Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4333) Ferdzsoo válasza edgR (#4331) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

1. Többször beszéltem az üzemeltetővel e-mailben, nagyon korrektnek tűnik, igazából volt egy DM szerverük, 15 fraglimittel. Viszont jó pingekkel. Idegesített hogy csak dominating tudok lenni, ( :DDD ) és mivel láttam hogy magyar a szerver emiatt felkerestem a honlapot és láttam hogy bármilyennemű kritikát szívesen fogadnak a működtetett szervereikről.
Nah írtam a srácnak hogy nem annyira fain hogy 15-ös a fraglimit, inkább legyen TDM és 15-ös timelimit, max 10-12 slottal, mert ez így abban a formájában játszhatatlan volt...

KB fél óra múlva!!! :Y jött a mail hogy köszönöm hogy vettem a fáradságot és írtam, tetszik nekik is a játék, de még nem nagyon ismerik. Megfogadták a tanácsaimat és TDM-lett belőle a kért beállításokkal. A srác egyből fel is kért az ő szerverükre adminnak. :Y

Tennap este már így futott a szerver és igen jókat sikerült jáccanunk több magyarral is találkoztam, klántagokkal is. Mindenkinek országon belül 30 alatt volt a pingje, és egy lag sem volt pedig egy órát biztosan nyomtam... Mondta az arc hogy legyek szíves kisérjem figyelemmel a szervert...

2. igen publicra mindenki jön, ez a lényeg. Egyszerű szabályokat kell követni, csak azt banoljuk aki bizonyítottan csal. Ha csak mi akarunk jáccani akkor jön a restart+átpassozás ezt a 90% nem vágja hogy mi történt a maradék 10%meg kit érdekel... :DDD
Igen magasabb szintű felügyelet kell egy publicra de amin én pl 2k3-ban évekig játszottam német szerón, ott, kb naponta 2-3x jöttek fel az adminok körülnézni és ez bőven elég volt kiszűrni mi nincs rendben... ott tényleg csak akkor volt banolás ha valaki csalt. és ezt nagyon fontos szem előtt tartani...!!!
Illetve ha ilyen árak vannak akár üzemeltethetünk 2 szervert is mert ugyanott leszünk mint itt 1-nél és akkor az egyik lehet csak privát hogy a publicon okoskodókat ki lehessen hívni duelre... ;] Jaaj istenem milyen szép is lenne ez így... :B

3. ésszerű határokon belül ez mind megoldható...
4. ez tényleg ennyi, de szerintem is várjuk meg a mostani végét...
5. nm. (nem normal weapon.) (( :C ))

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.