Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  WayteQ xTAB-8Q

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 11:36:52

LOGOUT.hu

WayteQ xTAB-8Q

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) pkaresz válasza montezuma (#497) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia.
Köszöm!☺

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#552) pkaresz válasza Biluxzsolt (#550) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!
Az Opera mini lassabb, minta telepített böngésző, észrevételem szerint.
Valamit kellene még tennem?
Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#553) zoli03 válasza pkaresz (#552) üzenetére


zoli03
őstag

Én a sima Operát használom. Legalább 4-5 féle elterjedt böngésző van, szerintem próbáld ki mindegyiket, én is tesztelgettem mindegyiket, hogy melyik jön be legjobban.

(#554) pkaresz válasza zoli03 (#553) üzenetére


pkaresz
senior tag

Köszönöm! :)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#555) Looserke


Looserke
őstag

a hirtelen akksi merülés problémára vagy akksi töltöttség visszajelzés bugra van már megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#556) kelzsoca válasza Looserke (#555) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még mindig nem derült ki hogy az a pár felhasználó aki jelezte, náluk mi történt, de inkább a töltöttség visszajelzés lehet a ludas.

https://vertigostore.eu

(#557) direwolf válasza kelzsoca (#556) üzenetére


direwolf
őstag

Igen, a visszajelzés szarakodik. A kiolvasott fesz értékek folyamatosan csökkennek, a százalék meg áll, mint a cövek. Nálam átpartícionálás+root+multiuser van mint lényegi változtatás. A Battery Monitor Pro nem hiszem, hogy bejátszik, legalábbis többi androidos eszközömön nem. Esetleg Nova launcher :F

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#558) Halfer


Halfer
tag

Sziasztok!
A tablet promo fotojan erdekes, sajatos ikonokat latok, nem pedig a 4.4 gyari ikonjait. Ezzel mi a helyzet, csak a promo foton vannak specko ikonok, ugye? Default launcherje is a 4.4-es, igaz? Koszi!

(#559) kelzsoca válasza Halfer (#558) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, gyári kitkat ikonok vannak a készüléken, nincs egyedi felület.

https://vertigostore.eu

(#560) szundybence válasza kelzsoca (#559) üzenetére


szundybence
aktív tag

Ez felmegy rá gond nélkül?

(#561) HBO2


HBO2
tag

Erről az aksi kijelzés hibáról tud már a gyártó vagy valaki?
Legalább mondanának róla valamit, hogy javítva lesz-e?

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#562) zoli03 válasza HBO2 (#561) üzenetére


zoli03
őstag

Most direkt nem töltöttem fel, 32%ig merült eddig lineárisan.
Ha neked gondod van vele, akkor miért nem jelzed a WayteQ felé?

(#563) HBO2 válasza zoli03 (#562) üzenetére


HBO2
tag

Mert még csak most megyek majd a boltba megvenni! :D

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#564) direwolf válasza zoli03 (#562) üzenetére


direwolf
őstag

Na meg talán azért sem, mert nem akku hiba. Az okát kéne kideríteni. Rootolt eszközökön simán lehet, hogy egy program baxa el.

Esetleg van valaki akinek nem rootolt, és nála se ok?

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#565) montezuma válasza direwolf (#564) üzenetére


montezuma
tag

Nálam nem rootolt, és semmi akku kijelzési gondot nem tapasztalok.

Viszont ha teljesen feltöltöm, akkor néha lefagy és csak a bekapcsoló gomb hosszú (15 sec) nyomására indul újra. (ez eddig 3X volt egy hónap alatt)

(#566) rooland válasza direwolf (#564) üzenetére


rooland
senior tag

Nálam minden gyári, semmi nincs hozzá nyúlva és rosszul jelzi ki. 40-50%-tól leesik 0%-ra.

(#567) Gameboy77 válasza direwolf (#564) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Az enyém is módosítatlan rendszerrel van,és van hogy egész jól mutatja,valamikor pedig látványosan hibázik.

(#568) Yandelus


Yandelus
tag

Sziasztok, valaki nem tudna linkelni erről a gépről egy videót?
Hogy lássam milyen is a kijelzője.
Ez vagy az Lg gpad 8.0 duó közül választanék, de erről még nem találtam videót.

(#569) Biluxzsolt válasza rooland (#566) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Nálunk meg már 2 db átparticionált(6-0) van,de szerencsére még gond nem volt velük semmilyen téren.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#570) kelzsoca válasza Yandelus (#568) üzenetére


kelzsoca
félisten

A videó biztosan nem adná vissza amit látni szeretnél, ajánlom valami nagyobb műszaki áruházban személyesen megnézni a készüléket. (pl: media markt, extreme digital stb..)

https://vertigostore.eu

(#571) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tudna készíteni egy kis tesztet a gépről? Sehol semmit nem találok róla a neten :/ Nem gondolok nagy dologra, csak pár kép, egy kis személyes tapasztalat, ilyesmikre gondolok :D

Tekmen

(#572) kelzsoca válasza Tekmen (#571) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ismered a mondást: Jó bornak nem kell cégér. :)

Ebben a topicban is már többen leírták a tapasztalataikat, amik szerintem többet érnek mint bármilyen a neten megtalálható teszt.

https://vertigostore.eu

(#573) Tekmen válasza kelzsoca (#572) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Értem, csak pár képre lennék igazából kíváncsi :R

Tekmen

(#574) szundybence válasza kelzsoca (#572) üzenetére


szundybence
aktív tag

"Ebben a topicban is már többen leírták a tapasztalataikat, amik szerintem többet érnek mint bármilyen a neten megtalálható teszt."

Én pont ezért olvasom ezeket a topikokat. :C

(#575) kelzsoca válasza Tekmen (#573) üzenetére


kelzsoca
félisten

Miről szeretnél képet látni? magáról a készülékről, a szoftverről?

https://vertigostore.eu

(#576) zoli03 válasza Tekmen (#573) üzenetére


zoli03
őstag

Teli van képpel a Google, ha az eredeti Cube tabletre keresel rá. Videókat is bőven találni róla így.

(#577) Usborne


Usborne
újonc

Sziasztok:))
Én vettem 1 et kb 1 hete.
minden szép-mindenjó,(volt!!):( De....
este kikapcsoltam, és ma reggel már nem lehet bekapcsolni!! nem reagál a bekapcs gombra!!! mi lehet a baj???

Usborne

(#578) Pferi válasza Usborne (#577) üzenetére


Pferi
senior tag

Tedd töltöre, és egy idö mulva probáld meg ujra bekapcsolni. Hátha segit.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#579) Usborne


Usborne
újonc

nem jelez ki a töltő lámpa semmit!! szóval nem tölt!!.......de olvastam itt fentebb hogy hosszan kel nyomni a bekapcs gombot, nyomtam kb 15-18 mp ig......és bekapcsolt:):)!!! az akkumulátor 55% ot mutat!!! nem értem:(((

Usborne

(#580) Usborne válasza direwolf (#564) üzenetére


Usborne
újonc

nálam, eredeti beállításokon, kikapcsolás után csak 15-18 mp gombnyomással lehet csak bekapcsolni!!!..(1 hetes gép)..20 és 90% között volt eddig mindig a töltöttségi szint!

[ Szerkesztve ]

Usborne

(#581) blackfacee


blackfacee
újonc

Sziasztok!
Egy hete vásároltam egyet és alapvetően nagyon meg vagyok elégedve! Nagyon szép, nagyon gyors, rengeteg funkcióval ahogy az előttem szólók írták! Én egy olyan verziót vettem amiben Sygic GPS kód is volt, kicsit drágább de nekem arra szükségem van :)
Amit az egy hét alatt tapasztaltam negatívot: A karcvédő fólia rendkívül gyorsan karcolódik :) kb két nap múlva azon gondolkoztam, hogy le kéne cserélni de ezek után egy tokot vettem hozzá! A hálózati töltő az első bedugásra hatalmasat szikrázott és kimúlt :((( ez egy 2A-os töltő tehát elég erős az itthon talált 0.5Aos fényképező töltőtől nem vette a jelet az 1Aos iphonetól vette de nagyon lasssssan kb óránként 10%ot ha töltött ja persze első alkalommal csontra lemerítettem mert bennem még mindig él a formázzuk meg az aksit dolog... :DDD na vissza a boltba garijegy stb mondják, hogy ok de mindent hagyjak itt mert csak úgy tudják a szervizbe elküldeni néhány hét :W hát kösz akkor azt nem, akkor bemegyek és veszek egy 2A-s töltőt! Mondom benn a srácnak, hogy jártam, azt mondja ad egyet a rosszat meg hagyjam itt majd ő visszaküldi, hogy a mintapéldányé szaródott el :C na mondom ez a legjobb megoldás!
Szóval idáig mindenkinek ajánlom ár/értékarány egyik legjobb a fenti kellemetlenségek ellenére is! ja 10% alatt az akku brutál gyorsan számol visszafelé egyébként nagyon sokáig bírja a 7q biztos nem bírja idáig mert alacsonyabb az akku kapacitása... bocsi ha kicsit hosszú lett :U

(#582) kelzsoca válasza blackfacee (#581) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszönjük a visszajelzéseket, a töltő még senkinél nem pukkant el, ez valami egyedi hiba lehetett, de szerencsére ez megoldódott ahogy olvasom.

https://vertigostore.eu

(#583) blackfacee


blackfacee
újonc

(#584) blackfacee


blackfacee
újonc

ilyen képre gondoltatok?

(#585) Usborne


Usborne
újonc

Elnézést, lehet hogy nem ide tartozik a kérdésem:(( de szeretném megkérdezni!!!A Beállítások=Akkumulátor nál látom ,hogy 2-3 játék(alkalmazás)folyamatosan 2-5% al meríti az aksit!! pedig nincs is bekapcsolva!!!! vagy ezek mindig futnak a háttérben?? hogy lehet ezeket kikapcsolni? nincs ezeknél egy olyan gomb mint a PC-n, a piros kereszt (fent a jobb sarokban)??....(vagy a Helymeghatározással függ össze??)...

Usborne

(#586) thetan válasza Usborne (#579) üzenetére


thetan
aktív tag

Én is jártam már ugyanígy - teljesen kikapcsolt magától aztán alig akart visszakapcsolódni

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#587) kelzsoca válasza Usborne (#585) üzenetére


kelzsoca
félisten

Háttérben futnak vagy bizonyos szolgáltatási szálai, ezzel sokat nem tudsz tenni, esetleg kényszerített leállás, de attól még elképzelhető hogy bizonyos folyamatok továbbra is aktívak lesznek, esetleg lehet "jegelni" az adott alkalmazást, de ezt külső programmal.

https://vertigostore.eu

(#588) blackfacee


blackfacee
újonc

(#589) blackfacee


blackfacee
újonc

alsó a készülék :)

(#590) haligali72 válasza Usborne (#579) üzenetére


haligali72
aktív tag

Van a beállítások menüben legalul egy ki/be kapcsolás. Nincs véletlenül beállítva hogy éjjel kapcsoljon ki? Egyszer játszadoztam vele, elfelejtettem és néhány napba telt mire rájöttem :)

(#591) Tekmen válasza kelzsoca (#575) üzenetére


Tekmen
aktív tag

A keszulekre lennek kivancsi, es esetleg olyanokra is ahol a gyari tokban van. :D

Tekmen

(#592) Toma válasza kelzsoca (#587) üzenetére


Toma
tag

Kelzsoca! Bocs, hogy itt, de azt szeretném kérdezni, hogy wayteq tabok közül mi a legújabb, legjobb 7"-os kivitelben amiben GPS is van? Apósomnak szeretnék venni egyet 3G nem feltétel, elsősorban navi lenne! Köszönöm!

(#593) kelzsoca válasza Toma (#592) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Ennek a készüléknek a kistestvére a 7Q lenne az.

(#591) Tekmen

Majd akkor készítek pár akt fotót a készülékről, mert nekem nincs hozzá tok. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#594) Toma válasza kelzsoca (#593) üzenetére


Toma
tag

Nagyon köszönöm!

(#595) Tekmen válasza kelzsoca (#593) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Nagyob megköszönném! :C

Tekmen

(#596) Tekmen válasza zoli03 (#576) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Melyik is az a Cube? :D

Tekmen

(#597) zoli03 válasza Tekmen (#596) üzenetére


zoli03
őstag

U27GT

(#598) vgyuri válasza kelzsoca (#593) üzenetére


vgyuri
őstag

7Q-hoz vettem gyári tokot, nem jó a készülékhez: fektetve alul-felül 3-3 mm-rel belelóg a képernyőbe. Írtam a WayteQ szerviznek és az Extreme Digital-nak is emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#599) blackfacee


blackfacee
újonc

Nem tudom abbahagyni a tesztelgetéseket :) remélem feltűnt nektek az a nem éppen kis különbség a 7Q és a 8Q között hogy a hetesnek 2400mAh az aksija a nyolcasnak meg 4500mAh gondoltam akkor ezt letesztelem antutval :) mellékelem az eredményeket

(#600) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.
Került a családba egy ilyen készülék és a gondom az lenne vele,hogy a lakás némely helységeiben lévő konnektorokról nem tölt. :F ( kikapcsolt állapotban egyáltalán nem tölt ez természetes? )
Megmértem mindegyikben több mint 220V van ( 230-238 ) és még sem tölt.Át vittem másik szobába ott meg igen :U USB-ről is tölt.
Esetleg járt így már valaki?

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  WayteQ xTAB-8Q
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.