feliratok. A középső terület rácsa meg lesz pl. 6x6. Így maradnak az arányok. És mint írtam láttam már ilyent fényképen, és gyanúsan gyári google launcherrel!

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#738) Kreash


Kreash
aktív tag

Sziasztok.
Fateromnak kellene a kocsijába gps+ néha netezni, semmi játék.
Erre a célra megfelel ez a típus ? Nem szokott gond lenni a jelerősséggel ?

(#739) kelzsoca válasza Kreash (#738) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az első pozícionálás hosszabb időt vehet igénybe, aztán nincs vele gond, nem véletlenül árulják egybecsomagolva Sygic navigációs szoftverrel is.

https://vertigostore.eu

(#740) anaqer


anaqer
veterán

Futott már valaki bele olyan problémába, ami a Dalvikról ART-ra váltásból eredt?

(Eddig én még nem - de nem is volt sok időm tesztelni, csak kíváncsi vagyok... tudtommal KitKat-nél még kicsit bétás volt az ART, hátha valakinek van már tapasztalata vele...)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#741) kelzsoca válasza anaqer (#740) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lehetnek olyan alkalmazások amik nem támogatják, illetve a sokak által kedvelt xposed framework sem kompatibilis vele, így első körben ennyi.

https://vertigostore.eu

(#742) anaqer válasza kelzsoca (#741) üzenetére


anaqer
veterán

Köszönöm! Szerintem xposed nem fog hiányozni - az nálam már M2-n is levitézlett. (Vagy legalábbis én voltam béna beüzemelni bármilyen olyan plugint, ami a beígérteknek megfelelően el tudott volna rejteni appokat... telepítettem, beállítottam, kijelöltem hogy mit takarjon ki, OK, és lófasz se történt... de mindegy, az egy másik történet.)

Apropó - van olyan hack / launcher / akármi ami nem turkál bele semmi másba, csak lehet vele app drawerben saját sorrendet beállítani?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#743) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Hosszas keresgélés után úgy döntöttem, hogy egy ilyen masinával lepem meg magam karácsonyra. Játszásra és böngészésre fogom használni. Van olyan játék ami nagyon megfingatja? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#744) Francis Jr. válasza direwolf (#737) üzenetére


Francis Jr.
csendes tag

Valóban nem teljesen értettem a szándékod. ☺ A Nova launcherrel igazad van, rosszul emlékeztem, és valóban csak a menüben lehet vízszintes rácsot állítani. A megoldás részben a dock4droid lehetne, azt tudod az oldalhoz rendelni, viszont én nem találtam abban sem fix dock funkciót, csak előugróként hajlandó üzemelni...

Francis Jr.

(#745) Francis Jr.


Francis Jr.
csendes tag

Ha valaki nem tudná esetleg, akkor a fejlesztői menüt a build számra való 7x koppintással lehet előhozni, ott lehet az usb debugging-ot is bekapcsolni. A nova launcher-eseknek pedig beállításokban hang le 2-3 másodpercig a labs menü előhozásához. Más: google naptár idol2s gyári app 4.3 működik, ugyan ez a 8q-n 4.4-el nem hozza be a névnapokat. Ötlet?

Francis Jr.

(#746) tévelygő


tévelygő
aktív tag

Ma kipróbáltam az Atab féle [link]8"-os tartót. Sajnos nem passzol a méret! Szélességre nem fér bele,míg magasságban a tartókapocs nem éri el a készüléket.
A magyar billentyűzet használható.

[ Szerkesztve ]

Sony RX 10

(#747) kelzsoca válasza Ferenczi Áko (#743) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rendben lesz, még a komolyabb játékok is szépen fognak menni.

••••••

A hétvégén lesz a Veletech-PlayIT kiállítás, a rendezvény ideje alatt akciósan lehet többek között WayteQ xTAB 8Q készüléket is vásárolni a helyszinen.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#748) cappa72 válasza kelzsoca (#747) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hoppácska...

Irígylem a Bp-i lakosokat...

Nofene; még THL T6pro is van a listán ;)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#749) szundybence válasza kelzsoca (#747) üzenetére


szundybence
aktív tag

Csak a rendezvényen, vagy a WayteQnél is?

(#750) kelzsoca válasza szundybence (#749) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak a rendezvény ideje alatt, a készlet ereéig a helyszínen.

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  WayteQ xTAB-8Q
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.