Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  WayteQ xTAB-8Q

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 11:36:52

LOGOUT.hu

WayteQ xTAB-8Q

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) kelzsoca válasza Pferi (#850) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, érkezhet ilyen verzió is a jövőben, Windows tablet is előfordulhat. :)

https://vertigostore.eu

(#852) chiperke válasza kelzsoca (#827) üzenetére


chiperke
csendes tag

"A belső tárhelyet nem látod vagy az utólag behelyezett micro sd kártyát?"

Egyiket sem a pc-én (win 8.1, win 7).

(#853) Pferi válasza kelzsoca (#851) üzenetére


Pferi
senior tag

Ezek jó hírek, csak akkor majd adhatom el a jelenlegit... Kedvelem a Wayteq-t. Mindkét telefonját használtam eddig és meg voltam velük elégedve, és ezzel a tablettel sincs problémám.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#854) kelzsoca válasza chiperke (#852) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem az lesz a probléma windows 7/8 esetén hogy nem MTP módban próbálsz csatlakozni?

https://vertigostore.eu

(#855) chiperke válasza kelzsoca (#854) üzenetére


chiperke
csendes tag

Nem tudom mi az MTP mód, én ugyanúgy csatlakozom mint akkor, mikor még látta a windows.
Kérhetném a segítséget kicsit szájbarágósan. Köszönettel.

[ Szerkesztve ]

(#856) kelzsoca válasza chiperke (#855) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amikor csatlakozol a pc-re a kábellel, le kell húzni a redőnyt, ott rányomsz az usb-háttértárként csatlakoztatva részre, majd ez behoz egy új felületet, ahol ki tudod választani az MTP (médiaeszköz) módot.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#857) chiperke válasza kelzsoca (#856) üzenetére


chiperke
csendes tag

Mindjárt próbálom.

(#858) zarakisan08 válasza chiperke (#857) üzenetére


zarakisan08
tag

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy jár e garanciavesztéssel ha átparticionálom a tárhelyet?

Köszi!

(#859) chiperke válasza kelzsoca (#856) üzenetére


chiperke
csendes tag

Sikerült! :C
Köszönöm szépen! :R :R :R

(#860) kelzsoca válasza chiperke (#859) üzenetére


kelzsoca
félisten

Örülök hogy sikerült. :)

(#858) zarakisan08

Természetesen nem jár garanciavesztéssel. :N

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#861) szundybence válasza kelzsoca (#860) üzenetére


szundybence
aktív tag

Természetesen nem jár garanciavesztéssel.

Ez szerintem nem annyira "természetes" a tabletek világában. Tetszik, hogy a WayteQ így áll a dologhoz! :C

(#862) kelzsoca válasza szundybence (#861) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor pontosítok picit: a WayteQ készülékek esetén természetes, hogy ezen módosítások nem járnak a garancia megvonásával. :)

https://vertigostore.eu

(#863) direwolf


direwolf
őstag

8 nap készenléti idő folyamatosan bekapcsolt wifivel, napi 10-15 perc net olvasással, 1-2x fél óra ebook olvasással, és napi 10 perc wc-n passziánszozással :D
Ku.vanagy respect a hardvernek :R

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#864) szundybence válasza kelzsoca (#862) üzenetére


szundybence
aktív tag

:K

(#865) cappa72


cappa72
nagyúr

TWRP mentés (backup) a 6-0 tárolóopcióhoz, gyári adadtok visszállítása utáni állapotról.

Letöltés
md5sum: 5069e43be02624da1686ed41640e2817
méret: 634,0 MB (664832906 bájt)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#866) montezuma válasza csmat (#845) üzenetére


montezuma
tag

Nem bántam meg hogy ezt vettem.

[ Szerkesztve ]

(#867) pityu8 válasza cappa72 (#865) üzenetére


pityu8
tag

Köszönöm szépen! Remélem nem lesz rá szükség....

Kötöttétek már HDMI kábellal TV-re? Az a gondom, hogy ilyenkor nem lehet hangerőt állítani. Vagy max, vagy nulla, nincsenek fokozatok.

(#868) direwolf válasza cappa72 (#865) üzenetére


direwolf
őstag

Thank you Sir! :R

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#869) MinionFlasH válasza pityu8 (#867) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

TV távirányítóval nem tudod szabályozni a hangerőt?

(#870) zoli03 válasza pityu8 (#867) üzenetére


zoli03
őstag

Felbontást milyeneket lehet beállítani? 1920x1080 van?

(#871) direwolf válasza zoli03 (#870) üzenetére


direwolf
őstag

Van, de az csak a videokimenetet állítja, a megjelenítés 1280x800 marad sajnos :(

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#872) zoli03 válasza direwolf (#871) üzenetére


zoli03
őstag

Ezt nem teljesen értem. Ha rákötöm egy Full HD TV-re, akkor nem fog a TV-n natívban menni a tableten lejátszott film?

(#873) kelzsoca válasza direwolf (#871) üzenetére


kelzsoca
félisten

??

https://vertigostore.eu

(#874) pepe11pepe


pepe11pepe
újonc

sziasztok

Most tervezek egy wayteq-xtab-8q tabletet venni, először a 7 változatot néztem ki de arról sok hibát olvastam.
Érdeklődék ennek a hangereje nagyobb mint a 7 colosnak, szeretném navinak használni és azt halottam a 7 colos egy kicsit halk max hangerőn is.Szerintetek ez jobb választás lenne mint a samsung tab 4 7.0.

Válaszokat előre is köszi :R :R

(#875) L4mie


L4mie
veterán

Urak, ha tudtok jó ajánlatot a táblára ne tartsátok magatokba :P karácsonyra eddig ez a befutó ősöknek otthonra.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#876) direwolf válasza zoli03 (#872) üzenetére


direwolf
őstag

Nem fog.

@kelzsoca: ezt írtam, hogy be lehet állítani, és a tv ezt is fogja kiírni, de a kép egy felskálázott 1280x800, és a 16:10 képaránynak megfelelően ott vannak kétoldalt a fekete szélek. 16:9-es film lejátszásakor meg alul és felül is, ahogy a tablet képernyőjén.
Szét lehet húzni a tv-vel fullscreenre (torzítva) de ettől natív nem lesz.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#877) #81562624


#81562624
törölt tag

Elmondaná valaki hová kell tenni az sd kártyát? :DDD
Megoldva. :)

[ Szerkesztve ]

(#878) Voice24


Voice24
őstag

Kérdésem lenne a szakikhoz:
Ez a tab jól használható a gyári beállításokkal, root nélkül? Gyárilag mennyi az elérhető (valós) belső tárhely, ahova telepíthetek? Azért kérdem, mert egyrészt nem vagyok nagyon otthon ebben a buherálós témában, másrészt igazából azt szeretném, ha engem úgy szolgálna ki, abban az állapotában, ahogy kiveszem a dobozából, ne kelljen egyből mindenféle trükköket bevetni csak azért, hogy normálisan működjön.

(#879) kelzsoca válasza pepe11pepe (#874) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem rendben lesz a hangerő, hogy melyiket válaszd ezt Neked kell eldönteni, ajánlom mindkét géppel személyesen ismerkedj meg.

(#878) Voice24

Kétféle tárhely van, van a /data és van a belső tárhely ami /sdcard néven fut alap állapotban.
A /data 1GB-os, ide települnek fel a készülékre utólag telepített alkalmazások, azonban vannak olyan alkalmazások amik kiegészítő adattal érkeznek, amit az alkalmazás telepítése után internetről tölt le a program, ezen kiegészítő adatok pedig a belső 5GB-os tárhelyre kerülnek (/sdcard)

Root nélkül természetesen használható a készülék.

(#876) direwolf

Igen, minden készülék felskálázza a tartalmat, tehát nem natívan tolja rá a TV-re a fullHD-t.

(#875) Furkoo

Küldök egy privit.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#880) vilmos.nagy válasza L4mie (#875) üzenetére


vilmos.nagy
tag

jó ajánlat engem is érdekel :-D

(#881) destroy_


destroy_
csendes tag

Sziasztok! Tegnap vásároltam egy készüléket. Nagyon pozitív az akku-élettartam és jó a sebesség :)

A multiuser módot bekapcsoltam, bár meglepett, hogy az eszköz engedélyt kér (ez nincs benne a readme-ben, és vártam egy darabig a programra, mire leesett, miért nem futott le még).
Egyetlen furcsaság: a microUSB kicsit mélyen van, és nehézkes csatlakoztatni a kábeleket (többet is kipróbáltam)

(#882) kelzsoca válasza destroy_ (#881) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszönjük a visszajelzést, igen az usb csati az valóban picit mélyebben ül a helyén, kis hozzászokást igényel. :)

https://vertigostore.eu

(#883) Canrom válasza kelzsoca (#879) üzenetére


Canrom
újonc

Helló,
Egy jó ajánlat engem is érdekelne. :-)

(#884) szundybence válasza kelzsoca (#879) üzenetére


szundybence
aktív tag

Kérekszépen én is privit.

(#885) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Látom a hozzászólásokat urak.

https://vertigostore.eu

(#886) Maya Laya


Maya Laya
csendes tag

Elsősorban gyerekesektől kérdezném, valaki játszik farmerámát?Ha igen, milyen böngészőből?Most vettem a gyereknek karácsonyra, de a gyári alatt nem megy(fllash), a Dolphi és Firefox alatt nagyon akad élvezhetetlen. A gépen még nincs semmi. Ha valaki tud megoldást, nagyon megköszönöm. :R

(#887) Gabóca


Gabóca
csendes tag

Sziasztok!

Nem valami egyszerű megnézni, kézbefogni a WayteqxTAB-8Q-t.
Végin az egyik Média Markt-ban sikerült, de nem volt kedvem ott megvenni, mert
az eladó azzal kezdte, hogy Wayteq-et nem szabad venni. Az nem is érdekelte, hogy mire kell.
Így még nincs megvéve, tovább keresgélek.
Lesz valami leárazás karácsonyra?
Gabóca

(#888) pityu8 válasza pepe11pepe (#874) üzenetére


pityu8
tag

Szerintem (legalábbis az enyém) nagyon halk. Egy pár dolcsis kékfogas külső hangszórót használunk.

(#889) Biluxzsolt válasza Maya Laya (#886) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Nálunk mindkét gyerkőc nyomja ezt! :)
A gyárin kívül asszem a Chrome van még letöltve,de nem tudom melyikkel mennek fel,de gyönyörű szépen fut nekik.
Szerk:Bocsi,tévedtem!Ők a Farmwille2 -vel játszanak

[ Szerkesztve ]

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#890) anaqer válasza Gabóca (#887) üzenetére


anaqer
veterán

Nem teljesen hülyeség azért olyan helyen megvenni, ahol kézbe is lehet venni előtte az adott példányt... legalábbis az én speedshopból rendeltemen pl. van egy világosra döglött pixel.

(Mondjuk az asztali monitoromon is akad egy, a DPI miatt sokkal észrevehetőbb... aztán azt is másfél éve meglehetős elégedettséggel gyúrom... passz. Van, aki idegállapotba kerül ilyesmitől, szerintem meg szeplő és kész, mindenki eldönti magának.)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#891) Gabóca válasza kelzsoca (#879) üzenetére


Gabóca
csendes tag

Engem is érdekelne egy jó ajánlat, ha megoldható.

(#892) destroy_ válasza anaqer (#890) üzenetére


destroy_
csendes tag

Én EDigitalnál vettem tegnap és kértem, hogy kapcsolják be a kijelző miatt (1 évvel korábban napon belül kicseréltek egy másik tabot, amikor láma módon nem néztem meg és otthon derült ki pixelhiba).

Azt mondták, ha megvettem majd bekapcsolják... aztán mégis sikerült közös nevezőre jutni :)

Végülis a futártól sem vagy köteles átvenni a csomagot, amíg meg nem győződtél róla, hogy tényleg az van-e benne, aminek lennie kell.

(#893) Ferenczi Áko válasza Gabóca (#887) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ott azt tukmálják, amin nagyobb az árrésük!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#894) zoli03 válasza destroy_ (#892) üzenetére


zoli03
őstag

"Végülis a futártól sem vagy köteles átvenni a csomagot, amíg meg nem győződtél róla, hogy tényleg az van-e benne, aminek lennie kell."

Ilyet hol hallottál? Amíg nem fizetted ki, nem bonthatod ki. Ha megkéred a futárt, talán megvárja, míg kibontod, de csak miután kifizetted.

(#895) destroy_ válasza zoli03 (#894) üzenetére


destroy_
csendes tag

OFF
Feltételeztem, hogy kifizetted már online.. De nem egy sérült terméket rendeltél.

Gyors keresésre ilyet találtam csak:
"Kérjük, hogy a csomag tartalmát az átvételt követően még a futár jelenlétében ellenőrizd le!
A csomag tartalmára vonatkozó reklamációt kizárólag abban az esetben tudunk elfogadni, ha a hiány vagy sérülés ténye a fuvarlevélen a futár jelenlétében kerül rögzítésre."

Ha hiba lenne a képernyőn én nem venném át, mondván megsérült szállítás közben, küldjenek hibátlan példányt. Alá nem írom, anélkül úgysem adja át a csomagot.

De nem történt velem még ilyen, azért nagy a szám ;)
/OFF

(#896) destroy_ válasza destroy_ (#895) üzenetére


destroy_
csendes tag

Újraolvasva.. igen, az átvétel utánra írja... kemény dió :)

(#897) kotipas válasza kelzsoca (#879) üzenetére


kotipas
csendes tag

Halihó!

Utánaolvasva karácsonyra én is egy ilyen vásárlása mellett döntenék.
Ha még él a lehetőség, engem is érdekelne kedvezményes vásárlási lehetőség.

Köszönöm!

(#898) pepe11pepe


pepe11pepe
újonc

Engem is érdekelne kedvezményes vásárlási lehetőség.

(#899) TedThomas


TedThomas
aktív tag

Értem én, hogy mindenki szeretne olcsón tabletet, meg oda van írva, hogy privátra nem válaszol, de kezd hasonlítani hardverapróra a fórum téma :D

(#900) Halfer


Halfer
tag

Sziasztok!
Sajnos ránézésre sem tetszik nekem a tablethez tartozó gyári tok, de már megvettem, így majd meg kell válnom tőle. Helyette tudtok nekem ajánlani zipzáras tokot hozzá? Jól befürödtem egy másik tabletnél is, hogy a belső méretek nem passzoltak, így már nem hiszek annak ha egy tokra rá van írva, hogy hány colos tablethez ajánlott, ezért jobb ha tapasztalatotok alapján kérdezek. Köszi a választ előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  WayteQ xTAB-8Q
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.