Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  WayteQ xTAB-8Q

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 11:36:52

LOGOUT.hu

WayteQ xTAB-8Q

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) kelzsoca válasza Looserke (#150) üzenetére


kelzsoca
félisten

Letölthető formájában, a dobozban pedig az aktiváláshoz szükséges kártya, bővebb leírás itt található.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#152) Pferi válasza kelzsoca (#151) üzenetére


Pferi
senior tag

A Wayteq Libra telefonommal egyszer már megvettem a Voucher Edition-t, elvileg át lehet kérni hogy egy új készüléken használhassam ugyanazt a programot. Jól tudom?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#153) kelzsoca válasza Pferi (#152) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én is úgy tudom hogy átvihető másik készülékre.

https://vertigostore.eu

(#154) Mobildeck válasza kelzsoca (#149) üzenetére


Mobildeck
tag

leszedtem a legfelsőt, majdnem jött vele az ami alatta volt, de ami most maradt rajta az vastagabbnak tűnik mint ami a legfelső réteg volt :DDD

(nem vagyok ám hülye, csak nem szoktam ilyeneket szedegetni semmiről :B )

most ha leszedném a vastagat ami a vékony alatt volt, jutnék az original kijelzőhöz, gondolom én, de ezt már nem fogjuk levenni, csak levegős egy két helyen (leginkább az előlapi kameránál) és nem szép annyira

a szétszedett képért, és a partícionálásért pedig jogos a taps :C

[ Szerkesztve ]

[2007] [sajnos nem mindig tudok a privátokra időben válaszolni]

(#155) kelzsoca válasza Mobildeck (#154) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem tudom mennyire sérülékeny a kijelző, általában nem szokott karcolódni, de most/még én is fent hagytam az alsó fóliát a kijelzőn.

https://vertigostore.eu

(#156) direwolf válasza Mobildeck (#154) üzenetére


direwolf
őstag

Szinte minden kínai tableten gyárilag kijelzővédő fólia + szállítási fólia van. Előbbi arra van, hogy a touchscreent védje a karcoktól, és a kapacitív érzékelést ne akadályozza. Cserélhető ha elhasználódott. Utóbbi (nevéből adódóan) a szállítás közben esetleges ütődésektől véd, és minden kijelzővel rendelkező készüléken van. Puha, csúlós pvc. Ezt el KELL távolítani, mert akadályozza a kapacitív érzékelést.

Ez nem olyan mint amikor régen voltak, akik a VHS kazetták átlátszó fóliáját szikével körbevágták, és celluxal visszaragasztották, hogy a kazettavédő tokot is védje valami :) Az is vicces volt, de ott legalább nem akadályozta a használatot.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#157) direwolf


direwolf
őstag

Ma megjött nekem is a cucc :) Első blikkre jó az összeszerelés, megfelelő a súlya is. Kellemes a tok. :R

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#158) Looserke válasza direwolf (#157) üzenetére


Looserke
őstag

már csak a mobilarénás srácok tesztjére várok... :U :DD

[ Szerkesztve ]

(#159) Toma válasza direwolf (#157) üzenetére


Toma
tag

Tokon, még annyit eszközlök ma, hogy a töltés LED helyét apró bőrlyukasztóval átdöföm, szeretem látni, mikor töltött fel.A HDMI nem hozzáférhetősége igazából nem is érdekel. Aki tokkal is szeretné látni a töltöttségi szintet, annak ajánlom a play áruházból letölthető No LED progit! Annyi észrevétel még, hogy az előző Wayteq 7"-os tabletehez képest a 8Q éjszaka egyetlen százalékot sem merült kikapcsolt állapotban. A 70DCI jócskán ejtett a töltöttségi szintjéből így is, vadonat új korában is!

[ Szerkesztve ]

(#160) Looserke


Looserke
őstag

Szeretnék szerkeszthető, lenyitható összefoglaló első hozzászólást adni a topichoz belerakva a root és a belső memória átpartícionálásához való segédletet. Kinek kellene ez ügyben írnom pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#161) mikersz1 válasza Looserke (#160) üzenetére


mikersz1
senior tag

Van erre egy topic, ahova bemásolod a leírást, utána ellenőrzik. Sajnos a topic nevét nem tudom, talán mások tudnak segíteni.

(#162) thetan


thetan
aktív tag

Nekem is megjött ma a készülék. Véleményt egyenlőre nem nagyon tudok mondani. talán annyit, hogy nem volt szerencsés a peremét élesre hagyni, mert kényelmetlen a kéznek.
A tokot is szokni kell még. ha rajtavan, nehéz kezelni az értesítéseket, mert a tok peremétől nem tudom megfelelő helyen megérinteni.

Azután teszem fel a szokott alkalmazásaimat, ha már meglesz az átparticionálás módszere, hogy ne kelljen ujra raknom

[ Szerkesztve ]

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#163) direwolf


direwolf
őstag

A leírásban van egy szenzor az előlapon a kamera mellett, de én szemmel nem találom, és a beállításoknál sincs automatikus fényerő lehetőség. Mi lenne az a szenzor?

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#164) LSiki válasza direwolf (#163) üzenetére


LSiki
tag

Gyanítom a kis jelző ledet nevezik szenzornak, ami a töltéskor világít.

(#165) kelzsoca válasza direwolf (#163) üzenetére


kelzsoca
félisten

..

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#166) direwolf válasza LSiki (#164) üzenetére


direwolf
őstag

Ahh, az megeshet. Töltenem még nem kellett :)

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#167) krisztus76


krisztus76
csendes tag

Nekem egy hete van meg a kütyü.

Tapasztalatok:
- Az ár-érték aránya szerintem nagyon jó.
- Nekem a GPS 2 napig semmi jelet nem talált, de beindult , és azóta működik rendesen.
Még lakáson belül is talál holdat egy kis idő után.
- Iránytű nincs benne.
- A kamerát csak napsütésben érdemes használni.
- A wifi nagyon gyors, és megbízható
- A legtöbb játék élvezhetően fut rajta.
- A kijelzője nagyon jó , én mindkét fóliát levettem, mert zavart.
- Akksi jó, készenlétben szinte semmit se merül, de ami kicsit fura, hogyha töltőn van és használom
közben, akkor alig tudja feltölteni.
- Multimédia jó, böngészés gördülékeny, van flash.
- A tárhely elég hamar elfogy, de az sd kártyát jól és gyorsan kezeli.

Esetleg tud valaki tuti CWM recovery-t hozzá?
Nem akarok kisérletezni amig nincs lementve a gyári ROM.

(#168) direwolf


direwolf
őstag

Nem tudom, hogy a launcher gyári, vagy custom, mert KK-t még nem láttam, de nem találom a képernyők kezelését :F Hogy tudok több desktop létrehozni?

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#169) LSiki válasza direwolf (#168) üzenetére


LSiki
tag

Ha arra gondolsz hogy ne a nyitó képernyőn legyenek az új ikonok. A telepített programokat új képernyőn helyezi el, illetve kihúzva a képernyőről egy új képernyőt nyit meg. Illetve ha az utolsó ikont is lehúzod egy képernyőről, akkor azt törli is.

[ Szerkesztve ]

(#170) kelzsoca válasza direwolf (#168) üzenetére


kelzsoca
félisten

Húzd ki az alkalmazás ikonját, vagy ha van a főképernyőn, csak nyomj rá, tarts lenyomva és húzd ki jobbra az új oldal létrehozásához.

ui: a modulok-háttérképek-beállítások trió pedig a főképernyőn tetszőleges helyen hosszan nyomva tartásával hozható elő.

(#167) krisztus76

Hamarosan kikerülnek ezen módoítások: custom recovery, átpartícionálás, kis türelmet kérünk. :)

A /data partíció tartalmát már gyári 3e recovery esetén is le tudod menteni, illetve vissza tudod állítani a korábbi mentést.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#171) thetan


thetan
aktív tag

Hogyan lehet ilyen nagyméretű készüléket elhelyezni a kocsiban hogy ne zavarja a kilátást? van erre valami megoldás? A gps miatt kérdezem. no meg egy stabil rögzités kell.

itt nem kell EPO adatokat letölteni mint az T5H -nál?

[ Szerkesztve ]

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#172) direwolf válasza LSiki (#169) üzenetére


direwolf
őstag

Köszi, megvan. Az zavart meg, hogy csak jobbra megy az új létrehozása. És ha jól látom nem tudok default homeot változtatni, ugye?

Bocs, tudom, hogy nem éppen ontopic, de KK-t most látok először. Sőt, gyári androidot is azt hiszem :B

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#173) LSiki válasza direwolf (#172) üzenetére


LSiki
tag

Én sem találtam lehetőséget a homescreen változtatására, bár a kérdésedig nem is foglalkoztam vele.
Amúgy KK-ot én is most láttam először. :)

(#174) LSiki válasza thetan (#171) üzenetére


LSiki
tag

Én töltöttem le EPO adatokat a GPS Státusszal.
[link]

(#175) krisztus76 válasza LSiki (#173) üzenetére


krisztus76
csendes tag

Nagyon sok launcher közül válogathattok a Google Play-on.
Én a Nova launchert tudom ajánlani, sok beállítási lehetőség van benne.

(#176) thetan válasza krisztus76 (#175) üzenetére


thetan
aktív tag

Én is a Novát ajánlom - nagyon jól lehet "tabletesíteni"

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#177) direwolf


direwolf
őstag

Újabb problémám akadt. Ha áthelyezek telepített programokat az SD_CARD-ra (belsőre) és kiteszek ikont a desktopra, akkor reboot után ezek eltűnnek. CSak azok maradnak kint amik a belső memóriába vannak telepítve. Ez normális? Root és Multiuser applikálva van.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#178) kelzsoca válasza direwolf (#177) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az ikon vagy az alkalmazás tűnik el?

https://vertigostore.eu

(#179) direwolf válasza kelzsoca (#178) üzenetére


direwolf
őstag

Az ikon. Az alkalmazás megmarad.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#180) direwolf válasza direwolf (#177) üzenetére


direwolf
őstag

Más nem tapasztalt ilyent?

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#181) khalox válasza direwolf (#180) üzenetére


khalox
őstag

De... ha rákeresel angolul, akkor tele van vele a net.
Páran azt mondják, hogy az oka, hogy a launcher előbb indul el, minthogy a rendszer az SD-kártyának megfelelő logikai csatolási pontot létrehozza, emiatt az azt hiszi, hogy azok az alkalmazások, amik a "kártyán" vannak, hiányoznak.
Ott a launcher kézi leállítása oldja meg a problémát, vagy az, hogy az alkalmazást visszamásolják a belső tárhelyre. Szóval nem a Wayteq miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#182) direwolf válasza khalox (#181) üzenetére


direwolf
őstag

Köszi, értem. Csak az a fura, hogy ilyent még más androidos eszközöm nem csinált. Lehet ez a launcher hibája, és akár egy másik launcher megoldhatja?

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#183) khalox válasza direwolf (#182) üzenetére


khalox
őstag

Én sem találkoztam ezzel még, és az információ is másoktól, illetve más készülékekről származik, szóval úgy is kell kezelni - lehet a Te problémádnak nem is ehhez van köze. Csak láttam már több helyen, hogy van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#184) asvald


asvald
senior tag

Helo

Valaki probalta a Nitro Nation Racing jatekot rajta?
Erdekelne hogy akadas mentesen tudja futtatni

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#185) thetan


thetan
aktív tag

Egyenlőre nem nagyon használom a gépet, mert várok az átparticionálási lehetőségre - amit tapasztalok eddig a nagyon jó akkuidő. éjszaka gyakorlatilag semmit sem merül. Szerdán kaptam meg, nem töltöttem még rá és még mindig 74%-on áll. Volt benne egy kis játék (Asphalt 7 - játék közben tapasztaltam melegedést) zenehallgatás, meg próbálgatás.

[ Szerkesztve ]

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#186) Looserke válasza thetan (#185) üzenetére


Looserke
őstag

akkor végre egy WayteQ tablet ami bírja akksival? :C

(#187) direwolf


direwolf
őstag

Letöltöttem a GO Launcher EX-et, és ezzel nem tűnnek el az sd-re átpakolt alkalmazások ikonjai.
Szóval a gyári launcher a "hibás". Tényleg, ez az alap KK launcher, vagy custom?

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#188) direwolf


direwolf
őstag

A Nova launcherben is megmaradnak.

Bocs, lejárt a szerkesztési időm :(

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#189) kelzsoca válasza direwolf (#187) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rendben, köszi a visszajelzést, rá fogok nézni a gyári launcherre, de előbb az átpartícionálást szeretném befejezni.

https://vertigostore.eu

(#190) direwolf


direwolf
őstag

Újabb gebasz: az akku kijelzés kicsit furán működik. 100-ról ~42-45%-ra frankón visszaszámol nagyjából hihető pontossággal, aztán megáll, és nem csökken tovább. Több óra után egyszer csak felkiált, hogy 1% és azonnal dugjam töltőre, majd 5 percen belül teljesen kikapcsol. Töltés közben szépen számol felfelé :F
Valaki tapasztalt ilyent?

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#191) thetan válasza direwolf (#190) üzenetére


thetan
aktív tag

lehet kell pár töltési ciklus mig beáll

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#192) direwolf válasza thetan (#191) üzenetére


direwolf
őstag

Lehet, de egyen már túl van, és másodszor is ue volt.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#193) kelzsoca válasza direwolf (#192) üzenetére


kelzsoca
félisten

Milyen alkalmazásokat tettél fel utólag?

https://vertigostore.eu

(#194) direwolf válasza kelzsoca (#193) üzenetére


direwolf
őstag

Sokat :) A lényegesek, amik befolyással lehetnek az akkukijelzésre: root és a multiuser csomagod (köszi érte még egyszer :R ), Battery Monitor Pro, System Tuner Pro, Adfree, talán a Beautiful Widgets, Titanium Backup, Go és Nova launcher. Gondolom a játékok és az egyéb progik nem nagyon szólnak bele.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#195) kelzsoca


kelzsoca
félisten

WayteQ xTAB-8Q módosítások a http://kelzsoca.hu weboldal blog részében!

https://vertigostore.eu

(#196) montezuma válasza kelzsoca (#195) üzenetére


montezuma
tag

Köszönjük az eszközt

(#197) thetan válasza montezuma (#196) üzenetére


thetan
aktív tag

Ha elkezdem a folyamatot nem kell előtte (szűz rendszer visszaállításához) lementést csinálni? Autómatikusan felteszi az androidot?

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#198) thetan


thetan
aktív tag

Ja bocs. A fenti kérdést természetesen (#195) kelzsoca -nak címeztem

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#199) thetan


thetan
aktív tag

megpróbáltam a recovery élindításával, bejött egy csomó kínai irásjel és nem bírok belőle kilépni mert nem tudom hogy melyik menüponttal kell kilépni belőle. Nem tudom hogy kell kikapcsolni a készüléket. tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#200) cappa72 válasza thetan (#199) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hogyan léptél be oda?
Mert vélhetően factoty mode-ban vagy. Ilyen?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  WayteQ xTAB-8Q
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.