Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  WayteQ xTAB-8Q

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 11:36:52

LOGOUT.hu

WayteQ xTAB-8Q

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Looserke válasza SirKero (#600) üzenetére


Looserke
őstag

Nincs kicsit eldeformálódva a lába a töltőnek? Minden más működik azokban a konnektorokban?

(#602) SirKero válasza Looserke (#601) üzenetére


SirKero
őstag

Igen minden más eszköz működik pl. telefont is onnan töltök :K
Ha el lenne deformálódva a töltő lába akkor másik dugaljról sem töltene gondolom :U De mozgattam benne és úgy sem. Amikor húzom ki akkor át vált egy pillanatra töltésre.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#603) zozoka79 válasza SirKero (#600) üzenetére


zozoka79
tag

nem lehet,hogy esetleg a töltő lenne hibás? az átalakító miatt is eggyel több kontakt probléma is lehet.próbáld idegen töltővel is,ha azzal mindenhol tölt,akkor a gyári töltő a hunyó.

(#604) SirKero válasza zozoka79 (#603) üzenetére


SirKero
őstag

Úgy néz ki meg van. Ha egész ferdén dugom ezekbe a konnektorokba akkor tölti. Ez most nem tudom,hogy töltő hiba-e mert a telefonokat + a háztartási eszközöket meg gond nélkül kiszolgálja ugyan ez a dugalj. Sajnos nincs itthogy 2A-os USB töltő csak 1A -os.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#605) blackfacee válasza SirKero (#604) üzenetére


blackfacee
újonc

1A is tölti csak lassan
egyébként nem a legjobb a gyári töltő már a második is szarakszik... mozgatni kell, hogy hoppp most veszi!

(#606) SirKero válasza blackfacee (#605) üzenetére


SirKero
őstag

Kipróbáltam az 1A-os Alcatel töltőm tökéletesen tölti arról a konnektorról ahonnan eddig a sajátja nem ( legalább is kiírta hogy töltés )
Köszönöm :R

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#607) Hav3l


Hav3l
tag

Még nem volt tabletem, de ez megtetszett. Azt szeretném megkérdezni, hogy beszkennelt pdf újságok/ fájlok mennyire olvashatóak ekkora kijelzőn és felbontáson folyamatos nagyítgatás nélkül?

(#608) NomAAd5


NomAAd5
csendes tag

Ha valakit érdekelne ehhez a géphez való eredeti tok kedvező áron, vessen egy kattintást ide.

(#609) haligali72 válasza SirKero (#606) üzenetére


haligali72
aktív tag

Az Én töltőm is hasonlóan működött vagyis nem működött. Kicsit meggörbítettem a töltő lábait kifelé, azóta minden ok

(#610) blackfacee válasza NomAAd5 (#608) üzenetére


blackfacee
újonc

ez az a fajta tok ami belóg innen onnan? :)

(#611) Pferi válasza blackfacee (#610) üzenetére


Pferi
senior tag

Nekem is ilyen tokom van az első pillanattól kezdve a tabletemen, és nagyon jól védi! Nem lóg bele a képernyőbe sehol, annyi a gondja hogy a hdmi nyílásnak nincs kivágva a helye.
Én csak ajánlani tudom a tablethez.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#612) HBO2


HBO2
tag

Csatlakoztam én is a 8Q táborba! :)
Első tabletem :)

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#613) kelzsoca válasza HBO2 (#612) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv itt! :)

https://vertigostore.eu

(#614) vgyuri válasza blackfacee (#610) üzenetére


vgyuri
őstag

7Q tok a belogós, WayteQ szerviz azt írta vigyem vissza ahol vettem. Holnap vásárlók könyvébe is beírok, mert a gyártó tudtával hibás gyári tokot árulnak.

[ Szerkesztve ]

(#615) kelzsoca válasza vgyuri (#614) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért mert a WayteQ azt írja hogy vidd vissza, nem jelenti azt amit írtál, lehet hogy cserélik.

https://vertigostore.eu

(#616) NomAAd5 válasza blackfacee (#610) üzenetére


NomAAd5
csendes tag

Legfeljebb 1 mm-nél kisebb mértékben lóg be ott, ahol a vágási élen levő festék vastagabban került fel, egyébként meglehetősen pontosan a kijelző széléig ér.

(#617) s8109csa


s8109csa
tag

Nekem is az Extreme Digital által árult tok van és elégedett lennék vele, ám van egy kis probléma.
A teljes képernyős alkalmazásoknál, ahol eltűnnek az alsó menük, mint kilépés, task manager, meg home screen, elvileg fentről be kellene húzni az újjamat. Na ilyenkor derül ki, hogy bizony csak "belóg" a tok. Igazából nem lóg be, max tényleg milliméternyit, de akadályozza az egyik funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#618) tévelygő


tévelygő
aktív tag

Ha már így előkerült a tok téma. Közeljövőben én is szeretnék egy ilyen tablet-et vásárolni. Úgy tervezem,hogy olyan tokot is vennék hozzá ami tartalmaz magyar billentyűzetet is. Ti milyent használtok? Én csak egyet [link]találtam ami a fenti paramétereknek megfelel. Tudtok még máshol is magyar billentyűzetes 8"-os tokot?

Sony RX 10

(#619) bmrk válasza tévelygő (#618) üzenetére


bmrk
csendes tag

Erre én is igen kíváncsi lennék, hogy működik-e, hogy és van-e valakinek :) :))

(#620) apaczko válasza NomAAd5 (#608) üzenetére


apaczko
csendes tag

Köszönöm, pont ezt kerestem.

Nem tudna valaki ajánlani egy autótartót hozzá (ami stabil)? Amit vettem hozzá, az nem tartja meg elég erősen.

(#621) Toma válasza apaczko (#620) üzenetére


Toma
tag

Ma vettem meg a gyárit hozzá, atomstabil eddig! Xtab 7x-hez van a megnevezésében, de univerzális.

(#622) Toma válasza Toma (#621) üzenetére


Toma
tag

Az autós tartó tapadókorongos részéről, azt a ragacsot ami fekete,
le kell szedni? Ha nem, akkor az vajon meddig fogja bírni a kiképzést? Nekem a MIO navigációs készülékemen nincs semmi ragacs, csak az áttetsző tapadókorong, amivel odaszívja a konzol magát.

(#623) bmrk


bmrk
csendes tag

Nem tudok dönteni ez és a WayteQ 9 colos tablete között..Annyi tesztet, fórumhozzászólást elolvastam már, hogy teljesen döntésképtelenné tett :D

Valaki elbillentene valamelyik irányba?

(#624) mrkatona válasza bmrk (#623) üzenetére


mrkatona
tag

A 9-nek full HD kijelzöje van , de gyengus hozzá a hardver. Én ezért a 8-nál maradnék.

[ Szerkesztve ]

(#625) kelzsoca válasza bmrk (#623) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én is a 8Q-t mondanám, gyorsabb, pörgősebb a készülék.

https://vertigostore.eu

(#626) szundybence válasza kelzsoca (#625) üzenetére


szundybence
aktív tag

Hol van olyan hely, ahol megveszem, beülök egy sarokba és rendesen kipróbálgatom? Aztán ha valami bibit találok, akkor ott helyben ki is cserélik egy másik bontatlan dobozúra. Vagy vihetem haza, bekapcsolom és 10 perc múlva autózhatok oda, aztán 3-4 hét amíg megjavítják? Szóval melyik az a hely, ahol én egyből egy biztosan jó készülékkel jöhetek haza?

(#627) kelzsoca válasza szundybence (#626) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amennyiben budapesti vagy:

WayteQ Europe Kft.
Budapest
Gubacsi út 6
1097

Megközelítés-kapcsolat

Azért mielőtt mennél hívd fel őket, van -e még készleten, mert nagyon viszik a készüléket.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#628) zoli03 válasza szundybence (#626) üzenetére


zoli03
őstag

Ha 3 napon belül meghibásodik, akkor nem javítanak, hanem kicserélik.

(#629) Pferi válasza szundybence (#626) üzenetére


Pferi
senior tag

Pl. bemész a kecskeméti Edigitalba, megveszed a tabletet, felmész a köv. emeletre és beülsz a Mekibe. Ott van konnektor és nyilt wifi hálózat, mindent kipróbálhatsz a gépen. Ha valami nem stimmel, pixelhiba stb, visszamész az üzletbe és rögtön kicserélteted egy másikra.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#630) bmrk válasza bmrk (#623) üzenetére


bmrk
csendes tag

Na, ezt már a WayteQ xtab 8Q-m ról írom :) Most vettem a MediaMarkt ba, 29 610 Ft-ért.
Eddig nagyon teteszetős. Ha lesz valami olyan tapasztalatom, amit még nem írtak, jelezni fogom :)

(#631) mrkatona válasza bmrk (#630) üzenetére


mrkatona
tag

Én még 31900-ért vettem az aquaban.
Annyiért meg föleg megéri...
Amúgy a kijelző érzékenységét lehet valahogyan állitani?
Néha furán viselkedik és néha 2x, 3x is rá kell nyomni.

(#632) szundybence válasza kelzsoca (#627) üzenetére


szundybence
aktív tag

:R

(#633) kelzsoca válasza bmrk (#630) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor ez black friday akciós volt. :)

https://vertigostore.eu

(#634) bmrk válasza kelzsoca (#633) üzenetére


bmrk
csendes tag

Pontosan :) Viszont a tablet 7,5 orája megy, de a kijelző 3,5 órától kezdve 64%ot mutat...
Valami megoldás? Vagy program, ami jól mutatja az akku szintet? (Battery Doctor sem jó)

(#635) mikersz1 válasza bmrk (#634) üzenetére


mikersz1
senior tag

Ez az egy hibája van a tabletnek.. Majd hirtelen elkezd zuhanni a töltöttségi szintje, legyen a közeledben töltő.

[ Szerkesztve ]

(#636) kelzsoca válasza bmrk (#634) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, valami miatt beakad a kijelzés (random jön elő, és eddig páran jelezték) hétvégén megpróbálok foglalkozni a dologgal, lehet hogy egy gyári vagy hozzáadott alkalmazás akasztja meg, a tapasztalatokról, és ha lesz megoldás arról is írni fogok itt a fórumban.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#637) Matykoh válasza kelzsoca (#633) üzenetére


Matykoh
tag

Az MM-ben ma a 7Q is 22ezerbe került (volna).

(#638) kelzsoca válasza Matykoh (#637) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem volt, vagy elfogyott?

https://vertigostore.eu

(#639) mikersz1 válasza kelzsoca (#638) üzenetére


mikersz1
senior tag

Túl van terhelve a honlapjuk, egyszerűen semmit nem lehet tenni rajta.

(#640) bmrk válasza kelzsoca (#636) üzenetére


bmrk
csendes tag

Most viszont újra megindult :)
Érdekes...viszont, 9 órája meg a tablet, ebből a fele intenzív használat, és most 53% :) Egész jó...

(#641) plömplöm


plömplöm
őstag

csak hogy legyen az akkuszint-jelzésről pozitívum is a topikban: a fiaim tabletjei ezügyben hibátlanok.

de legyen rossz hír is: legalább az egyik faliadapter nálam is bizonytalankodik, kicsit széjjelebb feszegetett ac érintkezőkkel lenne mintha jó.

szerk: mindkét tableten van "gyári" védőkabát. meglepően méretpontos, de ebből adódóan néha ügyeskedni kell a visszagomb előhozásához néhány játékban. jaés azt hiszem hogy takarja a töltésjelző ledet, ami viszont nem túl jó dolog, figyelembe véve a bizonytalan töltést :DDD

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#642) kelzsoca válasza plömplöm (#641) üzenetére


kelzsoca
félisten

A felső fóliát lehúztátok egyébként? :)

(#640) bmrk

Az valóban nem rossz.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#643) plömplöm válasza kelzsoca (#642) üzenetére


plömplöm
őstag

na ezt kifelejtettem, pedig láttam, hogy volt róla szó, nos, nem, mindkettőn rajta van még és így is boldogan és hiba nélkül (téves vagy nem észlelt érintés) nyúzzák a fiúk. engem kezd zavarni a tokon kilógó fehér fül használódása :B

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#644) kelzsoca válasza plömplöm (#643) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt azért el kellene távolítani a készülékekről, mivel az csak egy védőréteg, alatta ott a tényleges fólia is. :)

https://vertigostore.eu

(#645) Matykoh válasza kelzsoca (#638) üzenetére


Matykoh
tag

Került volna, ha elmegyek és megveszem :DD :D

(#646) tévelygő válasza bmrk (#630) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Kösszi! Gyors meg is rendeletem !

Sony RX 10

(#647) HBO2


HBO2
tag

Akkor irok én is egy kicsit a tabról.
A megvétel után nálam rögtön jelentkezett az aksi probléma, nagyon sokáig 60% körül állt a mutató!
Ezután megcsináltam az átparticionálást, ( első android készülékem :) ) 6gb data, 16gb-os samsung class 6-os belső sd és minden rendben van, most már!!!
Ugyan is amikor raktam be a kártyát az bizony nem a foglaltába ment, hanem a burkolat és a foglalat közé!
Ezután láttam hogy az usb és a hdmi csatkozó sem pontosan a helyén van! Ekkor jött a svájci bicska jól mert a kártyát ki kellett halászni és sikerült is, de megizzasztó volt!
Szeretném még kérdezni, hogy a gyári böngésző az milyen, mert én chrome-ot akartam használni, de azzal meg valami nem jó, mert nem tudom a tabokat bezárni?!

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#648) Pferi válasza HBO2 (#647) üzenetére


Pferi
senior tag

Az uj chrome sz.r, a mostani verzio automatikus frissitését kapcsold ki a play áruházban, uninstall, majd a 38.0.2125 verziós .apk-t töltsd le valahonnan és telepitsd. Én igy oldottam meg.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#649) HBO2


HBO2
tag

Most töltöm a tab-ot, de nem valami gyors. Több mint egy óra alatt 30%-on áll és a töltő sem valami forró.
A telefon 1A töltője meg izzik ehhez képest.
Nálatok is ilyen?

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#650) mikersz1 válasza HBO2 (#649) üzenetére


mikersz1
senior tag

Szerintem nekem még lassabban tölti.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  WayteQ xTAB-8Q
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.