Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  WayteQ xTAB-8Q

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 11:36:52

LOGOUT.hu

WayteQ xTAB-8Q

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Depression válasza Ferenczi Áko (#950) üzenetére


Depression
veterán

:R
Ha komolyan gondoltad...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#952) Ferenczi Áko válasza Depression (#951) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A hands on videó már kész, most vágtam meg, fél óra a konvertálás és kb ugyan ennyi a feltöltés. Utána, de lehet, hogy már csak holnap összedobom a gameplay videót. GT Rancing 2-vel és a Dead trigger 2-vel teszteltem. Esetleg más játék kívánság? :U

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#953) Depression válasza Ferenczi Áko (#952) üzenetére


Depression
veterán

Köszi, játék annyira nem izgat, maga a laggolás, menü, ilyesmi érdekelt volna. De már mindegy, itt van a kezemben :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#954) kelzsoca válasza Depression (#953) üzenetére


kelzsoca
félisten

Máskor inkább kérdezz, egy youtube videó azokat a dolgokat nem adja vissza amire kiváncsi lettél volna, ellenben itt valós tulajdonosoktól tudsz kérdezni.

ui: üdv itt! :)

https://vertigostore.eu

(#955) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Wayteq Xtab 8Q Hands on videó

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#956) Depression válasza Ferenczi Áko (#955) üzenetére


Depression
veterán

Nagyon jó lett a videó, nem s tudom hogy hálálhatnám meg. :R

Kelzsoca: sajnos pont a saját készülékükről zengenek általában ódákat az emberek, egy video kevésbé csal

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#957) kelzsoca válasza Depression (#956) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha valamivel vannak problémák, hidd el, hogy a fórumozók nem válogatnak a fröcsögésben, és ontják a negatív kommenteket. :)

https://vertigostore.eu

(#958) TedThomas válasza Ferenczi Áko (#955) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Köszi a tesztet!

Miért akar mindenki Dead Trigger 2-vel gép teljesítményt mutogatni? Úgy vettem észre, hogy annyira jól lett optimalizálva az a játék, hogy a kenyérpirítómon elfut :)

(#959) kelzsoca válasza TedThomas (#958) üzenetére


kelzsoca
félisten

annyira jól lett optimalizálva az a játék, hogy a kenyérpirítómon elfut

Akkor várjuk a kenyérpirítós tube videót. :DD

Egyébként az Ashalt aktuális verziója szokott lenni a "minta" mindenki arra kíváncsi, hogyan fut a készüléken.

ui: egyébként az Asphalt 8 is szépen fut.

https://vertigostore.eu

(#960) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Azért a Dead Trigger-t nyomattam, mert az volt a gépen. Amúgy igaz, az Asphalt is pazar!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#961) L4mie


L4mie
veterán

Urak,ha a kijezlő érezhetően visszanyomható a keretbe a gombok oldali felén, és látszik is, hogy kb mm-nyire kiemelkedik akkor érdemes visszavinni? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#962) HBO2 válasza L4mie (#961) üzenetére


HBO2
tag

Nekem is ugyan ilyen.

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#963) L4mie válasza HBO2 (#962) üzenetére


L4mie
veterán

és ez hiba, vagy normális?
Nem hiszem, hogy ősöket zavarni fogja, de nem szeretném, ha ez valami hibához vezetne hosszútávon.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#964) HBO2 válasza L4mie (#963) üzenetére


HBO2
tag

Én úgy gondolom, hogy ez a legtöbbünknél ilyen.
Ennyi pénzért ez van! :)

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#965) Ferenczi Áko válasza L4mie (#961) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hohy érted, hogy visszanyomható? Ahol a fekete és a fehér rész találkozik? Képet esetleg tennél fel, hogy mások is lássák? Én megnéztem, de nekem nem üt el sehol..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#966) L4mie válasza Ferenczi Áko (#965) üzenetére


L4mie
veterán

sajnos otthon van, max este tudok lőni róla képet, addig a videódból kivágtam egy képet, hogy szemléltessem, hol tapasztalom.
[link]

*elég rossz lett a kép jpg-be mentés után, de remélem olvasható.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#967) destroy_ válasza L4mie (#966) üzenetére


destroy_
csendes tag

Nálam egyáltalán nem áll ki a kijelző egyik oldalon sem

(#968) destroy_


destroy_
csendes tag

Pont egy hete vettem a készülékemet edigitalnál.
Tegnap este kb. 2 óra youtube video ment róla, ma reggel nem kapcsolt be a kijelző.
Gondoltam biztosan lemerült... feltettem 1-2 órát töltőre, de továbbra sem kapcsolt be. A manualt persze kidobtam a kukába (egy igazi férfinek nincs szüksége kézikönyvekre), így nem tudom hogy lehet recoverybe bootolni, de mindenféle hangerő+power gomb variációt végigpróbáltam.

Most USB-n a gépre kötve megjelenik az eszközkezelőben, tehát a gép végig be van kapcsolva, csak a kijelző adta meg magát <-- helyes a következtetésem?

Garanciális esetben 7 nap elteltével a bolthoz vagy a gyártóhoz kell fordulnom?

Előre is köszönöm a válaszokat :)

(#969) Ferenczi Áko válasza destroy_ (#968) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ha nem megy a kijelző, akkor a recovery-t sem fogod látni..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#970) destroy_ válasza Ferenczi Áko (#969) üzenetére


destroy_
csendes tag

Igen, most azt feltételezem, hogy egyáltalán le sem merült, tehát a bekapcsoló gomb nyomkodásra csak ki-be kapcsolta volna a kijelzőt, és vár a feloldási mintára...

Reset gombot nem látok a készüléken, van esetleg valahol eldugva? (persze, ha tényleg megdöglött a kijelző, akkor a resetre sem fogok látni semmi változást)

Esetleg, ha rákötöm külső monitorra a miniHDMI-vel?

(#971) destroy_ válasza destroy_ (#970) üzenetére


destroy_
csendes tag

Egy hossssszan nyomott power gombra rebootolt, és működik.

Közben megnéztem a gyártó oldalán a kézikönyvet, abban nem szerepel a recovery módba lépés menete, ezt a google sem dobta fel, ill. itt a fórumban sem találtam meg. Leírja valaki?

A reboot a kb. 20 mp-ig nyomva tartott power gombbal megy hivatalosan is?

Ez a "sleep of death" előjött már másnál is az eszközzel (korábbi concorde tabommal többször tapasztaltam, de az egyébként is több sebből vérzett)?

Mivel a HDMI portot korábban nem használtam, egyébként sem adott volna ki képet magából, de most már megy az is :)

[ Szerkesztve ]

(#972) Ferenczi Áko válasza destroy_ (#971) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

"A reboot a kb. 20 mp-ig nyomva tartott power gombbal megy hivatalosan is?"-- Ezt hogy érted?

A recovery nekem úgy jött be, hogy megcsináltam kelzsca leírása alapján a particionálást, aminek a végén a gép automatikusan belép a recoverybe..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#973) destroy_ válasza Ferenczi Áko (#972) üzenetére


destroy_
csendes tag

Hát, nekem most így sikerült újraindítani a tabletet.
De normál esetben (ha nem halt le teljesen) is ez a módja a resetnek?

A magyar/angol nyelvű manualokban ez sincs benne...

(#974) L4mie


L4mie
veterán

Inkább lefilmeztem ahogy mozog a kijelző a kávában...
gombok felöl kezdem aztán átforítom a másik oldalára, ott egyáltalán nem mozog, csak ahogy megnyomom, lehet úgy tűnik, de különbség látszik a gombos oldal és az alja között. Főleg a végén látszik a mozgás.

[link]

szóval a kérdés, hogy ez egy ilyen árkategóriájú terméknél normális és ilyen hibával elhajtanak a francba, vagy vigyem vissza nyugodtan cserélni fogják?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#975) Ferenczi Áko válasza L4mie (#974) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ez lehet, hogy lámaság lesz, de nem lehet, hogy csak a fólia mozog? mert ahogy látom még nem húztad le a "fóliát fedő fóliát"..
Ha nem, hanem tényleg a kijelző mozog, akkor küldjed vagy vidd vissza. Most jobban megnéztem az enyémet, hibátlan. Ha másnál is előfordul, akkor be lehetne írni az első hozzászólásba mint típushibát..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#976) trebore


trebore
csendes tag

Sziasztok !

Valaki WayteQ xTAB 8Q tulajdonos tud esetleg segíteni a következő kérdésekben ? (élőben csak egy x7-et láttam és ott ezeket tapasztaltam):
- gyenge volt a fényereje, pedig maxra volt állítva egy Galaxy 3 szinte fénylett mellette
- az összeillesztése hagyott némi kivánnivalót, nem simult szépen, rések voltak az illesztéseknél

holnap akarok rendelni 8Q-t, de ezek x7 -nél zavartak

köszi

(#977) Ferenczi Áko válasza trebore (#976) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

- A fényerővel nincsen baj, bár napfényben még nem tudtam tesztelni, mert nem sütött a nap :)
- Az összeillesztés kényes dolog, pont előtted írtuk, hogy valakinek hézagos, nekem meg hibátlan.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#978) L4mie válasza Ferenczi Áko (#975) üzenetére


L4mie
veterán

kiejlző mozog, érezhető, olyan érzés mint mondjuk a nokia 6303 an a sima numerikus gombot megnyomni, érezhető a mozgás.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#979) Ferenczi Áko válasza L4mie (#978) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Akkor nincs mit tenni, küldjed vissza..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#980) kelzsoca válasza Ferenczi Áko (#975) üzenetére


kelzsoca
félisten

A típushiba egészen mást jelent, és az minden készüléket érint, itt viszont 1-2 esetet olvastam eddig, a több ezer eladott darabból, meg kell próbálni cseréltetni, de lehet nem fogják.

https://vertigostore.eu

(#981) trebore válasza Ferenczi Áko (#977) üzenetére


trebore
csendes tag

bocs.. tényleg volt róla szó, már visszaolvastam, meg lehet hogy a 8-ban Samsung kijelző is van.
MM-ban láttam egy 7.9-et, a hátulja valami fém, talán alumínium volt. Ott kiváló volt az illesztés.

A x7 fóliánál azt is tapasztaltam, hogy az alsó védőnél is voltak buborékok, amik nem akartak eltűnni.

(#983) kelzsoca válasza trebore (#982) üzenetére


kelzsoca
félisten

Más készülékkel kapcsolatosan, itt tedd fel a kérdésed, ezt a hozzászólást törölni fogják a moderátorok.

https://vertigostore.eu

(#984) direwolf válasza trebore (#976) üzenetére


direwolf
őstag

Nincs gond az összeszereléssel, jók az illesztések. Igaz, ha erőből tekergetem, egy picit jobban recseg-ropog, mint a márkásabb tabok, mert a hátlap "gagyi" műanyag. De hát valahol le kellett spórolni azt a 100 dolcsit amivel kevesebbe kerül :) Ha fém hátlapot szeretnél, akkor barátkozz meg a szar wifi vétellel. Tapasztalatból írom.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#985) L4mie


L4mie
veterán

Nos, csináltam egy közelit telefonnal, teteje-alja, sajnos nem sikerült ugyanazt a pozíciót felvenni, de azért eléggé látszik a különbség a két oldal között.

ráadásul fotón látszik egy benyomódás a műanyagon, speciel mivel karácsonyi ajándék lesz ezért hímes tojásként bántam vele, kibontásnál már fura volt a védőfólia karcossága, most picit erősödött az érzésem, hogy egyszer már valaki visszavitte ezt a táblát, de nem vagyok benne biztos. Első indításnál nem kéne valami setupnak végigfutnia mint a droidos telefonokon? Vagy táblánál ez nem szokás.

KÉP

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#986) kelzsoca válasza L4mie (#985) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hol vásároltad a készüléket? mert lehetséges hogy használtat kaptál, pontosabban 72 órán belül visszavitt készüléket... ha az E.D.-ben akkor volt erre már példa korábban.

https://vertigostore.eu

(#987) L4mie válasza kelzsoca (#986) üzenetére


L4mie
veterán

Edigit-ben igen.

Futnia kéne egy setupnak indításkor, a 100%ra feltöltött akkuval kézbe kapás is erre utal?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#988) zoli03 válasza L4mie (#987) üzenetére


zoli03
őstag

Nem fut semmilyen setup első indításkor, és az akku is 100%-ra van töltve gyárilag.

(#989) Ferenczi Áko válasza L4mie (#987) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Setup nekem nem futott mikor megvettem akkor sem és factory reset után sem.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#990) L4mie válasza Ferenczi Áko (#989) üzenetére


L4mie
veterán

na ez valamennyire megnyugtató, legalábbis lehet nem visszaadottat kaptam,
de a kijelző miatt megy vissza, cserére.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#991) trebore válasza L4mie (#990) üzenetére


trebore
csendes tag

a fehér részen az oldal és hát átmenetnél az él ilyen sorjás?

(#992) L4mie válasza trebore (#991) üzenetére


L4mie
veterán

Cserélik éppen. Kíváncsi leszek az újra.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#993) Tussky


Tussky
tag

Sziasztok

Egy ideje már gondolkodok tablet vásárláson,de nem tudtam döntésre jutni a 8Q és az LG g pad 8.0 között. Esetleg valakinek van tapasztalata mind két típussal? Megéri azt a +20 ezret az LG vagy sem?

(#994) kelzsoca válasza Tussky (#993) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez a topic az xTAB 8Q-ról szól, tehát akik itt vannak azoknak nyilván nem volt alternatíva az hogy majdnem 2x annyi pénzt költsenek el egy másik készülékre. :)

https://vertigostore.eu

(#995) Tussky válasza kelzsoca (#994) üzenetére


Tussky
tag

Rendben,akkor bedobom az általános topicba.

(#996) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Pár napja még többen is érdeklődtetek olcsóbb 8q után, itt van ilyen készülék.

https://vertigostore.eu

(#997) L4mie


L4mie
veterán

Urak, úgy néz ki ez most jól működik, bár ennek is kiállt a kijelző a kávából, szorgos kínai kezek nem nyomkodták meg eléggé a beragasztózott kiejlzőt....egy határozottabb nyomásra bepattant azóta ott csücsült.

Asphalt 8 vagy melyik autós játék ennél már érzékeli ha döntöm a tabletet, és a másiknak a hangszorója is recsegett magasabb hangerőn, szóval az előző sajnos úgy tűnik többszörösen elbaltázott példány volt.

A kérdés, hogy mivel tudom stresszteszt alá vetni, hogy a 72 órába beleférjen, ha esetleg ezzel is valami komolyabb gikszer van.

Köszönöm.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#998) kelzsoca válasza L4mie (#997) üzenetére


kelzsoca
félisten

Bőven elég ha játszol rajta, mert ez esetben szinte minden "megmozdul" a készülékben, illetve teszteled a wifi-t, töltést, micro sd kártya foglalatot, gombokat nyomogasd végig.

https://vertigostore.eu

(#999) L4mie válasza kelzsoca (#998) üzenetére


L4mie
veterán

Köszönöm,
Akkor revolt lesz majd ha lesz szabadidőm :) Memkártyát elvileg nem fogunk bele tenni, mert ősöknek nem igazán lesz rá szüksége, bár lehet a navigációhoz kell majd.
Köszönöm a tippet.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1000) zoli03


zoli03
őstag

Nekem is kiállt kicsit a kijelző, megnyomtam aztán be is pattant. De én észre vettem egyből, pár héttel vásárlás után tűnt fel.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  WayteQ xTAB-8Q
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.